Hledat

Ubytování

Ubytování město Kehidakustány

Ve městě Kehidakustány (Maďarsko) máme celkem 52 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kehidakustány

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kehidakustány

Diófa Vendégház

9,9

Diófa Vendégház

Ubytování (Apartmány) Diófa Vendégház. Surrounded by greenery, Diófa Vendégház is located 2.5 km from Kehida Thermal Medical and Adventure Bath. Ubytování Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bundi Vendégház

9,7

Bundi Vendégház

Ubytování (Penzion) Bundi Vendégház. Set in Kehidakustány, Bundi Vendégház features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bundi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrea Vendégház

9,6

Andrea Vendégház

Ubytování (Apartmán) Andrea Vendégház. Andrea Vendégház jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Kehidakustány, 5 minut jízdy od termálních lázní Kehida se zážitkovými bazény. Ubytování Andrea Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hajnalka apartmanház

9,5

Hajnalka apartmanház

Ubytování (Apartmány) Hajnalka apartmanház. Hajnalka apartmanház se nachází na okraji obce Kehidakustány, 300 metrů od termálních léčebných a zážitkových lázní Kehida, a nabízí zahradu s grilem a... Ubytování Hajnalka apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malomkert Kehida Apartmanház

9,5

Malomkert Kehida Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Malomkert Kehida Apartmanház. Malomkert Kehida Apartmanház se nachází v lázních Kehidakustány v župě Zala a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Malomkert Kehida Apartmanház se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szerencsemák Panzió

9,5

Szerencsemák Panzió

Ubytování (Apartmány) Szerencsemák Panzió. Penzion Szerencsemák se nachází hned vedle termálních lázní Kehida v centru města Kehidakustány a jde o tradiční budovu se žlutou fasádou. Ubytování Szerencsemák Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibolya Vendégház

9,5

Ibolya Vendégház

Ubytování (Apartmány) Ibolya Vendégház. Ibolya Vendégház se nachází v obci Kehidakustány, 800 metrů od termálních lázní Kehida. Ubytování Ibolya Vendégház se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsütötte Kehida

9,4

Napsütötte Kehida

Ubytování (Penzion) Napsütötte Kehida. Offering rooms with balcony or terrace and free WiFi, the Napsütötte Kehida is located in Kehidakustány, 900 meters from the Kehida Thermal Bath. Ubytování Napsütötte Kehida se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Réka Vendégház

9,4

Réka Vendégház

Ubytování (Apartmány) Réka Vendégház. Réka Vendégház nabízí ubytování s možností vlastního stravování, velkou zahradu s terasou, gril a bezplatné půjčení jízdních kol pro hosty. Ubytování Réka Vendégház se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pipagyujto Malom

9,3

Pipagyujto Malom

Ubytování (Apartmány) Pipagyujto Malom. Apartmány Pipagyujto Malom se nachází městečku Kehidakustány. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Pipagyujto Malom se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Apartmanház

9,3

Petra Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Petra Apartmanház. Petra Apartmanház se nachází v obci Kehidakustány, jen 300 metrů od termálních lázní Kehida, a nabízí plně vybavené apartmány s vlastní terasou, zahradou a... Ubytování Petra Apartmanház se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adica Apartment

9,3

Adica Apartment

Ubytování (Apartmány) Adica Apartment. Apartmány Adica se nacházejí v poklidné části obce Kehidakustány, 500 metrů od autobusové zastávky a 2 minuty jízdy autem od termální lázní, a nabízejí... Ubytování Adica Apartment se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala).

Tuboly Vendégház

9,2

Tuboly Vendégház

Ubytování (Apartmán) Tuboly Vendégház. Apartmány Tuboly Vendégház se nacházejí v obci Kehidakustány a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatnou kyvadlovou dopravu, zahradu s grilem i bezplatné... Ubytování Tuboly Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány

9,2

Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány

Ubytování (Apartmány) Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány. Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány se nachází v obci Kehidakustány a nabízí TV, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici zázemí pro grilování. Ubytování Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorka vendégház

9,1

Dorka vendégház

Ubytování (Apartmány) Dorka vendégház. Dorka vendégház jsou apartmány s kuchyní, Wi-Fi zdarma a grilem situované v Kehidakustány. Kuchyně jsou vybavené mikrovlnnou troubu, ledničkou a kávovarem. Ubytování Dorka vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dominika apartman

9,1

Dominika apartman

Ubytování (Apartmány) Dominika apartman. Enjoying a peaceful green environment in Kehidakustány, Dominika apartman seasonally offers a mini golf and 1-hour daily free use of the tennis court on... Ubytování Dominika apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartment

9

Sunny Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment. Featuring a garden with barbecue facilities, Sunny Apartment offers pet-friendly accommodation in Kehidakustány, 1. Ubytování Sunny Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Vendégház

9

Viola Vendégház

Ubytování (Apartmány) Viola Vendégház. Viola Vendégház se nachází v lázeňském rezortu Kehidakustány, 1 500 metrů od termálních lázní. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Viola Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Road House Holiday Resort

8,9

Road House Holiday Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Road House Holiday Resort. Road House Holiday Resort se nachází ve vesnici Kehidakustány, 33 km od Zalakarosu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Road House Holiday Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Liget Apartmanház

8,9

Liget Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Liget Apartmanház. Liget Apartmanház se nachází v obci Kehidakustány, 1 km od termálních lázní Kehida, a nabízí terasu, klimatizované apartmány a soukromé bezplatné... Ubytování Liget Apartmanház se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara Apartmanház

8,9

Barbara Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Barbara Apartmanház. Barbara Apartmanház se nachází 700 metrů od wellness centra a aquaparku Kehida Thermal. Nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromé parkoviště a zdarma jízdní kola. Ubytování Barbara Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amarilisz Vendégház

8,8

Amarilisz Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Amarilisz Vendégház. Amarilisz Vendégház is situated in Kehidakustány and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Amarilisz Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Admirál Villa Kehida

8,8

Admirál Villa Kehida

Ubytování (Penzion) Admirál Villa Kehida. Admirál Villa se nachází v obci Kehidakustány, 300 metrů od termálních lázní Kehida a 8 km od lázní v Hevízu. Ubytování Admirál Villa Kehida se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kis-Barbara Apartman

8,5

Kis-Barbara Apartman

Ubytování (Apartmán) Kis-Barbara Apartman. Apartman Kis-Barbara se nachází ve městě Kehidakustány, 500 metrů od termálních lázní Kehida, a nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm, bezplatnou... Ubytování Kis-Barbara Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kehida Hertelendy Ház

8,5

Kehida Hertelendy Ház

Ubytování (Hotel) Kehida Hertelendy Ház. Kehida Hertelendy Ház je 4hvězdičkový hotel, který vám nabízí volný vstup do lázní a bazénů v obci Kehidakustány. Ubytování Kehida Hertelendy Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kehida Termal Hotel

8,5

Kehida Termal Hotel

Ubytování (Hotel) Kehida Termal Hotel. Hotel Kehida Termal má 13 bazénů s 2600 m² vodní plochy a nabízí širokou škálu wellness procedur. Nachází se v Kehidakustány, asi 20 km východně od Hévízu. Ubytování Kehida Termal Hotel se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kehida Termal Holiday Village

8,4

Kehida Termal Holiday Village

Ubytování (Hotel) Kehida Termal Holiday Village. Kehida Village je menší rezort situovaný 15 km od Hévízu a 25 km od jezera Balaton. Ubytování Kehida Termal Holiday Village se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marta Apartman Kehidakustany

7,8

Marta Apartman Kehidakustany

Ubytování (Apartmány) Marta Apartman Kehidakustany. Marta Apartman Kehidakustany se nachází v obci Kehidakustány v župě Zala a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marta Apartman Kehidakustany se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triász Aparthotel

6,7

Triász Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Triász Aparthotel. Triász Aparthotel se nachází ve městě Kehidakustány, 1 km od termálních lázní Kehida a nabízí wellness centrum se saunou a zahradu s grilem a posezením. Ubytování Triász Aparthotel se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

6,3

Napsugár Vendégház

Ubytování (Penzion) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kehidakustány features a garden and a terrace. The accommodation provides a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytování Napsugár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Renata Vendeghaz

Renata Vendeghaz

Ubytování (Prázdninový dům) Renata Vendeghaz. Set in Kehidakustány, Renata Vendeghaz offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Renata Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kehida Vendégház

Kehida Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kehida Vendégház. Kehida Vendégház is located in Kehidakustány and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kehida Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Major apartman

Major apartman

Ubytování (Apartmán) Major apartman. Set in Kehidakustány in the Zala region, Major apartman has a balcony and city views. The property features garden views and is 33 km from Zalakaros. Ubytování Major apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kehidakustány. Ubytování Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rita Vendégház

Rita Vendégház

Ubytování (Penzion) Rita Vendégház. Rita Vendégház is situated in Kehidakustány and has a garden and a terrace. Ubytování Rita Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LEVENDULA Vendégház

LEVENDULA Vendégház

Ubytování (Apartmán) LEVENDULA Vendégház. Situated in Kehidakustány in the Zala region, LEVENDULA Vendégház has a balcony. Ubytování LEVENDULA Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Vendégház

Fenyves Vendégház

Ubytování (Apartmány) Fenyves Vendégház. Situated in Kehidakustány, 34 km from Zalakaros, Fenyves Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytování Fenyves Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Családbarát Faház

Családbarát Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Családbarát Faház. Set 300 metres from the entrance of the Kehida Thermal Bath, Családbarát faház is an elegant wooden house offering a well-equipped kitchen and barbecue... Ubytování Családbarát Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kehidakustany 34964

Apartment in Kehidakustany 34964

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kehidakustany 34964. Apartment in Kehidakustany 34964 is located in Kehidakustány. Ubytování Apartment in Kehidakustany 34964 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartment in Kehidakustany 20517

Apartment in Kehidakustany 20517

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kehidakustany 20517. Apartment in Kehidakustany 20517 is situated in Kehidakustány. Ubytování Apartment in Kehidakustany 20517 se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zóra Apartman Kehidakustány

Zóra Apartman Kehidakustány

Ubytování (Apartmán) Zóra Apartman Kehidakustány. Zóra Apartman Kehidakustány is located in Kehidakustány. The accommodation is 33 km from Zalakaros. Ubytování Zóra Apartman Kehidakustány se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuchs Apartman

Fuchs Apartman

Ubytování (Apartmány) Fuchs Apartman. Set in Kehidakustány, Fuchs Apartman offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Fuchs Apartman se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anzsore Apartman

Anzsore Apartman

Ubytování (Apartmán) Anzsore Apartman. Anzsore Apartman is located in Kehidakustány and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Anzsore Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipánház

Tulipánház

Ubytování (Apartmán) Tulipánház. Located in Kehidakustány in the Zala region, Tulipánház has a terrace and garden views. Ubytování Tulipánház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Anna apartman

Anna apartman

Ubytování (Apartmán) Anna apartman. Located in Kehidakustány in the Zala region, Anna apartman has a garden. The apartment features mountain views and is 13 km from Keszthely. Ubytování Anna apartman se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

**** Road House Luxury Mini Caravan Campsite

**** Road House Luxury Mini Caravan Campsite

Ubytování (Kemp) **** Road House Luxury Mini Caravan Campsite. Providing garden views, **** Road House Luxury Mini Caravan Campsite in Kehidakustány provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování **** Road House Luxury Mini Caravan Campsite se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Kehidakustány 02

Holiday Apartment Kehidakustány 02

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Kehidakustány 02. Holiday Apartment Kehidakustány 02 is situated in Örvényeshegy. Ubytování Holiday Apartment Kehidakustány 02 se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala).

Csi - Pet apartman

Csi - Pet apartman

Ubytování (Apartmán) Csi - Pet apartman. Situated in Kehidakustány, Csi - Pet apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Zalakaros. Ubytování Csi - Pet apartman se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adam's Apartment

Adam's Apartment

Ubytování (Apartmán) Adam's Apartment. Situated in Kehidakustány in the Zala region, Adam's Apartment features a terrace. The property has garden views. Ubytování Adam's Apartment se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balázs Apartman

Balázs Apartman

Ubytování (Apartmán) Balázs Apartman. Balázs Apartman is situated in Kehidakustány and offers a restaurant, free bikes and a garden. The air-conditioned accommodation is 33 km from Zalakaros. Ubytování Balázs Apartman se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Vendéghaz

Horváth Vendéghaz

Ubytování (Prázdninový dům) Horváth Vendéghaz. Horváth Vendéghaz is situated in Kehidakustány. The accommodation is 9 km from Hévíz. Ubytování Horváth Vendéghaz se nachází ve městě Kehidakustány (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kehidakustány

Město Kehidakustány se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 52 hotelů a ubytování ve městě Kehidakustány.