Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rájec-Jestřebí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rájec-Jestřebí

Apartment Moravský Kras

9,7

Apartment Moravský Kras

Ubytování (Apartmán) Apartment Moravský Kras. Tyto apartmány s bezplatným Wi-Fi nabízí ubytování v obci Rájec-Jestřebí. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Moravský Kras se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Moravský Kras má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Moravský Kras momentálně evidujeme 65 recenzí.

Zámecký penzion Kopeček

9,1

Zámecký penzion Kopeček

Ubytování (Penzion) Zámecký penzion Kopeček. Zámecký penzion Kopeček je umístěn ve zrekonstruovaném hostinci z 18. století. Ubytování Zámecký penzion Kopeček se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámecký penzion Kopeček má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Zámecký penzion Kopeček momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartman Discoveryou

Apartman Discoveryou

Ubytování (Apartmán) Apartman Discoveryou. Apartman Discoveryou se nachází v Rájci-Jestřebí, 32 km od Brna. Nabízí výhled na město. Ubytování Apartman Discoveryou se nachází ve městě Rájec-Jestřebí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)