Hledat

Ubytování

Balaton-view house, only 5 min from Heviz Prázdninový dům

8394 Alsópáhok, Nemesboldogasszonyfa, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton-view house, only 5 min from Heviz. Balaton-view house se nachází v obci Alsópáhok v regionu Zala, pouhých 5 minut od Hévízu, a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Balaton-view house, only 5 min from Heviz se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Popis ubytování Balaton-view house, only 5 min from Heviz

Na letiště Hévíz-Balaton je to 7 km. Balaton-view house stojí 41 km od Balatonlelle, pouhých 5 minut od Hévízu a 3,9 km od Hévízu. Město Keszthely je vzdálené 7 km. Balaton-view house se nachází v obci Alsópáhok v regionu Zala, pouhých 5 minut od Hévízu, a nabízí terasu a výhled na jezero. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout a kuchyň s lednicí a sporákem. K dispozici je také zahrada a terasa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Alsópáhok

Kámán Vendégház

9,8

Kámán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Kámán Vendégház. Kámán Vendégház se nachází v obci Alsópáhok, 2 km od termálního jezera Hévíz. Ubytování Kámán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modor Apartman

9,8

Modor Apartman

Ubytování (Apartmány) Modor Apartman. Modor Apartman I. és II se nachází v obci Alsópáhok v župě Zala, 2 km od města Hévíz. Ubytování Modor Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irénke Vendégház

9,7

Irénke Vendégház

Ubytování (Apartmány) Irénke Vendégház. Irénke Vendégház se nachází v obci Alsópáhok a nabízí sezonní venkovní bazén, ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, zahradu s... Ubytování Irénke Vendégház se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betti Vendégház

9,6

Betti Vendégház

Ubytování (Apartmány) Betti Vendégház. Apartmán Betti Vendégház se nachází v obci Alsópáhok a nabízí gril, zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Betti Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAMADARE ház

9,5

SAMADARE ház

Ubytování (Apartmány) SAMADARE ház. Situated in Alsópáhok, 23 km from Zalakaros, SAMADARE ház features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytování SAMADARE ház se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsoli Vendégház

9,5

Zsoli Vendégház

Ubytování (Penzion) Zsoli Vendégház. Zsoli Vendégház se nachází v obci Alsópáhok, 4 km od termálních lázní Hévíz a 10 minut jízdy od Balatonu a nabízí zahradu, zahradní gril a pokoje s... Ubytování Zsoli Vendégház se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kámán Pince

9,5

Kámán Pince

Ubytování (Apartmány) Kámán Pince. Kámán Pince se nachází v obci Alsópáhok, jen 6 minut jízdy autem od termálního jezera Hévíz. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kámán Pince se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Mózer Wellness Vendégház

9,5

Mózer Wellness Vendégház

Ubytování (Penzion) Mózer Wellness Vendégház. Mózer Wellness Vendégház se nachází ve vesnici Alsópáhok, jen 2 km od termálního jezera Hévíz. Ubytování Mózer Wellness Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Road House Apartments **** - Alsópáhok

9,3

Road House Apartments **** - Alsópáhok

Ubytování (Apartmány) Road House Apartments **** - Alsópáhok. Apartmány Road House **** - Alsópáhok se nachází v obci Alsópáhok a nabízí klimatizované ubytování a přístupem do zahrady. Ubytování Road House Apartments **** - Alsópáhok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Kolping Holiday Resort

9,2

Kolping Holiday Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Kolping Holiday Resort. Prázdninové domy Kolping Bio Apartman se nacházejí ve městě Hévíz, jsou součástí komplexu Kolping Hotel Resort a nabízejí příjemné ubytování s terasou a... Ubytování Kolping Holiday Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alexandr

9,1

Villa Alexandr

Ubytování (Apartmány) Villa Alexandr. Villa Alexandr se nachází v Alsópáhoku, 2 minuty autem od termálních lázní v Hévizu. Ubytování Villa Alexandr se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marika Apartman

9

Marika Apartman

Ubytování (Penzion) Marika Apartman. Marika Apartman poskytuje ubytování s terasou, zahradou, zázemím pro grilování, sdíleným loungem, sdílenou kuchyní a bezplatným Wi-Fi v obci Alsópáhok. Ubytování Marika Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolping Hotel Spa & Family Resort

9

Kolping Hotel Spa & Family Resort

Ubytování (Hotel) Kolping Hotel Spa & Family Resort. Tento rodinný lázeňský rezort se nachází 1 km od města Hévíz a nabízí 2 restaurace, rozlehlé kryté dětské hřiště a kvalifikovaný personál zajišťující... Ubytování Kolping Hotel Spa & Family Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrea Apartman Alsópáhok

9

Andrea Apartman Alsópáhok

Ubytování (Apartmán) Andrea Apartman Alsópáhok. Andrea Apartman Alsópáhok se nachází v obci Alsópáhok, 2 km od města Hévíz. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Andrea Apartman Alsópáhok se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Páhok Vendéglő-Panzió

8

Páhok Vendéglő-Panzió

Ubytování (Penzion) Páhok Vendéglő-Panzió. Páhok Vendéglő-Panzió se nachází ve městě Alsópáhok, 2 km od centra města Hévíz a termálních lázní. Ubytování Páhok Vendéglő-Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Apartman

Petra Apartman

Ubytování (Penzion) Petra Apartman. Set in Alsópáhok, Petra Apartman offers a garden. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Petra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa-Erika Apartman

Villa-Erika Apartman

Ubytování (Apartmány) Villa-Erika Apartman. This modern villa offers panoramic views of Lake Héviz, 1 km away. Ubytování Villa-Erika Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Gospel Appartman

Gospel Appartman

Ubytování (Apartmán) Gospel Appartman. Situated in Alsópáhok, Gospel Appartman offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Gospel Appartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Alsopahok

Two-Bedroom Apartment in Alsopahok

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Alsopahok. Set in Alsópáhok, Two-Bedroom Apartment in Alsopahok offers a private pool. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Alsopahok se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

unser Minnimaushaus

unser Minnimaushaus

Ubytování (Apartmán) unser Minnimaushaus. Unser Minnimaushaus is situated in Alsópáhok. The property is 30 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytování unser Minnimaushaus se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dávid Apartman Alsópáhok

Dávid Apartman Alsópáhok

Ubytování (Apartmán) Dávid Apartman Alsópáhok. Located in Alsópáhok, Dávid Apartman Alsópáhok provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Dávid Apartman Alsópáhok se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Alsopahok/Balaton 27597

Apartments in Alsopahok/Balaton 27597

Ubytování (Apartmán) Apartments in Alsopahok/Balaton 27597. Located in Alsópáhok in the Zala region, Apartments in Alsopahok/Balaton 27597 features a balcony. Ubytování Apartments in Alsopahok/Balaton 27597 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Tiffany Apartman

Tiffany Apartman

Ubytování (Apartmán) Tiffany Apartman. Situated in Alsópáhok, Tiffany Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 30 km from Zalakaros. Ubytování Tiffany Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildikó nyaralóház

Ildikó nyaralóház

Ubytování (Apartmán) Ildikó nyaralóház. Ildikó nyaralóház se nachází v obci Alsópáhok a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Keszthely leží 6 km daleko. Ubytování Ildikó nyaralóház se nachází ve městě Alsópáhok (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)