Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dětenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dětenice

Penzion u Ungerů

9,4

Penzion u Ungerů

Ubytování (Penzion) Penzion u Ungerů. Tříhvězdičkový Penzion u Ungerů se nachází v Dětenicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, turistické informace, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion u Ungerů se nachází ve městě Dětenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Ungerů má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion u Ungerů momentálně evidujeme 281 recenzí.

Penzion Baborákovi

Penzion Baborákovi

Ubytování (Penzion) Penzion Baborákovi. Located in Dětenice, Penzion Baborákovi features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Penzion Baborákovi se nachází ve městě Dětenice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cheri

Cheri

Ubytování (Chata) Cheri. Set in Dětenice in the Hradec Kralove region, Cheri features a garden. This chalet provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Cheri se nachází ve městě Dětenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Cheri nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.