Hledat

Ubytování

Ubytování město Bellaria-Igea Marina

Ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie) máme celkem 299 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bellaria-Igea Marina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bellaria-Igea Marina

Casa Elisa

10

Casa Elisa

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Elisa. Casa Elisa se nachází v Bellaria-Igea Marina, 400 metrů od nádraží Bellaria Igea Marina, 9,3 km od muzea Marineria a 14 km od výstaviště Rimini Fiera. Ubytování Casa Elisa se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casa di Pamy

9,8

La Casa di Pamy

Ubytování (Apartmán) La Casa di Pamy. La Casa di Pamy se nachází v Bellaria-Igea Marina, 200 metrů od pláže Bellaria Igea Marina a 2,6 km od nádraží Bellaria Igea Marina. Ubytování La Casa di Pamy se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Elia Suite Room

9,8

Villa Elia Suite Room

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Elia Suite Room. Villa Elia Suite Room se nachází v Bellaria-Igea Marina a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Villa Elia Suite Room se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

adriatico,28

9,6

adriatico,28

Ubytování (Apartmán) adriatico,28. adriatico,28 se nachází v Bellaria-Igea Marina, 1 km od Bellaria Igea Marina, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování adriatico,28 se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Mont Blanc

9,4

Hotel Mont Blanc

Ubytování (Hotel) Hotel Mont Blanc. Hotel Mont Blanc se nachází 1 minutu chůze od písečných pláží a nabízí restauraci, zahradu se sluneční terasou a bazénem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Mont Blanc se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento delle Vele

9,3

Appartamento delle Vele

Ubytování (Apartmán) Appartamento delle Vele. Appartamento delle Vele se nachází v Bellaria-Igea Marina a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento delle Vele se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Gianfranca

9,2

Gianfranca

Ubytování (Apartmán) Gianfranca. Gianfranca se nachází asi 100 metrů od přístavu Bellaria Igea a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným půjčováním jízdních kol, sdíleným... Ubytování Gianfranca se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Trevi

9,1

Hotel Trevi

Ubytování (Hotel) Hotel Trevi. Hotel Trevi se nachází u moře u přístavu Igea, kousek pěšky od centra města a 150 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Hotel Trevi se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento viale pedonale a due passi dal mare

9,1

Appartamento viale pedonale a due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento viale pedonale a due passi dal mare. Appartamento viale pedonale se nachází v Bellaria-Igea Marina v regionu Emilia-Romagna. a due passi dal mare má balkon. Ubytování Appartamento viale pedonale a due passi dal mare se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Elios

9,1

Hotel Elios

Ubytování (Hotel) Hotel Elios. Hotel Elios se nachází přímo u vlastní pláže v Bellarii, necelých 10 minut chůze od centra města Bellaria. Ubytování Hotel Elios se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Albergo Villa Lucia

9

Albergo Villa Lucia

Ubytování (Hotel) Albergo Villa Lucia. Albergo Villa Lucia se nachází v centru Bellarie, 100 metrů od soukromé pláže, a nabízí sladkou snídani formou bufetu a bar. Ubytování Albergo Villa Lucia se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Hotel Serenità

9

B&B Hotel Serenità

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Serenità. B&B Hotel Serenità se nachází pouhých 80 metrů od písečných pláží letoviska Bellaria Igea Marina a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování B&B Hotel Serenità se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Savini

9

Hotel Savini

Ubytování (Hotel) Hotel Savini. Hotel Savini se nachází v letovisku Bellaria-Igea Marina a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Savini se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Milano Suite

9

Milano Suite

Ubytování (Hotel) Milano Suite. Milano Suite se nachází v Bellaria-Igea Marina, 100 metrů od pláže Bellaria Igea Marina, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol,... Ubytování Milano Suite se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Capri

8,9

Hotel Capri

Ubytování (Hotel) Hotel Capri. Hotel Capri se nachází v letovisku Bellaria-Igea Marina, 100 metrů od pláže Bellaria Igea Marina, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště,... Ubytování Hotel Capri se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Kursaal

8,9

Hotel Kursaal

Ubytování (Hotel) Hotel Kursaal. Hotel Kursaal se nachází v Bellaria-Igea Marina. Nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Kursaal se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Bell Suite Hotel

8,9

Bell Suite Hotel

Ubytování (Hotel) Bell Suite Hotel. Bell Suite Hotel se nachází 20 metrů od pláže a 5 minut pěšky od centra Bellaria-Igea Maina. Nabízí klimatizované pokoje a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Bell Suite Hotel se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

White Suite & Apartments

8,9

White Suite & Apartments

Ubytování (Aparthotel) White Suite & Apartments. White Suite & Apartments se nachází v letovisku Bellaria-Igea Marina a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, bar a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování White Suite & Apartments se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Belturismo

8,8

Hotel Belturismo

Ubytování (Hotel) Hotel Belturismo. Hotel Belturismo se nachází v letovisku Bellaria-Igea Marina, 150 metrů od přístavu Bellaria Igea, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení... Ubytování Hotel Belturismo se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Letizia

8,8

Hotel Letizia

Ubytování (Hotel) Hotel Letizia. Hotel Letizia se nachází necelých 5 minut chůze od pláže v letovisku Bellaria Igea Marina a nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma a bezplatnou službu... Ubytování Hotel Letizia se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Albergo Acapulco

8,8

Albergo Acapulco

Ubytování (Hotel) Albergo Acapulco. Albergo Acapulco se nachází přímo na nábřeží a nabízí výhodnou polohu, bohatou snídani a společnou zařízenou terasu pro každé patro. Ubytování Albergo Acapulco se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Blu Suite Resort

8,7

Blu Suite Resort

Ubytování (Hotel) Blu Suite Resort. Blu Suite Resort s wellness centrem o rozloze 350 m2, vyhřívaným venkovním bazénem, okouzlujícími zahradami a dobře vybavenou soukromou pláží je ideálním... Ubytování Blu Suite Resort se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Daniele

8,6

Residence Daniele

Ubytování (Aparthotel) Residence Daniele. Residence Daniele se nachází 200 metrů od pláže Bellaria Igea Marina a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Residence Daniele se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Adele

8,6

Hotel Adele

Ubytování (Hotel) Hotel Adele. Rodinný Hotel Adele se nachází 5 minut chůze od pláže i centra města Bellaria a má ve 3. podlaží terasu s vířivkou. Ubytování Hotel Adele se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Daniel

8,6

Hotel Daniel

Ubytování (Hotel) Hotel Daniel. Hotel Daniel se nachází ve městě Bellaria Igea Marina a nabízí 2 vířivky, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Daniel se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Italia

8,6

Hotel Italia

Ubytování (Hotel) Hotel Italia. Tento 3hvězdičkový hotel v srdci riviéry Romagnola se může pochlubit polohou v blízkosti pláže Igea Marina a bazénem přímo na pláži. Ubytování Hotel Italia se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Villa Furia

8,6

Hotel Villa Furia

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Furia. Hotel Villa Furia se nachází jen 2 minuty chůze od pláže v letovisku Bellaria a nabízí sezónní venkovní bazén, rozlehlou zahradu a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hotel Villa Furia se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Milano Family Suite

8,6

Milano Family Suite

Ubytování (Apartmán) Milano Family Suite. Milano Family Suite se nachází v Bellaria-Igea Marina, 700 metrů od nádraží Bellaria Igea Marina, 10 km od muzea Marineria a 13 km od výstaviště Rimini... Ubytování Milano Family Suite se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Milano Resort

8,6

Milano Resort

Ubytování (Hotel) Milano Resort. Milano Resort se nachází v centru města Bellaria, přímo u pláže. Ubytování Milano Resort se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Albergo Ristorante Pozzi

8,5

Albergo Ristorante Pozzi

Ubytování (Hotel) Albergo Ristorante Pozzi. Hotel Albergo Ristorante Pozzi se nachází v centru města Bellaria, 150 metrů od vlakového nádraží a nedaleko volně přístupné pláže, a nabízí pokoje s... Ubytování Albergo Ristorante Pozzi se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Gioiella Depandance

8,4

Hotel Gioiella Depandance

Ubytování (Hotel) Hotel Gioiella Depandance. Hotel Gioiella Depandance se nachází v oblíbeném přímořském městečku Bellaria-Igea Marina, jen pár kroků od pláže. Ubytování Hotel Gioiella Depandance se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Wega

8,4

Hotel Wega

Ubytování (Hotel) Hotel Wega. Hotel Wega stojí 300 metrů od vlakového nádraží Bellaria a 7 minut chůze od pláže. Ubytování Hotel Wega se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Vienna

8,2

Hotel Vienna

Ubytování (Hotel) Hotel Vienna. Hotel Vienna se nachází v Bellaria-Igea Marina, 60 metrů od písečné pláže, a nabízí terasu, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Hotel Vienna se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Acquamarina

8,2

Hotel Acquamarina

Ubytování (Hotel) Hotel Acquamarina. Hotel Acquamarina se nachází na riviéře Romagna v letovisku Igea Marina, pouhých 13 km od Rimini. Ubytování Hotel Acquamarina se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel La Caravella

8,2

Hotel La Caravella

Ubytování (Hotel) Hotel La Caravella. Hotel La Caravella nabízí pokoje v Bellaria-Igea Marina, 120 metrů od pláže. Nabízí zahradu a terasu. Většina pokojů má klimatizaci a TV. Ubytování Hotel La Caravella se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

San Giorgio Savoia

8,2

San Giorgio Savoia

Ubytování (Hotel) San Giorgio Savoia. San Giorgio Savoia Hotel se nachází na písečné pláži v oblíbeném přímořském letovisku Bellaria Igea Marina, proslulém čistou mělkou vodou, a nabízí... Ubytování San Giorgio Savoia se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Beach Suite Hotel

8,1

Beach Suite Hotel

Ubytování (Aparthotel) Beach Suite Hotel. Beach Suite Hotel se nachází přímo na nábřeží a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí apartmány s balkonem a bar. Ubytování Beach Suite Hotel se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Agostini

8,1

Hotel Agostini

Ubytování (Hotel) Hotel Agostini. Rodina Agostini vás vítá v tomto příjemném hotelu na přímořské promenádě Bellaria Igea Marina. Nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování Hotel Agostini se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence & Suites

8

Residence & Suites

Ubytování (Aparthotel) Residence & Suites. Residence & Suites se nachází v centru Bellaria, pár minut chůze od pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Residence & Suites se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Evo Boutique Hotel & SPA

7,9

Evo Boutique Hotel & SPA

Ubytování (Hotel) Evo Boutique Hotel & SPA. Evo Boutique Hotel & SPA se nachází v Bellaria-Igea Marina, 300 metrů od pláže Bellaria Igea Marina. Ubytování Evo Boutique Hotel & SPA se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Mirage

7,9

Hotel Mirage

Ubytování (Hotel) Hotel Mirage. Hotel Mirage se nachází 300 metrů od písečné pláže Bellaria a nabízí restauraci, neplacenou službu půjčení jízdních kol, pokoje s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Hotel Mirage se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel St. Moritz

7,8

Hotel St. Moritz

Ubytování (Hotel) Hotel St. Moritz. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru města Bellaria a nabízí restauraci, bezplatnou půjčovnu kol, venkovní bazén a klimatizované pokoje se... Ubytování Hotel St. Moritz se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Buda

7,8

Hotel Buda

Ubytování (Hotel) Hotel Buda. Hotel Buda se nachází necelé 2 minuty chůze od pláže Bellaria-Igea Marina. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem s výhledem na moře a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Buda se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Marco Polo

7,8

Hotel Marco Polo

Ubytování (Hotel) Hotel Marco Polo. Hotel Marco Polo se nachází u písečné pláže v Bellaria-Igea Marina a nabízí klimatizované pokoje s balkonem, tradiční restauraci se snack barem a bezplatné... Ubytování Hotel Marco Polo se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Raffaello

7,7

Hotel Raffaello

Ubytování (Hotel) Hotel Raffaello. Hotel Raffaello je situován pouhou 1 minutu chůze od moře a 500 metrů od vlakového nádraží v letovisku Igea Marina a nabízí klimatizované pokoje s... Ubytování Hotel Raffaello se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Sweet Home Appartamenti

7,4

Sweet Home Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Sweet Home Appartamenti. Sweet Home má apartmány v klasickém stylu a nachází se pouhých 150 metrů od pláže a vlakového nádraží Igea Marina. Ubytování Sweet Home Appartamenti se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamenti tipo Virgilio e Tibullo

7,4

Appartamenti tipo Virgilio e Tibullo

Ubytování (Apartmán) Appartamenti tipo Virgilio e Tibullo. Appartamenti tipo Virgilio e Tibullo se nachází v obci Bellaria-Igea Marina, nedaleko přístavu Bellaria Igea a 2,8 km od pláže Torre Pedrera. Ubytování Appartamenti tipo Virgilio e Tibullo se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Diana

6,5

Hotel Diana

Ubytování (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana se nachází pouhých 50 metrů od písečné pláže v Bellaria-Igea Marina a nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Diana se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Giorgetti Palace

5,9

Hotel Giorgetti Palace

Ubytování (Hotel) Hotel Giorgetti Palace. Hotel Giorgetti Palace se nachází přímo na pláži v Bellaria-Igea Marina, 5 minut chůze od centra. Ubytování Hotel Giorgetti Palace se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casa Nel Gelso

La Casa Nel Gelso

Ubytování (Apartmán) La Casa Nel Gelso. Situated in Bellaria-Igea Marina in the Emilia-Romagna region, La Casa Nel Gelso has a balcony. Ubytování La Casa Nel Gelso se nachází ve městě Bellaria-Igea Marina (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Bellaria-Igea Marina

Město Bellaria-Igea Marina se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 299 hotelů a ubytování ve městě Bellaria-Igea Marina.