Hledat

Ubytování

Ubytování město Zalakaros

Ve městě Zalakaros (Maďarsko) máme celkem 272 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zalakaros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zalakaros

Hársfa 1.

10

Hársfa 1.

Ubytování (Apartmán) Hársfa 1.. Hársfa 1 se nachází 500 metrů od termálních lázní Zalakaros, 1 km od rozhledny Zalakaros a 5 km od buvolí rezervace. Nabízí ubytování v Zalakarosu. Ubytování Hársfa 1. se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

RelaxAp Zalakaros

10

RelaxAp Zalakaros

Ubytování (Apartmán) RelaxAp Zalakaros. Boasting city views, RelaxAp Zalakaros features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Gránit Thermal and Medical Bath. Ubytování RelaxAp Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Giorgio wellness apartman

9,9

Giorgio wellness apartman

Ubytování (Apartmán) Giorgio wellness apartman. Situated in Zalakaros, 400 metres from Gránit Thermal and Medical Bath and 1. Ubytování Giorgio wellness apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Tarkabarka Apartman

9,9

Tarkabarka Apartman

Ubytování (Apartmán) Tarkabarka Apartman. Tarkabarka Apartman se nachází ve městě Zalakaros a nabízí vířivku. Ubytování Tarkabarka Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

H2O

9,9

H2O

Ubytování (Aparthotel) H2O. Ubytování se nachází v Zalakarosu v regionu Zala a nabízí termální lázně a rozhlednu Zalakaros. Ubytování H2O se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Betti Apartman

9,9

Betti Apartman

Ubytování (Apartmány) Betti Apartman. Located 500 metres from Gránit Thermal and Medical Bath, Betti Apartman offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Betti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

XXL Apartman

9,9

XXL Apartman

Ubytování (Apartmány) XXL Apartman. XXL Apartmán je budova s apartmány v obci Zalakaros, 400 metrů od termálních lázní Gránit a Zdravotních lázní. Ubytování XXL Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Park Apartman Zalakaros

9,9

Park Apartman Zalakaros

Ubytování (Apartmány) Park Apartman Zalakaros. Park Apartman Zalakaros nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní necelý 1 km od termálních a léčebných lázní Gránit, 9 minut chůze od místní... Ubytování Park Apartman Zalakaros se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Jenny vendégház

9,8

Jenny vendégház

Ubytování (Apartmán) Jenny vendégház. Jenny vendégház se nachází v Zalakarosu, 500 metrů od rozhledny Zalakaros, 6 km od buvolí rezervace a 1,1 km od termálního jezera Zalakaros a ekopobřeží. Ubytování Jenny vendégház se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Love and Dream Élményvilla

9,8

Love and Dream Élményvilla

Ubytování (Aparthotel) Love and Dream Élményvilla. Love and Dream Élményvilla se nachází v Zalakarosu, 700 metrů od termálních lázní a 600 metrů od rozhledny Zalakaros. Ubytování Love and Dream Élményvilla se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Fuksz Apartman

9,8

Fuksz Apartman

Ubytování (Apartmány) Fuksz Apartman. Located in Zalakaros in the Zala region and Gránit Thermal and Medical Bath reachable within 2 km, Fuksz Apartman provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Fuksz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Orwa apartmanok - Fenyőfa köz

9,8

Orwa apartmanok - Fenyőfa köz

Ubytování (Apartmány) Orwa apartmanok - Fenyőfa köz. Located a 10-minute walk from Zalakaros Thermal Bath & Spa, Orwa apartmanok - Fenyőfa köz offers functionally furnished apartments with free secured... Ubytování Orwa apartmanok - Fenyőfa köz se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartman IRISZ

9,8

Apartman IRISZ

Ubytování (Apartmán) Apartman IRISZ. Apartman IRISZ se nachází se Zalakarosi, 700 metrů od termálních lázní Gránit, 1,7 km od rozhledny, 5 km od bizoní rezervace a 900 metrů od termálního... Ubytování Apartman IRISZ se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Sweet Home Apartman

9,7

Sweet Home Apartman

Ubytování (Apartmán) Sweet Home Apartman. Sweet Home Apartman is situated in Zalakaros, 2.4 km from Zalakaros Lookout Tower and 10 km from Buffalo Reserve, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Sweet Home Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Kánnár Appartmanház

9,7

Kánnár Appartmanház

Ubytování (Apartmány) Kánnár Appartmanház. Located in Zalakaros in the Zala region and Gránit Thermal and Medical Bath reachable within 1. Ubytování Kánnár Appartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Magyar Apartmanház IV.

9,7

Magyar Apartmanház IV.

Ubytování (Apartmány) Magyar Apartmanház IV.. Magyar Apartmanház IV. se nachází na klidném místě v zelené vilové čtvrti Zalakaros, pouhých 550 metrů od termálních lázní, a nabízí apartmány s bezplatným... Ubytování Magyar Apartmanház IV. se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Karos Bianco Apartmanház

9,7

Karos Bianco Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Karos Bianco Apartmanház. Karos Bianco Apartmanház se nachází v Zalakarosu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní... Ubytování Karos Bianco Apartmanház se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Andrea Apartmanok

9,7

Andrea Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Andrea Apartmanok. Andrea Apartmanok se nachází v Zalakarosu, 200 metrů od termálních lázní. Ubytování Andrea Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Remser Haus

9,7

Remser Haus

Ubytování (Apartmány) Remser Haus. Remser Haus má výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se v Zalakaros, 2,2 km od termálních a léčebných lázní Gránit. Ubytování Remser Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Zoltán Nyaraló

9,7

Zoltán Nyaraló

Ubytování (Apartmány) Zoltán Nyaraló. Zoltán Nyaraló nabízí plně vybavené apartmány s kuchyní nebo kuchyňským koutem, společnou zahradu s grilem a neplacené parkování. Ubytování Zoltán Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

House of Zala

9,7

House of Zala

Ubytování (Prázdninový dům) House of Zala. House of Zala se nachází ve městě Zalakaros, pouhých 1,8 km od termálních a léčebných lázní Gránit a 1,6 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování House of Zala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Villa Zala

9,6

Villa Zala

Ubytování (Apartmány) Villa Zala. Villa Zala nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou a bezplatným Wi-Fi v Zalakarosu, 500 metrů od termálních lázní Granit a 1 km od... Ubytování Villa Zala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Villa Panoráma

9,6

Villa Panoráma

Ubytování (Apartmán) Villa Panoráma. Villa Panoráma is located 250 metres from the Zalakaros Thermal Bath. Ubytování Villa Panoráma se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Balázs Apartman

9,6

Balázs Apartman

Ubytování (Apartmány) Balázs Apartman. Balázs Apartman se nachází ve městě Zalakaros a nabízí terasu nebo balkon, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Balázs Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Ili Vendégház

9,6

Ili Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Ili Vendégház. Ili Vendégház se nachází v Zalakarosu a nabízí ubytování s grilem, zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Ili Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Anyukám kuckója

9,6

Anyukám kuckója

Ubytování (Apartmány) Anyukám kuckója. Anyukám kuckója se nachází 1,5 km od termálních a léčebných lázní Gránit a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Anyukám kuckója se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Dorina Apartman

9,6

Dorina Apartman

Ubytování (Apartmány) Dorina Apartman. Dorina Apartman jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Zalakarosu, 1,2 km od termálních a léčebných lázní Gránit. K dispozici je zahrada s grilem. Ubytování Dorina Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Alsóhegyi Apartmanok

9,6

Alsóhegyi Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Alsóhegyi Apartmanok. Alsóhegyi Apartmanok sídlí v krásné barevné vile v Zalakarosu s panoramatickým výhledem na jezero Balaton. Ubytování Alsóhegyi Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Rózsadomb Apartman

9,6

Rózsadomb Apartman

Ubytování (Apartmány) Rózsadomb Apartman. Apartmán Rózsadomb se nachází v obci Zalakaros, 900 metrů od termálních a léčebných lázní Gránit a 2 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování Rózsadomb Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Elvira Apartman

9,6

Elvira Apartman

Ubytování (Apartmány) Elvira Apartman. Elvira Apartman se nachází 1,4 km od termálních lázní Zalakaros a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Elvira Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Kála Wellness Apartman

9,5

Kála Wellness Apartman

Ubytování (Aparthotel) Kála Wellness Apartman. Ubytování se nachází v Zalakarosu v regionu Zala a nabízí termální lázně a rozhlednu Zalakaros. Ubytování Kála Wellness Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Janka Apartman

9,5

Janka Apartman

Ubytování (Apartmán) Janka Apartman. Boasting garden views, Janka Apartman provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Zalakaros Lookout Tower. Ubytování Janka Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Hillside Garden Apartman

9,5

Hillside Garden Apartman

Ubytování (Apartmán) Hillside Garden Apartman. Hillside Garden Apartman se nachází v Zalakarosu, 400 metrů od termálních lázní a méně než 1 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování Hillside Garden Apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Négyévszak Apartmanház

9,5

Négyévszak Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Négyévszak Apartmanház. Toto ubytování v chatovém stylu se nachází pouhých 1,2 km od termálních lázní ve městě Zalakaros a nabízí pokoje s dobře vybavenou kuchyní i zastřešenou... Ubytování Négyévszak Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Aurora Ház

9,5

Aurora Ház

Ubytování (Apartmány) Aurora Ház. Aurora Ház se nachází ve městě Zalakaros, 1,1 km od termálních a léčebných lázní Gránit a 1,2 km od vyhlídkové věže Zalakaros. Ubytování Aurora Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Alba-Ház apartman

9,5

Alba-Ház apartman

Ubytování (Apartmán) Alba-Ház apartman. Alba-Ház apartman se nachází v Zalakarosu, 1,3 km od rozhledny Zalakaros, 5 km od buvolí rezervace a 1,2 km od termálního jezera Zalakaros a Eco Shore. Ubytování Alba-Ház apartman se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Jankó Apartmanház

9,5

Jankó Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Jankó Apartmanház. Located in the spa town of Zalakaros, Jankó Apartmanház features a garden with a seating area, free Wi-Fi and free private parking. Ubytování Jankó Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Panka House

9,5

Panka House

Ubytování (Apartmán) Panka House. Panka House se nachází v Zalakarosu, 1,1 km od termálních a léčebných koupelí Gránit a 700 metrů od rozhledny. Ubytování Panka House se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

József Apartments House

9,5

József Apartments House

Ubytování (Apartmány) József Apartments House. József Apartments House se nachází v lázeňském městě Zalakaros, 300 metrů od termálních lázní Granit a 8 minut chůze od městské rozhledny, a nabízí... Ubytování József Apartments House se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

White House Zalakaros

9,5

White House Zalakaros

Ubytování (Penzion) White House Zalakaros. White House Zalakaros se nachází v Zalakarosu, 2 km od termálních lázní Zalakaros a 1,5 km od rozhledny Zalakaros. Ubytování White House Zalakaros se nachází ve městě Zalakaros (Maďarsko - Zala).

Ubytování ve městě Zalakaros

Město Zalakaros se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 272 hotelů a ubytování ve městě Zalakaros.