Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lysice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lysice

Hotel Lysice

8,3

Hotel Lysice

Ubytování (Hotel) Hotel Lysice. Hotel Lidový dům se nachází v centru Lysic a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Lysice se nachází ve městě Lysice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lysice má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Lysice momentálně evidujeme 282 recenzí.

Hotel U Tří volů

7,7

Hotel U Tří volů

Ubytování (Hotel) Hotel U Tří volů. Hotel U Tří volů se nachází v obci Býkovice u Lysic v Moravském krasu, 28 km severně od Brna. Ubytování Hotel U Tří volů se nachází ve městě Lysice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Tří volů má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel U Tří volů momentálně evidujeme 191 recenzí.

Holiday home Kuncina Ves

Holiday home Kuncina Ves

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kuncina Ves. Holiday home Kuncina Ves se nachází ve městě Lysice a nabízí plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má obývací pokoj a TV. Ubytování Holiday home Kuncina Ves se nachází ve městě Lysice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Kuncina Ves nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.