Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jičín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jičín

apartmán v srdci Českého ráje

10

apartmán v srdci Českého ráje

Ubytování (Apartmán) apartmán v srdci Českého ráje. Apartmán v srdci Českého ráje se nachází v Jičíně a nabízí sdílený lounge zdarma dostupné Wi-Fi, bankomat i sdílenou kuchyň. Ubytování apartmán v srdci Českého ráje se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování apartmán v srdci Českého ráje má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán apartmán v srdci Českého ráje momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány U Zvoničky

9,9

Apartmány U Zvoničky

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Zvoničky. Apartmány U Zvoničky se nachází v Prachově, 50 km od města Świeradów-Zdrój, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Zvoničky se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Augustin Jičín

9,7

Apartmán Augustin Jičín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Augustin Jičín. Apartmán Augustin Jičín se nachází v Jičíně, 36 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartmán Augustin Jičín se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Paradise Jičín

9,7

Apartment Paradise Jičín

Ubytování (Apartmán) Apartment Paradise Jičín. Apartmán Paradise Jičín se nachází v Jičíně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Paradise Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Paradise Jičín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Paradise Jičín momentálně evidujeme 45 recenzí.

Nový apartman Eva

9,7

Nový apartman Eva

UbytováníNový apartman Eva. Nový apartmán Eva se nachází v Jičíně. Ubytování je vzdálené 42 km od autobusové zastávky Strážné a poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Nový apartman Eva se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Bohemia

9,7

Hotel Bohemia

Ubytování (Hotel) Hotel Bohemia. Hotel Bohemia se nachází na klidném místě 500 metrů od centra Jičína a 1 km od vlakového a autobusového nádraží v Jičíně. Ubytování Hotel Bohemia se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Bohemia má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Hotel Bohemia momentálně evidujeme 161 recenzí.

Apartmán DOMA Jičín

9,7

Apartmán DOMA Jičín

Ubytování (Apartmán) Apartmán DOMA Jičín. Apartmán DOMA Jičín se nachází v Jičíně v Královehradeckém kraji a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán DOMA Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán DOMA Jičín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán DOMA Jičín momentálně evidujeme 23 recenzí.

Rezidence U prince č.1

9,7

Rezidence U prince č.1

Ubytování (Apartmán) Rezidence U prince č.1. Rezidence U prince č.1 se nachází v Jičíně, 37 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rezidence U prince č.1 se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion U Synagogy

9,7

Penzion U Synagogy

Ubytování (Penzion) Penzion U Synagogy. Penzion U Synagogy in Jičín features a bar and a terrace. Free WiFi is featured. At the guest house, all rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování Penzion U Synagogy se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel U Krále

9,6

Hotel U Krále

Ubytování (Hotel) Hotel U Krále. Tento hotel se nachází v centru Jičína, jen 20 metrů od náměstí a nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a neplacené soukromé... Ubytování Hotel U Krále se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel U Krále má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel U Krále momentálně evidujeme 453 recenzí.

Penzion Holín u Prachovských skal

9,6

Penzion Holín u Prachovských skal

Ubytování (Aparthotel) Penzion Holín u Prachovských skal. Aparthotel Penzion Holín u Prachovských skal se nachází v Jičíně a nabízí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Holín u Prachovských skal se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion U Anděla

9,5

Penzion U Anděla

Ubytování (Penzion) Penzion U Anděla. Penzion U Anděla nabízí ubytování v Jičíně. Nabízí turistické informace, restauraci a terasu. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzion U Anděla se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Prachov****

9,5

Chata Prachov****

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Prachov****. Chata Prachov **** se nachází v Jičíně, 44 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Chata Prachov**** se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Věž Jičín

9,5

Věž Jičín

Ubytování (Apartmán) Věž Jičín. Věž Jičín se nachází v renesanční vodní věži v Jičíně. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Věž Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Věž Jičín má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Věž Jičín momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmán Milena

9,5

Apartmán Milena

Ubytování (Apartmán) Apartmán Milena. Apartmán Milena je apartmán s možností vlastního stravování a posezením s grilem situovaný v Jičíně, 1,2 km od centra města. U domu lze bezplatně parkovat. Ubytování Apartmán Milena se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Milena má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Milena momentálně evidujeme 46 recenzí.

Hotel pod Šikmou Věží

9,4

Hotel pod Šikmou Věží

Ubytování (Hotel) Hotel pod Šikmou Věží. Rodinný Hotel pod Šikmou Věží se nachází budově zámeckého stylu stojící na území přírodní rezervace Český ráj, pouhých 10 minut chůze od Prachovských skal,... Ubytování Hotel pod Šikmou Věží se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel pod Šikmou Věží má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel pod Šikmou Věží momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hotel reStart ****

9,4

Hotel reStart ****

Ubytování (Hotel) Hotel reStart ****. Hotel reStart **** se nachází v Jičíně. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí posilovnu, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, krytý bazén a pokojovou službu. Ubytování Hotel reStart **** se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel reStart **** má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel reStart **** momentálně evidujeme 53 recenzí.

Hotel Jičín

9,2

Hotel Jičín

Ubytování (Hotel) Hotel Jičín. Hotel Jičín se nachází v historickém centru Jičína, v srdci Českého ráje, 100 metrů od Valdické brány. Ubytování Hotel Jičín se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Jičín má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Jičín momentálně evidujeme 232 recenzí.

Apartmány U Krále

9,1

Apartmány U Krále

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Krále. Apartmány U Krále se nacházejí na různých místech v centru Jičína. Ubytování Apartmány U Krále se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Krále má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány U Krále momentálně evidujeme 46 recenzí.

P&P Jičín Apartments - soukromé 2-3 lůžkové pokoje, k dispozici vlastní kuchyň a koupelna

9,1

P&P Jičín Apartments - soukromé 2-3 lůžkové pokoje, k dispozici vlastní kuchyň a koupelna

UbytováníP&P Jičín Apartments - soukromé 2-3 lůžkové pokoje, k dispozici vlastní kuchyň a koupelna. P&P Jičín Apartments - soukromé 2-3 lůžkové pokoje, k dispozici vlastní kuchyň a koupelna se nachází v Jičíně. Nabízí zahradu a výhled na klidnou ulici. Ubytování P&P Jičín Apartments - soukromé 2-3 lůžkové pokoje, k dispozici vlastní kuchyň a koupelna se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment U Krále Tylova 516

9

Apartment U Krále Tylova 516

Ubytování (Apartmán) Apartment U Krále Tylova 516. Apartment U Krále Tylova 516 se nachází v Jičíně, 48 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartment U Krále Tylova 516 se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment U Krále Tylova 516 má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment U Krále Tylova 516 momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán na letišti

8,9

Apartmán na letišti

UbytováníApartmán na letišti. Apartmán na letišti se nachází v Jičíně, 42 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán na letišti se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Rieger

8,9

Hotel Rieger

Ubytování (Hotel) Hotel Rieger. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 100 metrů od hlavního jičínského náměstí a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou... Ubytování Hotel Rieger se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Rieger má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Rieger momentálně evidujeme 192 recenzí.

Villa Libosad

8,9

Villa Libosad

UbytováníVilla Libosad. Villa Libosad se nachází v Jičíně, 40 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Villa Libosad se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment U Krále Komenského

8,8

Apartment U Krále Komenského

Ubytování (Apartmán) Apartment U Krále Komenského. Apartmán U Krále Komenského se nachází v Jičíně. Hosté zde mohou využívat kompletně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment U Krále Komenského se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment U Krále Komenského má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartment U Krále Komenského momentálně evidujeme 38 recenzí.

Motel Charlie

8,7

Motel Charlie

Ubytování (Penzion – hostinec) Motel Charlie. Motel Charlie se nachází Českém ráji, v klidné části obce Kovač. Nabízí ubytování v přírodě a s venkovním bazénem. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Motel Charlie se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Lucie

8,7

Penzion Lucie

Ubytování (Penzion) Penzion Lucie. Penzion Lucie se nachází v Jičíně, 6 km od Prachovských skal a 13 km od hradu Trosky a nabízí restauraci s krbem a terasou. Ubytování Penzion Lucie se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Lucie má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Lucie momentálně evidujeme 269 recenzí.

Piccolo

8,7

Piccolo

Ubytování (Penzion – hostinec) Piccolo. Penzion Piccolo se nachází v Jičíně. Nabízí restauraci, společný lounge, terasu a zahradu. Penzion zajišťuje organizaci výletů. Ubytování Piccolo se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Piccolo má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Piccolo momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion u České Koruny

8,6

Penzion u České Koruny

Ubytování (Penzion) Penzion u České Koruny. Penzion u České Koruny v tiché historické budově nabízí pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi a výhledem na historické centrum města a náměstí. Ubytování Penzion u České Koruny se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion u České Koruny má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion u České Koruny momentálně evidujeme 118 recenzí.

Rezidence U prince č. 2

8,6

Rezidence U prince č. 2

Ubytování (Apartmán) Rezidence U prince č. 2. Rezidence U prince č. 2 se nachází v Jičíně, 47 km od Karpacze. Tento apartmán zahrnuje obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Rezidence U prince č. 2 se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Guesthouse Prachovské skály

8,5

Guesthouse Prachovské skály

Ubytování (Penzion) Guesthouse Prachovské skály. Guesthouse Prachovské skály se nachází v obci Blata a nabízí zahradu s terasou. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Guesthouse Prachovské skály se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Guesthouse Prachovské skály má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guesthouse Prachovské skály momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Prachov

8,5

Penzion Prachov

Ubytování (Penzion) Penzion Prachov. Penzion Prachov se nachází v Českém ráji, 4 km od centra Jičína, a má zahradu s terasou. Ubytování Penzion Prachov se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Prachov má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Prachov momentálně evidujeme 100 recenzí.

Parkhotel Skalní město

8,4

Parkhotel Skalní město

Ubytování (Hotel) Parkhotel Skalní město. Parkhotel Skalní město stojí uprostřed Českého ráje. Má pokoje s vlastní koupelnou a à-la-carte restauraci, která nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně. Ubytování Parkhotel Skalní město se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Parkhotel Skalní město má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Parkhotel Skalní město momentálně evidujeme 266 recenzí.

U Křemílka

8,3

U Křemílka

Ubytování (Penzion – hostinec) U Křemílka. Ubytování U Křemílka se nachází v Jičíně a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování U Křemílka se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Imperial Spa

8,3

Pension Imperial Spa

Ubytování (Penzion) Pension Imperial Spa. Pension Imperial Spa sídlí v elegantní budově z 19. století, pouhých 300 metrů od centra Jičína. Ubytování Pension Imperial Spa se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Imperial Spa má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Imperial Spa momentálně evidujeme 182 recenzí.

Grand Hotel Praha

8,3

Grand Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Praha. Grand Hotel Praha sídlí ve zrekonstruované secesní budově z roku 1910 na pěší zóně v historickém centru Jičína. Ubytování Grand Hotel Praha se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Grand Hotel Praha má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Grand Hotel Praha momentálně evidujeme 485 recenzí.

Apartmán Pod Valdickou bránou

8,3

Apartmán Pod Valdickou bránou

UbytováníApartmán Pod Valdickou bránou. Apartmán Pod Valdickou bránou se nachází v Jičíně, asi 42 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Apartmán Pod Valdickou bránou se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Husova 1.patro

8,2

Apartmán Husova 1.patro

UbytováníApartmán Husova 1.patro. Apartmán Husova 1.patro se nachází v Jičíně. Ubytování je vzdálené 41 km od autobusové zastávky Strážné a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Husova 1.patro se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Paříž

7,9

Hotel Paříž

Ubytování (Hotel) Hotel Paříž. Hotel Paříž, situovaný na krásném místě v historickém centru Jičína vedle Valdické brány a nedaleko Valdštejnova náměstí, nabízí pohodlné ubytování v... Ubytování Hotel Paříž se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Paříž má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Paříž momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion Jicin

7,9

Penzion Jicin

Ubytování (Penzion) Penzion Jicin. Nově zrekonstruovaný penzion Jičín se nachází 500 metrů od hlavního náměstí v Jičíně. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Jicin se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Jicin má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Jicin momentálně evidujeme 109 recenzí.

Apartment U Krále Tylova 515

7,8

Apartment U Krále Tylova 515

Ubytování (Apartmán) Apartment U Krále Tylova 515. Apartmán U Krále Tylova 515 se nachází v Jičíně a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment U Krále Tylova 515 se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment U Krále Tylova 515 má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartment U Krále Tylova 515 momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Na Fortně

Apartmány Na Fortně

Ubytování (Apartmán) Apartmány Na Fortně. Situated in Jičín, Apartmány Na Fortně provides accommodation with free WiFi and a kitchen. Karpacz is 47 km from the apartment. Ubytování Apartmány Na Fortně se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Český Ráj

Apartmán Český Ráj

Ubytování (Apartmán) Apartmán Český Ráj. Apartmán Český Ráj se nachází v Jičíně. Nabízí výhled na město a do Liberce je to 49 km. Ubytování Apartmán Český Ráj se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Brada-Rybnicek

Holiday home Brada-Rybnicek

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Brada-Rybnicek. Holiday Home Brada-Rybnicek je prázdninový dům, který se nachází v Jičíně, 46 km od města Karpacz. Do Špindlerova Mlýna je to 35 km. Ubytování Holiday home Brada-Rybnicek se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Brada-Rybnicek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány CAFÉ-CAFÉ

Apartmány CAFÉ-CAFÉ

Ubytování (Aparthotel) Apartmány CAFÉ-CAFÉ. Apartmány CAFÉ-CAFÉ se nachází v Jičíně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány CAFÉ-CAFÉ se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Aparthotel Apartmány CAFÉ-CAFÉ nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa na vsi

Chalupa na vsi

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa na vsi. Chalupa na vsi se nachází v Jíčíně a nabízí venkovní bazén, výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chalupa na vsi se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Venkovský dům Chalupa na vsi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel U Valdické brány

Hotel U Valdické brány

Ubytování (Hotel) Hotel U Valdické brány. Hotel U Valdické brány se nachází v Jičíně. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a možnost ubytování v rodinných pokojích. Ubytování Hotel U Valdické brány se nachází ve městě Jičín (Česko - Královéhradecký kraj).