Hledat

Ubytování

Ubytování město Hévíz

Ve městě Hévíz (Maďarsko) máme celkem 467 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hévíz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hévíz

Éva Apartman

10

Éva Apartman

Ubytování (Penzion) Éva Apartman. Situated in Hévíz, within 1.7 km of Thermal Lake Hévíz and less than 1 km of Blue Church, Éva Apartman features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Éva Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake Apartment

9,9

Lake Apartment

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Hévíz, 400 metrů od termálního jezera a 500 metrů od Modrého kostela, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Lake Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanna

9,9

Hanna

Ubytování (Apartmán) Hanna. Hanna, a property with a terrace, is located in Hévíz, 2. Ubytování Hanna se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake Apartment II.

9,9

Lake Apartment II.

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment II.. Lake Apartment II. se nachází v budově z roku 2003 v Hévízu, 600 metrů od termálního jezera a 300 metrů od Modrého kostela. Ubytování Lake Apartment II. se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Axe

9,9

Golden Axe

Ubytování (Apartmán) Golden Axe. Featuring garden views, Golden Axe offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Golden Axe se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ametiszt Apartman

9,9

Ametiszt Apartman

Ubytování (Apartmány) Ametiszt Apartman. Located within 400m of Thermal Lake Hévíz in Hévíz, Ametiszt Apartman provides accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Ametiszt Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suzanna Apartment

9,8

Suzanna Apartment

Ubytování (Apartmán) Suzanna Apartment. Featuring garden views, Suzanna Apartment provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Suzanna Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőnig apartman

9,8

Kőnig apartman

Ubytování (Apartmán) Kőnig apartman. Offering a terrace and views of the garden, Kőnig apartman is set in Hévíz in the Zala Region, 300 metres from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Kőnig apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sára Apartman

9,8

Sára Apartman

Ubytování (Apartmán) Sára Apartman. Sára Apartman features a balcony and is situated in Hévíz, within just 1.4 km of Thermal Lake Hévíz and 1.2 km of Blue Church. Ubytování Sára Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fox Apartmanok

9,8

Fox Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Fox Apartmanok. Fox Apartmanok se nachází v letovisku Hévíz v župě Zala, 1,8 km od termálního jezera Hévíz, a nabízí sluneční terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Fox Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nexus Apartmenthotel

9,8

Nexus Apartmenthotel

Ubytování (Apartmány) Nexus Apartmenthotel. Nexus Apartmenthotel se nachází v Hévízu, 2,4 km od termálního jezera Hévíz, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nexus Apartmenthotel se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Good Luck Apartment

9,8

Good Luck Apartment

Ubytování (Apartmán) Good Luck Apartment. Featuring garden views, Good Luck Apartment provides accommodation with a garden and a patio, around 400 metres from Blue Church. Ubytování Good Luck Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hévíz Apartman

9,8

Hévíz Apartman

Ubytování (Apartmány) Hévíz Apartman. Hévíz Apartman se nachází v Hévízu poblíž termálního jezera Hévíz, modrého kostela sv. Ducha a kalvinistického kostela. Ubytování Hévíz Apartman se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hevizlux Apart

9,8

Hevizlux Apart

Ubytování (Apartmán) Hevizlux Apart. Hevizlux Apart se nachází v Hévízu, 2,4 km od termálního jezera Hévíz, 300 metrů od Modrého kostela a 700 metrů od kostela Srdce Ježíšova. Ubytování Hevizlux Apart se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOLIV Apartman

9,8

HOLIV Apartman

Ubytování (Apartmán) HOLIV Apartman. HOLIV Apartman se nachází v Hévízu, pouhých 500 metrů od termálního jezera. Za 10 minut odtud dojedete do města Keszthely, k zámku Festeticsů i k Balatonu. Ubytování HOLIV Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Bird Office Boutique

9,8

Happy Bird Office Boutique

Ubytování (Apartmán) Happy Bird Office Boutique. Happy Bird Office Boutique se nachází v Hévízu, 1,4 km od termálního jezera Hévíz, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Happy Bird Office Boutique se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aramis 3 Apartments

9,8

Aramis 3 Apartments

Ubytování (Apartmán) Aramis 3 Apartments. Featuring garden views, Aramis 3 Apartments provides accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Blue Church. Ubytování Aramis 3 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bad Center Gizella

9,8

Bad Center Gizella

Ubytování (Apartmán) Bad Center Gizella. Bad Center Gizella has a balcony and is located in Hévíz, within just 500 metres of Blue Church and 1.3 km of Heart of Jesus church. Ubytování Bad Center Gizella se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Joko Apartman

9,8

Joko Apartman

Ubytování (Apartmán) Joko Apartman. Situated in Hévíz, 290 metres from Thermal Lake Hévíz and 50 metres from Blue Church, Joko Apartman offers free WiFi, a restaurant and air conditioning. Ubytování Joko Apartman se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virágoskert Apartman

9,8

Virágoskert Apartman

Ubytování (Apartmány) Virágoskert Apartman. Virágoskert Apartman se nachází v Hévízu, 800 metrů od termálního jezera Hévíz. Ubytování Virágoskert Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyi Apartman

9,8

Gyöngyi Apartman

Ubytování (Apartmány) Gyöngyi Apartman. Gyöngyi Apartman features a garden with barbecue facilities and apartments with balcony and free WiFi, a 20-minute walk from the Thermal Lake in Hévíz. Ubytování Gyöngyi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hevizquelle Apartments

9,8

Hevizquelle Apartments

Ubytování (Apartmány) Hevizquelle Apartments. Ubytování Hevizquelle Apartmenthaus se nachází 1,7 km od termálního jezera a lázní Hévíz a nabízí plně zařízené apartmány s vlastním balkonem a výhledem na... Ubytování Hevizquelle Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with swing

9,8

Apartment with swing

Ubytování (Apartmán) Apartment with swing. Apartment with swing se nachází v Hévízu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi necelý 1 km od termálního jezera Hévíz, 14 minut chůze od Modrého kostela a... Ubytování Apartment with swing se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iryna

9,7

Iryna

Ubytování (Apartmán) Iryna. Tento apartmán se nachází v budově z roku 2013 v Hévízu a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Iryna se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ács Apartman

9,7

Ács Apartman

Ubytování (Apartmány) Ács Apartman. Ács Apartman se nachází v klidném prostředí, 1100 metrů od termálního jezera Hévíz a nabízí ubytování v samoobslužných studiích s bezplatným soukromým... Ubytování Ács Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrea Villa Hévíz

9,7

Andrea Villa Hévíz

Ubytování (Apartmány) Andrea Villa Hévíz. Apartmány Andrea Villa Apartment Hévíz se nacházejí v poklidné části lázeňského města Hévíz, 1,3 km od tamního termálního jezera, a nabízejí ve všech... Ubytování Andrea Villa Hévíz se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fortuna Villa

9,7

Fortuna Villa

Ubytování (Apartmány) Fortuna Villa. Villa Fortuna Apartmanház se nachází v Hévízu, 1,2 km od termálního jezera a 7 km od jezera Balaton. Ubytování Fortuna Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabi Villa

9,7

Gabi Villa

Ubytování (Apartmány) Gabi Villa. Offering a garden and balcony, Gabi Villa is located in Hévíz only 100 metres from the centre. Thermal Lake Hévíz is 800 metres from the property. Ubytování Gabi Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Apartmanház

9,7

Napsugár Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Napsugár Apartmanház. Set in Héviz, just 700 metres from the Thermal Lake and a 5-minute walk from the Rakoczi Promenade, Napsugár Apartmanház offers self-catering accommodation... Ubytování Napsugár Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Bird 2 Apartment with Garage

9,7

Happy Bird 2 Apartment with Garage

Ubytování (Apartmán) Happy Bird 2 Apartment with Garage. Situated in Hévíz, this air-conditioned apartment features a balcony with garden views. The property features views of the city and is 1. Ubytování Happy Bird 2 Apartment with Garage se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Klára appartman

9,7

Klára appartman

Ubytování (Apartmán) Klára appartman. Klára appartman, a property with a terrace, is set in Hévíz, 2.3 km from Thermal Lake Hévíz, 300 metres from Blue Church, as well as 1. Ubytování Klára appartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Time Apartments

9,7

City Time Apartments

Ubytování (Apartmán) City Time Apartments. City Time Apartments offers accommodation in Hévíz. The air-conditioned unit is 400 metres from Thermal Lake Hévíz. Ubytování City Time Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Apartment "Welcome"

9,7

Boutique Apartment "Welcome"

Ubytování (Apartmány) Boutique Apartment "Welcome". Boutique Apartment "Welcome" se nachází 2,7 km od termálního jezera Hévíz a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a pokojovou službu. Ubytování Boutique Apartment "Welcome" se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corona Villa

9,7

Corona Villa

Ubytování (Penzion) Corona Villa. Corona Villa se nachází v Hévízu, 6 minut jízdy autem od jezera Hévíz a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu se zázemím pro grilování terasu a bezplatná... Ubytování Corona Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Margaret Apartman

9,7

Margaret Apartman

Ubytování (Apartmán) Margaret Apartman. Margaret Apartman se nachází v centru města Hévíz, 600 metrů od termálních lázní, a nabízí klimatizaci, vybavenou kuchyň, světlý obývací pokoj a koupelnu... Ubytování Margaret Apartman se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home Apartments

9,7

Sweet Home Apartments

Ubytování (Apartmány) Sweet Home Apartments. Sweet Home Apartments se nachází v Hévízu, 1,7 km od termálního jezera Hévíz. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Sweet Home Apartments se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala).

Centrum Valéria

9,7

Centrum Valéria

Ubytování (Apartmán) Centrum Valéria. Centrum Valéria se nachází v centru Hévízu, 300 metrů od termálního jezera Hévíz, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Centrum Valéria se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodó Park Apartment

9,7

Bodó Park Apartment

Ubytování (Apartmán) Bodó Park Apartment. Bodó Park Apartment leží 800 metrů od termálního jezera Hévíz a 700 metrů od Modrého kostela a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Hévízu. Ubytování Bodó Park Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartments Hévíz

9,7

Premium Apartments Hévíz

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments Hévíz. Premium Apartments Hévíz se nachází v Hévízu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Premium Apartments Hévíz se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabeth Apartman 2

9,7

Elizabeth Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Elizabeth Apartman 2. Located in Hévíz, within 2.6 km of Thermal Lake Hévíz and 500 metres of Blue Church, Elizabeth Apartman 2 offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Elizabeth Apartman 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muskátli Apartmanház

9,7

Muskátli Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Muskátli Apartmanház. Situated in Hévíz, near Thermal Lake Hévíz, Blue Church and Heart of Jesus church, Muskátli Apartmanház has a garden. Private parking is available on site. Ubytování Muskátli Apartmanház se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala).

Aramis 4 Apartments

9,6

Aramis 4 Apartments

Ubytování (Apartmán) Aramis 4 Apartments. Aramis 4 Apartments nabízí ubytování v obci Hévíz, 800 metrů od místního termálního jezera. Sídlí v budově z roku 2017 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aramis 4 Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Szécsényi Apartman

9,6

Szécsényi Apartman

Ubytování (Apartmány) Szécsényi Apartman. Located 1200 metres from the famous thermal lake in Hévíz, Szécsényi Apartman offers free Wi-Fi and accommodation units with a balcony or a terrace. Ubytování Szécsényi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa Street Lucy apartment

9,6

Rózsa Street Lucy apartment

Ubytování (Apartmán) Rózsa Street Lucy apartment. Rózsa Street Lucy apartment je apartmán s vestavěným podlažím, který se nachází ve městě Hévíz, 600 metrů od termálního jezera Hévíz, 100 metrů od Modrého... Ubytování Rózsa Street Lucy apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Teresa Apartman

9,6

Teresa Apartman

Ubytování (Apartmán) Teresa Apartman. Teresa Apartman in Hévíz features accommodation with free WiFi, 500 metres from Thermal Lake Hévíz. Ubytování Teresa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marietta Apartman

9,6

Marietta Apartman

Ubytování (Apartmány) Marietta Apartman. Marietta Apartman stojí v Hévízu a nabízí venkovní bazén, zahradu, gril a v celém areálu bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marietta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Center Apartments Hévíz

9,6

City Center Apartments Hévíz

Ubytování (Apartmány) City Center Apartments Hévíz. City Center Apartments Hévíz se nachází ve městě Hévíz, 400 metrů od termálního jezera Hévíz a 500 metrů od Modrého kostela. Ubytování City Center Apartments Hévíz se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa La Vita

9,6

Villa La Vita

Ubytování (Apartmány) Villa La Vita. Villa La Vita se nachází ve městě Hévíz, 2,2 km od termálního jezera Hévíz, 1,4 km od Modrého kostela a 400 metrů od kostela Srdce Ježíšova. Ubytování Villa La Vita se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KŐNIG APARTMAN II.

9,6

KŐNIG APARTMAN II.

Ubytování (Apartmán) KŐNIG APARTMAN II.. Offering a garden and garden view, KŐNIG APARTMAN II. is set in Hévíz in the Zala Region, 300 metres from Thermal Lake Hévíz. Ubytování KŐNIG APARTMAN II. se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Família Szabó Vendégház

9,6

Família Szabó Vendégház

Ubytování (Penzion) Família Szabó Vendégház. Situated in Hévíz, within 2.2 km of Thermal Lake Hévíz and 600 metres of Blue Church, Família Szabó Vendégház features accommodation with a garden and free... Ubytování Família Szabó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Csokoládé

9,6

Csokoládé

Ubytování (Penzion) Csokoládé. Penzion Csokoládé se nachází v Hévízu v župě Zala, 1,1 km od Modrého kostela a 4,1 km od termálního jezera Hévíz. Ubytování Csokoládé se nachází ve městě Hévíz (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hévíz

Město Hévíz se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 467 hotelů a ubytování ve městě Hévíz.