Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Libuň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Libuň

Kamenny apartman

9,9

Kamenny apartman

Ubytování (Apartmán) Kamenny apartman. Kamenny apartman se nachází v obci Libunec a nabízí zahradu, venkovní bazén, výhled na bazén, Wi-Fi zdarma, gril, terasu a společný lounge. Ubytování Kamenny apartman se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Kamenny apartman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Kamenny apartman momentálně evidujeme 48 recenzí.

U Zlate Brany Cesky raj

9,5

U Zlate Brany Cesky raj

Ubytování (Penzion) U Zlate Brany Cesky raj. Penzion U Zlaté Brány se nachází v obci Libuň u Českého ráje, 4 km od Prachovských skal a 9 km od hradu Trosky, a nabízí individuálně zařízená apartmá s... Ubytování U Zlate Brany Cesky raj se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Zlate Brany Cesky raj má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion U Zlate Brany Cesky raj momentálně evidujeme 144 recenzí.

B&B en mini-camping Pension Kidafo

9,1

B&B en mini-camping Pension Kidafo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B en mini-camping Pension Kidafo. B & B en mini-camping Pension Kidafo nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi na kraji Českého ráje. Ubytování B&B en mini-camping Pension Kidafo se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování B&B en mini-camping Pension Kidafo má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast B&B en mini-camping Pension Kidafo momentálně evidujeme 147 recenzí.

Penzion Libuň

8,7

Penzion Libuň

Ubytování (Penzion) Penzion Libuň. Penzion Libuň se nachází v Českém ráji, 8 km od hradu Trosky a 5 km od CHKO Prachovské skály. Nabízí Wi-Fi zdarma, à la carte restauraci a terasu. Ubytování Penzion Libuň se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Libuň má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Libuň momentálně evidujeme 29 recenzí.

Chalupa Libunec

8,7

Chalupa Libunec

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Libunec. Chalupa Libunec nabízí ubytování se se zahradou a výhledem do zahrady v obci Libunec. Ubytování Chalupa Libunec se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Libunec má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chalupa Libunec momentálně evidujeme 31 recenzí.

Kemp Prachovská osma

8,2

Kemp Prachovská osma

Ubytování (Kemp) Kemp Prachovská osma. Kemp Prachovská osma nabízí zahradu a ubytování v soukromí v Libuni. Kemp najdete v Českém ráji, 3,4 km od Prachovských skal. Ubytování Kemp Prachovská osma se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Kemp Prachovská osma má celkové hodnocení 8,2. Pro Kemp Kemp Prachovská osma momentálně evidujeme 106 recenzí.

roubená chalupa Březka

roubená chalupa Březka

Ubytování (Chata) roubená chalupa Březka. Located in Libuň, roubená chalupa Březka provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. The property offers free private parking. Ubytování roubená chalupa Březka se nachází ve městě Libuň (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Libun

Holiday home Libun

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Libun. Prázdninový dům Libuň se nachází v Libuni, 45 km od města Karpacz. Ubytování má 3 ložnice, obývací pokoj, TV a kuchyni s myčkou nádobí. Ubytování Holiday home Libun se nachází ve městě Libuň (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Libun nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupy Březka

Chalupy Březka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupy Březka. Chalupa Březka se nachází v Libuni, 47 km od Pece pod Sněžkou, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Chalupy Březka se nachází ve městě Libuň (Česko - Liberecký kraj).