Hledat

Ubytování

Ubytování město Čanj

Ve městě Čanj (Černá Hora) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čanj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čanj

Kristal Apartmani

9,8

Kristal Apartmani

Ubytování (Apartmány) Kristal Apartmani. Kristal Apartmani se nachází v obci Čanj a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kristal Apartmani se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Apartments Zec

9,6

Apartments Zec

Ubytování (Apartmány) Apartments Zec. Apartments Zec leží přímo na známé pláži Velika Plaža, 700 metrů od centra letoviska Čanj. Ubytování Apartments Zec se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Apartmani Stanisic

9,5

Apartmani Stanisic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Stanisic. Set in Biserna Obala, 49 km from Kotor, Apartmani Stanisic offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartmani Stanisic se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

BODD Apartments

9,4

BODD Apartments

Ubytování (Apartmány) BODD Apartments. BODD Apartments se nachází v Čanji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování BODD Apartments se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI MARIJA

9,3

APARTMANI MARIJA

Ubytování (Penzion) APARTMANI MARIJA. Situated in Čanj, APARTMANI MARIJA features accommodation with private balconies. Ubytování APARTMANI MARIJA se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Apartments Jadranski Biser

9,1

Apartments Jadranski Biser

Ubytování (Aparthotel) Apartments Jadranski Biser. Apartmány Jadranski Biser se nacházejí v obci Čanj, 500 metrů od písečné pláže a 25 km od města Budva. Ubytování Apartments Jadranski Biser se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Pearl Beach Hotel

9

Pearl Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Pearl Beach Hotel. Pearl Beach Hotel se nachází v letovisku Čanj a nabízí 4hvězdičkové klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou, restauraci, fitness... Ubytování Pearl Beach Hotel se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Apartments DILARA

8,8

Apartments DILARA

Ubytování (Apartmány) Apartments DILARA. Located in Čanj in the Bar County region, with Čanj Beach and Queen's Beach nearby, Apartments DILARA provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments DILARA se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Vila Krin

8,8

Vila Krin

Ubytování (Aparthotel) Vila Krin. Vila Krin se nachází v Čanji a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Krin se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Hotel Galeb

8,5

Hotel Galeb

Ubytování (Hotel) Hotel Galeb. Hotel Galeb leží pouhých 300 metrů od oblázkové pláže v letovisku Čanj a má restauraci, která nabízí různé místní pokrmy. Ubytování Hotel Galeb se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Guest House Asanovic

8,1

Guest House Asanovic

Ubytování (Penzion) Guest House Asanovic. Guest House Asanovic features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Čanj. A Turkish bath and a car rental service are available for guests. Ubytování Guest House Asanovic se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Hotel Zlatibor

7,6

Hotel Zlatibor

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatibor. Hotel Zlatibor se nachází v Čanji. Nabízí klimatizované ubytování s restaurací, recepcí s nepřetržitým provozem, sdíleným obývacím prostorem a bezplatným... Ubytování Hotel Zlatibor se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Better Place

7,5

Better Place

Ubytování (Penzion) Better Place. Ubytování Better Place se nachází v Čanji v Barské župě, 30 km od Budvy, a nabízí zázemí pro grilování a výhled na horu. Ubytování Better Place se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Dom Renomo

7

Dom Renomo

Ubytování (Penzion) Dom Renomo. Set in Čanj, Dom Renomo offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Dom Renomo se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Idyllic Cottage

Holiday Home Idyllic Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Idyllic Cottage. Holiday Home Idyllic Cottage is set in Sutomore and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Idyllic Cottage se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

ODMARALISTE DO PLAZE BISERNE OBALE

ODMARALISTE DO PLAZE BISERNE OBALE

Ubytování (Kemp) ODMARALISTE DO PLAZE BISERNE OBALE. Set in Čanj in the Bar County region, with Čanj Beach and Queen's Beach nearby, ODMARALISTE DO PLAZE BISERNE OBALE offers accommodation with free private... Ubytování ODMARALISTE DO PLAZE BISERNE OBALE se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

VILA MARINA

VILA MARINA

Ubytování (Penzion) VILA MARINA. Set in Čanj, VILA MARINA offers a bar and terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování VILA MARINA se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Apartmani Stanojevic 1

Apartmani Stanojevic 1

Ubytování (Privát) Apartmani Stanojevic 1. Located in Čanj in the Bar County region, Apartmani Stanojevic 1 features a balcony. Ubytování Apartmani Stanojevic 1 se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

HOTEL DANA

HOTEL DANA

Ubytování (Hotel) HOTEL DANA. HOTEL DANA is set in Čanj and features a bar, a garden and a terrace. Ubytování HOTEL DANA se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Apartments Solaris

Apartments Solaris

Ubytování (Apartmány) Apartments Solaris. Set in Čanj in the Bar County region, with Čanj Beach and Queen's Beach nearby, Apartments Solaris offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments Solaris se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Solaris Apartmants

Solaris Apartmants

Ubytování (Hotel) Solaris Apartmants. Situated in Čanj, within 400 metres of Čanj Beach and 500 metres of Queen's Beach, Solaris Apartmants features accommodation with a terrace and free WiFi... Ubytování Solaris Apartmants se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Kneginja V

Kneginja V

Ubytování (Penzion) Kneginja V. Featuring a shared lounge, Kneginja V is located in Čanj. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Kneginja V se nachází ve městě Čanj (Černá Hora - Bar County).

Ubytování ve městě Čanj

Město Čanj se nachází na území země Černá Hora. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Čanj.