Hledat

Ubytování

Berane County

V regionu Berane County (Černá Hora) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Pro region Berane County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Berane (17), Sela (1), Tarhaniši (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Berane County

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Berane County

Farmstay Oka i Po

9,1

Farmstay Oka i Po

Ubytování (Farma) Farmstay Oka i Po. Farmstay Oka i Po se nachází ve městě Berane a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, sezónní venkovní bazén a tenisový kurt. Ubytování Farmstay Oka i Po se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Hotel Luka's

8,9

Hotel Luka's

Ubytování (Hotel) Hotel Luka's. Situated in a quiet zone, 500 metres from the centre of Berane, Hotel Luka's offers an on-site restaurant and coffee bar, free Wi-Fi and free parking. Ubytování Hotel Luka's se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Vidikovac-Berane

8,7

Vidikovac-Berane

Ubytování (Hotel) Vidikovac-Berane. Vidikovac-Berane is located in Berane and features a bar and a terrace. Ubytování Vidikovac-Berane se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel S

8,5

Hotel S

Ubytování (Hotel) Hotel S. Hotel S se nachází v centru města Berane, jen 100 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Hotel S se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Berane

8,2

Hotel Berane

Ubytování (Hotel) Hotel Berane. Hotel Berane features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Berane. Featuring family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Hotel Berane se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Hotel Il Sole

7,8

Hotel Il Sole

Ubytování (Hotel) Hotel Il Sole. Offering an on-site restaurant, Hotel Il Sole is located in Berane. It has a garden, a furnished terrace and a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Il Sole se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Suvodo Katun, Bigradska Gora

Suvodo Katun, Bigradska Gora

Ubytování (Apartmán) Suvodo Katun, Bigradska Gora. Suvodo Katun, Bigradska Gora is set in Berane. The apartment has river views and is 28 km from Kolašin. Ubytování Suvodo Katun, Bigradska Gora se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Restoran Skrivena

Restoran Skrivena

Ubytování (Prázdninové domy) Restoran Skrivena. Situated in Berane, Restoran Skrivena features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and ski-to-door access. Ubytování Restoran Skrivena se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Villa Jasikovac

Villa Jasikovac

Ubytování (Apartmán) Villa Jasikovac. Villa Jasikovac is situated in Berane and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Villa Jasikovac se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brvnara Dvor

Brvnara Dvor

Ubytování (Prázdninový dům) Brvnara Dvor. Brvnara Dvor is situated in Sela and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Brvnara Dvor se nachází ve městě Sela (Černá Hora - Berane County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Apartman

Private Apartman

Ubytování (Apartmán) Private Apartman. Set in Berane, Private Apartman offers accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytování Private Apartman se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eko katun Kolijevka

Eko katun Kolijevka

Ubytování (Prázdninový dům) Eko katun Kolijevka. Eko katun Kolijevka is set in Berane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has mountain views and is 32 km from Kolašin. Ubytování Eko katun Kolijevka se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County).

Forest fruit

Forest fruit

Ubytování (Apartmán) Forest fruit. Located in Berane in the Berane County region, Forest fruit features a balcony and garden views. Ubytování Forest fruit se nachází ve městě Berane (Černá Hora - Berane County). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Berane County

Ubytování v městech regionu Berane County

Ubytování v regionu Berane County - Černá Hora

Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Berane County.

Pro region Berane County doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Berane (17), Sela (1), Tarhaniši (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Berane County máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Farmstay Oka i Po (9,1*), Hotel Luka's (8,9*), Vidikovac-Berane (8,7*), Hotel S (8,5*), Hotel Berane (8,2*), Hotel Il Sole (7,8*), Suvodo Katun, Bigradska Gora (0*), Restoran Skrivena (0*), Villa Jasikovac (0*), Brvnara Dvor (0*).

Region Berane County může být skvělým místem pro strávení dovolené.