Hledat

Ubytování

Ubytování město Berane

Ve městě Berane (Černá Hora) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Berane

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Berane

Vidikovac-Berane

8,7

Vidikovac-Berane

Ubytování (Hotel) Vidikovac-Berane. Vidikovac-Berane is located in Berane and features a bar and a terrace. Ubytování Vidikovac-Berane se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Hotel S

8,5

Hotel S

Ubytování (Hotel) Hotel S. Hotel S se nachází v centru města Berane, jen 100 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Hotel S se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Villa Jasikovac

Villa Jasikovac

Ubytování (Apartmán) Villa Jasikovac. Villa Jasikovac is situated in Berane and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Villa Jasikovac se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Private Apartman

Private Apartman

Ubytování (Apartmán) Private Apartman. Set in Berane, Private Apartman offers accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytování Private Apartman se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Forest fruit

Forest fruit

Ubytování (Apartmán) Forest fruit. Located in Berane in the Berane County region, Forest fruit features a balcony and garden views. Ubytování Forest fruit se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Ubytování ve městě Berane

Město Berane se nachází na území země Černá Hora. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Berane.