Hledat

Ubytování

Ubytování město Luštica

Ve městě Luštica (Černá Hora) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Luštica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Luštica

Apartments Odiva

9,4

Apartments Odiva

Ubytování (Apartmány) Apartments Odiva. Apartments Odiva nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou v obci Luštica. Ubytování Apartments Odiva se nachází ve městě Luštica (Černá Hora - Herceg Novi County).

Villa Mirista

8,8

Villa Mirista

Ubytování (Vily) Villa Mirista. Villa Mirista jsou klimatizované vily s možností vlastního stravování, balkonem a terasou situované v Žanjici, 350 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Villa Mirista se nachází ve městě Luštica (Černá Hora - Herceg Novi County).

Andjela Apartments

Andjela Apartments

Ubytování (Apartmán) Andjela Apartments. Set in Lustica, within 2.3 km of Savina Beach and 2. Ubytování Andjela Apartments se nachází ve městě Luštica (Černá Hora - Herceg Novi County).

Villa G Premium

Villa G Premium

Ubytování (Vila) Villa G Premium. Situated in Lustica, 7 km from Blue Grotto Luštica Bay, Villa G Premium features accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytování Villa G Premium se nachází ve městě Luštica (Černá Hora - Herceg Novi County).

Villa PANORAMA

Villa PANORAMA

Ubytování (Vily) Villa PANORAMA. Offering barbecue facilities and a garden, as well as a terrace, Villa PANORAMA is situated in Luštica, 1.5 km from Blue Grotto Luštica Bay. Ubytování Villa PANORAMA se nachází ve městě Luštica (Černá Hora - Herceg Novi County).

Ubytování ve městě Luštica

Město Luštica se nachází na území země Černá Hora. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Luštica.