Hledat

Ubytování

Ubytování město Vranjina

Ve městě Vranjina (Černá Hora) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vranjina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vranjina

Ethno village Moraca - Skadar lake

9

Ethno village Moraca - Skadar lake

Ubytování (Prázdninový areál) Ethno village Moraca - Skadar lake. Etno vesnice Moraca - Skadar se nachází ve Vranjině, 43 km od města Sveti Stefan. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ethno village Moraca - Skadar lake se nachází ve městě Vranjina (Černá Hora - Podgorica County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Etno Apartments Konoba Starčevo

7,4

Etno Apartments Konoba Starčevo

Ubytování (Apartmány) Etno Apartments Konoba Starčevo. Etno Apartments Konoba Starčevo se nachází ve Virpazaru. Nabízí soukromou pláž, zahradu, terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Etno Apartments Konoba Starčevo se nachází ve městě Vranjina (Černá Hora - Bar County).

Guesthouse Mala Venecija

7,4

Guesthouse Mala Venecija

Ubytování (Penzion) Guesthouse Mala Venecija. Located in Virpazar, 7 km from Lake Skadar, Guesthouse Mala Venecija provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Guesthouse Mala Venecija se nachází ve městě Vranjina (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vranjina

Město Vranjina se nachází na území země Černá Hora. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Vranjina.