Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Blansko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blansko

Apartment Těchov

9,8

Apartment Těchov

Ubytování (Apartmán) Apartment Těchov. Apartmán Těchov s výhledem do zahrady se nachází v Blansku a nabízí zahradu a venkovní bazén. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Apartment Těchov se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Těchov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Těchov momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chalupa u Macochy

9,5

Chalupa u Macochy

Ubytování (Chata) Chalupa u Macochy. Chalupa u Macochy se nachází v Blansku. Tato chata nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Macochy se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u Macochy má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa u Macochy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Strakatého Koně

9,5

Penzion U Strakatého Koně

Ubytování (Penzion) Penzion U Strakatého Koně. Penzion U Strakatého Koně se nachází na okraji přírodní rezervace Moravský kras a hostům nabízí jízdu na koni. Ubytování Penzion U Strakatého Koně se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Strakatého Koně má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Strakatého Koně momentálně evidujeme 131 recenzí.

Hotel Zámecká Sýpka

9,4

Hotel Zámecká Sýpka

Ubytování (Hotel) Hotel Zámecká Sýpka. Hotel Zámecká Sýpka stojí v Blansku, 100 metrů od zámku. Ubytování Hotel Zámecká Sýpka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zámecká Sýpka má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Zámecká Sýpka momentálně evidujeme 155 recenzí.

Restaurace Obůrka

9,4

Restaurace Obůrka

Ubytování (Penzion) Restaurace Obůrka. Restaurace Obůrka se nachází v Blansku a nabízí gril, terasu, restauraci, sdílený lounge a bar, do kterého si můžete zajít na skleničku. Ubytování Restaurace Obůrka se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace Obůrka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace Obůrka momentálně evidujeme 183 recenzí.

Statek Samsara

9,3

Statek Samsara

Ubytování (Penzion) Statek Samsara. Statek Samsara v Blansku nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek Samsara se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek Samsara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Statek Samsara momentálně evidujeme 231 recenzí.

Apartmán u Kočky

9,3

Apartmán u Kočky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kočky. Apartmán u Kočky se nachází na klidném místě v Dolní Lhotě, 10 km od lyžařského areálu Blansko-Hořice, a má bezplatné Wi-Fi, vybavený kuchyňský kout a... Ubytování Apartmán u Kočky se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Kočky má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Kočky momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion SURF

9

Penzion SURF

Ubytování (Penzion) Penzion SURF. Penzion SURF se nachází v Klepačově, 2 km od Blanska a 4 minuty jízdy autem od chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ubytování Penzion SURF se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion SURF má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion SURF momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Macocha

8,9

Penzion Macocha

Ubytování (Penzion) Penzion Macocha. Tento penzion najdete pouhý 1 kilometr od propasti Macocha a Punkevní jeskyně v přírodní rezervaci Moravský kras. Ubytování Penzion Macocha se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Macocha má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Macocha momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment Nad Punkvou

8,9

Apartment Nad Punkvou

Ubytování (Apartmán) Apartment Nad Punkvou. Apartmán Nad Punkvou se nachází v Těchově. Hosté najdou v apartmánu plně vybavený kuchyňský kout. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Nad Punkvou se nachází ve městě (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Jezku

8,9

Penzion U Jezku

Ubytování (Penzion) Penzion U Jezku. Tento nekuřácký penzion se nachází v obci Lažánky v oblasti Moravského krasu, 1 km od propasti Macocha. Ubytování Penzion U Jezku se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Jezku má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Jezku momentálně evidujeme 42 recenzí.

Boutique penzion Rech

8,9

Boutique penzion Rech

Ubytování (Penzion) Boutique penzion Rech. Tento rodinný penzion nabízí letní terasu s panoramatickým výhledem a pokoje/apartmány/apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Boutique penzion Rech se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Boutique penzion Rech má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Boutique penzion Rech momentálně evidujeme 129 recenzí.

Penzion U Golema

8,6

Penzion U Golema

Ubytování (Penzion) Penzion U Golema. Penzion U Golema leží u řeky Svitavy, pouhých 10 minut chůze od centra Blanska a svým hostům nabízí k využití restauraci a bar s terasou. Ubytování Penzion U Golema se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Golema má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Golema momentálně evidujeme 595 recenzí.

Hotel Skalní Mlýn

8,4

Hotel Skalní Mlýn

Ubytování (Hotel) Hotel Skalní Mlýn. Hotel Skalní Mlýn se nachází vedle bývalého mlýna v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ubytování Hotel Skalní Mlýn se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Skalní Mlýn má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Skalní Mlýn momentálně evidujeme 397 recenzí.

Holiday Hotel Macocha

7,6

Holiday Hotel Macocha

Ubytování (Hotel) Holiday Hotel Macocha. Holiday Hotel Macocha se nachází 200 metrů od vlakového nádraží v Blansku, nedaleko od Moravského krasu a 25 km od centra Brna. Ubytování Holiday Hotel Macocha se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Hotel Macocha má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Holiday Hotel Macocha momentálně evidujeme 253 recenzí.

Hotel Probe

6,5

Hotel Probe

Ubytování (Hotel) Hotel Probe. Hotel Probe se nachází na okraji Blanska v Moravském krasu, jen 3 minuty pěšky od autobusového a vlakového nádraží Blansko. Ubytování Hotel Probe se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Blansko

One-Bedroom Holiday Home in Blansko

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Blansko. One-Bedroom Holiday Home in Blansko nabízí ubytování s obývacím pokojem a TV v Blansku, 9 km od obce Hořice. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Blansko se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům One-Bedroom Holiday Home in Blansko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmany De-Lu

Apartmany De-Lu

Ubytování (Aparthotel) Apartmany De-Lu. Apartmány De-Lu se nachází v Blansku, 25 km od Brna. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany De-Lu se nachází ve městě Blansko (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Karst Blansko

Pension Karst Blansko

Ubytování (Penzion) Pension Karst Blansko. Tento 3hvězdičkový penzion se nachází u vstupu do přírodní rezervace Moravský kras, 5 km od propasti Macocha a Punkevní jeskyně. Ubytování Pension Karst Blansko se nachází ve městě Blansko (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Pension Karst Blansko nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.