Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nová Paka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Paka

Novopacké Sklepy

8,5

Novopacké Sklepy

Ubytování (Penzion) Novopacké Sklepy. V hotelu Novopacké Sklepy, který se nachází pouhých 200 metrů od hlavního náměstí v Nové Pace, je restaurace. Hotel poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Novopacké Sklepy se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Novopacké Sklepy má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Novopacké Sklepy momentálně evidujeme 207 recenzí.

Máchovka Nová Paka Sport & Relax

Máchovka Nová Paka Sport & Relax

Ubytování (Hostel) Máchovka Nová Paka Sport & Relax. Máchovka Nová Paka Sport & Relax se nachází v Nové Pace. Ubytování Máchovka Nová Paka Sport & Relax se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hostel Máchovka Nová Paka Sport & Relax nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů

Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů... Ubytování Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Jana

Chalupa Jana

Ubytování (Chata) Chalupa Jana. Chalupa Jana se nachází v Nové Pace. Nabízí venkovní bazén. V této horské chatě je dostupné i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Jana se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa Jana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080

Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080. Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080 is located in Nová Paka. The accommodation is 31 km from Špindlerův Mlýn. Ubytování Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080 se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kveta

Kveta

Ubytování (Vila) Kveta. Prázdninový dům Květa se nachází v Nové Pace a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyni. Ubytování Kveta se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Kveta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Nová Paka č.997

Nová Paka č.997

Ubytování (Penzion) Nová Paka č.997. Nová Paka č. 997 se nachází v Nové Pace, 36 km od Karpacze a nabízí bezplatné Wi-Fi i parkování zdarma. Z několika pokojů je vidět na zahradu nebo město. Ubytování Nová Paka č.997 se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Štikov

Pension Štikov

Ubytování (Prázdninový dům) Pension Štikov. Penzion Štikov se nachází v Nové Pace a nabízí soukromý bazén, vlastní parkoviště, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Pension Štikov se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Pension Štikov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.