Hledat

Ubytování

Ubytování město Gornji Štoj

Ve městě Gornji Štoj (Černá Hora) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gornji Štoj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gornji Štoj

Apartments Ada Bojana

9,6

Apartments Ada Bojana

Ubytování (Penzion) Apartments Ada Bojana. Apartmány Ada Bojana se nacházejí 2 km od písečné pláže a nabízejí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a bazén. Ubytování Apartments Ada Bojana se nachází ve městě Gornji Štoj (Černá Hora - Ulcinj County).

Copacabana Lux Apartments

9

Copacabana Lux Apartments

Ubytování (Kemp) Copacabana Lux Apartments. Copacabana Lux Apartments se nachází 13 km od historického centra města Ulcinj. Ubytování Copacabana Lux Apartments se nachází ve městě Gornji Štoj (Černá Hora - Ulcinj County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soreja

8,8

Apartment Soreja

Ubytování (Apartmán) Apartment Soreja. Set in Ulcinj and only 17 km from Old Town Ulcinj, Apartment Soreja offers accommodation with river views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Soreja se nachází ve městě Gornji Štoj (Černá Hora - Ulcinj County).

Comfort Apartments

8,1

Comfort Apartments

Ubytování (Apartmány) Comfort Apartments. Comfort Apartments se nachází 1 km od písečné pláže Velika Plaža a 10 km od města Ulcinj. Ubytování Comfort Apartments se nachází ve městě Gornji Štoj (Černá Hora - Ulcinj County).

Ada Bojana White Cottage

Ada Bojana White Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Ada Bojana White Cottage. Set in Gornji Štoj in the Ulcinj County region, Ada Bojana White Cottage features a patio and river views. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Ada Bojana White Cottage se nachází ve městě Gornji Štoj (Černá Hora - Ulcinj County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elkom, Appartamento giallo No 7

Villa Elkom, Appartamento giallo No 7

Ubytování (Apartmán) Villa Elkom, Appartamento giallo No 7. Situated just 1.1 km from Velika Plaza Beach, Villa Elkom, Appartamento giallo No 7 features accommodation in Gornji Štoj with access to a restaurant, a... Ubytování Villa Elkom, Appartamento giallo No 7 se nachází ve městě Gornji Štoj (Černá Hora - Ulcinj County). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gornji Štoj

Město Gornji Štoj se nachází na území země Černá Hora. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Gornji Štoj.