Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Libošovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Libošovice

Chaloupka v Českém ráji

9,5

Chaloupka v Českém ráji

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka v Českém ráji. Chaloupka v Českém ráji se nachází 20 minut chůze od hradu Kost a 1,8 km od obce Libošovice. Hosté mohou využívat krytou terasu s krbem a posezením. Ubytování Chaloupka v Českém ráji se nachází ve městě Libošovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka v Českém ráji má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chaloupka v Českém ráji momentálně evidujeme 33 recenzí.

Hotel Podkost

8,3

Hotel Podkost

Ubytování (Hotel) Hotel Podkost. Hotel Podkost v Libošovicích nabízí zahradu a terasu. K dispozici je i restaurace a turistické informace. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Podkost se nachází ve městě Libošovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Podkost má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Podkost momentálně evidujeme 64 recenzí.

Hotel Český Ráj

7,3

Hotel Český Ráj

Ubytování (Hotel) Hotel Český Ráj. Hotel Český Rá se nachází v centru města Libošovice, 100 metrů od autobusové zastávky, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a neplacené... Ubytování Hotel Český Ráj se nachází ve městě Libošovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantická roubenka v Českém ráji

Romantická roubenka v Českém ráji

Ubytování (Prázdninový dům) Romantická roubenka v Českém ráji. Set in Libošovice in the Liberec region, Romantická roubenka v Českém ráji has a garden. Ubytování Romantická roubenka v Českém ráji se nachází ve městě Libošovice (Česko - Liberecký kraj).