Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hořice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hořice

SG Apartmánový dům Hoŕice

9,2

SG Apartmánový dům Hoŕice

Ubytování (Aparthotel) SG Apartmánový dům Hoŕice. SG Apartmánový dům Hořice se nachází v Hořicích, 40 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování SG Apartmánový dům Hoŕice se nachází ve městě Hořice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Královský Dvůr

7,5

Hotel Královský Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Královský Dvůr. Hotel Královský Dvůr se nachází v Hořicích a nabízí 3hvězdičkové ubytování, bar, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu. Ubytování Hotel Královský Dvůr se nachází ve městě Hořice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Královský Dvůr má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Královský Dvůr momentálně evidujeme 105 recenzí.

Penzion U Jízdárny

5,6

Penzion U Jízdárny

Ubytování (Penzion) Penzion U Jízdárny. Penzion U Jízdárny se nachází v Hořicích. K dispozici je bar a terasa. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion U Jízdárny se nachází ve městě Hořice (Česko - Královéhradecký kraj).

Autokemp U Věže

Autokemp U Věže

Ubytování (Kemp) Autokemp U Věže. Situated in Hořice, 45 km from Karpacz, Autokemp U Věže offers a bar and free WiFi. Ubytování Autokemp U Věže se nachází ve městě Hořice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)