Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Jičín

Ubytování v městech v okrese Jičín

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Jičín

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Jičín

apartmán v srdci Českého ráje

10

apartmán v srdci Českého ráje

Ubytování (Apartmán) apartmán v srdci Českého ráje. Apartmán v srdci Českého ráje se nachází v Jičíně a nabízí sdílený lounge zdarma dostupné Wi-Fi, bankomat i sdílenou kuchyň. Ubytování apartmán v srdci Českého ráje se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování apartmán v srdci Českého ráje má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán apartmán v srdci Českého ráje momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány U Zvoničky

9,9

Apartmány U Zvoničky

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Zvoničky. Apartmány U Zvoničky se nachází v Prachově, 50 km od města Świeradów-Zdrój, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Zvoničky se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Kamenny apartman

9,9

Kamenny apartman

Ubytování (Apartmán) Kamenny apartman. Kamenny apartman se nachází v obci Libunec a nabízí zahradu, venkovní bazén, výhled na bazén, Wi-Fi zdarma, gril, terasu a společný lounge. Ubytování Kamenny apartman se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Kamenny apartman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Kamenny apartman momentálně evidujeme 48 recenzí.

Chatky v Českém ráji

9,8

Chatky v Českém ráji

Ubytování (Chata) Chatky v Českém ráji. Chatky v Českém ráji se nachází v Nemyčevsi, 10 minut jízdy od Jičína a nabízí venkovní vyhřívaný bazén a zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Chatky v Českém ráji se nachází ve městě Nemyčeves (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chatky v Českém ráji má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chatky v Českém ráji momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartment Holín

9,8

Apartment Holín

Ubytování (Apartmán) Apartment Holín. Apartmán Holín se nachází v Holíně a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Holín se nachází ve městě Holín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Holín má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Holín momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Augustin Jičín

9,7

Apartmán Augustin Jičín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Augustin Jičín. Apartmán Augustin Jičín se nachází v Jičíně, 36 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartmán Augustin Jičín se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

22

9,7

22

Ubytování (Apartmán) 22. 22 se nachází v Tetíně v Královéhradeckém kraji. Nabízí balkon a výhled do zahrady. Město Karpacz je vzdálené 40 km. Ubytování 22 se nachází ve městě Tetín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Paradise Jičín

9,7

Apartment Paradise Jičín

Ubytování (Apartmán) Apartment Paradise Jičín. Apartmán Paradise Jičín se nachází v Jičíně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Paradise Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Paradise Jičín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Paradise Jičín momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány Blata

9,7

Apartmány Blata

Ubytování (Apartmán) Apartmány Blata. Apartmány Blata se nacházejí v obci Blata v Královéhradeckém kraji, 49 km od Karpacze, a nabízejí gril a saunu. Špindlerův Mlýn je vzdálen 37 km. Ubytování Apartmány Blata se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Blata má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Blata momentálně evidujeme 53 recenzí.

Hotel Bohemia

9,7

Hotel Bohemia

Ubytování (Hotel) Hotel Bohemia. Hotel Bohemia se nachází na klidném místě 500 metrů od centra Jičína a 1 km od vlakového a autobusového nádraží v Jičíně. Ubytování Hotel Bohemia se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Bohemia má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Hotel Bohemia momentálně evidujeme 161 recenzí.

Apartmán DOMA Jičín

9,7

Apartmán DOMA Jičín

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOMA Jičín. Apartmán DOMA Jičín se nachází v Jičíně v Královehradeckém kraji a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán DOMA Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán DOMA Jičín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán DOMA Jičín momentálně evidujeme 23 recenzí.

Rezidence U prince č.1

9,7

Rezidence U prince č.1

Ubytování (Apartmán) Rezidence U prince č.1. Rezidence U prince č.1 se nachází v Jičíně, 37 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rezidence U prince č.1 se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion U Synagogy

9,7

Penzion U Synagogy

Ubytování (Penzion) Penzion U Synagogy. Penzion U Synagogy in Jičín features a bar and a terrace. Free WiFi is featured. At the guest house, all rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování Penzion U Synagogy se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel U Krále

9,6

Hotel U Krále

Ubytování (Hotel) Hotel U Krále. Tento hotel se nachází v centru Jičína, jen 20 metrů od náměstí a nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a neplacené soukromé... Ubytování Hotel U Krále se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel U Krále má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel U Krále momentálně evidujeme 453 recenzí.

Penzion Holín u Prachovských skal

9,6

Penzion Holín u Prachovských skal

Ubytování (Aparthotel) Penzion Holín u Prachovských skal. Aparthotel Penzion Holín u Prachovských skal se nachází v Jičíně a nabízí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Holín u Prachovských skal se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán v Železnici u Jičína

9,6

Apartmán v Železnici u Jičína

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Železnici u Jičína. Apartmán v Železnici u Jičína se nachází v Českém ráji, 33 km od Špindlerova Mlýna a 41 km od Szklarské Poręby, a nabízí ubytování se zahradou a grilem v... Ubytování Apartmán v Železnici u Jičína se nachází ve městě Železnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán v Železnici u Jičína má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán v Železnici u Jičína momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion U Anděla

9,5

Penzion U Anděla

Ubytování (Penzion) Penzion U Anděla. Penzion U Anděla nabízí ubytování v Jičíně. Nabízí turistické informace, restauraci a terasu. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzion U Anděla se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Prachov****

9,5

Chata Prachov****

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Prachov****. Chata Prachov **** se nachází v Jičíně, 44 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Chata Prachov**** se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Věž Jičín

9,5

Věž Jičín

Ubytování (Apartmán) Věž Jičín. Věž Jičín se nachází v renesanční vodní věži v Jičíně. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Věž Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Věž Jičín má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Věž Jičín momentálně evidujeme 41 recenzí.

Ubytovani v mobilnim domku

9,5

Ubytovani v mobilnim domku

Ubytování (Chata) Ubytovani v mobilnim domku. Ubytování v mobilním domku se nachází v obci Sobotka a nabízí Wi-Fi zdarma, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytovani v mobilnim domku se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytovani v mobilnim domku má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Ubytovani v mobilnim domku momentálně evidujeme 7 recenzí.

U Zlate Brany Cesky raj

9,5

U Zlate Brany Cesky raj

Ubytování (Penzion) U Zlate Brany Cesky raj. Penzion U Zlaté Brány se nachází v obci Libuň u Českého ráje, 4 km od Prachovských skal a 9 km od hradu Trosky, a nabízí individuálně zařízená apartmá s... Ubytování U Zlate Brany Cesky raj se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Zlate Brany Cesky raj má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion U Zlate Brany Cesky raj momentálně evidujeme 144 recenzí.

Apartmán Milena

9,5

Apartmán Milena

Ubytování (Apartmán) Apartmán Milena. Apartmán Milena je apartmán s možností vlastního stravování a posezením s grilem situovaný v Jičíně, 1,2 km od centra města. U domu lze bezplatně parkovat. Ubytování Apartmán Milena se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Milena má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Milena momentálně evidujeme 46 recenzí.

Chaloupka v Českém ráji

9,5

Chaloupka v Českém ráji

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka v Českém ráji. Chaloupka v Českém ráji se nachází 20 minut chůze od hradu Kost a 1,8 km od obce Libošovice. Hosté mohou využívat krytou terasu s krbem a posezením. Ubytování Chaloupka v Českém ráji se nachází ve městě Libošovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaloupka v Českém ráji má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chaloupka v Českém ráji momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Javorský mlýn

9,5

Penzion Javorský mlýn

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Javorský mlýn. Penzion Javorský mlýn stojí na klidném místě přímo u lesa, 5 km od centra Lázní Bělohrad. Patří k němu rybník, restaurace a zahrada s dětským hřištěm. Ubytování Penzion Javorský mlýn se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Javorský mlýn má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion – hostinec Penzion Javorský mlýn momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion u Ungerů

9,4

Penzion u Ungerů

Ubytování (Penzion) Penzion u Ungerů. Tříhvězdičkový Penzion u Ungerů se nachází v Dětenicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, turistické informace, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion u Ungerů se nachází ve městě Dětenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion u Ungerů má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion u Ungerů momentálně evidujeme 281 recenzí.

Hotel pod Šikmou Věží

9,4

Hotel pod Šikmou Věží

Ubytování (Hotel) Hotel pod Šikmou Věží. Rodinný Hotel pod Šikmou Věží se nachází budově zámeckého stylu stojící na území přírodní rezervace Český ráj, pouhých 10 minut chůze od Prachovských skal,... Ubytování Hotel pod Šikmou Věží se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel pod Šikmou Věží má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel pod Šikmou Věží momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hotel reStart ****

9,4

Hotel reStart ****

Ubytování (Hotel) Hotel reStart ****. Hotel reStart **** se nachází v Jičíně. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí posilovnu, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, krytý bazén a pokojovou službu. Ubytování Hotel reStart **** se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel reStart **** má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel reStart **** momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartmány v ráji (Českém)

9,4

Apartmány v ráji (Českém)

Ubytování (Apartmán) Apartmány v ráji (Českém). Apartmány v ráji (Českém) se nachází v Blatech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyňským koutem. K dispozici je také lednice a rychlovarná... Ubytování Apartmány v ráji (Českém) se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány v ráji (Českém) má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány v ráji (Českém) momentálně evidujeme 186 recenzí.

SG Apartmánový dům Hoŕice

9,2

SG Apartmánový dům Hoŕice

Ubytování (Aparthotel) SG Apartmánový dům Hoŕice. SG Apartmánový dům Hořice se nachází v Hořicích, 40 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování SG Apartmánový dům Hoŕice se nachází ve městě Hořice (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Jičín

9,2

Hotel Jičín

Ubytování (Hotel) Hotel Jičín. Hotel Jičín se nachází v historickém centru Jičína, v srdci Českého ráje, 100 metrů od Valdické brány. Ubytování Hotel Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Jičín má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Jičín momentálně evidujeme 232 recenzí.

Vila Evička

9,2

Vila Evička

Ubytování (Penzion) Vila Evička. Vila Evička je penzion stojící na okraji města Sobotka, 200 metrů od historického centra města. Ubytování Vila Evička se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Evička má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Vila Evička momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmány na Horce

9,2

Apartmány na Horce

Ubytování (Penzion) Apartmány na Horce. Penzion Apartmány na Horce se nachází v obci Blata a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Všechny pokoje mají kuchyni a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány na Horce se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány na Horce má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Apartmány na Horce momentálně evidujeme 101 recenzí.

Apartmán Anička

9,2

Apartmán Anička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anička. Apartmán Anička se nachází v Nové Pace a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Jelenia Góra je vzdálená 46 km. Ubytování Apartmán Anička se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj).

Cozy Studio with free parking

9,1

Cozy Studio with free parking

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio with free parking. Cozy Studio with free parking se nachází v nově postavené budově v klidné části Prahy a nabízí soukromé neplacené parkoviště, bezplatné Wi-Fi a možnost... Ubytování Cozy Studio with free parking se nachází ve městě Kyje (Česká republika). Ubytování Cozy Studio with free parking má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Cozy Studio with free parking momentálně evidujeme 93 recenzí.

Chalupa na Horce

9,1

Chalupa na Horce

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa na Horce. Chalupa na Horce se nachází v obci Blata, 39 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa na Horce se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány U Krále

9,1

Apartmány U Krále

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Krále. Apartmány U Krále se nacházejí na různých místech v centru Jičína. Ubytování Apartmány U Krále se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Krále má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány U Krále momentálně evidujeme 46 recenzí.

B&B en mini-camping Pension Kidafo

9,1

B&B en mini-camping Pension Kidafo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B en mini-camping Pension Kidafo. B & B en mini-camping Pension Kidafo nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi na kraji Českého ráje. Ubytování B&B en mini-camping Pension Kidafo se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování B&B en mini-camping Pension Kidafo má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast B&B en mini-camping Pension Kidafo momentálně evidujeme 147 recenzí.

Hotel u Kapra

9

Hotel u Kapra

Ubytování (Hotel) Hotel u Kapra. Hotel U Kapra se nachází na hlavním náměstí ve městě Lázně Bělohrad. Nabízí Wi-Fi zdarma a restauraci, kde se podávají tradiční česká jídla. Ubytování Hotel u Kapra se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel u Kapra má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel u Kapra momentálně evidujeme 156 recenzí.

Apartment U Krále Tylova 516

9

Apartment U Krále Tylova 516

Ubytování (Apartmán) Apartment U Krále Tylova 516. Apartment U Krále Tylova 516 se nachází v Jičíně, 48 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartment U Krále Tylova 516 se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment U Krále Tylova 516 má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment U Krále Tylova 516 momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Cidlina

9

Chalupa Cidlina

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Cidlina. Chalupa Cidlina se nachází v Cidlině a nabízí gril. K dispozici je také terasa. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV, kuchyň se sporákem a 2 koupelny s vanou. Ubytování Chalupa Cidlina se nachází ve městě Železnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Cidlina má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Chalupa Cidlina momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion U Jindry

9

Penzion U Jindry

Ubytování (Penzion) Penzion U Jindry. Penzion U Jindry se nachází v Železnici. Nabízí zahradu, terasu, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion U Jindry se nachází ve městě Železnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion U Jindry má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Jindry momentálně evidujeme 218 recenzí.

Apartmán Železnice

9

Apartmán Železnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Železnice. Apartmán Železnice se nachází v Železnici a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Železnice se nachází ve městě Železnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Železnice má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Železnice momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Pod Vyhlídkou

8,9

Penzion Pod Vyhlídkou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Vyhlídkou. Penzion Pod Vyhlídkou se nachází v Pecce. Nabízí zahradu, gril a zapůjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Penzion Pod Vyhlídkou se nachází ve městě Pecka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Pod Vyhlídkou má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pod Vyhlídkou momentálně evidujeme 145 recenzí.

Hotel Rieger

8,9

Hotel Rieger

Ubytování (Hotel) Hotel Rieger. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 100 metrů od hlavního jičínského náměstí a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou... Ubytování Hotel Rieger se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Rieger má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Rieger momentálně evidujeme 192 recenzí.

Spa Resort Tree of Life

8,9

Spa Resort Tree of Life

Ubytování (Hotel) Spa Resort Tree of Life. Luxusní 4hvězdičkový hotel Spa Resort Tree of Life se nachází ve městě Lázně Bělohrad a představuje moderní lázeňský rezort s širokou nabídkou kosmetických... Ubytování Spa Resort Tree of Life se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Spa Resort Tree of Life má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Spa Resort Tree of Life momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel Pošta

8,9

Hotel Pošta

Ubytování (Hotel) Hotel Pošta. Hotel Pošta se nachází v Českém ráji na náměstí v Sobotce, 500 metrů od zámku Humprecht. Ubytování Hotel Pošta se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Pošta má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Pošta momentálně evidujeme 203 recenzí.

Apartment U Krále Komenského

8,8

Apartment U Krále Komenského

Ubytování (Apartmán) Apartment U Krále Komenského. Apartmán U Krále Komenského se nachází v Jičíně. Hosté zde mohou využívat kompletně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment U Krále Komenského se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment U Krále Komenského má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartment U Krále Komenského momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Zámecký park

8,8

Penzion Zámecký park

Ubytování (Penzion) Penzion Zámecký park. Penzion Zámecký park se nachází v Lázních Bělohrad. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a vlastní placené parkoviště. Ubytování Penzion Zámecký park se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování Vila Sobotka

8,8

Ubytování Vila Sobotka

Ubytování (Apartmán) Ubytování Vila Sobotka. Ubytování Vila Sobotka se nachází v obci Sobotka v České republice. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout s nádobím a lednicí, TV, jídelní kout a posezení. Ubytování Ubytování Vila Sobotka se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování Vila Sobotka má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Ubytování Vila Sobotka momentálně evidujeme 52 recenzí.

Motel Charlie

8,7

Motel Charlie

Ubytování (Penzion – hostinec) Motel Charlie. Motel Charlie se nachází Českém ráji, v klidné části obce Kovač. Nabízí ubytování v přírodě a s venkovním bazénem. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Motel Charlie se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).