Hledat

Ubytování

Ubytování město Cervia

Ve městě Cervia (Itálie) máme celkem 205 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cervia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cervia

Casa Dei

10

Casa Dei

Ubytování (Apartmány) Casa Dei. Casa Dei se nachází v Cervii, 1,2 km od pláže Cervia a 1,2 km od pláže Paparazzi 242. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Dei se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità

10

Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità. Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e sedalità se nachází v Cervii a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Ubytování Appartamenti Airone Cervia - Centro mare e tranquillità se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Camera matrimoniale a due passi dal mare

10

Camera matrimoniale a due passi dal mare

Ubytování (Privát) Camera matrimoniale a due passi dal mare. Camera matrimoniale a due passi dal mare se nachází v Cervii, 2 km od pláže Pinarella a nabízí zahradu a terasu. 2,7 km od pláže Milano Marittima. Ubytování Camera matrimoniale a due passi dal mare se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Ca' Va là - Cervia

10

Ca' Va là - Cervia

UbytováníCa' Va là - Cervia. Ca' Va là - Cervia se nachází v Cervii, 1,4 km od pláže Paparazzi 242, 1,7 km od pláže Cervia a 2,1 km od pláže Papetee. Ubytování Ca' Va là - Cervia se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Monti

10

Casa Monti

UbytováníCasa Monti. Casa Monti se nachází v Cervii a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Monti se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Nicola House Il Faro

10

Nicola House Il Faro

Ubytování (Apartmán) Nicola House Il Faro. Nicola House se může pochlubit zahradou. Il Faro nabízí ubytování v Cervii s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Nicola House Il Faro se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

APPARTAMENTO DANTE

10

APPARTAMENTO DANTE

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO DANTE. APPARTAMENTO DANTE nabízí ubytování v Cervii, 2,2 km od pláže Milano Marittima a 2,6 km od pláže Pinarella. Tento apartmán má balkon. Ubytování APPARTAMENTO DANTE se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Luxury 4 Apartaments Cervia with Swimming Pool

10

Luxury 4 Apartaments Cervia with Swimming Pool

UbytováníLuxury 4 Apartaments Cervia with Swimming Pool. Set less than 1 km from Pinarella Beach, Luxury 4 Apartaments Cervia with Swimming Pool offers an infinity pool, a garden and air-conditioned accommodation... Ubytování Luxury 4 Apartaments Cervia with Swimming Pool se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

appartamento bilocale

10

appartamento bilocale

Ubytováníappartamento bilocale. Appartamento bilocale is a beachfront property situated in Cervia, 2.4 km from Cesenatico Beach and 4.1 km from Cervia Station. Ubytování appartamento bilocale se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Dante MiMa

10

Dante MiMa

UbytováníDante MiMa. Dante MiMa se nachází v letovisku Milano Marittima, 1,1 km od pláže Papetee, 1,7 km od rezortu Bagno Holiday Village a 2,9 km od nádraží Cervia, a nabízí... Ubytování Dante MiMa se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Antica Dimora Le Misure

9,8

Antica Dimora Le Misure

Ubytování (Hotel) Antica Dimora Le Misure. Antica Dimora Le Misure se nachází v Cervii, 1,9 km od pláže Pinarella. Nabízí fitness centrum, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Antica Dimora Le Misure se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Saline Bed & Breakfast

9,7

Le Saline Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Le Saline Bed & Breakfast. Le Saline Bed & Breakfast se nachází v Cervii, 2 km od pláže Paparazzi 242 a 2,1 km od pláže Cervia. Ubytování Le Saline Bed & Breakfast se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

APPARTAMENTO PETRARCA

9,6

APPARTAMENTO PETRARCA

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO PETRARCA. APPARTAMENTO PETRARCA se nachází v Cervii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 2,2 km od pláže Milano Marittima a 2,6 km od pláže Pinarella. Ubytování APPARTAMENTO PETRARCA se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

IL SARACINO

9,6

IL SARACINO

Ubytování (Apartmán) IL SARACINO. IL SARACINO se nachází v Cervii, 700 metrů od pláže Pinarella a 1,1 km od pláže Cervia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování IL SARACINO se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Sul Confine

9,5

Sul Confine

Ubytování (Penzion) Sul Confine. Sul Confine se nachází v Cervii, 8,8 km od nádraží Cervia, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a grilem. Ubytování Sul Confine se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Milano Marittima in centro tre locali con terrazzo

9,5

Casa Milano Marittima in centro tre locali con terrazzo

UbytováníCasa Milano Marittima in centro tre locali con terrazzo. Casa Milano Marittima in centro tre locali con terrazzo se nachází necelý 1 km od pláže Papetee a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Casa Milano Marittima in centro tre locali con terrazzo se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Bilocale Ca Baroia

9,5

Bilocale Ca Baroia

UbytováníBilocale Ca Baroia. Bilocale Ca Baroia se nachází v Cervii, necelý 1 km od pláže Paparazzi 242, 14 minut chůze od pláže Cervia a 2 km od pláže Papetee. Ubytování Bilocale Ca Baroia se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Baroncini Appartamenti

9,5

Casa Baroncini Appartamenti

UbytováníCasa Baroncini Appartamenti. Ubytování se nachází v Cervii v regionu Emilia-Romagna, u pláží Cervia a Paparazzi 242. Ubytování Casa Baroncini Appartamenti se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Mi.Ma's dream

9,5

Mi.Ma's dream

UbytováníMi.Ma's dream. Apartmán Mi se může pochlubit výhledem do zahrady.Ma's dream nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 1,1 km od pláže Paparazzi 242. Ubytování Mi.Ma's dream se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

sebante

9,4

sebante

Ubytování (Bed and breakfast) sebante. sebante se nachází v Cervii a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování sebante se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Luxury flat in Milano Marittima appartamento Cervia mare

9,4

Luxury flat in Milano Marittima appartamento Cervia mare

UbytováníLuxury flat in Milano Marittima appartamento Cervia mare. Luxury flat in Milano Marittima appartamento Cervia mare se nachází v Milano Marittima, necelý 1 km od pláže Papetee, 17 minut chůze od Bagno Holiday... Ubytování Luxury flat in Milano Marittima appartamento Cervia mare se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Nicola House Il Gabbiano

9,4

Nicola House Il Gabbiano

Ubytování (Apartmán) Nicola House Il Gabbiano. Nicola House se nachází v Cervii, 1,3 km od pláže Pinarella. Ubytování Nicola House Il Gabbiano se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence OndaMare

9,4

Residence OndaMare

UbytováníResidence OndaMare. Residence OndaMare se nachází v Cervii v regionu Emilia-Romagna, nedaleko pláží Pinarella a Cesenatico. Ubytování Residence OndaMare se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

La Pigna

9,4

La Pigna

UbytováníLa Pigna. La Pigna se nachází v Cervii, nedaleko pláže Cervia a 15 minut chůze od pláže Paparazzi 242. Ubytování La Pigna se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Nicola House Il Fenicottero

9,4

Nicola House Il Fenicottero

Ubytování (Apartmán) Nicola House Il Fenicottero. Nicola House se nachází v Cervii, 1,3 km od pláže Pinarella. Ubytování Nicola House Il Fenicottero se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Liana

9,4

Casa Liana

UbytováníCasa Liana. Casa Liana se nachází v Cervii, 2,3 km od pláže Paparazzi 242, 2,5 km od pláže Cervia a 1,4 km od nádraží Cervia. Ubytování Casa Liana se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Rabbit

9,4

B&B Rabbit

UbytováníB&B Rabbit. B&B Rabbit se nachází 10 minut jízdy od centra města Cervia a nabízí bezplatnou půjčovnu kol, zahradu s grilem zdarma a ubytování v klasickém stylu s... Ubytování B&B Rabbit se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

b&b undici

9,3

b&b undici

Ubytování (Bed and breakfast) b&b undici. B&b undici se nachází v Cervii a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Pláž Pinarella je vzdálená 1,7 km. Ubytování b&b undici se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Nicola House La Pineta

9,3

Nicola House La Pineta

Ubytování (Apartmán) Nicola House La Pineta. Nicola House La Pineta se nachází v Cervii a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování Nicola House La Pineta se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Lu. b&b

9,3

Lu. b&b

Ubytování (Hotel) Lu. b&b. Lu se nachází v Cervii, 1,5 km od pláže Pinarella. B&b nabízí restauraci, pokoje, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a bar. Hotel má rodinné pokoje. Ubytování Lu. b&b se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Luxury Apartments Cervia private swimmingpool

9,3

Luxury Apartments Cervia private swimmingpool

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Cervia private swimmingpool. Luxury Apartments Cervia private plavmingpool se nachází v letovisku Cervia, pouhých 600 metrů od pláže Pinarella, a nabízí ubytování u pláže se sezónním... Ubytování Luxury Apartments Cervia private swimmingpool se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Ai fenicotteri

9,2

Ai fenicotteri

Ubytování (Prázdninový dům) Ai fenicotteri. Ai fenicotteri se nachází v Cervii, 2,7 km od pláže Paparazzi 242, 1,4 km od nádraží Cervia a 2 km od termálních lázní Cervia. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ai fenicotteri se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

JUST SUITES

9,2

JUST SUITES

UbytováníJUST SUITES. JUST SUITES se nachází v Cervii a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, terasu a bar. Ubytování JUST SUITES se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Matilde - Pinarella

9,2

Casa Matilde - Pinarella

UbytováníCasa Matilde - Pinarella. Casa Matilde - Pinarella se nachází asi 1,3 km od pláže Cesenatico a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Matilde - Pinarella se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Cervia Marina Suite

9,2

Cervia Marina Suite

Ubytování (Apartmán) Cervia Marina Suite. Cervia Marina Suite se nachází v Cervii a nabízí vířivku. Ubytování Cervia Marina Suite se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

casa Cervia by studio Ebi

9,2

casa Cervia by studio Ebi

Ubytování (Prázdninový dům) casa Cervia by studio Ebi. Casa Cervia by studio Ebi se nachází ve městě Cervia, pouhých 700 metrů od pláže Pinarella, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování casa Cervia by studio Ebi se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Valeria

9,1

Residence Valeria

UbytováníResidence Valeria. Residence Valeria se nachází v Cervii, 700 metrů od pláže Pinarella a necelý 1 km od pláže Cervia. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Valeria se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Quadrifoglio

9,1

Residence Quadrifoglio

UbytováníResidence Quadrifoglio. Residence Quadrifoglio se nachází 300 metrů od pláže Pinarella a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a klimatizované ubytování s... Ubytování Residence Quadrifoglio se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Conchiglia

9,1

Hotel Conchiglia

Ubytování (Hotel) Hotel Conchiglia. Hotel Conchiglia se nachází u pláže v Cervii a nabízí venkovní bazén, vířivku a fitness centrum. Ubytování Hotel Conchiglia se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Elegance Suite Apartments

9,1

Elegance Suite Apartments

UbytováníElegance Suite Apartments. Elegance Suite Apartments nabízí klimatizované ubytování v Cervii, 500 metrů od pláže Pinarella, 500 metrů od pláže Cervia a 2,7 km od pláže Paparazzi 242. Ubytování Elegance Suite Apartments se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Diana Cervia

9

Appartamento Diana Cervia

UbytováníAppartamento Diana Cervia. Appartamento Diana Cervia se nachází v Cervii, necelý 1 km od pláže Cervia a 2,4 km od pláže Paparazzi 242. Ubytování Appartamento Diana Cervia se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

La Gazza

9

La Gazza

UbytováníLa Gazza. La Gazza se nachází asi 600 metrů od pláže Pinarella a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La Gazza se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Onda Blu

9

Residence Onda Blu

UbytováníResidence Onda Blu. Residence Onda Blu se nachází v Cervii, 1,2 km od pláže Cervia, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Onda Blu se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento vista mare

9

Appartamento vista mare

UbytováníAppartamento vista mare. Appartamento vista mare se nachází v Cervii, 1,2 km od pláže Cervia a 1,5 km od pláže Pinarella. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento vista mare se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

* * [Villetta Elegante Pinarella] * *

9

* * [Villetta Elegante Pinarella] * *

Ubytování* * [Villetta Elegante Pinarella] * *. Má balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. * [Villetta Elegante Pinarella] * najdete v Cervii, v blízkosti pláže Pinarella a 1,9 km od pláže... Ubytování * * [Villetta Elegante Pinarella] * * se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Fiori di Cardo - Agrimare

9

Fiori di Cardo - Agrimare

UbytováníFiori di Cardo - Agrimare. Fiori di Cardo - Agrimare je nově zrekonstruovaná farma v Cervii, necelý 1 km od pláže Pinarella. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do vnitřního... Ubytování Fiori di Cardo - Agrimare se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Eros Residence

8,9

Hotel Eros Residence

UbytováníHotel Eros Residence. Hotel Eros Residence se nachází pouhých 5 minut chůze od písečné pláže Cervia a nabízí moderní apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Hotel Eros Residence se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Cà Miciàt

8,9

Cà Miciàt

UbytováníCà Miciàt. Cà Miciàt se nachází v Cervii, 500 metrů od pláže Cervia a 700 metrů od pláže Paparazzi 242. Ubytování Cà Miciàt se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence I Diamanti

8,9

Residence I Diamanti

Ubytování (Aparthotel) Residence I Diamanti. Residence I Diamanti se nachází jen pár kroků od borového lesa Pinarella di Cervia, odkud se za 2 minuty dostanete na písečnou pláž. Ubytování Residence I Diamanti se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Hotel Venus Suites

8,9

Residence Hotel Venus Suites

Ubytování (Hotel) Residence Hotel Venus Suites. Residence Hotel Venus Suites se nachází v Cervii, 1,4 km od pláže Pinarella, a nabízí pokoje s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Hotel Venus Suites se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Elite

8,9

Hotel Elite

UbytováníHotel Elite. Hotel Elite se nachází pouhých 700 metrů od vlakového nádraží Cervia a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Elite se nachází ve městě Cervia (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Cervia

Město Cervia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 205 hotelů a ubytování ve městě Cervia.