Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křtiny

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křtiny

Penzion Starý Pivovar

9,3

Penzion Starý Pivovar

Ubytování (Apartmán) Penzion Starý Pivovar. Penzion Starý Pivovar se nachází uprostřed Moravského krasu, 1 minutu jízdy od obce Křtiny. Ubytování Penzion Starý Pivovar se nachází ve městě Křtiny (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Starý Pivovar má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Penzion Starý Pivovar momentálně evidujeme 20 recenzí.

Zámek Křtiny

8,9

Zámek Křtiny

Ubytování (Hotel) Zámek Křtiny. Zámek Křtiny nabízí pokoje a apartmá v městysi Křtiny. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a některé mají také pohodlné posezení. Ubytování Zámek Křtiny se nachází ve městě Křtiny (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámek Křtiny má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Zámek Křtiny momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmán Křtiny

Apartmán Křtiny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Křtiny. Apartmán Křtiny se nachází v Křtinách v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Křtiny se nachází ve městě Křtiny (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Křtiny

Ubytování Křtiny

Ubytování (Apartmán) Ubytování Křtiny. Ubytování Křtiny is situated in Křtiny. The accommodation is 16 km from Brno. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytování Ubytování Křtiny se nachází ve městě Křtiny (Česko - Jihomoravský kraj).