Hledat

Ubytování

Ubytování město Ravenna

Ve městě Ravenna (Itálie) máme celkem 207 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ravenna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ravenna

Dante Blu

10

Dante Blu

UbytováníDante Blu. Dante Blu se nachází v Ravenně, 4,1 km od nádraží Ravenna, 13 km od Mirabilandie a 23 km od termálních lázní Cervia. Ubytování Dante Blu se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

aldueci

10

aldueci

Ubytováníaldueci. Aldueci se nachází v Ravenně, 11 km od Mirabilandie, 21 km od termálních lázní Cervia a 23 km od nádraží Cervia. Ubytování aldueci se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B MARILYN

10

B&B MARILYN

Ubytování (Bed and breakfast) B&B MARILYN. B&B MARILYN se nachází asi 4,1 km od mauzolea Galla Placidia a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování B&B MARILYN se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Chez Papa Appartamenti - Chez Coco'

10

Chez Papa Appartamenti - Chez Coco'

UbytováníChez Papa Appartamenti - Chez Coco'. Chez Papa Appartamenti - Chez Coco' se nachází necelý 1 km od nádraží Ravenna a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Chez Papa Appartamenti - Chez Coco' se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento di Matteo

10

Appartamento di Matteo

UbytováníAppartamento di Matteo. Appartamento di Matteo se nachází v Ravenně, 16 km od Mirabilandie a 27 km od termálních lázní Cervia. Nabízí terasu a výhled do klidné ulice. Ubytování Appartamento di Matteo se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Alloggio turistico a Ravenna

10

Alloggio turistico a Ravenna

UbytováníAlloggio turistico a Ravenna. Alloggio turistico a Ravenna se nachází v obci Conventello, pouhých 20 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Alloggio turistico a Ravenna se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Attico a 2 passi dalla stazione e centro storico

10

Attico a 2 passi dalla stazione e centro storico

UbytováníAttico a 2 passi dalla stazione e centro storico. Attico a 2 passi dalla stazione e centro storico se nachází v Ravenně, v blízkosti nádraží Ravenna a 11 km od Mirabilandia. Ubytování Attico a 2 passi dalla stazione e centro storico se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

ComfortHouse in Ravenna

9,9

ComfortHouse in Ravenna

Ubytování (Apartmány) ComfortHouse in Ravenna. ComfortHouse Galilei Ravenna se nachází v Ravenně, 3,2 km od nádraží Ravenna a 9,2 km od Mirabilandia. Ubytování ComfortHouse in Ravenna se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Opera Deluxe

9,9

Opera Deluxe

UbytováníOpera Deluxe. Opera Deluxe se nachází v Ravenně a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a parketovými podlahami. Blízko historického centra. Ubytování Opera Deluxe se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

la casa di Guenda

9,9

la casa di Guenda

Ubytováníla casa di Guenda. La casa di Guenda se nachází v Ravenně, 1,5 km od nádraží Ravenna a 14 km od Mirabilandia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování la casa di Guenda se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

BB LETTERARIO

9,9

BB LETTERARIO

Ubytování (Bed and breakfast) BB LETTERARIO. BB LETTERARIO se nachází v Ravenně v regionu Emilia-Romagna, nedaleko nádraží Ravenna a San Vitale. Ubytování BB LETTERARIO se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Il Paradiso Holiday

9,9

Il Paradiso Holiday

UbytováníIl Paradiso Holiday. Il Paradiso Holiday se nachází v Ravenně, jen 1,3 km od nádraží a 1,6 km od mauzolea Galla Placidia. Nabízí terasu. Ubytování Il Paradiso Holiday se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Case di Zenzero Via Portone

9,8

Case di Zenzero Via Portone

Ubytování (Vila) Case di Zenzero Via Portone. Case di Zenzero Via Portone se nachází v Ravenně, 500 metrů od San Vitale a mauzolea Galla Placidia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Case di Zenzero Via Portone se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Bellavista Apartment

9,8

Bellavista Apartment

UbytováníBellavista Apartment. Bellavista Apartment se nachází v Ravenně, 700 metrů od nádraží Ravenna, 13 km od Mirabilandie a 23 km od termálních lázní Cervia. Ubytování Bellavista Apartment se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

La Divina Holiday

9,7

La Divina Holiday

UbytováníLa Divina Holiday. La Divina Holiday se nachází v Ravenně, 1,3 km od nádraží Ravenna, 10 km od Mirabilandie a 21 km od termálních lázní Cervia. Ubytování La Divina Holiday se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Ravenna Suite

9,7

Ravenna Suite

UbytováníRavenna Suite. Ravenna Suite nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do klidné ulice, asi 13 km od Mirabilandie. Ubytování Ravenna Suite se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

[Duomo - City Center] Appartamento elegante con suite

9,7

[Duomo - City Center] Appartamento elegante con suite

Ubytování[Duomo - City Center] Appartamento elegante con suite. Apartmán [Duomo - City Center se nachází v Ravenně, 1,4 km od vlakového nádraží a 13 km od Mirabilandia. Appartamento elegante con suite nabízí... Ubytování [Duomo - City Center] Appartamento elegante con suite se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Barone Rosso Suite

9,7

Barone Rosso Suite

Ubytování (Apartmán) Barone Rosso Suite. Barone Rosso Suite se nachází v Ravenně, 1,3 km od nádraží Ravenna a 14 km od Mirabilandia. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Barone Rosso Suite se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Ravenna Centro Storico Apartments

9,7

Ravenna Centro Storico Apartments

Ubytování (Apartmán) Ravenna Centro Storico Apartments. Ravenna Centro Storico Apartments nabízí ubytování v Ravenně, 500 metrů od San Vitale a baziliky Sant'Apollinare Nuovo. Ubytování Ravenna Centro Storico Apartments se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Dante Luxury

9,7

Dante Luxury

Ubytování (Apartmány) Dante Luxury. Dante Luxury se nachází v Ravenně, 11 km od Mirabilandie a 21 km od termálních lázní Cervia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Dante Luxury se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Vicolo Castello

9,7

Casa Vicolo Castello

UbytováníCasa Vicolo Castello. Casa Vicolo Castello se nachází v Ravenně, 1,4 km od nádraží Ravenna a 11 km od Mirabilandia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Casa Vicolo Castello se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

AURELIA APARTMENT

9,7

AURELIA APARTMENT

Ubytování (Apartmány) AURELIA APARTMENT. AURELIA APARTMENT se nachází v Ravenně, necelý 1 km od San Vitale a 10 minut chůze od mauzolea Galla Placidia, a nabízí výhled na město. Ubytování AURELIA APARTMENT se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

RomagnaBNB Studio Byzantium

9,7

RomagnaBNB Studio Byzantium

UbytováníRomagnaBNB Studio Byzantium. RomagnaBNB Studio Byzantium se nachází v Ravenně, 2 km od nádraží Ravenna a 11 km od Mirabilandia. Ubytování RomagnaBNB Studio Byzantium se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Ca Mimì

9,6

Ca Mimì

UbytováníCa Mimì. Ca Mimì se nachází v Ravenně, 1,5 km od nádraží Ravenna a 14 km od Mirabilandia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ca Mimì se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza Santi Muratori

9,6

Residenza Santi Muratori

Ubytování (Apartmány) Residenza Santi Muratori. Residenza Santi Muratori se nachází v Ravenně, 700 metrů od nádraží Ravenna a 13 km od Mirabilandia. Ubytování Residenza Santi Muratori se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Fermatiqui

9,6

Fermatiqui

Ubytování (Bed and breakfast) Fermatiqui. Fermatiqui se nachází 3,8 km od nádraží v Ravenně a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným... Ubytování Fermatiqui se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Abitare al 42

9,6

Abitare al 42

Ubytování (Privát) Abitare al 42. Abitare al 42 se nachází v Ravenně, 1,6 km od nádraží Ravenna a 12 km od Mirabilandia. Ubytování Abitare al 42 se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Domus Silvana Apartments

9,6

Domus Silvana Apartments

Ubytování (Apartmány) Domus Silvana Apartments. Domus Silvana Apartments se nachází 200 metrů od kostela San Vitale a mauzolea Galla Placidia v Ravenně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Domus Silvana Apartments se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza Cavalli

9,6

Residenza Cavalli

Ubytování (Apartmán) Residenza Cavalli. Residenza Cavalli se nachází v Ravenně, 300 metrů od San Vitale a 400 metrů od mauzolea Galla Placidia. Ubytování Residenza Cavalli se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

la pigna bizantina

9,6

la pigna bizantina

Ubytováníla pigna bizantina. La pigna bizantina se nachází v Ravenně, 800 metrů od nádraží Ravenna a 13 km od Mirabilandia. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování la pigna bizantina se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Attico Darsena Nuova

9,6

Attico Darsena Nuova

Ubytování (Apartmán) Attico Darsena Nuova. Attico Darsena Nuova se nachází v Ravenně, 12 km od zábavního parku Mirabilandia, 22 km od termálních lázní Cervia a 24 km od nádraží Cervia. Ubytování Attico Darsena Nuova se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

QuarantaVasi

9,6

QuarantaVasi

Ubytování (Bed and breakfast) QuarantaVasi. Ubytování se nachází v Ravenně, nedaleko San Vitale, mauzolea Galla Placidia a baziliky Sant'Apollinare. Ubytování QuarantaVasi se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Centro storico, centralissimo appartamento Luxury Smeraldo Suite con doccia idromassaggio

9,6

Centro storico, centralissimo appartamento Luxury Smeraldo Suite con doccia idromassaggio

UbytováníCentro storico, centralissimo appartamento Luxury Smeraldo Suite con doccia idromassaggio. Centro storico, centralissimo appartamento Luxury Smeraldo Suite con doccia idromassaggio se nachází v Ravenně, 13 km od zábavního parku Mirabilandia, a... Ubytování Centro storico, centralissimo appartamento Luxury Smeraldo Suite con doccia idromassaggio se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Martins Residence de Luxe

9,6

Martins Residence de Luxe

Ubytování (Aparthotel) Martins Residence de Luxe. Martins Residence de Luxe se nachází v Ravenně, kousek od nádraží Ravenna, San Vitale a mauzolea Galla Placidia. Ubytování Martins Residence de Luxe se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Gugù

9,6

Casa Gugù

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Gugù. Casa Gugu se nachází v Ravenně, v blízkosti nádraží Ravenna, San Vitale a mauzolea Galla Placidia, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Gugù se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Noctis

9,5

Villa Noctis

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Noctis. Villa Noctis se nachází v Ravenně, 400 metrů od kostela San Vitale, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Villa Noctis se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Masoli

9,5

Casa Masoli

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Masoli. Casa Masoli se nachází v budově ze 17. století, jen 450 metrů od baziliky sv. Ubytování Casa Masoli se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Galileo 79

9,5

Galileo 79

UbytováníGalileo 79. Galileo 79 se nachází v Ravenně, 10 km od Mirabilandie a 20 km od termálních lázní Cervia. Nabízí klimatizaci. Ubytování Galileo 79 se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Maison artistique

9,5

Maison artistique

UbytováníMaison artistique. Maison artistique se nachází v Ravenně, 11 km od Mirabilandie a 21 km od termálních lázní Cervia. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Maison artistique se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Ravenna Seaside apartment @ Punta Marina beach

9,5

Ravenna Seaside apartment @ Punta Marina beach

UbytováníRavenna Seaside apartment @ Punta Marina beach. Ravenna Seaside apartment @ se nachází v Ravenně, 1 km od pláže Punta Marina a 1,1 km od pláže Lido Adriano. Ubytování Ravenna Seaside apartment @ Punta Marina beach se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Au petit jardin

9,5

Au petit jardin

UbytováníAu petit jardin. Au petit jardin se nachází v Ravenně, 1,3 km od nádraží Ravenna a 12 km od Mirabilandia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Au petit jardin se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Via di Roma 4

9,5

Via di Roma 4

Ubytování (Apartmán) Via di Roma 4. Ubytování se nachází v Ravenně, 5 km od San Vitale a 5 km od mauzolea Galla Placidia. Ubytování Via di Roma 4 se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

A Casa di Leo

9,5

A Casa di Leo

Ubytování (Apartmán) A Casa di Leo. A Casa di Leo se nachází v Ravenně, 11 km od nádraží Ravenna. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování A Casa di Leo se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

M Club De Luxe B&B

9,5

M Club De Luxe B&B

Ubytování (Bed and breakfast) M Club De Luxe B&B. M Club De Luxe B&B se nachází ve zrekonstruované budově z 15. století stojící v pěší nákupní zóně Ravenny. Ubytování M Club De Luxe B&B se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

TEODORA SUITE safran

9,5

TEODORA SUITE safran

UbytováníTEODORA SUITE safran. TEODORA SUITE safran se nachází v Ravenně, necelý 1 km od nádraží Ravenna a 13 km od Mirabilandia, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování TEODORA SUITE safran se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Corte Callegari

9,4

Appartamento Corte Callegari

Ubytování (Apartmán) Appartamento Corte Callegari. Appartamento Corte Callegari se nachází v Ravenně nedaleko San Vitale. 500 metrů od mauzolea Galla Placidia. Ubytování Appartamento Corte Callegari se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Alberoni

9,4

Casa Alberoni

Ubytování (Apartmán) Casa Alberoni. Casa Alberoni se nachází v Ravenně, 500 metrů od nádraží Ravenna a 11 km od Mirabilandia. Ubytování Casa Alberoni se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

La pianta grassa appartamento a 2 passi dal centro

9,4

La pianta grassa appartamento a 2 passi dal centro

UbytováníLa pianta grassa appartamento a 2 passi dal centro. La pianta grassa appartamento a 2 passi dal centro se nachází v Ravenně, 3,3 km od nádraží Ravenna a 14 km od Mirabilandia. Ubytování La pianta grassa appartamento a 2 passi dal centro se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Maison Leone Apartment

9,4

Maison Leone Apartment

UbytováníMaison Leone Apartment. Maison Leone Apartment se nachází 1,4 km od nádraží Ravenna a 14 km od Mirabilandie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Maison Leone Apartment se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Il Sentiero Del Cuore B&B

9,4

Il Sentiero Del Cuore B&B

UbytováníIl Sentiero Del Cuore B&B. Il Sentiero Del Cuore B&B se nachází v Ravenně a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Il Sentiero Del Cuore B&B se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Darsena b&b tra arte e mare

9,4

Darsena b&b tra arte e mare

UbytováníDarsena b&b tra arte e mare. Hotel se nachází v Ravenně, 1,7 km od nádraží Ravenna a 12 km od Mirabilandia. Darsena b&b tra arte e mare nabízí bar a klimatizaci. Ubytování Darsena b&b tra arte e mare se nachází ve městě Ravenna (Itálie - Emilia-Romagna).

Ubytování ve městě Ravenna

Město Ravenna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 207 hotelů a ubytování ve městě Ravenna.