Hledat

Ubytování

Zala

V regionu Zala (Maďarsko) máme celkem 1671 hotelů a ubytování.

Pro region Zala doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Hévíz (467), Zalakaros (272), Keszthely (196), Gyenesdiás (137), Vonyarcvashegy (114), Balatongyörök (87), Kehidakustány (52), Cserszegtomaj (46), Zalaegerszeg (32), Nagykanizsa (32). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Zala

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Zala

RelaxAp Zalakaros

10

RelaxAp Zalakaros

Ubytování (Apartmán) RelaxAp Zalakaros. Boasting city views, RelaxAp Zalakaros features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Gránit Thermal and Medical Bath. Ubytování RelaxAp Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleven apartman house

10

Eleven apartman house

Ubytování (Prázdninový dům) Eleven apartman house. Located in Keszthely, within 5 km of Festetics Castle and 6 km of Balaton Museum, Eleven apartman house offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Eleven apartman house se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shanyrak Poti Guesthouse

10

Shanyrak Poti Guesthouse

Ubytování (Venkovský dům) Shanyrak Poti Guesthouse. Located in Bödeháza, Shanyrak Poti Guesthouse offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Shanyrak Poti Guesthouse se nachází ve městě Bödeháza (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DreamFlat

10

DreamFlat

Ubytování (Apartmán) DreamFlat. Set in Keszthely, 1.5 km from Gyenes Beach, DreamFlat offers a living room with a flat-screen TV. Ubytování DreamFlat se nachází ve městě Keszthely (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margareta Home

10

Margareta Home

Ubytování (Prázdninový dům) Margareta Home. Margareta Home, a property with a terrace, is located in Gyenesdiás, 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytování Margareta Home se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Katica

10

Haus Katica

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Katica. Haus Katica is located in Cserszegtomaj and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Haus Katica se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Gyöngyvirág Apartman

10

Gyöngyvirág Apartman

Ubytování (Apartmán) Gyöngyvirág Apartman. Situated in Keszthely, 3.3 km from Festetics Castle and 4.3 km from Balaton Museum, Gyöngyvirág Apartman offers free WiFi. This apartment has a garden. Ubytování Gyöngyvirág Apartman se nachází ve městě Keszthely (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gyenesdias 18

10

Apartment Gyenesdias 18

Ubytování (Apartmán) Apartment Gyenesdias 18. Apartmán Gyenesdias 18 se nachází 1,8 km od pláže v obci Gyenesdiás a 1,7 km od tamního zábavního parku. Ubytování Apartment Gyenesdias 18 se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somlai Apartman

10

Somlai Apartman

Ubytování (Apartmány) Somlai Apartman. Situated in Keszthely in the Zala region and Keszthely Municipal Beach reachable within 800 metres, Somlai Apartman features accommodation with free WiFi,... Ubytování Somlai Apartman se nachází ve městě Keszthely (Maďarsko - Zala).

Park utca 24

10

Park utca 24

Ubytování (Apartmán) Park utca 24. Offering free WiFi and free private parking, Park utca 24 is located in Hévíz, just 2 km from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Park utca 24 se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva Apartman

10

Éva Apartman

Ubytování (Penzion) Éva Apartman. Situated in Hévíz, within 1.7 km of Thermal Lake Hévíz and less than 1 km of Blue Church, Éva Apartman features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Éva Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Apartmanház

10

Panoráma Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Panoráma Apartmanház. Panoráma Apartmanház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 3 km od kopce sv. Michaela a kaple sv. Michaela. Ubytování Panoráma Apartmanház se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Mezzanine

10

Appartement Mezzanine

Ubytování (Apartmán) Appartement Mezzanine. Boasting garden views, Appartement Mezzanine provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Appartement Mezzanine se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diófa Vendégház

9,9

Diófa Vendégház

Ubytování (Apartmány) Diófa Vendégház. Surrounded by greenery, Diófa Vendégház is located 2.5 km from Kehida Thermal Medical and Adventure Bath. Ubytování Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giorgio wellness apartman

9,9

Giorgio wellness apartman

Ubytování (Apartmán) Giorgio wellness apartman. Situated in Zalakaros, 400 metres from Gránit Thermal and Medical Bath and 1. Ubytování Giorgio wellness apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márfi vendégház

9,9

Márfi vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Márfi vendégház. The renovated farm house Márfi vendégház was built in 1948 and is located in Magyarszerdahely. Ubytování Márfi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake Apartment

9,9

Lake Apartment

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Hévíz, 400 metrů od termálního jezera a 500 metrů od Modrého kostela, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Lake Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betti Apartman

9,9

Betti Apartman

Ubytování (Apartmány) Betti Apartman. Located 500 metres from Gránit Thermal and Medical Bath, Betti Apartman offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Betti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márti Apartman

9,9

Márti Apartman

Ubytování (Apartmán) Márti Apartman. Boasting garden views, Márti Apartman offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Beach Gyenesdiás. Ubytování Márti Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Hanna

9,9

Hanna

Ubytování (Apartmán) Hanna. Hanna, a property with a terrace, is located in Hévíz, 2. Ubytování Hanna se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Schwalbennest

9,9

Villa Schwalbennest

Ubytování (Apartmán) Villa Schwalbennest. Villa Schwalbennest se nachází v obci Vonyarcvashegy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do... Ubytování Villa Schwalbennest se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Juhász Apartman

9,9

Juhász Apartman

Ubytování (Apartmán) Juhász Apartman. Set 800 metres from the closest beach in Gyenesdiás, Juhász Apartman features a garden with a barbecue. The unit is 1.4 km from Gyenesdiás Adventure Park. Ubytování Juhász Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Hegyalja Apartman

9,9

Hegyalja Apartman

Ubytování (Apartmán) Hegyalja Apartman. Situated in Zalaegerszeg, Hegyalja Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views. Ubytování Hegyalja Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hajni apartman

9,9

Hajni apartman

Ubytování (Apartmán) Hajni apartman. Within 1.7 km of St Michael Hill and St Michael Chapel and 1.4 km of Kitaibel belvedere, Hajni apartman offers free WiFi and a garden. Ubytování Hajni apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

A-Kerka Apartman

9,9

A-Kerka Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) A-Kerka Apartman. A-Kerka Apartman is located in Kerkafalva and offers a shared lounge and a terrace. The property features garden views and is 27 km from Lendava. Ubytování A-Kerka Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake Apartment II.

9,9

Lake Apartment II.

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment II.. Lake Apartment II. se nachází v budově z roku 2003 v Hévízu, 600 metrů od termálního jezera a 300 metrů od Modrého kostela. Ubytování Lake Apartment II. se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dora Holiday House

9,9

Dora Holiday House

Ubytování (Apartmány) Dora Holiday House. Dora Holiday House se nachází ve staré vilové čtvrti ve městě Keszthely, 200 metrů od cyklistické stezky a 600 metrů od pláže. Ubytování Dora Holiday House se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helikon Liget kertes ház klimával

9,9

Helikon Liget kertes ház klimával

Ubytování (Prázdninový dům) Helikon Liget kertes ház klimával. Located in Keszthely, 1.1 km from Balaton Museum and 3. Ubytování Helikon Liget kertes ház klimával se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villamandala

9,9

Villamandala

Ubytování (Vily) Villamandala. Set in Gyenesdiás, Villamandala offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, free bikes and a garden. Ubytování Villamandala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolf House Apartman

9,9

Wolf House Apartman

Ubytování (Apartmány) Wolf House Apartman. Located in Zalaegerszeg in the Zala region, Wolf House Apartman provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Wolf House Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Apartman Zalakaros

9,9

Park Apartman Zalakaros

Ubytování (Apartmány) Park Apartman Zalakaros. Park Apartman Zalakaros nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní necelý 1 km od termálních a léčebných lázní Gránit, 9 minut chůze od místní... Ubytování Park Apartman Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veronika Apartman Zalakaros

9,9

Veronika Apartman Zalakaros

Ubytování (Apartmán) Veronika Apartman Zalakaros. Apartmán Veronika Zalakaros se nachází v obci Zalakaros, 800 metrů od termálních a zdravotních lázní Gránit. Rozhledna Zalakaros je vzdálená 400 metrů. Ubytování Veronika Apartman Zalakaros se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Golden Axe

9,9

Golden Axe

Ubytování (Apartmán) Golden Axe. Featuring garden views, Golden Axe offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Golden Axe se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ametiszt Apartman

9,9

Ametiszt Apartman

Ubytování (Apartmány) Ametiszt Apartman. Located within 400m of Thermal Lake Hévíz in Hévíz, Ametiszt Apartman provides accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Ametiszt Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zámor Nyaraló

9,9

Zámor Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Zámor Nyaraló. Zámor Nyaraló, a property with a terrace, is located in Keszthely, 2.1 km from Festetics Castle, 2.6 km from Balaton Museum, as well as 1. Ubytování Zámor Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

XXL Apartman

9,9

XXL Apartman

Ubytování (Apartmány) XXL Apartman. XXL Apartmán je budova s apartmány v obci Zalakaros, 400 metrů od termálních lázní Gránit a Zdravotních lázní. Ubytování XXL Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elena

9,8

Elena

Ubytování (Apartmán) Elena. Elena is located in Szentgyörgyvár. The accommodation is 26 km from Zalakaros, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Elena se nachází ve městě Szentgyörgyvár hotely a ubytování (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suzanna Apartment

9,8

Suzanna Apartment

Ubytování (Apartmán) Suzanna Apartment. Featuring garden views, Suzanna Apartment provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Suzanna Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mango 2

9,8

Villa Mango 2

Ubytování (Apartmán) Villa Mango 2. Offering free WiFi and lake views, Villa Mango 2 is an accommodation situated in Balatongyörök. The air-conditioned accommodation is 44 km from Zalakaros. Ubytování Villa Mango 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Garden

9,8

Villa Garden

Ubytování (Apartmány) Villa Garden. Set in Zalaegerszeg in the Zala region, Villa Garden offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Garden se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villapark Z/3 appartman

9,8

Villapark Z/3 appartman

Ubytování (Apartmán) Villapark Z/3 appartman. Located in Zalacsány, Villapark Z/3 appartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villapark Z/3 appartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőnig apartman

9,8

Kőnig apartman

Ubytování (Apartmán) Kőnig apartman. Offering a terrace and views of the garden, Kőnig apartman is set in Hévíz in the Zala Region, 300 metres from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Kőnig apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katica Apartman

9,8

Katica Apartman

Ubytování (Apartmány) Katica Apartman. Situated in Zalakaros, 2 km from Gránit Thermal and Medical Bath, Katica Apartman features a seasonal outdoor pool and barbecue. Ubytování Katica Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Blasius Apartman

9,8

Blasius Apartman

Ubytování (Apartmány) Blasius Apartman. Apartmány Blasius se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,6 km od Kitaibelova belvedéru a 2,1 km od kopce s kaplí sv. Michala. Ubytování Blasius Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Ferienhaus Erna

9,8

Ferienhaus Erna

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Erna. Set in Vonyarcvashegy in the Zala region with St Michael Hill and St Michael Chapel nearby, Ferienhaus Erna offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhaus Erna se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takarék köz 2

9,8

Takarék köz 2

Ubytování (Apartmán) Takarék köz 2. Set in Zalaegerszeg, Takarék köz 2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 31 km from Kehidakustány. Ubytování Takarék köz 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krisztián Apartmanház

9,8

Krisztián Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Krisztián Apartmanház. Featuring a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the pool, Krisztián Apartmanház is located in Vonyarcvashegy and provides... Ubytování Krisztián Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendulás Vendégház

9,8

Levendulás Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendulás Vendégház. Levendulás Vendégház se nachází ve městě Zalaegerszeg a nabízí zázemí pro grilování, jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Levendulás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sára Apartman

9,8

Sára Apartman

Ubytování (Apartmán) Sára Apartman. Sára Apartman features a balcony and is situated in Hévíz, within just 1.4 km of Thermal Lake Hévíz and 1.2 km of Blue Church. Ubytování Sára Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sadhana Yoga Retreat Centre

9,8

Sadhana Yoga Retreat Centre

Ubytování (Penzion) Sadhana Yoga Retreat Centre. Sadhana Yoga Retreat Center se nachází v obci Vindornyalak a nabízí gril a terasu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Sadhana Yoga Retreat Centre se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fox Apartmanok

9,8

Fox Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Fox Apartmanok. Fox Apartmanok se nachází v letovisku Hévíz v župě Zala, 1,8 km od termálního jezera Hévíz, a nabízí sluneční terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Fox Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Zala

Ubytování v městech regionu Zala

Ubytování v regionu Zala - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1671 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Zala.

Pro region Zala doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Hévíz (467), Zalakaros (272), Keszthely (196), Gyenesdiás (137), Vonyarcvashegy (114), Balatongyörök (87), Kehidakustány (52), Cserszegtomaj (46), Zalaegerszeg (32), Nagykanizsa (32). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Zala máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: RelaxAp Zalakaros (10*), Eleven apartman house (10*), Shanyrak Poti Guesthouse (10*), Margareta Home (10*), Haus Katica (10*), Gyöngyvirág Apartman (10*), Apartment Gyenesdias 18 (10*), Somlai Apartman (10*), Park utca 24 (10*), Éva Apartman (10*).

Region Zala může být skvělým místem pro strávení dovolené.