Hledat

Ubytování

Ubytování město Zalaegerszeg

Ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zalaegerszeg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zalaegerszeg

Hegyalja Apartman

9,9

Hegyalja Apartman

Ubytování (Apartmán) Hegyalja Apartman. Situated in Zalaegerszeg, Hegyalja Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views. Ubytování Hegyalja Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolf House Apartman

9,9

Wolf House Apartman

Ubytování (Apartmány) Wolf House Apartman. Located in Zalaegerszeg in the Zala region, Wolf House Apartman provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Wolf House Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Garden

9,8

Villa Garden

Ubytování (Apartmány) Villa Garden. Set in Zalaegerszeg in the Zala region, Villa Garden offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Garden se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takarék köz 2

9,8

Takarék köz 2

Ubytování (Apartmán) Takarék köz 2. Set in Zalaegerszeg, Takarék köz 2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 31 km from Kehidakustány. Ubytování Takarék köz 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendulás Vendégház

9,8

Levendulás Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendulás Vendégház. Levendulás Vendégház se nachází ve městě Zalaegerszeg a nabízí zázemí pro grilování, jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Levendulás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Center Apartman

9,8

City Center Apartman

Ubytování (Apartmán) City Center Apartman. Located in a quiet street 2 km from the Route 74, the City Center Apartman offers a self-catering apartment on the ground floor with free WiFi access and... Ubytování City Center Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kossuth utca 27.

9,7

Kossuth utca 27.

Ubytování (Apartmán) Kossuth utca 27.. Located in Zalaegerszeg, Kossuth utca 27. Provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 32 km from Kehidakustány. Ubytování Kossuth utca 27. se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piccolo Panzió Vendéglő Vinoteca

9,7

Piccolo Panzió Vendéglő Vinoteca

Ubytování (Bed and breakfast) Piccolo Panzió Vendéglő Vinoteca. Piccolo Panzió Vendéglő Borbár se nachází v obci Zalaegerszeg a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Piccolo Panzió Vendéglő Vinoteca se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csóka Panzió

9,4

Csóka Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Csóka Panzió. Set in Zalaegerszeg, 31 km from Kehidakustány, Csóka Panzió offers a garden and free WiFi. Ubytování Csóka Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Véndiófa Panzió

9,3

Véndiófa Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Véndiófa Panzió. Véndiófa Panzió is situated in Zalaegerszeg and offers a restaurant. Ubytování Véndiófa Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Álom Kuckó Apartman

9,3

Álom Kuckó Apartman

Ubytování (Apartmán) Álom Kuckó Apartman. Set in Zalaegerszeg, Álom Kuckó Apartman offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Álom Kuckó Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsuzsi Vendégház

9,3

Zsuzsi Vendégház

Ubytování (Penzion) Zsuzsi Vendégház. Zsuzsi Vendégház se nachází v obci Zalaegerszeg a nabízí gril a terasu. Soukromé hotelové parkoviště mohou hosté využívat zdarma. Ubytování Zsuzsi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dózsaház

9,3

Dózsaház

Ubytování (Penzion) Dózsaház. Dózsaház is situated in Zalaegerszeg and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Dózsaház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arielle Panzió

9,1

Arielle Panzió

Ubytování (Penzion) Arielle Panzió. Arielle Panzió je penzion situovaný v Zalaegerszegu, 4 km od centra a 30 km od Hévízu. Nabízí venkovní bazén, terasu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Arielle Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivien Panzió

9

Vivien Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Vivien Panzió. Featuring free WiFi and a garden with barbecue facilities, Vivien Panzió offers accommodation in Zalaegerszeg, 700 metres from AquaCity Adventure Bath. Ubytování Vivien Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Kántor Vendégház

8,8

Kántor Vendégház

Ubytování (Penzion) Kántor Vendégház. Kántor Vendégház is located in Zalaegerszeg and offers rooms with cable TV, a seating area and a private bathroom. Ubytování Kántor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fáraó vendégház

8,6

Fáraó vendégház

Ubytování (Penzion) Fáraó vendégház. Located in Zalaegerszeg, 700 metres from Aquacity Thermal Bath, Fáraó vendégház offers free WiFi, free air conditioning, a garden with free barbecue... Ubytování Fáraó vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betli Panzió

8,5

Betli Panzió

Ubytování (Penzion) Betli Panzió. Betli Panzió se nachází v obci Zalaegerszeg, 900 metrů od termálních lázní Aquacity a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Betli Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Europa Vendégház

8,5

Europa Vendégház

Ubytování (Penzion) Europa Vendégház. Európa Vendégház se nachází na ideálním místě ve městě Zalaegerszeg, 5 minut od termálních lázní Aquacity a 1 km od jezera Gébárti. Ubytování Europa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Country Park

8,4

Oasis Country Park

Ubytování (Prázdninový areál) Oasis Country Park. Rezort Oasis Country Park je situován v lese u obce Rugat, pouhých 15 minut od letoviska Gandia, a nabízí atraktivní sezónní venkovní bazén, vířivku,... Ubytování Oasis Country Park se nachází ve městě (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corner Motel

8,4

Corner Motel

Ubytování (Motel) Corner Motel. Corner Motel se nachází v centru města Zalaegerszeg a nabízí klimatizované pokoje s kabelovou TV a restauraci s maďarskou a mezinárodní kuchyní. Ubytování Corner Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdőgyöngye Étterem és Panzió

8,4

Erdőgyöngye Étterem és Panzió

Ubytování (Penzion) Erdőgyöngye Étterem és Panzió. Erdőgyöngye Étterem és Panzió se nachází 1 km od města Zalaegerszeg a je obklopen lesy. Ubytování Erdőgyöngye Étterem és Panzió se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arany Bárány Hotel

8,3

Arany Bárány Hotel

Ubytování (Hotel) Arany Bárány Hotel. Hotel Arany Bárány se nachází v centru města Zalaegerszeg a nabízí restauraci, bar a pokoje s TV, minibarem a bezplatným kabelovým internetem. Ubytování Arany Bárány Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Göcsej Palatinus Étterem és Panzió

8,3

Göcsej Palatinus Étterem és Panzió

Ubytování (Aparthotel) Göcsej Palatinus Étterem és Panzió. Göcsej Palatinus Étterem és Panzió se nachází ve městě Zalaegerszeg, 26 km od Hévízu. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Göcsej Palatinus Étterem és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vándor Vigadó

7,9

Vándor Vigadó

Ubytování (Bed and breakfast) Vándor Vigadó. Vándor Vigadó Panzió és Étterem se nachází 5 km od termálních lázní a aquaparku v Zalaegerszegu. Ubytování Vándor Vigadó se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kovács Vendégház

7,8

Kovács Vendégház

Ubytování (Penzion) Kovács Vendégház. Kovács Vendégház is located in Zalaegerszeg, 2 km from the country road no.76 and the town centre respectively. Free WiFi access is available. Ubytování Kovács Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Kiskakas Vendéglő és Panzió

7,8

Kiskakas Vendéglő és Panzió

Ubytování (Penzion) Kiskakas Vendéglő és Panzió. Kiskakas Vendéglő és Panzió se nachází ve městě Zalaegerszeg, 6 minut jízdy od městského aquaparku Aquacity a 30 metrů od zastávky autobusu, a nabízí... Ubytování Kiskakas Vendéglő és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aquatherma Termálfalu és Kemping

6,9

Aquatherma Termálfalu és Kemping

Ubytování (Prázdninový areál) Aquatherma Termálfalu és Kemping. Aquatherma Termálfalu és Kemping is a holiday park located in Zalaegerszeg, directly at a lake, offering water sport facilities, as well as apartments and... Ubytování Aquatherma Termálfalu és Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Páterdombi Vendégház

6,5

Páterdombi Vendégház

Ubytování (Penzion) Páterdombi Vendégház. Páterdombi Vendégház features accommodation in Zalaegerszeg. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Páterdombi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotello Apartmanház és Panzió

Hotello Apartmanház és Panzió

Ubytování (Apartmány) Hotello Apartmanház és Panzió. Situated in Zalaegerszeg, 50 km from Zalakaros, Hotello Apartmanház és Panzió features free bikes and free WiFi. Ubytování Hotello Apartmanház és Panzió se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willis Hotel Business & Wellness

Willis Hotel Business & Wellness

Ubytování (Hotel) Willis Hotel Business & Wellness. Willis Hotel**** Business & Wellness is set in Zalaegerszeg and features a restaurant and a bar. Ubytování Willis Hotel Business & Wellness se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktória Vendégház

Viktória Vendégház

Ubytování (Penzion) Viktória Vendégház. Situated in Zalaegerszeg, Viktória Vendégház has a garden and a terrace. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Viktória Vendégház se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi kényelem Balatonhoz,Őrséghez közel

Belvárosi kényelem Balatonhoz,Őrséghez közel

Ubytování (Apartmán) Belvárosi kényelem Balatonhoz,Őrséghez közel. Belvárosi kényelem Balatonhoz, Őrséghez közel is located in Zalaegerszeg and offers a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Belvárosi kényelem Balatonhoz,Őrséghez közel se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City center Zalaegerszeg

City center Zalaegerszeg

Ubytování (Apartmán) City center Zalaegerszeg. Situated in Zalaegerszeg, City center Zalaegerszeg features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 31 km from Kehidakustány. Ubytování City center Zalaegerszeg se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolf Kid Apartman

Wolf Kid Apartman

Ubytování (Apartmán) Wolf Kid Apartman. Wolf Kid Apartman is located in Zalaegerszeg. The accommodation has free WiFi. Hévíz is 27 km from the apartment, while Sárvár is 46 km away. Ubytování Wolf Kid Apartman se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platán apartman

Platán apartman

Ubytování (Apartmán) Platán apartman. Located in Zalaegerszeg in the Zala region, Platán apartman features a patio and garden views. With city views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Platán apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FairyGarden + Tale House / TündérKert + MeseHàzikò

FairyGarden + Tale House / TündérKert + MeseHàzikò

Ubytování (Penzion) FairyGarden + Tale House / TündérKert + MeseHàzikò. FairyGarden + Tale House / TündérKert + MeseHàzikò provides accommodation in Zalaegerszeg. Ubytování FairyGarden + Tale House / TündérKert + MeseHàzikò se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala).

Jánkahegyi Gyuri Csárda És panzió

Jánkahegyi Gyuri Csárda És panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Jánkahegyi Gyuri Csárda És panzió. Situated in Zalaegerszeg, 45 km from Keszthely, Jánkahegyi Gyuri Csárda És panzió features a restaurant and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Jánkahegyi Gyuri Csárda És panzió se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilla vendéglakás Zalaegerszeg szívében

Lilla vendéglakás Zalaegerszeg szívében

Ubytování (Apartmán) Lilla vendéglakás Zalaegerszeg szívében. Set in Zalaegerszeg, Lilla vendéglakás Zalaegerszeg szívében offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 47 km from... Ubytování Lilla vendéglakás Zalaegerszeg szívében se nachází ve městě Zalaegerszeg (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zalaegerszeg

Město Zalaegerszeg se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Zalaegerszeg.