Hledat

Ubytování

Apartmán Terasa Apartmán

Otakara Kubína, Boskovice, 680 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Terasa. Apartmán Terasa se nachází v Boskovicích. 49 km od Litomyšle. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Terasa se nachází ve městě Boskovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Apartmán Terasa

Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 49 km od Litomyšle. Apartmán má 1 ložnici, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Na letiště Brno-Tuřany je to 37 km. Apartmán Terasa je vzdálený 33 km od Brna a 45 km od Olomouce. Apartmán Terasa se nachází v Boskovicích. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat pěší turistice.

Jiná ubytování ve městě Boskovice

Chalupa Boskovice

9,7

Chalupa Boskovice

Ubytování (Apartmán) Chalupa Boskovice. Chalupa Boskovice se nachází v jihomoravském městě Boskovice a nabízí zahradu a ubytování v apartmánu s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Chalupa Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa Boskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Chalupa Boskovice momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Pod Zámkem

8,8

Hotel Pod Zámkem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Zámkem. Hotel Pod Zámkem se nachází v Boskovicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště, restauraci a terasu. Ubytování Hotel Pod Zámkem se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Pod Zámkem má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pod Zámkem momentálně evidujeme 304 recenzí.

Apartmán v židovské čtvrti

8,7

Apartmán v židovské čtvrti

Ubytování (Apartmán) Apartmán v židovské čtvrti. Apartmán v židovské čtvrti se nachází v Boskovicích. Wi-Fi je zdarma. Apartmán má 1 ložnici a kuchyň s ledničkou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartmán v židovské čtvrti se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán v židovské čtvrti má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán v židovské čtvrti momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Moravia

8,5

Hotel Moravia

Ubytování (Hotel) Hotel Moravia. Hotel Moravia se nachází na okraji Boskovic, v objektu bývalého vodního mlýna, a nabízí vlastní rybník, restauraci podávající pokrmy české a mezinárodní... Ubytování Hotel Moravia se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Moravia má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Moravia momentálně evidujeme 188 recenzí.

Hotel Zálozna Boskovice

8

Hotel Zálozna Boskovice

Ubytování (Hotel) Hotel Zálozna Boskovice. Hotel Záložna Boskovice se nachází v Boskovicích a nabízí sdílený lounge, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Zálozna Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Zálozna Boskovice má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Zálozna Boskovice momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Slavia

7,7

Hotel Slavia

Ubytování (Hotel) Hotel Slavia. Hotel Slavia se nachází pouhých 100 metrů od boskovické železniční stanice a 500 metrů od centra města a nabízí barovou restauraci a bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Slavia se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Slavia má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Slavia momentálně evidujeme 256 recenzí.

Sudický Dvur

7,5

Sudický Dvur

Ubytování (Hotel) Sudický Dvur. Na pozemcích Sudického Dvora je možné si zastřílet nebo zarybařit u několika rybníků. K zázemí ubytování patří prostorné jídelny. Ubytování Sudický Dvur se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Sudický Dvur má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Sudický Dvur momentálně evidujeme 17 recenzí.

Mobilní domek Boskovice

Mobilní domek Boskovice

Ubytování (Apartmán) Mobilní domek Boskovice. Mobilní domek Boskovice se nachází v Boskovicích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Mobilní domek Boskovice se nachází ve městě Boskovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Villa Kořenec 1

Villa Kořenec 1

Ubytování (Vila) Villa Kořenec 1. Vila Kořenec 1 se nachází v Kořenci a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Villa Kořenec 1 se nachází ve městě Boskovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Vila Villa Kořenec 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Kořenec 2

Villa Kořenec 2

Ubytování (Vila) Villa Kořenec 2. Villa Kořenec 2 nabízí ubytování se zahradou, sdíleným loungem, sdílenou kuchyní, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a neplaceným soukromým parkovištěm v... Ubytování Villa Kořenec 2 se nachází ve městě Boskovice (Česko - Olomoucký kraj).