Hledat

Ubytování

Černá Hora

Objevujte kouzlo Černé Hory, státu ukrytého na jihovýchodním pobřeží Adriatického moře, kde se majestátní hory snoubí s křišťálově čistým mořem. Tato země, která je překvapivě různorodá, nabízí bohatou paletu zážitků, od působivých přírodních krajin až po bohatou historii a kulturní dědictví. Černá Hora vás zve k prozkoumání svého jedinečného spojení starobylé historie a moderního života, kde se můžete těšit na úchvatné scenérie, lákavou gastronomii a srdečnou pohostinnost. Vydáte-li se do tohoto balkánského skvostu, jste zaručeně předurčeni k dobrodružství plnému objevování a relaxace.

Ubytování v regionech země Černá Hora

Nejlepší ubytování v hotelech země Černá Hora

Pobřeží Jaderského moře

V regionu Pobřeží Jaderského moře, Černá Hora (Černá Hora) máme celkem 118383 hotelů a ubytování.

Montenegro pobřeží

V regionu Montenegro pobřeží (Černá Hora) máme celkem 10861 hotelů a ubytování.

Kotor Bay

V regionu Kotor Bay, Černá Hora (Černá Hora) máme celkem 3963 hotelů a ubytování.

Budva Riviera

V regionu Budva Riviera, Černá Hora (Černá Hora) máme celkem 3897 hotelů a ubytování.

Budva

V regionu Budva (Černá Hora) máme celkem 3879 hotelů a ubytování.

Pro region Budva doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Budva (2751), Petrovac na Moru (478), Sveti Stefan (284), Bečići (195), Rafailovići (102), Pržno (18), Reževići (9), Kaluđerac (7), Boreti (6), Babalonija (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Bar County

V regionu Bar County (Černá Hora) máme celkem 2153 hotelů a ubytování.

Pro region Bar County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bar (1052), Sutomore (464), Dobra Voda (246), Virpazar (140), Čanj (40), Brca (4), Biserna Obala (3), Livari (3), Bijela Glavica (2), Željeznica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Kotor Riviera

V regionu Kotor Riviera (Černá Hora) máme celkem 1523 hotelů a ubytování.

Herceg Novi County

V regionu Herceg Novi County (Černá Hora) máme celkem 1495 hotelů a ubytování.

Pro region Herceg Novi County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Herceg Novi (1066), Bijela (95), Igalo (76), Donji Morinj (42), Đenovići (32), Kamenari (29), Baošići (27), Zelenika (15), Meljine (11), Donja Kostanjica (8). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Kotor County

V regionu Kotor County (Černá Hora) máme celkem 1494 hotelů a ubytování.

Pro region Kotor County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kotor (1229), Risan (89), Perast (73), Dobrota (24), Prčanj (23), Krimovice (15), Radanovići (13), Lastva (6), Škaljari (4), Muo (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Herceg Novi Riviera

V regionu Herceg Novi Riviera (Černá Hora) máme celkem 1375 hotelů a ubytování.

Ulcinj County

V regionu Ulcinj County (Černá Hora) máme celkem 1119 hotelů a ubytování.

Pro region Ulcinj County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ulcinj (928), Utjeha (152), Donji Štoj (25), Gornji Štoj (5), Kruče (4), Masline (3), Arbneš (2), Kaplanovići (0), Bratica (0), Štodra (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Tivat Riviera

V regionu Tivat Riviera, Černá Hora (Černá Hora) máme celkem 1051 hotelů a ubytování.

Tivat County

V regionu Tivat County (Černá Hora) máme celkem 1024 hotelů a ubytování.

Pro region Tivat County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tivat (942), Krašici (23), Donji Stoliv (19), Radovići (11), Mrčevac (10), Donja Lastva (6), Bigovo (4), Lepetani (3), Tomičići (2), Peani (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ulcinj Riviera

V regionu Ulcinj Riviera (Černá Hora) máme celkem 962 hotelů a ubytování.

Durmitor národní park

V regionu Durmitor národní park (Černá Hora) máme celkem 549 hotelů a ubytování.

Zabljak County

V regionu Zabljak County (Černá Hora) máme celkem 531 hotelů a ubytování.

Pro region Zabljak County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Žabljak (512), Dobrilovina (3), Zminica (2), Motički Gaj (2), Virak (2), Uskoci (1), Borje (1), Vrela (0), Razvršje (0), Tepačko Polje (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Zabljak Ski

V regionu Zabljak Ski (Černá Hora) máme celkem 524 hotelů a ubytování.

Podgorica County

V regionu Podgorica County (Černá Hora) máme celkem 515 hotelů a ubytování.

Pro region Podgorica County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podgorica (488), Žabljak (5), Vranjina (4), Golubovci (4), Konik (3), Veruša (2), Podgorica County (1), Kurilo (1), Podgorica County (1), Medun (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Bjelasica

V regionu Bjelasica (Černá Hora) máme celkem 253 hotelů a ubytování.

Cetinje County

V regionu Cetinje County (Černá Hora) máme celkem 217 hotelů a ubytování.

Pro region Cetinje County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cetinje (167), Rijeka Crnojevića (23), Karuč (6), Dodoši (5), Njeguši (3), Rvaši (2), Obzovica (2), Drušići (1), Kopito (1), Šinđon (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

National Park Skadar Lake

V regionu National Park Skadar Lake, Černá Hora (Černá Hora) máme celkem 187 hotelů a ubytování.

Kolasin County

V regionu Kolasin County (Černá Hora) máme celkem 175 hotelů a ubytování.

Pro region Kolasin County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kolašin (169), Kolasin County (1), Raško (1), Grdovine (1), Uljara (1), Gornje Velje Duboko (1), Bijeli Potok (0), Drijenak (0), Selišta (0), Pčinja (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Lovcen National Park

V regionu Lovcen National Park (Černá Hora) máme celkem 174 hotelů a ubytování.

Biogradska Gora National Park

V regionu Biogradska Gora National Park (Černá Hora) máme celkem 170 hotelů a ubytování.

Niksic County

V regionu Niksic County (Černá Hora) máme celkem 95 hotelů a ubytování.

Pro region Niksic County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Nikšič (91), Petrovići (1), Vilusi (1), Grahovo (1), Vraćenovići (1), Dragova Luka (0), Rastoci (0), Glusčevina (0), Granice (0), Osječenica (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Lustica

V regionu Lustica (Černá Hora) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Pro region Lustica doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Luštica (43). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Plav County

V regionu Plav County (Černá Hora) máme celkem 76 hotelů a ubytování.

Pro region Plav County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plav (43), Vusanje (14), Gusinje (13), Murino (3), Brezojevica (2), Dolja (0), Pepiće (0), Martinoviće (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Prokletije National Park

V regionu Prokletije National Park, Černá Hora (Černá Hora) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Pluzine County

V regionu Pluzine County (Černá Hora) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Pro region Pluzine County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Plužine (44), Nedajno (1), Madžarski Kraj (1), Hercegova Strana (1), Rudinice (1), Černá Hora (0), Nikovići (0), Donja Brezna (0), Gornji Unač (0), Rudine (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Mojkovac County

V regionu Mojkovac County (Černá Hora) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Pro region Mojkovac County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mojkovac (32), Bistrica (1), Mekića Kula (0), Stevanovac (0), Bjelojeviće (0), Donja Štitarica (0), Pod Milojevića (0), Slavkovo Brdo (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Danilovgrad County

V regionu Danilovgrad County (Černá Hora) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Pro region Danilovgrad County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Danilovgrad (24), Gradina (1), Mandići (1), Tunjevo (1), Kosić (0), Orašje (0), Bogićevići (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Pljevlja County

V regionu Pljevlja County (Černá Hora) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Pro region Pljevlja County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pljevlja (14), Ðurđevića Tara (2), Šljuke (1), Lađana (1), Podgora (1), Koruge (1), Kosanica (1), Bačevnik (0), Zagrebac (0), Košare (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Bijelo Polje County

V regionu Bijelo Polje County (Černá Hora) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Pro region Bijelo Polje County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bijelo Polje (20), Rakonje (0), Dobrinje (0), Ðalovići (0), Cernica (0), Tomaševo (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Berane County

V regionu Berane County (Černá Hora) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Pro region Berane County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Berane (17), Sela (1), Tarhaniši (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Savnik County

V regionu Savnik County (Černá Hora) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Pro region Savnik County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Šavnik (9), Pošćenje (3), Kruševice (1), Gornja Bukovica (0), Tušina (0), Štičje (0), Donja Grabovica (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Andrijevica County

V regionu Andrijevica County (Černá Hora) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Pro region Andrijevica County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Andrijevica (9), Krajišta (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Rozaje County

V regionu Rozaje County (Černá Hora) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Pro region Rozaje County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rožaje (4), Bačevac (1), Grahovo (1), Bogaje (0), Redžića Krlje (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech země Černá Hora

Nejlepší ubytování v hotelech země Černá Hora

Villa Stari Mlin

10

Villa Stari Mlin

Ubytování (Vila) Villa Stari Mlin. Situated in Herceg-Novi, 39 km from Herceg Novi Clock Tower and 41 km from Forte Mare Fortress, Villa Stari Mlin features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Stari Mlin se nachází ve městě Herceg Novi (Černá Hora - Herceg Novi County).

Apartment Lazara

10

Apartment Lazara

Ubytování (Apartmán) Apartment Lazara. Set in Sutomore in the Bar County region, Apartment Lazara features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 8 km from Bar. Ubytování Apartment Lazara se nachází ve městě Sutomore (Černá Hora - Bar County).

Apartment Dragana

10

Apartment Dragana

Ubytování (Apartmán) Apartment Dragana. Situated in Budva, 2 km from Mogren Beach and 2.9 km from Aqua Park Budva, Apartment Dragana features air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Dragana se nachází ve městě Budva (Černá Hora - Budva).

PEJOVIC RESIDENCE

10

PEJOVIC RESIDENCE

Ubytování (Apartmány) PEJOVIC RESIDENCE. Set in Glavatske Kućice, 45 km from Bar, PEJOVIC RESIDENCE offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování PEJOVIC RESIDENCE se nachází ve městě Hotely v destinaci Glavatske Kućice (Černá Hora - Kotor County).

Apartmani Atrio

10

Apartmani Atrio

Ubytování (Apartmán) Apartmani Atrio. Set in Budva, 600 metres from Ricardova Glava Beach and 600 metres from Pizana Beach, Apartmani Atrio offers air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Apartmani Atrio se nachází ve městě Budva (Černá Hora - Budva).

Villa Spade

10

Villa Spade

Ubytování (Vily) Villa Spade. Boasting pool views, Villa Spade offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.7 km from Jaz Beach. Ubytování Villa Spade se nachází ve městě Kotor (Černá Hora - Kotor County).

Chateau du Soleil Villas

10

Chateau du Soleil Villas

Ubytování (Vila) Chateau du Soleil Villas. Set in Tivat, Chateau du Soleil Villas offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Chateau du Soleil Villas se nachází ve městě Tivat (Černá Hora - Tivat County).

Lustica Bay Magnolia Apartment

10

Lustica Bay Magnolia Apartment

Ubytování (Apartmán) Lustica Bay Magnolia Apartment. Situated in Tivat, 16 km from Saint Sava Church and 16 km from Tivat Clock Tower, Lustica Bay Magnolia Apartment offers a shared lounge and air... Ubytování Lustica Bay Magnolia Apartment se nachází ve městě Tivat (Černá Hora - Tivat County).

La Grande Apartments

10

La Grande Apartments

Ubytování (Apartmán) La Grande Apartments. La Grande Apartments se nachází v Dobrotě, 3,5 km od historického centra Kotoru, a nabízí soukromou pláž s lehátky a slunečníky a klimatizované ubytování s... Ubytování La Grande Apartments se nachází ve městě Kotor (Černá Hora - Kotor County).

Sveti Stefan Sea View Large Apartment

10

Sveti Stefan Sea View Large Apartment

Ubytování (Apartmán) Sveti Stefan Sea View Large Apartment. Set in Sveti Stefan in the Budva County region, Sveti Stefan Sea View Large Apartment features a patio and garden views. Ubytování Sveti Stefan Sea View Large Apartment se nachází ve městě (Černá Hora - Budva).

Apartment Belviewnada

10

Apartment Belviewnada

Ubytování (Apartmán) Apartment Belviewnada. Situated in Tivat, just 700 metres from Saint Sava Church, Apartment Belviewnada features beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and... Ubytování Apartment Belviewnada se nachází ve městě Tivat (Černá Hora - Tivat County).

shato budva 2

10

shato budva 2

Ubytování (Apartmán) shato budva 2. Situated in Budva, 1.5 km from Mogren Beach, shato budva 2 features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování shato budva 2 se nachází ve městě Budva (Černá Hora - Budva).

Pure Apartment

10

Pure Apartment

Ubytování (Apartmán) Pure Apartment. Set in Bar in the Bar County region, Pure Apartment features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 29 km from Ulcinj. Ubytování Pure Apartment se nachází ve městě Bar (Černá Hora - Bar County).

Percagno apartment - Magnolija

10

Percagno apartment - Magnolija

Ubytování (Apartmány) Percagno apartment - Magnolija. Situated 5 km from Sea Gate - Main Entrance, Percagno apartment - Magnolija features accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for... Ubytování Percagno apartment - Magnolija se nachází ve městě Kotor (Černá Hora - Kotor County).

Small Oasis Apartment

10

Small Oasis Apartment

Ubytování (Apartmán) Small Oasis Apartment. Small Oasis Apartment is a beachfront property situated in Tivat, 1.9 km from Tivat Clock Tower and 2 km from Porto Montenegro Marina. Ubytování Small Oasis Apartment se nachází ve městě Tivat (Černá Hora - Tivat County).

LUKA

10

LUKA

Ubytování (Apartmán) LUKA. Situated just 5 km from Aqua Park Budva, LUKA features accommodation in Budva with access to a garden, a terrace, as well as luggage storage space. Ubytování LUKA se nachází ve městě Budva (Černá Hora - Budva).

Apartment Kalle

10

Apartment Kalle

Ubytování (Apartmán) Apartment Kalle. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Kalle is located in Kotor. Ubytování Apartment Kalle se nachází ve městě Kotor (Černá Hora - Kotor County).

Pink House by Oliviya

10

Pink House by Oliviya

Ubytování (Prázdninový dům) Pink House by Oliviya. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Pink House by Oliviya can be found in Budva, close to Top Hill Club and 2. Ubytování Pink House by Oliviya se nachází ve městě Seoca hotely a ubytování (Černá Hora - Budva).

Podgorica Center

10

Podgorica Center

Ubytování (Apartmán) Podgorica Center. Set in Podgorica, 400 metres from Turkish Bathhouse, Podgorica Center offers accommodation with a restaurant, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Podgorica Center se nachází ve městě Podgorica (Černá Hora - Podgorica County).

Take a Lake - Zabes, Virpazar

10

Take a Lake - Zabes, Virpazar

Ubytování (Apartmán) Take a Lake - Zabes, Virpazar. Take a Lake - Zabes, Virpazar is situated in Virpazar and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Take a Lake - Zabes, Virpazar se nachází ve městě Virpazar (Černá Hora - Bar County).

Kosta River House

10

Kosta River House

Ubytování (Prázdninový dům) Kosta River House. Situated in Ulcinj, 17 km from Old Town Ulcinj and 11 km from Long Beach, Kosta River House offers a garden and air conditioning. Ubytování Kosta River House se nachází ve městě Ulcinj (Černá Hora - Ulcinj County).

Three square apartment

10

Three square apartment

Ubytování (Apartmán) Three square apartment. Set right in the centre of Kotor, 60 metres from Kotor Clock Tower and 80 metres from Sea Gate - Main Entrance, Three square apartment offers... Ubytování Three square apartment se nachází ve městě Kotor (Černá Hora - Kotor County).

sultanova apartman

10

sultanova apartman

Ubytování (Apartmány) sultanova apartman. Set 2.2 km from Mogren Beach in Budva, sultanova apartman offers accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování sultanova apartman se nachází ve městě Budva (Černá Hora - Budva).

Guest house Sky Blue

10

Guest house Sky Blue

Ubytování (Prázdninový dům) Guest house Sky Blue. Guest house Sky Blue is set in Žabljak, 4.2 km from Black Lake and 12 km from Viewpoint Tara Canyon, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Guest house Sky Blue se nachází ve městě Žabljak (Černá Hora - Zabljak County).

Nejoblíbenější města v zemi Černá Hora

Vyberte si ubytování v nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších městech v zemi Černá Hora


Černá Hora: Skvostná destinace plná kontrastů a překvapení

Vydáte se na dobrodružnou cestu do Černé Hory, země, kde se snoubí neuvěřitelná přírodní krása s bohatou historií a kulturním dědictvím. Užijte si aktivity na čerstvém vzduchu, gastronomické zážitky a relaxaci v srdci Balkánu.

Neobyčejná příroda a dobrodružství na čerstvém vzduchu

Černá Hora je pravým rájem pro milovníky přírody. Hory, které dominují zemi, nabízejí nesčetné možnosti pro trekking, hiking a další outdoorové aktivity. Durmitor, národní park zapsaný na seznam UNESCO, je jedním z nejlepších míst pro turistiku, s úchvatnými horskými vrcholy a hlubokými kaňony. Černohorské pobřeží je taktéž klenotem, s krásnými plážemi a krystalicky čistým mořem, ideálním pro plavání, snorkelování a další vodní aktivity.

Historická a kulturní oáza

Jedním z hlavních lákadl Černé Hory je bohaté kulturní dědictví a historická architektura, které jsou vidět na každém kroku. Starobylá města jako Kotor a Budva nabízejí úchvatné pohledy na středověkou architekturu a četné památky, které svědčí o bohaté historii regionu. Kromě toho, můžete navštívit různá muzea a galerie, které představují jedinečné umělecké a kulturní poklady země.

Gastronomické potěšení

Černá Hora je také známá svou lahodnou a různorodou kuchyní. Můžete se těšit na čerstvé mořské plody, které jsou hlavní součástí místní gastronomie, stejně jako na tradiční balkánské pokrmy. Nezapomeňte vyzkoušet některá z tradičních jídel, jako je Njeguški pršut nebo Kacamak. K tomu si můžete dopřát sklenku místního vína nebo rakije, které dokonale doplní váš gastronomický zážitek.

Oáza relaxace a wellness

Pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek, Černá Hora nabízí řadu wellness a spa center, kde můžete uvolnit své tělo a mysl. Užijte si odpočinek u moře nebo v horách a nechte se hýčkat různými masážemi a léčebnými procedurami, které vám pomohou znovu nabít energii a užít si dovolenou naplno.