Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Boskovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boskovice

Chalupa Boskovice

9,7

Chalupa Boskovice

Ubytování (Apartmán) Chalupa Boskovice. Chalupa Boskovice se nachází v jihomoravském městě Boskovice a nabízí zahradu a ubytování v apartmánu s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Chalupa Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Boskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Chalupa Boskovice momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Pod Zámkem

8,8

Hotel Pod Zámkem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Zámkem. Hotel Pod Zámkem se nachází v Boskovicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště, restauraci a terasu. Ubytování Hotel Pod Zámkem se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pod Zámkem má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pod Zámkem momentálně evidujeme 304 recenzí.

Apartmán v židovské čtvrti

8,7

Apartmán v židovské čtvrti

Ubytování (Apartmán) Apartmán v židovské čtvrti. Apartmán v židovské čtvrti se nachází v Boskovicích. Wi-Fi je zdarma. Apartmán má 1 ložnici a kuchyň s ledničkou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartmán v židovské čtvrti se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v židovské čtvrti má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán v židovské čtvrti momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Moravia

8,5

Hotel Moravia

Ubytování (Hotel) Hotel Moravia. Hotel Moravia se nachází na okraji Boskovic, v objektu bývalého vodního mlýna, a nabízí vlastní rybník, restauraci podávající pokrmy české a mezinárodní... Ubytování Hotel Moravia se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Moravia má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Moravia momentálně evidujeme 188 recenzí.

Hotel Zálozna Boskovice

8

Hotel Zálozna Boskovice

Ubytování (Hotel) Hotel Zálozna Boskovice. Hotel Záložna Boskovice se nachází v Boskovicích a nabízí sdílený lounge, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Zálozna Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zálozna Boskovice má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Zálozna Boskovice momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Slavia

7,7

Hotel Slavia

Ubytování (Hotel) Hotel Slavia. Hotel Slavia se nachází pouhých 100 metrů od boskovické železniční stanice a 500 metrů od centra města a nabízí barovou restauraci a bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Slavia se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slavia má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Slavia momentálně evidujeme 256 recenzí.

Sudický Dvur

7,5

Sudický Dvur

Ubytování (Hotel) Sudický Dvur. Na pozemcích Sudického Dvora je možné si zastřílet nebo zarybařit u několika rybníků. K zázemí ubytování patří prostorné jídelny. Ubytování Sudický Dvur se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sudický Dvur má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Sudický Dvur momentálně evidujeme 17 recenzí.

Villa Kořenec 1

Villa Kořenec 1

Ubytování (Vila) Villa Kořenec 1. Vila Kořenec 1 se nachází v Kořenci a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Villa Kořenec 1 se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Villa Kořenec 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Kořenec 2

Villa Kořenec 2

Ubytování (Vila) Villa Kořenec 2. Villa Kořenec 2 nabízí ubytování se zahradou, sdíleným loungem, sdílenou kuchyní, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a neplaceným soukromým parkovištěm v... Ubytování Villa Kořenec 2 se nachází ve městě Boskovice (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)