Hledat

Ubytování

Ubytování město Utjeha

Ve městě Utjeha (Černá Hora) máme celkem 152 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Utjeha

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Utjeha

Apartments Kli Kli

9,9

Apartments Kli Kli

Ubytování (Apartmány) Apartments Kli Kli. Apartmány Kli Kli se nachází ve městě Utjeha a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Kli Kli se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Adriatic

9,8

Apartments Adriatic

Ubytování (Apartmány) Apartments Adriatic. Located in Utjeha, Apartments Adriatic offers a private beach area. Ubytování Apartments Adriatic se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani KiKi

9,8

Apartmani KiKi

Ubytování (Apartmány) Apartmani KiKi. Set in Utjeha, 12 km from Ulcinj, Apartmani KiKi offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartmani KiKi se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartment Sorelle

9,8

Apartment Sorelle

Ubytování (Apartmány) Apartment Sorelle. Apartmán Sorelle se nachází v obci Utjeha, 40 metrů od malé pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Budva je vzdálená 49 km. Ubytování Apartment Sorelle se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Holiday home Orange

9,8

Holiday home Orange

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday home Orange. Situated in Utjeha, 15 km from Ulcinj, Holiday home Orange features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Holiday home Orange se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Aura

9,7

Apartments Aura

Ubytování (Prázdninový areál) Apartments Aura. Apartments Aura se nachází ve velkém parku plném zeleně, jen 100 metrů od známé pláže Utjeha a 300 metrů od zastávky veřejných autobusů. Ubytování Apartments Aura se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Miles

9,7

Apartments Miles

Ubytování (Apartmán) Apartments Miles. Apartments Miles se nachází v letovisku Utjeha, 400 metrů od skalnaté pláže. Ubytování Apartments Miles se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Piano

9,7

Apartments Piano

Ubytování (Apartmány) Apartments Piano. Set in Utjeha, 13 km from Ulcinj, Apartments Piano offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Piano se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Villa Persik

9,7

Villa Persik

Ubytování (Vila) Villa Persik. Set in Utjeha, 600 metres from Utjeha Beach and 800 metres from Utjeha Small Beach, Villa Persik offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Villa Persik se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Axenia Hotel

9,7

Axenia Hotel

Ubytování (Apartmány) Axenia Hotel. Located in Utjeha, 120 metres from a pebbly and rocky beach, Axenia Hotel offers air-conditioned accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Axenia Hotel se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Posejdon

9,7

Apartments Posejdon

Ubytování (Apartmány) Apartments Posejdon. Apartments Posejdon se nachází v obci Utjeha a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Posejdon se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Harmony

9,6

Apartments Harmony

Ubytování (Apartmány) Apartments Harmony. Apartments Harmony se nachází přímo u své soukromé pláže mezi městy Bar a Ulcinj. Ubytování Apartments Harmony se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Klara

9,6

Apartments Klara

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara. Apartments Klara s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře nabízí ubytování s možností vlastního stravování v letovisku Utjeha. Ubytování Apartments Klara se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Natali

9,6

Villa Natali

Ubytování (Vila) Villa Natali. Boasting private pool, Villa Natali is set on the beachfront in Utjeha. Ubytování Villa Natali se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Svetlana

9,5

Apartments Svetlana

Ubytování (Apartmány) Apartments Svetlana. Apartmány Svetlana se nachází pouhých 250 metrů od moře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartments Svetlana se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Nana Dea

9,5

Nana Dea

Ubytování (Chata) Nana Dea. Apartmány Nana Dea se nachází v letovisku Utjeha. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Nana Dea se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Vladilena

9,4

Apartments Vladilena

Ubytování (Apartmány) Apartments Vladilena. Apartment Vladilena se nachází ve městě Utjeha, 8 minut chůze od pláže a Jaderského moře. Ze všech apartmánů se můžete kochat výhledem na moře. Ubytování Apartments Vladilena se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Arabela 2

9,3

Apartments Arabela 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Arabela 2. Apartments Arabela 2 se nachází v obci Utjeha, 100 metrů od soukromé pláže s lehátky, a nabízí venkovní bazén se sluneční terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Arabela 2 se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartment Olive

9,3

Apartment Olive

Ubytování (Apartmán) Apartment Olive. Situated in Utjeha in the Bar County region, Apartment Olive features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Olive se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Esperanza

9,3

Apartments Esperanza

Ubytování (Apartmány) Apartments Esperanza. Located in Utjeha, 13 km from Ulcinj, Apartments Esperanza provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartments Esperanza se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Miško

9,2

Apartments Miško

Ubytování (Apartmány) Apartments Miško. Apartmány Miško mají soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a balkony s výhledem na moře. Ubytování Apartments Miško se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Suntime

9,2

Apartments Suntime

Ubytování (Apartmány) Apartments Suntime. Apartmány Suntime s možností vlastního stravování se nacházejí v obci Utjeha, 70 metrů od oblázkové pláže, a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Suntime se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Villa Perla

9,2

Villa Perla

Ubytování (Apartmány) Villa Perla. Villa Perla se nachází ve městě Utjeha a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Perla se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

EDEM Apartments

9,2

EDEM Apartments

Ubytování (Hotel) EDEM Apartments. Hotel EDEM Apartments se nachází v obci Utjeha, 40 km od města Budva, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování EDEM Apartments se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Val Maslina

9,2

Apartments Val Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Val Maslina. Apartmány Val Maslina se nachází v letovisku Utjeha, pouhých 50 metrů od pláže a 14 km od města Bar. Ubytování Apartments Val Maslina se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments and Studios Anicic

9,1

Apartments and Studios Anicic

Ubytování (Apartmány) Apartments and Studios Anicic. Apartments and Studios Anicic jsou vzdálené jen 150 metrů od skalnaté pláže ve městě Utjeha. Ubytování Apartments and Studios Anicic se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartament "Elena"

9,1

Apartament "Elena"

Ubytování (Apartmán) Apartament "Elena". Featuring a garden, private pool and pool views, Apartament "Elena" is set in Utjeha. Ubytování Apartament "Elena" se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Studios Nikezić

9,1

Studios Nikezić

Ubytování (Apartmány) Studios Nikezić. Located in Utjeha, 300 metres from a stone-paved beach and 800 metres from a pebbly beach, Guest House Nikezić is surrounded with a garden and offers... Ubytování Studios Nikezić se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapriz Apartments

9,1

Kapriz Apartments

Ubytování (Apartmány) Kapriz Apartments. Apartmány Kapriz se nachází pouhých 30 metrů od pláže. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi, balkon s výhledem na moře a parkování v garáži zdarma. Ubytování Kapriz Apartments se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

President Bungalows and Apartments

9

President Bungalows and Apartments

Ubytování (Prázdninový areál) President Bungalows and Apartments. President Bungalows and Apartments jsou obklopené zelení a nachází se jen 150 metrů od oblázkové pláže. Ubytování President Bungalows and Apartments se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Minna Apartments

8,7

Minna Apartments

Ubytování (Apartmány) Minna Apartments. Set in Utjeha, 13 km from Ulcinj, Minna Apartments offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Minna Apartments se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartmani Jovetić

8,6

Apartmani Jovetić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jovetić. Apartmani Jovetić se nachází v letovisku Utjeha, 350 metrů od moře. Ubytování Apartmani Jovetić se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartment Sonnenberg

8,5

Apartment Sonnenberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenberg. Featuring a garden, terrace and on site parking, Utjeha Apartment is located in Utjeha. The main beach is 1. Ubytování Apartment Sonnenberg se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Minna Apartments 2

8,4

Minna Apartments 2

Ubytování (Apartmány) Minna Apartments 2. Offering a seasonal outdoor pool, Minna Apartments 2 is located in Utjeha, 40 km from Budva. Podgorica is 49 km away. Free WiFi is provided . Ubytování Minna Apartments 2 se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Holidayhome Florecka

8,3

Holidayhome Florecka

Ubytování (Prázdninový dům) Holidayhome Florecka. Located in Utjeha in the Bar County region, Holidayhome Florecka features a balcony and sea views. Ubytování Holidayhome Florecka se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Open Sea Luxury Apartments

8,2

Open Sea Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Open Sea Luxury Apartments. Open Sea Luxury Apartments nabízí ubytování s kuchyní v obci Utjeha. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Open Sea Luxury Apartments se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments De Lara

7,9

Apartments De Lara

Ubytování (Apartmány) Apartments De Lara. Apartmány De Lara se nachází v obci Utjeha, pouhých 110 metrů od pláže Hotelu De Lara, a nabízí možnost vlastního stravování a soukromý balkon s úžasným... Ubytování Apartments De Lara se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Family Home

Family Home

Ubytování (Apartmán) Family Home. Family Home is situated in Utjeha and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Family Home se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Jasmina

Apartments Jasmina

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasmina. Situated in Utjeha, 12 km from Ulcinj, Apartments Jasmina features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Jasmina se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Merin

Apartments Merin

Ubytování (Apartmán) Apartments Merin. Located in Utjeha in the Bar County region, Apartments Merin has a balcony and garden views. Ubytování Apartments Merin se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Ostojic

Apartments Ostojic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ostojic. Situated in Utjeha, 12 km from Ulcinj, Apartments Ostojic features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Ostojic se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vladimir Minna

Apartments Vladimir Minna

Ubytování (Apartmán) Apartments Vladimir Minna. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a bar, Apartments Vladimir Minna features accommodation in Utjeha with free WiFi and sea... Ubytování Apartments Vladimir Minna se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Zolotaya Rybka

Apartments Zolotaya Rybka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zolotaya Rybka. Located in Utjeha in the Bar County region, Apartments Zolotaya Rybka provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Zolotaya Rybka se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Villa Ebra

Apartments Villa Ebra

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Ebra. Set in Utjeha, 13 km from Ulcinj, Apartments Villa Ebra offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Villa Ebra se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Carpe Diem

Apartment Carpe Diem

Ubytování (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Situated in Utjeha, just 400 metres from the nearest beach, this air-conditioned apartment features free WiFi. Ubytování Apartment Carpe Diem se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartment Elit 2

Apartment Elit 2

Ubytování (Aparthotel) Apartment Elit 2. Situated in Utjeha, 15 km from Ulcinj, Apartment Elit 2 features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartment Elit 2 se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Villa Rossa

Villa Rossa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rossa. Situated in Utjeha, Villa Rossa offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Rossa se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Vila Bojana

Vila Bojana

Ubytování (Vila) Vila Bojana. Boasting private pool, Vila Bojana is located on the beachfront in Utjeha. The air-conditioned accommodation is 13 km from Ulcinj. Ubytování Vila Bojana se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Radost

Apartments Radost

Ubytování (Apartmány) Apartments Radost. Situated in Utjeha in the Bar County region and Utjeha Beach reachable within 300 metres, Apartments Radost features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Radost se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nenadić

Apartments Nenadić

Ubytování (Apartmány) Apartments Nenadić. Situated in Utjeha, 13 km from Ulcinj, Apartments Nenadić features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Nenadić se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Apartments Pure Magic

Apartments Pure Magic

Ubytování (Apartmány) Apartments Pure Magic. Set on the Adriatic coast, 250 metres from the sea, Apartments Pure Magic is a self-catering accommodation located in Utjeha. Ubytování Apartments Pure Magic se nachází ve městě Utjeha (Černá Hora - Bar County).

Ubytování ve městě Utjeha

Město Utjeha se nachází na území země Černá Hora. Momentálně pro vás evidujeme celkem 152 hotelů a ubytování ve městě Utjeha.