Hledat

Ubytování

Ubytování město Gyenesdiás

Ve městě Gyenesdiás (Maďarsko) máme celkem 137 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gyenesdiás

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gyenesdiás

Margareta Home

10

Margareta Home

Ubytování (Prázdninový dům) Margareta Home. Margareta Home, a property with a terrace, is located in Gyenesdiás, 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytování Margareta Home se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gyenesdias 18

10

Apartment Gyenesdias 18

Ubytování (Apartmán) Apartment Gyenesdias 18. Apartmán Gyenesdias 18 se nachází 1,8 km od pláže v obci Gyenesdiás a 1,7 km od tamního zábavního parku. Ubytování Apartment Gyenesdias 18 se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márti Apartman

9,9

Márti Apartman

Ubytování (Apartmán) Márti Apartman. Boasting garden views, Márti Apartman offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Beach Gyenesdiás. Ubytování Márti Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Juhász Apartman

9,9

Juhász Apartman

Ubytování (Apartmán) Juhász Apartman. Set 800 metres from the closest beach in Gyenesdiás, Juhász Apartman features a garden with a barbecue. The unit is 1.4 km from Gyenesdiás Adventure Park. Ubytování Juhász Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Villamandala

9,9

Villamandala

Ubytování (Vily) Villamandala. Set in Gyenesdiás, Villamandala offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, free bikes and a garden. Ubytování Villamandala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szalóky Apartmanház

9,7

Szalóky Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Szalóky Apartmanház. Apartmány Szalóky Apartmanház se nacházejí v obci Gyenesdiás, 2 km od pláže na břehu jezera Balaton a nedaleko obchodního centra i různých restaurací. Ubytování Szalóky Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kék Vendégház

9,7

Kék Vendégház

Ubytování (Penzion) Kék Vendégház. Kék Vendégház se nachází v obci Gyenesdiás. Nabízí pokoje s balkonem a kabelovou TV, Wi-Fi zdarma, velkou zahradu s bazénem, ​​dětské hřiště, gril a... Ubytování Kék Vendégház se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Natalie

9,7

House Natalie

Ubytování (Apartmány) House Natalie. House Natalie se nachází v obci Gyenesdiás, nedaleko pláže Gyenesdiás a zábavního parku Gyenesdias. Ubytování House Natalie se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Szilvia Vendégház

9,6

Szilvia Vendégház

Ubytování (Apartmány) Szilvia Vendégház. Situated 1.7 km from Beach Gyenesdiás, Szilvia Vendégház offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Szilvia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Home

9,6

Anita Home

Ubytování (Apartmány) Anita Home. Anita Home se nachází 300 metrů od pláže Gyenesdiás, jen pár minut chůze od trhu a cyklotrasy Balaton. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Anita Home se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádasház

9,6

Nádasház

Ubytování (Apartmán) Nádasház. Located in Gyenesdiás, 2.5 km from Beach Gyenesdiás, Nádasház provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Nádasház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyenesdiás Apartman

9,6

Gyenesdiás Apartman

Ubytování (Apartmán) Gyenesdiás Apartman. Offering a garden and barbecue facilities, as well as a terrace, Gyenesdiás Apartman is situated in Gyenesdiás, 2.7 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytování Gyenesdiás Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildi Apartman

9,6

Ildi Apartman

Ubytování (Apartmány) Ildi Apartman. Ildi Apartman se nachází v Gyenesdiásu v regionu Zala, 800 metrů od pláže Gyenesdiás. Ubytování Ildi Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irina Haus

9,6

Irina Haus

Ubytování (Penzion) Irina Haus. Penzion Irina Haus nabízí ubytování ve městě Gyenesdiás. Poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu s grilem a krytou terasu. Ubytování Irina Haus se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Marianna Apartman

9,6

Marianna Apartman

Ubytování (Apartmán) Marianna Apartman. Set 1.5 km from Beach Gyenesdiás and 1.8 km from Gyenesdias Adventure Park, Marianna Apartman is in Gyenesdiás and has free bikes and a seasonal outdoor... Ubytování Marianna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Levendula Apartman

9,5

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmány) Levendula Apartman. Levendula Apartment jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Gyenesdiásu v župě Zala, 1,2 km od místní pláže. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandulafa nyaraló

9,5

Mandulafa nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Mandulafa nyaraló. Boasting garden views, Mandulafa nyaraló features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Gyenesdias Adventure Park. Set 2. Ubytování Mandulafa nyaraló se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virág Apartman

9,5

Virág Apartman

Ubytování (Apartmány) Virág Apartman. Virág Apartman se nachází necelý 1 km od pláže Gyenesdiás a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Virág Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Mi Házunk

9,5

A Mi Házunk

Ubytování (Apartmány) A Mi Házunk. Apartmány A Mi Házunk se nacházejí v obci Gyenesdiás, 600 metrů od tamní pláže, a nabízejí sezonní venkovní bazén, zázemí pro grilování a sdílený prostor... Ubytování A Mi Házunk se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castelinho Apartmanház

9,5

Castelinho Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Castelinho Apartmanház. Located in Gyenesdiás, in the street directly leading to the beach at Lake Balaton, Castelinho Apartmanhaz offers large apartments, each with a small... Ubytování Castelinho Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fodor Ház

9,5

Fodor Ház

Ubytování (Apartmány) Fodor Ház. Offering free WiFi and a garden, Fodor Ház is set in Gyenesdiás. The nearest beach is 850 metres from the property. Ubytování Fodor Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rita Apartman

9,5

Rita Apartman

Ubytování (Apartmány) Rita Apartman. Situated in Gyenesdiás in the Zala region and Beach Gyenesdiás reachable within 1. Ubytování Rita Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Andrea Apartman

9,4

Andrea Apartman

Ubytování (Apartmány) Andrea Apartman. Situated in Gyenesdiás in the Zala region, with Gyenesdias Beach and Gyenes Beach nearby, Andrea Apartman features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Andrea Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867

9,4

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867. Situated 3.1 km from Beach Gyenesdiás and 3.4 km from Gyenesdias Adventure Park, Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867 features accommodation set in... Ubytování Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867 se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szivárvány apartman

9,4

Szivárvány apartman

Ubytování (Apartmán) Szivárvány apartman. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Szivárvány apartman can be found in Gyenesdiás, close to Beach Gyenesdiás and 1. Ubytování Szivárvány apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Lavia Panzio

9,4

Lavia Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Lavia Panzio. The Lavia Panzio is a cosy guest house located just 400 metres from the centre of Gyenesdiás, and 800 metres from the shores of Lake Balaton. Ubytování Lavia Panzio se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cs&M Vendégház Gyenesdiás

9,4

Cs&M Vendégház Gyenesdiás

Ubytování (Prázdninový dům) Cs&M Vendégház Gyenesdiás. Set in Gyenesdiás, within 1.9 km of Beach Gyenesdiás and 2. Ubytování Cs&M Vendégház Gyenesdiás se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Kendosz Apartman

9,3

Kendosz Apartman

Ubytování (Apartmán) Kendosz Apartman. Set in Gyenesdiás, 1 km from Gyenes Beach and 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park, Kendosz Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytování Kendosz Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ForRest Apartman

9,3

ForRest Apartman

Ubytování (Apartmán) ForRest Apartman. Apartmán ForRest se nachází v letovisku Gyenesdiás, 1,3 km od pláže, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a výhledem na hory. Ubytování ForRest Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belysium Bed & Breakfast

9,3

Belysium Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Belysium Bed & Breakfast. Belysium Bed & Breakfast se nachází v Gyenesdiásu, 1,1 km od stejnojmenné pláže, a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Belysium Bed & Breakfast se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefelejcs Apartmanház

9,2

Nefelejcs Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Nefelejcs Apartmanház. Nefelejcs Apartmanház se nachází v obci Gyenesdiás. Nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén... Ubytování Nefelejcs Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Marianna Apartman

9,2

Marianna Apartman

Ubytování (Apartmány) Marianna Apartman. Featuring a swimming pool, free bikes and a garden and views of the garden, Marianna Apartman is located in Gyenesdiás and provides accommodation with free... Ubytování Marianna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Hotel Katalin

9,2

Wellness Hotel Katalin

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Katalin. Wellness Hotel Katalin se nachází na klidném místě ve městě Gyenesdiás, 200 metrů od Balatonu a poblíž měst Keszthely a Hévíz. Ubytování Wellness Hotel Katalin se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Havasi Vendégház

9,2

Havasi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Havasi Vendégház. Havasi Vendégház jsou klimatizované apartmány s přístupem do zahrady situované v Gyenesdiásu. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Havasi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Bodó Ház

9,2

Bodó Ház

Ubytování (Penzion) Bodó Ház. Bodó Ház se nachází v obci Gyenesdiás, 10 km od termálních koupelí Héviz, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, rozlehlou zahradu a výhled na... Ubytování Bodó Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Almavilla

9,1

Almavilla

Ubytování (Privát) Almavilla. Almavilla se nachází ve městě Gyenesdiás. Veškeré ubytování má terasu, kuchyň se sporákem, jídelním koutem a TV a vlastní koupelnu s vanou. Ubytování Almavilla se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Balaton Beach Gyenesdiás

9,1

Balaton Beach Gyenesdiás

Ubytování (Apartmány) Balaton Beach Gyenesdiás. Balaton Beach Gyenesdiás nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování a zahradou. Na místě je také sauna. Ubytování Balaton Beach Gyenesdiás se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marta Guest House

9,1

Marta Guest House

Ubytování (Penzion) Marta Guest House. Marta Guest House se nachází v městečku Gyenesdiás, 1,9 km od místní pláže'a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Marta Guest House se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöld sziget Apartmanház

9,1

Zöld sziget Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Zöld sziget Apartmanház. Zöld sziget Apartmanház se nachází ve městě Gyenesdiás, 4 minuty jízdy od Balatonu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Zöld sziget Apartmanház se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorelei Pension

9

Lorelei Pension

Ubytování (Bed and breakfast) Lorelei Pension. Tento penzion s domáckou atmosférou se těší vynikající poloze na malebném místě a nabízí nádhernou zahradu i venkovní bazén. Ubytování Lorelei Pension se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Ciklámen apartman

9

Ciklámen apartman

Ubytování (Apartmány) Ciklámen apartman. Located in Gyenesdiás, 1.4 km from Beach Gyenesdiás, Ciklámen apartman offers accommodation with free WiFi, a patio or a balcony and access to a garden and... Ubytování Ciklámen apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth apartman

9

Horváth apartman

Ubytování (Apartmán) Horváth apartman. Featuring free bikes and barbecue facilities, Horváth apartman features accommodation in Gyenesdiás with free WiFi and garden views. Ubytování Horváth apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Csikós Villa

8,9

Csikós Villa

Ubytování (Vila) Csikós Villa. Located just 1.6 km from Beach Gyenesdiás, Csikós Villa provides accommodation in Gyenesdiás with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Csikós Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozalia Panzio

8,9

Rozalia Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Rozalia Panzio. Rozalia Panzio se nachází v obci Gyenesdiás, 3,6 km od stejnojmenné pláže a 3,9 km od zábavního parku Gyenesdias. Ubytování Rozalia Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panoráma

8,9

Villa Panoráma

Ubytování (Penzion) Villa Panoráma. Villa Panoráma se nachází v obci Alsópáhok v župě Zala, 10 km od města Hévíz, a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Villa Panoráma se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Havasi Üdülőház

8,8

Havasi Üdülőház

Ubytování (Aparthotel) Havasi Üdülőház. Set in Gyenesdiás, Havasi Üdülőház offers free WiFi, and guests can enjoy a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Havasi Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Bor Apartmanház

8,8

Bor Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Bor Apartmanház. Bor Apartmanház se nachází ve městě Gyenesdiás, 900 metrů od Balatonu. Nabízí venkovní bazén a apartmány s balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bor Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csikós Apartman

8,8

Csikós Apartman

Ubytování (Apartmány) Csikós Apartman. Located in Gyenesdiás, 1.6 km from Beach Gyenesdiás and 1. Ubytování Csikós Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kids-friendly Apartment

8,8

Kids-friendly Apartment

Ubytování (Apartmány) Kids-friendly Apartment. Baba-barát Apartman se nachází v obci Gyenesdiás, 700 metrů od pláže Lido a nabízí zahradu a vířivku. Zábavní park Gyenesdias je 1,1 km daleko. Ubytování Kids-friendly Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Villa Elysium

8,7

Villa Elysium

Ubytování (Penzion) Villa Elysium. Penzion Villa Elysium se nachází v obci Gyenesdiás, 1,4 km od pláže Gyenesdiás. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje/apartmá, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Elysium se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Benedekné Háza

8,5

Benedekné Háza

Ubytování (Apartmány) Benedekné Háza. Benedekné Háza has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Gyenesdiás, 1.3 km from Beach Gyenesdiás. Ubytování Benedekné Háza se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gyenesdiás

Město Gyenesdiás se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 137 hotelů a ubytování ve městě Gyenesdiás.