Hledat

Ubytování

Ubytování město Lido di Spina

Ve městě Lido di Spina (Itálie) máme celkem 153 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lido di Spina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lido di Spina

Apartment Michelangelo-4 by Interhome

10

Apartment Michelangelo-4 by Interhome

UbytováníApartment Michelangelo-4 by Interhome. Apartment Michelangelo-4 by Interhome se nachází v Lido di Spina, 700 metrů od pláže Lido Spina a 29 km od nádraží Ravenna. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování Apartment Michelangelo-4 by Interhome se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

ML luxury room

9,3

ML luxury room

UbytováníML luxury room. ML luxury room se nachází v Lido di Spina, 300 metrů od pláže Lido Spina a 29 km od nádraží Ravenna. Ubytování ML luxury room se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Anfora, appartamento al mare

9,2

Anfora, appartamento al mare

UbytováníAnfora, appartamento al mare. Anfora, appartamento al mare se nachází v Lido di Spina a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Anfora, appartamento al mare se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Alba 4 pers.

9

Alba 4 pers.

Ubytování (Rezort) Alba 4 pers.. Alba 4 pers. Ubytování v Lido di Spina. Hosté, kteří chtějí prozkoumat okolí, mohou využít neplacené soukromé parkoviště a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Alba 4 pers. se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Apartments in Lido di Spina 39999

8,8

Apartments in Lido di Spina 39999

Ubytování (Apartmány) Apartments in Lido di Spina 39999. Apartments in Lido di Spina 39999 se nachází v letovisku Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Apartments in Lido di Spina 39999 se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Casavacanza Villa Mare ! 100 metri dalla spiaggia!

8,8

Casavacanza Villa Mare ! 100 metri dalla spiaggia!

UbytováníCasavacanza Villa Mare ! 100 metri dalla spiaggia!. Casavacanza Villa Mare nabízí klimatizované ubytování s terasou. 100 metri dalla spiaggia! se nachází v Lido di Spina. Ubytování Casavacanza Villa Mare ! 100 metri dalla spiaggia! se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Corte Spina

8,8

Corte Spina

UbytováníCorte Spina. Tento historický statek se nachází v letovisku Lido di Spina, na strategickém místě mezi pláží Comacchio a lagunami Valli di Comacchio. Ubytování Corte Spina se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Michelangelo Holiday & Family Resort

8,7

Michelangelo Holiday & Family Resort

Ubytování (Prázdninový areál) Michelangelo Holiday & Family Resort. Michelangelo Resort se nachází v přímořském letovisku Lido di Spina a nabízí venkovní bazén, restauraci, bar, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Michelangelo Holiday & Family Resort se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Lido di Spina Flat - A few steps from the Sea with Parking

8,7

Lido di Spina Flat - A few steps from the Sea with Parking

Ubytování (Apartmán) Lido di Spina Flat - A few steps from the Sea with Parking. Lido di Spina Flat nabízí klimatizované ubytování s terasou. - Sea with Parking se nachází v Lido di Spina, jen pár kroků od moře. 45 km od Cervie. Ubytování Lido di Spina Flat - A few steps from the Sea with Parking se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Lido di Spina Flat con Vista Pineta e Spiaggia

8,5

Lido di Spina Flat con Vista Pineta e Spiaggia

UbytováníLido di Spina Flat con Vista Pineta e Spiaggia. Lido di Spina Flat con Vista Pineta e Spiaggia se nachází v letovisku Lido di Spina, 400 metrů od pláže Lido Spina, 28 km od nádraží Ravenna a 39 km od... Ubytování Lido di Spina Flat con Vista Pineta e Spiaggia se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Caravaggio

8,4

Appartamento Caravaggio

UbytováníAppartamento Caravaggio. Appartamento Caravaggio se nachází v Lido di Spina, 700 metrů od pláže Lido Spina a 28 km od nádraží Ravenna. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento Caravaggio se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Camping Mare e Pineta

8,4

Camping Mare e Pineta

Ubytování (Kemp) Camping Mare e Pineta. Camping Mare e Pineta se nachází v letovisku Lido di Spina a nabízí sezónní aquapark s dětskými bazény, hydromasážní částí, dětským hřištěm a soukromým... Ubytování Camping Mare e Pineta se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Leonardo

8,3

Residence Leonardo

Ubytování (Aparthotel) Residence Leonardo. Residence Leonardo se nachází v Lido di Spina, 2,1 km od Lido degli Estensi, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Leonardo se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

FONDO MARSIGLIA 110

8,2

FONDO MARSIGLIA 110

UbytováníFONDO MARSIGLIA 110. FONDO MARSIGLIA 110 se nachází v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování FONDO MARSIGLIA 110 se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

DENA Chalets - Lido di Spina at the Beach

8,2

DENA Chalets - Lido di Spina at the Beach

Ubytování (Chata) DENA Chalets - Lido di Spina at the Beach. DENA Chalets s výhledem do zahrady - Lido ve Spina at the Beach se nachází v letovisku Lido di Spina a nabízí restauraci, dětský klub, bar, zahradu, dětské... Ubytování DENA Chalets - Lido di Spina at the Beach se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Sabrina

8,2

Appartamento Sabrina

UbytováníAppartamento Sabrina. Appartamento Sabrina se nachází v Lido di Spina, 700 metrů od pláže Lido Spina, 2,5 km od Spiaggia Libera Portogaribaldi a 30 km od nádraží Ravenna. Ubytování Appartamento Sabrina se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Lido di Spina Duplex Apartment

8

Lido di Spina Duplex Apartment

UbytováníLido di Spina Duplex Apartment. Lido di Spina Duplex Apartment se nachází v Lido di Spina, 29 km od nádraží Ravenna a 39 km od Mirabilandia. Nabízí klimatizaci. Ubytování Lido di Spina Duplex Apartment se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Fenice spettacolare appartamento sul mare

8

Fenice spettacolare appartamento sul mare

UbytováníFenice spettacolare appartamento sul mare. Fenice spettacolare appartamento sul mare se nachází v Lido di Spina, 200 metrů od pláže Lido Spina a 29 km od nádraží Ravenna. Nabízí výhled na moře. Ubytování Fenice spettacolare appartamento sul mare se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Miami

7,9

Residence Miami

UbytováníResidence Miami. Residence Miami se nachází v Lido di Spina, 700 metrů od pláže Lido Spina a 28 km od nádraží Ravenna. Nabízí klimatizaci. Ubytování Residence Miami se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta Logonovo

7,9

Villetta Logonovo

UbytováníVilletta Logonovo. Villetta Logonovo se nachází v Lido di Spina, 31 km od nádraží Ravenna a 41 km od Mirabilandia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta Logonovo se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Terrazze Apartments

7,9

Le Terrazze Apartments

UbytováníLe Terrazze Apartments. Le Terrazze Apartments se nachází v letovisku Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna, nedaleko pláže Lido Spina, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Le Terrazze Apartments se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento vacanze Shangri-La

7,8

Appartamento vacanze Shangri-La

Ubytování (Apartmán) Appartamento vacanze Shangri-La. Appartamento vacanze Shangri-La se nachází v Comacchiu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má bar, zahradu a terasu. Ubytování Appartamento vacanze Shangri-La se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villino Sporting

7,8

Villino Sporting

UbytováníVillino Sporting. Villino Sporting se nachází v letovisku Lido di Spina, necelý 1 km od pláže Lido Spina a 3 km od pláže Spiaggia Libera Portogaribaldi, a nabízí zahradu a... Ubytování Villino Sporting se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Apartment Michelangelo-2 by Interhome

7,7

Apartment Michelangelo-2 by Interhome

UbytováníApartment Michelangelo-2 by Interhome. Ubytování se nachází v Lido di Spina, 29 km od nádraží Ravenna, 40 km od Mirabilandie a 50 km od termálních lázní Cervia. Ubytování Apartment Michelangelo-2 by Interhome se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Le Terrazze Apartments 4

7,7

Le Terrazze Apartments 4

UbytováníLe Terrazze Apartments 4. Le Terrazze Apartments 4 se nachází v klidné ulici, asi 500 metrů od pláže Lido Spina, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Le Terrazze Apartments 4 se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Spina Family Camping Village

7,7

Spina Family Camping Village

Ubytování (Prázdninový areál) Spina Family Camping Village. Spina Family Camping Village se nachází v letovisku Lido di Spina v přírodní rezervaci Riserva naturale Sacca di Bellocchio, která je součástí regionálního... Ubytování Spina Family Camping Village se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Guido Reni

7,6

Appartamento Guido Reni

Ubytování (Apartmány) Appartamento Guido Reni. Nachází se v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna s pláží Lido Spina Appartamento Guido Reni se nachází v blízkosti a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Appartamento Guido Reni se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Marina Beach Rosa

7,5

Marina Beach Rosa

UbytováníMarina Beach Rosa. Marina Beach Rosa se nachází v letovisku Lido di Spina, 1 km od pláže Lido Spina a 28 km od nádraží Ravenna. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Marina Beach Rosa se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence 3 D

7,5

Residence 3 D

Ubytování (Apartmány) Residence 3 D. Residence 3 D se nachází v letovisku Lido di Spina a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Residence 3 D se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Victoria Mobilehome in Camping Mare e Pineta

7,5

Victoria Mobilehome in Camping Mare e Pineta

Ubytování (Kemp) Victoria Mobilehome in Camping Mare e Pineta. Victoria Mobilehome in Camping Mare e Pineta se nachází v letovisku Lido di Spina, 1,5 km od letoviska Lido degli Estensi, a nabízí sezónní venkovní bazén... Ubytování Victoria Mobilehome in Camping Mare e Pineta se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta Botticelli

7,4

Villetta Botticelli

UbytováníVilletta Botticelli. Villetta Botticelli se nachází v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna a nabízí balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Botticelli se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Lido di Spina White Apartment x6!

7,4

Lido di Spina White Apartment x6!

UbytováníLido di Spina White Apartment x6!. Lido di Spina White Apartment x6 se nachází v Lido di Spina, 29 km od nádraží Ravenna a 40 km od Mirabilandia. Ubytování Lido di Spina White Apartment x6! se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Bilocale Vista Mare

7,4

Appartamento Bilocale Vista Mare

UbytováníAppartamento Bilocale Vista Mare. Appartamento Bilocale Vista Mare se nachází v letovisku Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna, nedaleko pláže Lido Spina, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Appartamento Bilocale Vista Mare se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Low Cost Studio Fieramosca

7

Low Cost Studio Fieramosca

UbytováníLow Cost Studio Fieramosca. Low Cost Studio Fieramosca se nachází v letovisku Lido di Spina, 600 metrů od pláže Lido Spina a 28 km od nádraží Ravenna. Nabízí klimatizaci. Ubytování Low Cost Studio Fieramosca se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta Fiori

7

Villetta Fiori

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta Fiori. Villetta Fiori se nachází v letovisku Lido di Spina, 500 metrů od pláže Lido Spina a 28 km od nádraží Ravenna. Ubytování Villetta Fiori se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Bungalow Logonovo

7

Bungalow Logonovo

UbytováníBungalow Logonovo. Ubytování se nachází v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna s pláží Lido Spina. Ubytování Bungalow Logonovo se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta Marfisa

6,4

Villetta Marfisa

UbytováníVilletta Marfisa. Villetta Marfisa se nachází v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna a nabízí balkon. 500 metrů od pláže Lido Spina. Ubytování Villetta Marfisa se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Farolfi Apartments Residence Spinnaker

6,3

Farolfi Apartments Residence Spinnaker

UbytováníFarolfi Apartments Residence Spinnaker. Farolfi Apartments Residence Spinnaker se nachází v letovisku Lido di Spina a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a... Ubytování Farolfi Apartments Residence Spinnaker se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Laguna

6,2

Appartamento Laguna

UbytováníAppartamento Laguna. Appartamento Laguna se nachází necelý 1 km od pláže Lido Spina a nabízí ubytování s výhledem na moře, zahradou, terasou a grilem. Ubytování Appartamento Laguna se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta LA PINETINA

6

Villetta LA PINETINA

UbytováníVilletta LA PINETINA. Villetta LA PINETINA se nachází v letovisku Lido di Spina a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 500 metrů od pláže Lido Spina. Ubytování Villetta LA PINETINA se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Villetta Lagomare

5,8

Villetta Lagomare

UbytováníVilletta Lagomare. Villetta Lagomare se nachází v letovisku Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna, nedaleko pláže Lido Spina, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Villetta Lagomare se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Antares

3

Antares

Ubytování (Apartmány) Antares. Antares se nachází v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna a nabízí balkon. 44 km od Cervie. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Antares se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Apartment Michelangelo-3 by Interhome

2

Apartment Michelangelo-3 by Interhome

UbytováníApartment Michelangelo-3 by Interhome. Locazione Turistica Michelangelo-3 by Interhome se nachází v Lido di Spina, 29 km od nádraží Ravenna, 40 km od Mirabilandia a 50 km od termálních lázní... Ubytování Apartment Michelangelo-3 by Interhome se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Nice apartment with AC, at the Adriatic coast

Nice apartment with AC, at the Adriatic coast

Ubytování (Prázdninový dům) Nice apartment with AC, at the Adriatic coast. Nice apartment with AC se nachází na pobřeží Jaderského moře v letovisku Lido di Spina, 700 metrů od pláže Lido Spina a 29 km od nádraží Ravenna. Ubytování Nice apartment with AC, at the Adriatic coast se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Dorado 8P

Dorado 8P

Ubytování (Rezort) Dorado 8P. Dorado 8P se nachází v Lido di Spina a nabízí zahradu. Ubytování Dorado 8P se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Marina 2

Marina 2

Ubytování (Apartmán) Marina 2. Marina 2 se nachází v Lido di Spina, 31 km od nádraží Ravenna, 41 km od Mirabilandie a 31 km od San Vitale. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marina 2 se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

MareBlue Caravans

MareBlue Caravans

Ubytování (Kemp) MareBlue Caravans. MareBlue Caravans se nachází 1,1 km od pláže Lido Spina a nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a soukromou pláž. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování MareBlue Caravans se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Apartment Marina 3

Apartment Marina 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina 3. Apartment Marina 3 se nachází v Lido di Spina, 29 km od nádraží Ravenna, 40 km od Mirabilandie a 30 km od San Vitale. Ubytování Apartment Marina 3 se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

[LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare

[LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare

Ubytování (Apartmány) [LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare. Nachází se v Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna, [LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare má zahradu. 45 km od Cervie. Ubytování [LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

[LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare

[LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) [LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare. Ubytování [LIDO DI SPINA] se nachází v letovisku Lido di Spina v regionu Emilia-Romagna. nel verde a due passi dal mare má zahradu. 45 km od Cervie. Ubytování [LIDO DI SPINA] nel verde a due passi dal mare se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Apartment Marina 4

Apartment Marina 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina 4. Apartment Marina 4 se nachází v Lido di Spina, 31 km od nádraží Ravenna, 41 km od Mirabilandie a 31 km od San Vitale. Ubytování Apartment Marina 4 se nachází ve městě Lido di Spina (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Lido di Spina

Město Lido di Spina se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 153 hotelů a ubytování ve městě Lido di Spina.