Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sobotka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sobotka

Ubytovani v mobilnim domku

9,5

Ubytovani v mobilnim domku

Ubytování (Chata) Ubytovani v mobilnim domku. Ubytování v mobilním domku se nachází v obci Sobotka a nabízí Wi-Fi zdarma, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytovani v mobilnim domku se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytovani v mobilnim domku má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Ubytovani v mobilnim domku momentálně evidujeme 7 recenzí.

Vila Evička

9,2

Vila Evička

Ubytování (Penzion) Vila Evička. Vila Evička je penzion stojící na okraji města Sobotka, 200 metrů od historického centra města. Ubytování Vila Evička se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Evička má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Vila Evička momentálně evidujeme 77 recenzí.

Hotel Pošta

8,9

Hotel Pošta

Ubytování (Hotel) Hotel Pošta. Hotel Pošta se nachází v Českém ráji na náměstí v Sobotce, 500 metrů od zámku Humprecht. Ubytování Hotel Pošta se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Pošta má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Pošta momentálně evidujeme 203 recenzí.

Ubytování Vila Sobotka

8,8

Ubytování Vila Sobotka

Ubytování (Apartmán) Ubytování Vila Sobotka. Ubytování Vila Sobotka se nachází v obci Sobotka v České republice. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout s nádobím a lednicí, TV, jídelní kout a posezení. Ubytování Ubytování Vila Sobotka se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování Vila Sobotka má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Ubytování Vila Sobotka momentálně evidujeme 52 recenzí.

Ubytovani Fanisek v Ceskem Raji

7,9

Ubytovani Fanisek v Ceskem Raji

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovani Fanisek v Ceskem Raji. Ubytování Fanisek v Českém ráji je venkovský dům s terasou, grilem a Wi-Fi zdarma situovaný v Sobotce. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Ubytovani Fanisek v Ceskem Raji se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytovani Fanisek v Ceskem Raji má celkové hodnocení 7,9. Pro Venkovský dům Ubytovani Fanisek v Ceskem Raji momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Kracik

7,7

Penzion Kracik

Ubytování (Privát) Penzion Kracik. Penzion Kracík se nachází v obci Sobotka a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kracik se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Kracik má celkové hodnocení 7,7. Pro Privát Penzion Kracik momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pod Humprechtem

Pod Humprechtem

Ubytování (Prázdninový dům) Pod Humprechtem. Pod Humprechtem is located in Sobotka. The accommodation is 42 km from Špindlerův Mlýn. Ubytování Pod Humprechtem se nachází ve městě Sobotka (Česko - Královéhradecký kraj).

Vila Kost

Vila Kost

Ubytování (Apartmán) Vila Kost. Vila Kost se nachází v Sobotce a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Vila Kost se nachází ve městě Sobotka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Vila Kost nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.