Hledat

Ubytování

Ubytování město Vonyarcvashegy

Ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko) máme celkem 114 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vonyarcvashegy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vonyarcvashegy

Panoráma Apartmanház

10

Panoráma Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Panoráma Apartmanház. Panoráma Apartmanház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 3 km od kopce sv. Michaela a kaple sv. Michaela. Ubytování Panoráma Apartmanház se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Ferienhaus Erna

9,8

Ferienhaus Erna

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Erna. Set in Vonyarcvashegy in the Zala region with St Michael Hill and St Michael Chapel nearby, Ferienhaus Erna offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhaus Erna se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Babzsi Nyaraló

9,8

Babzsi Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Babzsi Nyaraló. Babzsi Nyaraló se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 700 metrů od pláže Vonyarcvashegy, 1,3 km od pláže Gyenesdias a 2,3 km od pláže Gyenes. Ubytování Babzsi Nyaraló se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Krisztián Apartmanház

9,8

Krisztián Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Krisztián Apartmanház. Featuring a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the pool, Krisztián Apartmanház is located in Vonyarcvashegy and provides... Ubytování Krisztián Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

RoyalHill Apartman

9,8

RoyalHill Apartman

Ubytování (Apartmán) RoyalHill Apartman. RoyalHill Apartman se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 750 metrů od pláže Vonyarcvashegy a 2,4 km od pláže Balatongyorok. Ubytování RoyalHill Apartman se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Amande House & Cottage

9,8

Amande House & Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Amande House & Cottage. Amande House & Cottage se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Amande House & Cottage se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Horizont Nyaralóház

9,7

Horizont Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Horizont Nyaralóház. Prázdninový dům Horizont Nyaralóház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 3,2 km od kopce sv. Michala s kaplí sv. Michala a 1,6 km od belvederu Kitaibel. Ubytování Horizont Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Antónia Luxusvilla

9,7

Antónia Luxusvilla

Ubytování (Vila) Antónia Luxusvilla. Antónia Luxusvilla se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,1 km od pláže Vonyarcvashegy a 1,9 km od pláže Gyenesdias, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Antónia Luxusvilla se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Petőfi S. utca 54.

9,5

Petőfi S. utca 54.

Ubytování (Prázdninový dům) Petőfi S. utca 54.. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Petőfi S. Utca 54. Is located in Vonyarcvashegy. Ubytování Petőfi S. utca 54. se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Sunny Villa

9,4

Sunny Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Sunny Villa. Sunny Villa se nachází kousek od letoviska Vonyarcvashegy, pouhých 15 minut od jezera Balaton, a nabízí ubytování v prostorném domě se 4 ložnicemi,... Ubytování Sunny Villa se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Bertalan Apartman

9,4

Bertalan Apartman

Ubytování (Apartmány) Bertalan Apartman. Bertalan Apartman se nachází v obci Vonyarcvashegy, 1,4 km od kopce sv. Michaela a kaple sv. Michaela. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bertalan Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Szent Kristof Panzio

9,4

Szent Kristof Panzio

Ubytování (Penzion) Szent Kristof Panzio. Szent Kristof Panzio se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 10 minut pěší chůze od břehu jezera Balaton. Ubytování Szent Kristof Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Zrinyi u. 16.

9,4

Zrinyi u. 16.

Ubytování (Prázdninový dům) Zrinyi u. 16.. Zrinyi u. 16. Nachází se ve městě Vonyarcvashegy, 550 metrů od pláže Vonyarcvashegy, 1,5 km od pláže Gyenesdias a 2,5 km od pláže Gyenes. Ubytování Zrinyi u. 16. se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Zétény Vendégház

9,3

Zétény Vendégház

Ubytování (Penzion) Zétény Vendégház. Penzion Zétény Vendégház se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí sezonní venkovní bazén i gril. Bohaté zázemí zahrnuje zahradu i terasu. Ubytování Zétény Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Laura-haus

9,3

Laura-haus

Ubytování (Apartmán) Laura-haus. Laura-haus se nachází 600 metrů od břehů Balatonu a nabízí moderní apartmány, plně vybavenou kuchyň, zahradu se zázemím pro grilování a parkování na místě... Ubytování Laura-haus se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Thomas vendégház

9,2

Thomas vendégház

Ubytování (Apartmány) Thomas vendégház. Thomas Vendégház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,3 km od břehu jezera Balaton, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a zázemí pro grilování. Ubytování Thomas vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartmanház Lagúna

9,1

Apartmanház Lagúna

Ubytování (Apartmány) Apartmanház Lagúna. Apartmanház Lagúna has pool views, free WiFi and free private parking, situated in Vonyarcvashegy, 1.1 km from St Michael Hill and St Michael Chapel. Ubytování Apartmanház Lagúna se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Judit Apartman

9

Judit Apartman

Ubytování (Apartmán) Judit Apartman. Apartmán Judit Apartman se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a grilem. Ubytování Judit Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Gombi nyaraló

9

Gombi nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Gombi nyaraló. Set 2.3 km from St Michael Hill and St Michael Chapel in Vonyarcvashegy, Vonyarci nyaraló offers accommodation with a kitchen. Ubytování Gombi nyaraló se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Zenit Hotel Vendégház

8,7

Zenit Hotel Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Zenit Hotel Vendégház. Zenit Hotel Vendégház najdete v obci Vonyarcvashegy, 2 km od vlakového nádraží Gyenesdiás. Ubytování Zenit Hotel Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Vonyarcvashegyi lakás

8,7

Vonyarcvashegyi lakás

Ubytování (Apartmán) Vonyarcvashegyi lakás. Featuring garden views, Vonyarcvashegyi lakás provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Kitaibel belvedere. Ubytování Vonyarcvashegyi lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Rózsa Porta

8,7

Rózsa Porta

Ubytování (Prázdninový dům) Rózsa Porta. Rózsa Porta se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,4 km od pláže Gyenesdias, 2,4 km od pláže Gyenes a 2 km od kopce sv. Michaela a kaple sv. Ubytování Rózsa Porta se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Nosztalgia Balaton Apartmanház

8,6

Nosztalgia Balaton Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Nosztalgia Balaton Apartmanház. Situated in Vonyarcvashegy in the Zala region and St Michael Hill and St Michael Chapel reachable within 1. Ubytování Nosztalgia Balaton Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Fészek Apartmanház

8,6

Fészek Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Fészek Apartmanház. Fészek Vendéglő és Apartmanház je vzdálený 300 metrů od vlakového nádraží Vonyarcvashegy a 400 metrů od břehu jezera Balaton. Ubytování Fészek Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Zenit Wellness Hotel Balaton

8,6

Zenit Wellness Hotel Balaton

Ubytování (Hotel) Zenit Wellness Hotel Balaton. Čtyřhvězdičkový Zenit Wellness Hotel se nachází na klidném místě na kopci s panoramatickým výhledem na jezero Balaton. Ubytování Zenit Wellness Hotel Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Lívia Apartmanok

8,4

Lívia Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Lívia Apartmanok. Apartmán Livia se nachází v obci Vonyarcvashegy, poblíž rozhledny Kitaibel, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou se zázemím pro grilování. Ubytování Lívia Apartmanok se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Zanati balatoni ház

8,3

Zanati balatoni ház

Ubytování (Prázdninový dům) Zanati balatoni ház. Zanati balatoni ház se nachází necelý 1 km od pláže Vonyarcvashegy a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Zanati balatoni ház se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Janika Pension

8,1

Janika Pension

Ubytování (Penzion) Janika Pension. Janika Hotel Pansion se nachází na klidném místě nedaleko pláže v centru města Vonyarcvashegy. Má vlastní bazén a nabízí chutné maďarské jídlo. Ubytování Janika Pension se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Talabér Vendégház

8,1

Talabér Vendégház

Ubytování (Apartmány) Talabér Vendégház. Talabér Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou v obci Vonyarcvashegy, 2,1 km od vrchu s kaplí sv. Michala. Ubytování Talabér Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Gyöngyvirág Ház

8

Gyöngyvirág Ház

Ubytování (Penzion) Gyöngyvirág Ház. Gyöngyvirág Ház se nachází na poklidném místě ve městě Vonyarcvashegy, 800 metrů od jezera Balaton. Ubytování Gyöngyvirág Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Aremon

7,8

Aremon

Ubytování (Penzion) Aremon. Apartmán Aremon se nachází v obci Vonyarcvashegy, 1 km od břehu jezera Balaton, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Aremon se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Napocska Panzió

7,3

Napocska Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Napocska Panzió. Set in Vonyarcvashegy in the Zala region with Kitaibel belvedere nearby, Napocska Panzió offers accommodation with free private parking. Ubytování Napocska Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton

7,3

Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton

Ubytování (Penzion) Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton. Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,4 km od kopce sv. Michala a kaple sv. Michala. Ubytování Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Engelhaus

6,2

Engelhaus

Ubytování (Penzion) Engelhaus. Engelhaus se nachází v obci Vonyarcvashegy a 1,2 km od pobřeží jezera Balaton. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s grilem. Ubytování Engelhaus se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Terezia Guest-House

6,1

Terezia Guest-House

Ubytování (Hotel) Terezia Guest-House. Terezia Guest-House se nachází v obci Vonyarcvashegy, 10 minut chůze od Balatonu. Ubytování Terezia Guest-House se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Anna Villa

5,8

Anna Villa

Ubytování (Vila) Anna Villa. Anna Villa se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1 km od nejbližší pláže u jezera Balaton a 10 minut jízdy od zámku Festetics v Keszthely. Ubytování Anna Villa se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Ubytování ve městě Vonyarcvashegy

Město Vonyarcvashegy se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 114 hotelů a ubytování ve městě Vonyarcvashegy.