Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Blansko

Ubytování v městech v okrese Blansko

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Blansko

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Blansko

Apartmány Hodonín

10

Apartmány Hodonín

UbytováníApartmány Hodonín. Apartmány Hodonín se nacházejí v Hodoníně, 34 km od zámku Lednice a 32 km od minaretu, a nabízejí výhled na město. Ubytování Apartmány Hodonín se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec

10

Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec

UbytováníChalupa v Moravském krasu v obci Lipovec. Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec se nachází v obci Lipovec a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec se nachází ve městě Lipovec (Česko - Jihomoravský kraj).

Chata Miki

10

Chata Miki

UbytováníChata Miki. Chata Miki se nachází v Boskovicích, 47 km od hradu Špilberk a 49 km od brněnského výstaviště. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Chata Miki se nachází ve městě Boskovice (Česko - Jihomoravský kraj).

2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague

10

2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague

Ubytování2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague. Žižkov Apartemnt se nachází v Praze, 1,6 km od historické budovy Národního muzea a Městského domu. Ubytování 2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague se nachází ve městě Krasová (Česko).

Apartmánový dům Vilémovice

10

Apartmánový dům Vilémovice

UbytováníApartmánový dům Vilémovice. Apartmánový dům Vilémovice se nachází ve Vilémovicích v Jihomoravském kraji, 29 km od hradu Špilberk. Ubytování Apartmánový dům Vilémovice se nachází ve městě Vilémovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment Těchov

9,8

Apartment Těchov

Ubytování (Apartmán) Apartment Těchov. Apartmán Těchov s výhledem do zahrady se nachází v Blansku a nabízí zahradu a venkovní bazén. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Apartment Těchov se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Těchov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Těchov momentálně evidujeme 42 recenzí.

Rekreační dům Olomučany

9,8

Rekreační dům Olomučany

UbytováníRekreační dům Olomučany. Rekreační dům Olomučany se nachází v Olomučanech, 28 km od hradu Špilberk, 31 km od brněnského výstaviště a 14 km od propasti Macocha. Ubytování Rekreační dům Olomučany se nachází ve městě Olomučany (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování U Františka

9,8

Ubytování U Františka

UbytováníUbytování U Františka. Ubytování U Františka se nachází v Hodoníně, 34 km od zámku Valtice a zámku Lednice, a nabízí výhled na město. Ubytování Ubytování U Františka se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

COSY APARTMANT IN HODONÍN

9,8

COSY APARTMANT IN HODONÍN

Ubytování (Apartmán) COSY APARTMANT IN HODONÍN. COZY APARTMANT IN HODONÍN je apartmán situovaný v Hodoníně, 32 km od Valtic. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování COSY APARTMANT IN HODONÍN se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion 2 sklepy

9,7

Penzion 2 sklepy

UbytováníPenzion 2 sklepy. Penzion 2 sklepy se nachází v Tasovicích, 31 km od zámku Vranov nad Dyjí a 44 km od zámku MAMUZ Schloss Asparn. Ubytování Penzion 2 sklepy se nachází ve městě Tasovice (Česko - Jihomoravský kraj).

U srubu - sportovni a rekreacni areal

9,7

U srubu - sportovni a rekreacni areal

Ubytování (Apartmány) U srubu - sportovni a rekreacni areal. U srubu - sportovní a rekreační areál se nachází v Újezdě, 40 km od Brna. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování U srubu - sportovni a rekreacni areal se nachází ve městě Újezd u Boskovic (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment Moravský Kras

9,7

Apartment Moravský Kras

Ubytování (Apartmán) Apartment Moravský Kras. Tyto apartmány s bezplatným Wi-Fi nabízí ubytování v obci Rájec-Jestřebí. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Moravský Kras se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Moravský Kras má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Moravský Kras momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmán za kopcem

9,7

Apartmán za kopcem

Ubytování (Apartmán) Apartmán za kopcem. Apartmán za kopcem se nachází v obci Chrudichromy v Jihomoravském kraji. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán za kopcem se nachází ve městě Chrudichromy (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán za kopcem má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán za kopcem momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytování u Rossniček Moravský kras

9,7

Ubytování u Rossniček Moravský kras

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Rossniček Moravský kras. Ubytování u Rossniček Moravský kras se nachází v Kulířově, 41 km od Brna. Ubytování Ubytování u Rossniček Moravský kras se nachází ve městě Kulířov (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Boskovice

9,7

Chalupa Boskovice

Ubytování (Apartmán) Chalupa Boskovice. Chalupa Boskovice se nachází v jihomoravském městě Boskovice a nabízí zahradu a ubytování v apartmánu s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Chalupa Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa Boskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Chalupa Boskovice momentálně evidujeme 42 recenzí.

Jurta na zvířecí farmě

9,7

Jurta na zvířecí farmě

UbytováníJurta na zvířecí farmě. Jurta na zvířecí farmě se nachází asi 30 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s výhledem na město, zahradou, grilem a možností zapůjčení jízdních kol... Ubytování Jurta na zvířecí farmě se nachází ve městě Krasová (Česko).

Apartmány Phlora

9,7

Apartmány Phlora

UbytováníApartmány Phlora. Apartmány Phlora se nacházejí v Lysicích, 33 km od hradu Špilberk, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Phlora se nachází ve městě Lysice (Česko - Jihomoravský kraj).

BYTEČEK U LESA

9,6

BYTEČEK U LESA

UbytováníBYTEČEK U LESA. BYTEČEK U LESA se nachází v Hodoníně, 32 km od zámku Valtice, 32 km od zámku Lednice a 31 km od Minaretu. Ubytování BYTEČEK U LESA se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Dvojdům Ostrov u Macochy

9,6

Dvojdům Ostrov u Macochy

Ubytování (Apartmán) Dvojdům Ostrov u Macochy. Dvojdům Ostrov u Macochy se nachází v klidném prostředí u lesa, v přírodní oblasti Moravského krasu. Ubytování Dvojdům Ostrov u Macochy se nachází ve městě Ostrov u Macochy (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Dvojdům Ostrov u Macochy má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Dvojdům Ostrov u Macochy momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartmán Terasa

9,6

Apartmán Terasa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Terasa. Apartmán Terasa se nachází v Boskovicích. 49 km od Litomyšle. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Terasa se nachází ve městě Boskovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa u Macochy

9,5

Chalupa u Macochy

Ubytování (Chata) Chalupa u Macochy. Chalupa u Macochy se nachází v Blansku. Tato chata nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Macochy se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa u Macochy má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa u Macochy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Strakatého Koně

9,5

Penzion U Strakatého Koně

Ubytování (Penzion) Penzion U Strakatého Koně. Penzion U Strakatého Koně se nachází na okraji přírodní rezervace Moravský kras a hostům nabízí jízdu na koni. Ubytování Penzion U Strakatého Koně se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Strakatého Koně má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Strakatého Koně momentálně evidujeme 131 recenzí.

Panorama Kořenec

9,5

Panorama Kořenec

Ubytování (Vily) Panorama Kořenec. Panorama Kořenec se nachází v Kořenci v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do wellness... Ubytování Panorama Kořenec se nachází ve městě Kořenec (Česko - Olomoucký kraj).

U Dvou šestek

9,5

U Dvou šestek

Ubytování (Apartmán) U Dvou šestek. Apartmán U dvou šestek se nachází ve Veselici, 40 km od Brna, a může se pochlubit terasou. Kuchyňský kout je vybavený mikrovlnnou troubou a ledničkou. Ubytování U Dvou šestek se nachází ve městě Vavřinec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Dvou šestek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Dvou šestek momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytování na rodinném ranči

9,5

Ubytování na rodinném ranči

UbytováníUbytování na rodinném ranči. Ubytování na rodinném ranči se nachází asi 30 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytování na rodinném ranči se nachází ve městě Kotvrdovice (Česko - Olomoucký kraj).

Hollywood Dream

9,5

Hollywood Dream

UbytováníHollywood Dream. Hollywood Dream se nachází v Knínici u Boskovic, 50 km od brněnského výstaviště a 28 km od propasti Macocha, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Hollywood Dream se nachází ve městě Knínice u Boskovic (Česko).

Apartmány U Jeskyní

9,5

Apartmány U Jeskyní

UbytováníApartmány U Jeskyní. Apartmány U Jeskyní se nachází 36 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmány U Jeskyní se nachází ve městě Sloup (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion U Hraběnky

9,4

Penzion U Hraběnky

Ubytování (Penzion) Penzion U Hraběnky. Penzion U Hraběnky se nachází na okraji Petrovic uprostřed Moravského krasu a nabízí ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Penzion U Hraběnky se nachází ve městě Petrovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Hraběnky má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Hraběnky momentálně evidujeme 322 recenzí.

Ubytování u Macochy

9,4

Ubytování u Macochy

Ubytování (Penzion) Ubytování u Macochy. Ubytování u Macochy se nachází v Moravském krasu, nedaleko Sloupsko-šošůvských jeskyň. Ubytování Ubytování u Macochy se nachází ve městě Vilémovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování u Macochy má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytování u Macochy momentálně evidujeme 136 recenzí.

Hotel Zámecká Sýpka

9,4

Hotel Zámecká Sýpka

Ubytování (Hotel) Hotel Zámecká Sýpka. Hotel Zámecká Sýpka stojí v Blansku, 100 metrů od zámku. Ubytování Hotel Zámecká Sýpka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Zámecká Sýpka má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Zámecká Sýpka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartmány Nová duha Vavřinec

9,4

Apartmány Nová duha Vavřinec

UbytováníApartmány Nová duha Vavřinec. Apartmány Nová duha Vavřinec se nacházejí v obci Vavřinec, 38 km od hradu Špilberk a 40 km od brněnského výstaviště, a nabízejí bezplatné půjčení jízdních... Ubytování Apartmány Nová duha Vavřinec se nachází ve městě Vavřinec (Česko - Jihomoravský kraj).

Restaurace Obůrka

9,4

Restaurace Obůrka

Ubytování (Penzion) Restaurace Obůrka. Restaurace Obůrka se nachází v Blansku a nabízí gril, terasu, restauraci, sdílený lounge a bar, do kterého si můžete zajít na skleničku. Ubytování Restaurace Obůrka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace Obůrka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace Obůrka momentálně evidujeme 183 recenzí.

Rekreační dům na Podlesí

9,4

Rekreační dům na Podlesí

UbytováníRekreační dům na Podlesí. Rekreační dům na Podlesí se nachází v Blansku, 32 km od brněnského výstaviště a 14 km od Macochy. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Rekreační dům na Podlesí se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Renesance

9,4

Penzion Renesance

UbytováníPenzion Renesance. Penzion Renesance se nachází v Drnovicích, 35 km od hradu Špilberk, a nabízí zahradu, sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Penzion Renesance se nachází ve městě Drnovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Villa Kořenec 2

9,3

Villa Kořenec 2

UbytováníVilla Kořenec 2. Villa Kořenec 2 se nachází v Kořenci a nabízí vířivku. 25 km od propasti Macocha. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Kořenec 2 se nachází ve městě Kořenec (Česko - Olomoucký kraj).

Rodinné ubytování na Habeši

9,3

Rodinné ubytování na Habeši

Ubytování (Penzion) Rodinné ubytování na Habeši. Rodinné ubytování na Habeši se nachází ve městě Olešnice na Moravě, 45 km od Brna a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování,... Ubytování Rodinné ubytování na Habeši se nachází ve městě Crhov (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Starý Pivovar

9,3

Penzion Starý Pivovar

Ubytování (Apartmán) Penzion Starý Pivovar. Penzion Starý Pivovar se nachází uprostřed Moravského krasu, 1 minutu jízdy od obce Křtiny. Ubytování Penzion Starý Pivovar se nachází ve městě Křtiny (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Starý Pivovar má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Penzion Starý Pivovar momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Absolon

9,3

Apartmán Absolon

UbytováníApartmán Absolon. Apartmán Absolon se nachází 30 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmán Absolon se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán u Kočky

9,3

Apartmán u Kočky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kočky. Apartmán u Kočky se nachází na klidném místě v Dolní Lhotě, 10 km od lyžařského areálu Blansko-Hořice, a má bezplatné Wi-Fi, vybavený kuchyňský kout a... Ubytování Apartmán u Kočky se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán u Kočky má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Kočky momentálně evidujeme 62 recenzí.

Statek Samsara

9,3

Statek Samsara

Ubytování (Penzion) Statek Samsara. Statek Samsara v Blansku nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek Samsara se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Statek Samsara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Statek Samsara momentálně evidujeme 231 recenzí.

Penzion Kulna

9,3

Penzion Kulna

Ubytování (Penzion) Penzion Kulna. Penzion Kůlna se nachází v Senetářově. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kulna se nachází ve městě Senetářov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Kulna má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Kulna momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Rakovec

9,3

Penzion Rakovec

Ubytování (Penzion) Penzion Rakovec. Penzion Rakovec se nachází v obci Bukovinka a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, restauraci a úschovnu zavazadel. Ubytování Penzion Rakovec se nachází ve městě Bukovinka (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Rakovec má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Rakovec momentálně evidujeme 297 recenzí.

Apartmány u Baťova kanálu

9,2

Apartmány u Baťova kanálu

Ubytování (Penzion) Apartmány u Baťova kanálu. Apartmány u Baťova kanálu se nachází v Petrově a nabízí zahradu, slunnou terasu a rodinné pokoje. Ubytování Apartmány u Baťova kanálu se nachází ve městě Petrovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán U Parku

9,2

Apartmán U Parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Parku. Apartmán U Parku se nachází v Hodoníně v Jihomoravském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Saská Kamenice je odsud 42 km. Ubytování Apartmán U Parku se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Sladovna

9,2

Hotel Sladovna

Ubytování (Hotel) Hotel Sladovna. Hotel Sladovna se nachází na klidném místě vedle pivovaru, 200 metrů od centra města. Ubytování Hotel Sladovna se nachází ve městě Černá Hora (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Sladovna má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Sladovna momentálně evidujeme 234 recenzí.

Jurta Ve Hvozdech

9,2

Jurta Ve Hvozdech

UbytováníJurta Ve Hvozdech. Jurta Ve Hvozdech nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na jezero, asi 33 km od hradu Špilberk. Ubytování Jurta Ve Hvozdech se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

Rekreační ubytování v RD

9,2

Rekreační ubytování v RD

Ubytování (Penzion) Rekreační ubytování v RD. Rekreační ubytování v RD se nachází v Hodoníně a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Rekreační ubytování v RD se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Eva

9,2

Apartmán Eva

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eva. Apartmán Eva se nachází v Crhově v Pardubickém kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartmán Eva se nachází ve městě Crhov (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Eva má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Eva momentálně evidujeme 19 recenzí.

Zámecký penzion Kopeček

9,1

Zámecký penzion Kopeček

Ubytování (Penzion) Zámecký penzion Kopeček. Zámecký penzion Kopeček je umístěn ve zrekonstruovaném hostinci z 18. století. Ubytování Zámecký penzion Kopeček se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámecký penzion Kopeček má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Zámecký penzion Kopeček momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování v soukromí Olomučany

9,1

Ubytování v soukromí Olomučany

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Olomučany. Ubytování v soukromí se nachází v obci Olomučany, 200 metrů od autobusové zastávky Olomoučany a nabízí pokoje s TV, Wi-Fi zdarma, posezením a koupelnou se... Ubytování Ubytování v soukromí Olomučany se nachází ve městě Olomučany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování v soukromí Olomučany má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Ubytování v soukromí Olomučany momentálně evidujeme 46 recenzí.