Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Crhov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Crhov

Rodinné ubytování na Habeši

9,3

Rodinné ubytování na Habeši

Ubytování (Penzion) Rodinné ubytování na Habeši. Rodinné ubytování na Habeši se nachází ve městě Olešnice na Moravě, 45 km od Brna a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování,... Ubytování Rodinné ubytování na Habeši se nachází ve městě Crhov (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Eva

9,2

Apartmán Eva

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eva. Apartmán Eva se nachází v Crhově v Pardubickém kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartmán Eva se nachází ve městě Crhov (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Eva má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Eva momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chata Samoty

Chata Samoty

Ubytování (Chata) Chata Samoty. Chata Samoty se nachází v Crhově a nabízí zázemí pro grilování a výhled na hory. V chatě jsou 2 ložnice a kuchyň se sporákem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Chata Samoty se nachází ve městě Crhov (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Samoty nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.