Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Blansko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blansko

Apartment Těchov

9,8

Apartment Těchov

Ubytování (Apartmán) Apartment Těchov. Apartmán Těchov s výhledem do zahrady se nachází v Blansku a nabízí zahradu a venkovní bazén. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Apartment Těchov se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Těchov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Těchov momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chalupa u Macochy

9,5

Chalupa u Macochy

Ubytování (Chata) Chalupa u Macochy. Chalupa u Macochy se nachází v Blansku. Tato chata nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Macochy se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa u Macochy má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa u Macochy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Strakatého Koně

9,5

Penzion U Strakatého Koně

Ubytování (Penzion) Penzion U Strakatého Koně. Penzion U Strakatého Koně se nachází na okraji přírodní rezervace Moravský kras a hostům nabízí jízdu na koni. Ubytování Penzion U Strakatého Koně se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Strakatého Koně má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Strakatého Koně momentálně evidujeme 131 recenzí.

Hotel Zámecká Sýpka

9,4

Hotel Zámecká Sýpka

Ubytování (Hotel) Hotel Zámecká Sýpka. Hotel Zámecká Sýpka stojí v Blansku, 100 metrů od zámku. Ubytování Hotel Zámecká Sýpka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Zámecká Sýpka má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Zámecká Sýpka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Restaurace Obůrka

9,4

Restaurace Obůrka

Ubytování (Penzion) Restaurace Obůrka. Restaurace Obůrka se nachází v Blansku a nabízí gril, terasu, restauraci, sdílený lounge a bar, do kterého si můžete zajít na skleničku. Ubytování Restaurace Obůrka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace Obůrka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace Obůrka momentálně evidujeme 183 recenzí.

Apartmán u Kočky

9,3

Apartmán u Kočky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kočky. Apartmán u Kočky se nachází na klidném místě v Dolní Lhotě, 10 km od lyžařského areálu Blansko-Hořice, a má bezplatné Wi-Fi, vybavený kuchyňský kout a... Ubytování Apartmán u Kočky se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán u Kočky má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Kočky momentálně evidujeme 62 recenzí.

Statek Samsara

9,3

Statek Samsara

Ubytování (Penzion) Statek Samsara. Statek Samsara v Blansku nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek Samsara se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Statek Samsara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Statek Samsara momentálně evidujeme 231 recenzí.

Penzion SURF

9

Penzion SURF

Ubytování (Penzion) Penzion SURF. Penzion SURF se nachází v Klepačově, 2 km od Blanska a 4 minuty jízdy autem od chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ubytování Penzion SURF se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion SURF má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion SURF momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Macocha

8,9

Penzion Macocha

Ubytování (Penzion) Penzion Macocha. Tento penzion najdete pouhý 1 kilometr od propasti Macocha a Punkevní jeskyně v přírodní rezervaci Moravský kras. Ubytování Penzion Macocha se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Macocha má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Macocha momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment Nad Punkvou

8,9

Apartment Nad Punkvou

Ubytování (Apartmán) Apartment Nad Punkvou. Apartmán Nad Punkvou se nachází v Těchově. Hosté najdou v apartmánu plně vybavený kuchyňský kout. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Nad Punkvou se nachází ve městě (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion U Jezku

8,9

Penzion U Jezku

Ubytování (Penzion) Penzion U Jezku. Tento nekuřácký penzion se nachází v obci Lažánky v oblasti Moravského krasu, 1 km od propasti Macocha. Ubytování Penzion U Jezku se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Jezku má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Jezku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Boutique penzion Rech

8,9

Boutique penzion Rech

Ubytování (Penzion) Boutique penzion Rech. Tento rodinný penzion nabízí letní terasu s panoramatickým výhledem a pokoje/apartmány/apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Boutique penzion Rech se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Boutique penzion Rech má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Boutique penzion Rech momentálně evidujeme 129 recenzí.

Penzion U Golema

8,6

Penzion U Golema

Ubytování (Penzion) Penzion U Golema. Penzion U Golema leží u řeky Svitavy, pouhých 10 minut chůze od centra Blanska a svým hostům nabízí k využití restauraci a bar s terasou. Ubytování Penzion U Golema se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Golema má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Golema momentálně evidujeme 595 recenzí.

Hotel Skalní Mlýn

8,4

Hotel Skalní Mlýn

Ubytování (Hotel) Hotel Skalní Mlýn. Hotel Skalní Mlýn se nachází vedle bývalého mlýna v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ubytování Hotel Skalní Mlýn se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Skalní Mlýn má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Skalní Mlýn momentálně evidujeme 397 recenzí.

WUDINO - apartmán v industriálním duchu

7,7

WUDINO - apartmán v industriálním duchu

Ubytování (Apartmán) WUDINO - apartmán v industriálním duchu. WUDINO - apartmán v industriálním duchu se nachází v Blansku a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování WUDINO - apartmán v industriálním duchu se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

Holiday Hotel Macocha

7,6

Holiday Hotel Macocha

Ubytování (Hotel) Holiday Hotel Macocha. Holiday Hotel Macocha se nachází 200 metrů od vlakového nádraží v Blansku, nedaleko od Moravského krasu a 25 km od centra Brna. Ubytování Holiday Hotel Macocha se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Holiday Hotel Macocha má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Holiday Hotel Macocha momentálně evidujeme 253 recenzí.

Hotel Probe

6,5

Hotel Probe

Ubytování (Hotel) Hotel Probe. Hotel Probe se nachází na okraji Blanska v Moravském krasu, jen 3 minuty pěšky od autobusového a vlakového nádraží Blansko. Ubytování Hotel Probe se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

One-Bedroom Holiday Home in Blansko

One-Bedroom Holiday Home in Blansko

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Blansko. One-Bedroom Holiday Home in Blansko nabízí ubytování s obývacím pokojem a TV v Blansku, 9 km od obce Hořice. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Blansko se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům One-Bedroom Holiday Home in Blansko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byt pro dva

Byt pro dva

Ubytování (Apartmán) Byt pro dva. Byt pro dva se nachází v Blansku a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Prostějov leží 35 km daleko. Ubytování Byt pro dva se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmany De-Lu

Apartmany De-Lu

Ubytování (Aparthotel) Apartmany De-Lu. Apartmány De-Lu se nachází v Blansku, 25 km od Brna. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany De-Lu se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj).

Pension Karst Blansko

Pension Karst Blansko

Ubytování (Penzion) Pension Karst Blansko. Tento 3hvězdičkový penzion se nachází u vstupu do přírodní rezervace Moravský kras, 5 km od propasti Macocha a Punkevní jeskyně. Ubytování Pension Karst Blansko se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Penzion Pension Karst Blansko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.