Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zámostí-Blata

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zámostí-Blata

Apartmány Blata

9,7

Apartmány Blata

Ubytování (Apartmán) Apartmány Blata. Apartmány Blata se nacházejí v obci Blata v Královéhradeckém kraji, 49 km od Karpacze, a nabízejí gril a saunu. Špindlerův Mlýn je vzdálen 37 km. Ubytování Apartmány Blata se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Blata má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Blata momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartmány v ráji (Českém)

9,4

Apartmány v ráji (Českém)

Ubytování (Apartmán) Apartmány v ráji (Českém). Apartmány v ráji (Českém) se nachází v Blatech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyňským koutem. K dispozici je také lednice a rychlovarná... Ubytování Apartmány v ráji (Českém) se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány v ráji (Českém) má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány v ráji (Českém) momentálně evidujeme 186 recenzí.

Apartmány na Horce

9,2

Apartmány na Horce

Ubytování (Penzion) Apartmány na Horce. Penzion Apartmány na Horce se nachází v obci Blata a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Všechny pokoje mají kuchyni a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány na Horce se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány na Horce má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Apartmány na Horce momentálně evidujeme 101 recenzí.

Chalupa na Horce

9,1

Chalupa na Horce

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa na Horce. Chalupa na Horce se nachází v obci Blata, 39 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa na Horce se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka v Českém Ráji

8,5

Chaloupka v Českém Ráji

Ubytování (Apartmán) Chaloupka v Českém Ráji. Chaloupka v Českém ráji se nachází v obci Blata. Apartmán má posezení s TV, vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma, sporák, lednici,... Ubytování Chaloupka v Českém Ráji se nachází ve městě Zámostí-Blata (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka v Českém Ráji má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Chaloupka v Českém Ráji momentálně evidujeme 40 recenzí.