Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lázně Bělohrad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lázně Bělohrad

Penzion Javorský mlýn

9,5

Penzion Javorský mlýn

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Javorský mlýn. Penzion Javorský mlýn stojí na klidném místě přímo u lesa, 5 km od centra Lázní Bělohrad. Patří k němu rybník, restaurace a zahrada s dětským hřištěm. Ubytování Penzion Javorský mlýn se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Javorský mlýn má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion – hostinec Penzion Javorský mlýn momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel u Kapra

9

Hotel u Kapra

Ubytování (Hotel) Hotel u Kapra. Hotel U Kapra se nachází na hlavním náměstí ve městě Lázně Bělohrad. Nabízí Wi-Fi zdarma a restauraci, kde se podávají tradiční česká jídla. Ubytování Hotel u Kapra se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel u Kapra má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel u Kapra momentálně evidujeme 156 recenzí.

Spa Resort Tree of Life

8,9

Spa Resort Tree of Life

Ubytování (Hotel) Spa Resort Tree of Life. Luxusní 4hvězdičkový hotel Spa Resort Tree of Life se nachází ve městě Lázně Bělohrad a představuje moderní lázeňský rezort s širokou nabídkou kosmetických... Ubytování Spa Resort Tree of Life se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Spa Resort Tree of Life má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Spa Resort Tree of Life momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Zámecký park

8,8

Penzion Zámecký park

Ubytování (Penzion) Penzion Zámecký park. Penzion Zámecký park se nachází v Lázních Bělohrad. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a vlastní placené parkoviště. Ubytování Penzion Zámecký park se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata u potoka

Chata u potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u potoka. Chata u potoka se nachází v Lázních Bělohrad a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. 47 km od města Kudowa-Zdrój. Ubytování Chata u potoka se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Petra

Penzion Petra

Ubytování (Penzion) Penzion Petra. Privat Petra se nachází v Lázních Bělohrad. Nabízí zahradu a pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Petra se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Spa Bělohrad

Apartmán Spa Bělohrad

Ubytování (Apartmán) Apartmán Spa Bělohrad. Apartmán Spa Bělohrad is situated in Lázně Bělohrad. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán Spa Bělohrad se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán U Javorky

Apartmán U Javorky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Javorky. Apartmán U Javorky se nachází v Lázních Bělohrad. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a zahrada. Ubytování Apartmán U Javorky se nachází ve městě Lázně Bělohrad (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán U Javorky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.