Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jedovnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jedovnice

Chata v moravského krasu

8,6

Chata v moravského krasu

Ubytování (Chata) Chata v moravského krasu. Chata v moravského krasu se nachází v Jedovnici. Nabízí terasu a gril. V chatě jsou 2 ložnice a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Chata v moravského krasu se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata v moravského krasu má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata v moravského krasu momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Jedovnice

8,6

Apartmány Jedovnice

Ubytování (Penzion) Apartmány Jedovnice. Penzion-Apartments Wendy se nachází v poklidném prostředí na okraji města a nabízí ubytovací jednotky s výhledem na nedaleký rybník Olšovec, krb i zahradu... Ubytování Apartmány Jedovnice se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Jedovnice má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Apartmány Jedovnice momentálně evidujeme 85 recenzí.

Hotel Kras

8,4

Hotel Kras

Ubytování (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras se nachází přímo u rybníka Olsovec v Jedovnici a nabízí krytý bazén, restauraci s velkou panoramatickou terasou a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Hotel Kras se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kras má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Kras momentálně evidujeme 225 recenzí.

Penzion Nike

7,6

Penzion Nike

Ubytování (Penzion) Penzion Nike. Penzion Niké stojí na klidném místě u jezera Olšovec v rekreační oblasti Jedovnice. Nabízí jednoduché pokoje, restauraci s českou kuchyní a bar. Ubytování Penzion Nike se nachází ve městě Jedovnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nike má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Nike momentálně evidujeme 178 recenzí.