Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Blansko

Ubytování v městech v okrese Blansko

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Blansko

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Blansko

Apartment Těchov

9,8

Apartment Těchov

Ubytování (Apartmán) Apartment Těchov. Apartmán Těchov s výhledem do zahrady se nachází v Blansku a nabízí zahradu a venkovní bazén. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Apartment Těchov se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Těchov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Těchov momentálně evidujeme 42 recenzí.

COSY APARTMANT IN HODONÍN

9,8

COSY APARTMANT IN HODONÍN

Ubytování (Apartmán) COSY APARTMANT IN HODONÍN. COZY APARTMANT IN HODONÍN je apartmán situovaný v Hodoníně, 32 km od Valtic. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování COSY APARTMANT IN HODONÍN se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

U srubu - sportovni a rekreacni areal

9,7

U srubu - sportovni a rekreacni areal

Ubytování (Apartmány) U srubu - sportovni a rekreacni areal. U srubu - sportovní a rekreační areál se nachází v Újezdě, 40 km od Brna. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování U srubu - sportovni a rekreacni areal se nachází ve městě Újezd u Boskovic (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment Moravský Kras

9,7

Apartment Moravský Kras

Ubytování (Apartmán) Apartment Moravský Kras. Tyto apartmány s bezplatným Wi-Fi nabízí ubytování v obci Rájec-Jestřebí. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Moravský Kras se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Moravský Kras má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Moravský Kras momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmán za kopcem

9,7

Apartmán za kopcem

Ubytování (Apartmán) Apartmán za kopcem. Apartmán za kopcem se nachází v obci Chrudichromy v Jihomoravském kraji. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán za kopcem se nachází ve městě Chrudichromy (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán za kopcem má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán za kopcem momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytování u Rossniček Moravský kras

9,7

Ubytování u Rossniček Moravský kras

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Rossniček Moravský kras. Ubytování u Rossniček Moravský kras se nachází v Kulířově, 41 km od Brna. Ubytování Ubytování u Rossniček Moravský kras se nachází ve městě Kulířov (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Boskovice

9,7

Chalupa Boskovice

Ubytování (Apartmán) Chalupa Boskovice. Chalupa Boskovice se nachází v jihomoravském městě Boskovice a nabízí zahradu a ubytování v apartmánu s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Chalupa Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa Boskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Chalupa Boskovice momentálně evidujeme 42 recenzí.

Dvojdům Ostrov u Macochy

9,6

Dvojdům Ostrov u Macochy

Ubytování (Apartmán) Dvojdům Ostrov u Macochy. Dvojdům Ostrov u Macochy se nachází v klidném prostředí u lesa, v přírodní oblasti Moravského krasu. Ubytování Dvojdům Ostrov u Macochy se nachází ve městě Ostrov u Macochy (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Dvojdům Ostrov u Macochy má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Dvojdům Ostrov u Macochy momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartmán Terasa

9,6

Apartmán Terasa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Terasa. Apartmán Terasa se nachází v Boskovicích. 49 km od Litomyšle. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Terasa se nachází ve městě Boskovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa u Macochy

9,5

Chalupa u Macochy

Ubytování (Chata) Chalupa u Macochy. Chalupa u Macochy se nachází v Blansku. Tato chata nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Macochy se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa u Macochy má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa u Macochy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Strakatého Koně

9,5

Penzion U Strakatého Koně

Ubytování (Penzion) Penzion U Strakatého Koně. Penzion U Strakatého Koně se nachází na okraji přírodní rezervace Moravský kras a hostům nabízí jízdu na koni. Ubytování Penzion U Strakatého Koně se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Strakatého Koně má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Strakatého Koně momentálně evidujeme 131 recenzí.

Panorama Kořenec

9,5

Panorama Kořenec

Ubytování (Vily) Panorama Kořenec. Panorama Kořenec se nachází v Kořenci v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do wellness... Ubytování Panorama Kořenec se nachází ve městě Kořenec (Česko - Olomoucký kraj).

U Dvou šestek

9,5

U Dvou šestek

Ubytování (Apartmán) U Dvou šestek. Apartmán U dvou šestek se nachází ve Veselici, 40 km od Brna, a může se pochlubit terasou. Kuchyňský kout je vybavený mikrovlnnou troubou a ledničkou. Ubytování U Dvou šestek se nachází ve městě Vavřinec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Dvou šestek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Dvou šestek momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzion U Hraběnky

9,4

Penzion U Hraběnky

Ubytování (Penzion) Penzion U Hraběnky. Penzion U Hraběnky se nachází na okraji Petrovic uprostřed Moravského krasu a nabízí ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Penzion U Hraběnky se nachází ve městě Petrovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Hraběnky má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Hraběnky momentálně evidujeme 322 recenzí.

Ubytování u Macochy

9,4

Ubytování u Macochy

Ubytování (Penzion) Ubytování u Macochy. Ubytování u Macochy se nachází v Moravském krasu, nedaleko Sloupsko-šošůvských jeskyň. Ubytování Ubytování u Macochy se nachází ve městě Vilémovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování u Macochy má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytování u Macochy momentálně evidujeme 136 recenzí.

Hotel Zámecká Sýpka

9,4

Hotel Zámecká Sýpka

Ubytování (Hotel) Hotel Zámecká Sýpka. Hotel Zámecká Sýpka stojí v Blansku, 100 metrů od zámku. Ubytování Hotel Zámecká Sýpka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Zámecká Sýpka má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Zámecká Sýpka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Restaurace Obůrka

9,4

Restaurace Obůrka

Ubytování (Penzion) Restaurace Obůrka. Restaurace Obůrka se nachází v Blansku a nabízí gril, terasu, restauraci, sdílený lounge a bar, do kterého si můžete zajít na skleničku. Ubytování Restaurace Obůrka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace Obůrka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace Obůrka momentálně evidujeme 183 recenzí.

Rodinné ubytování na Habeši

9,3

Rodinné ubytování na Habeši

Ubytování (Penzion) Rodinné ubytování na Habeši. Rodinné ubytování na Habeši se nachází ve městě Olešnice na Moravě, 45 km od Brna a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování,... Ubytování Rodinné ubytování na Habeši se nachází ve městě Crhov (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Starý Pivovar

9,3

Penzion Starý Pivovar

Ubytování (Apartmán) Penzion Starý Pivovar. Penzion Starý Pivovar se nachází uprostřed Moravského krasu, 1 minutu jízdy od obce Křtiny. Ubytování Penzion Starý Pivovar se nachází ve městě Křtiny (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Starý Pivovar má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Penzion Starý Pivovar momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán u Kočky

9,3

Apartmán u Kočky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kočky. Apartmán u Kočky se nachází na klidném místě v Dolní Lhotě, 10 km od lyžařského areálu Blansko-Hořice, a má bezplatné Wi-Fi, vybavený kuchyňský kout a... Ubytování Apartmán u Kočky se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán u Kočky má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Kočky momentálně evidujeme 62 recenzí.

Statek Samsara

9,3

Statek Samsara

Ubytování (Penzion) Statek Samsara. Statek Samsara v Blansku nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek Samsara se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Statek Samsara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Statek Samsara momentálně evidujeme 231 recenzí.

Penzion Kulna

9,3

Penzion Kulna

Ubytování (Penzion) Penzion Kulna. Penzion Kůlna se nachází v Senetářově. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kulna se nachází ve městě Senetářov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Kulna má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Kulna momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Rakovec

9,3

Penzion Rakovec

Ubytování (Penzion) Penzion Rakovec. Penzion Rakovec se nachází v obci Bukovinka a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, restauraci a úschovnu zavazadel. Ubytování Penzion Rakovec se nachází ve městě Bukovinka (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Rakovec má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Rakovec momentálně evidujeme 297 recenzí.

Apartmány u Baťova kanálu

9,2

Apartmány u Baťova kanálu

Ubytování (Penzion) Apartmány u Baťova kanálu. Apartmány u Baťova kanálu se nachází v Petrově a nabízí zahradu, slunnou terasu a rodinné pokoje. Ubytování Apartmány u Baťova kanálu se nachází ve městě Petrovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán U Parku

9,2

Apartmán U Parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Parku. Apartmán U Parku se nachází v Hodoníně v Jihomoravském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Saská Kamenice je odsud 42 km. Ubytování Apartmán U Parku se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Sladovna

9,2

Hotel Sladovna

Ubytování (Hotel) Hotel Sladovna. Hotel Sladovna se nachází na klidném místě vedle pivovaru, 200 metrů od centra města. Ubytování Hotel Sladovna se nachází ve městě Černá Hora (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Sladovna má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Sladovna momentálně evidujeme 234 recenzí.

Rekreační ubytování v RD

9,2

Rekreační ubytování v RD

Ubytování (Penzion) Rekreační ubytování v RD. Rekreační ubytování v RD se nachází v Hodoníně a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Rekreační ubytování v RD se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Eva

9,2

Apartmán Eva

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eva. Apartmán Eva se nachází v Crhově v Pardubickém kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartmán Eva se nachází ve městě Crhov (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Eva má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Eva momentálně evidujeme 19 recenzí.

Zámecký penzion Kopeček

9,1

Zámecký penzion Kopeček

Ubytování (Penzion) Zámecký penzion Kopeček. Zámecký penzion Kopeček je umístěn ve zrekonstruovaném hostinci z 18. století. Ubytování Zámecký penzion Kopeček se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámecký penzion Kopeček má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Zámecký penzion Kopeček momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování v soukromí Olomučany

9,1

Ubytování v soukromí Olomučany

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Olomučany. Ubytování v soukromí se nachází v obci Olomučany, 200 metrů od autobusové zastávky Olomoučany a nabízí pokoje s TV, Wi-Fi zdarma, posezením a koupelnou se... Ubytování Ubytování v soukromí Olomučany se nachází ve městě Olomučany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování v soukromí Olomučany má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Ubytování v soukromí Olomučany momentálně evidujeme 46 recenzí.

Penzion SURF

9

Penzion SURF

Ubytování (Penzion) Penzion SURF. Penzion SURF se nachází v Klepačově, 2 km od Blanska a 4 minuty jízdy autem od chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ubytování Penzion SURF se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion SURF má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion SURF momentálně evidujeme 57 recenzí.

Family House Moravsky Kras

9

Family House Moravsky Kras

Ubytování (Venkovský dům) Family House Moravsky Kras. Family House Moravský Kras se nachází ve Vilémovicích a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Family House Moravsky Kras se nachází ve městě Vilémovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Family House Moravsky Kras má celkové hodnocení 9. Pro Venkovský dům Family House Moravsky Kras momentálně evidujeme 36 recenzí.

Vinárna U Houslí

9

Vinárna U Houslí

Ubytování (Penzion – hostinec) Vinárna U Houslí. Vinárna U Houslí se nachází v Hodoníně a poskytuje ubytování pouze pro dospělé s restaurací, barem a terasou. Ubytování Vinárna U Houslí se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Hostel Hodonín

9

Hostel Hodonín

Ubytování (Hostel) Hostel Hodonín. Hostel Hodonín se nachází v Hodoníně a má zahradu, sdílenou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hostel Hodonín se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmany Kras

9

Apartmany Kras

Ubytování (Apartmán) Apartmany Kras. Apartmány Kras se nachází v Ostrově u Macochy. Nabízí zahradu. Tento apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a TV. Ubytování Apartmany Kras se nachází ve městě Ostrov u Macochy (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmany Kras má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmany Kras momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Pod kolem

9

Penzion Pod kolem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod kolem. Penzion Pod kolem se nachází v obci Šošŭvka a nabízí terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a placenou dopravu na letiště. Ubytování Penzion Pod kolem se nachází ve městě Šošůvka (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Pod kolem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod kolem momentálně evidujeme 156 recenzí.

Penzion Macocha

8,9

Penzion Macocha

Ubytování (Penzion) Penzion Macocha. Tento penzion najdete pouhý 1 kilometr od propasti Macocha a Punkevní jeskyně v přírodní rezervaci Moravský kras. Ubytování Penzion Macocha se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Macocha má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Macocha momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment Nad Punkvou

8,9

Apartment Nad Punkvou

Ubytování (Apartmán) Apartment Nad Punkvou. Apartmán Nad Punkvou se nachází v Těchově. Hosté najdou v apartmánu plně vybavený kuchyňský kout. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Nad Punkvou se nachází ve městě (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion U Jezku

8,9

Penzion U Jezku

Ubytování (Penzion) Penzion U Jezku. Tento nekuřácký penzion se nachází v obci Lažánky v oblasti Moravského krasu, 1 km od propasti Macocha. Ubytování Penzion U Jezku se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Jezku má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Jezku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Boutique penzion Rech

8,9

Boutique penzion Rech

Ubytování (Penzion) Boutique penzion Rech. Tento rodinný penzion nabízí letní terasu s panoramatickým výhledem a pokoje/apartmány/apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Boutique penzion Rech se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Boutique penzion Rech má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Boutique penzion Rech momentálně evidujeme 129 recenzí.

Zámek Křtiny

8,9

Zámek Křtiny

Ubytování (Hotel) Zámek Křtiny. Zámek Křtiny nabízí pokoje a apartmá v městysi Křtiny. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a některé mají také pohodlné posezení. Ubytování Zámek Křtiny se nachází ve městě Křtiny (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámek Křtiny má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Zámek Křtiny momentálně evidujeme 91 recenzí.

Hotel Pod Zámkem

8,8

Hotel Pod Zámkem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Zámkem. Hotel Pod Zámkem se nachází v Boskovicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště, restauraci a terasu. Ubytování Hotel Pod Zámkem se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Pod Zámkem má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pod Zámkem momentálně evidujeme 304 recenzí.

Apartmán v židovské čtvrti

8,7

Apartmán v židovské čtvrti

Ubytování (Apartmán) Apartmán v židovské čtvrti. Apartmán v židovské čtvrti se nachází v Boskovicích. Wi-Fi je zdarma. Apartmán má 1 ložnici a kuchyň s ledničkou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartmán v židovské čtvrti se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán v židovské čtvrti má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán v židovské čtvrti momentálně evidujeme 23 recenzí.

Otevřená Náruč Pension

8,7

Otevřená Náruč Pension

Ubytování (Penzion) Otevřená Náruč Pension. Otevřená Náruč Pension se nachází v Letovicích. Tento penzion nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování, dětské hřiště, sdílenou kuchyň i lounge a... Ubytování Otevřená Náruč Pension se nachází ve městě Letovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Otevřená Náruč Pension má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Otevřená Náruč Pension momentálně evidujeme 80 recenzí.

Lux Hotel Onyx

8,7

Lux Hotel Onyx

Ubytování (Hotel) Lux Hotel Onyx. Lux Hotel Onyx se nachází na poklidném místě v CHKO Moravský kras, 19 km od propasti Macocha, a svým hostům nabízí k využití zelenou zahradu s bazénem a... Ubytování Lux Hotel Onyx se nachází ve městě Svinošice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Lux Hotel Onyx má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Lux Hotel Onyx momentálně evidujeme 103 recenzí.

Ranč Úsobrno, z.s.

8,7

Ranč Úsobrno, z.s.

Ubytování (Farma) Ranč Úsobrno, z.s.. Ranč Úsobrno, z.s. se nachází v Jevíčku, 44 km od Olomouce. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ranč Úsobrno, z.s. se nachází ve městě Úsobrno (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Ranč Úsobrno, z.s. má celkové hodnocení 8,7. Pro Farma Ranč Úsobrno, z.s. momentálně evidujeme 49 recenzí.

Chata v moravského krasu

8,6

Chata v moravského krasu

Ubytování (Chata) Chata v moravského krasu. Chata v moravského krasu se nachází v Jedovnici. Nabízí terasu a gril. V chatě jsou 2 ložnice a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Chata v moravského krasu se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chata v moravského krasu má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata v moravského krasu momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Golema

8,6

Penzion U Golema

Ubytování (Penzion) Penzion U Golema. Penzion U Golema leží u řeky Svitavy, pouhých 10 minut chůze od centra Blanska a svým hostům nabízí k využití restauraci a bar s terasou. Ubytování Penzion U Golema se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Golema má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Golema momentálně evidujeme 595 recenzí.