Hledat

Ubytování

Ubytování město Gyenesdiás

Ve městě Gyenesdiás (Maďarsko) máme celkem 137 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gyenesdiás

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gyenesdiás

Margareta Home

10

Margareta Home

Ubytování (Prázdninový dům) Margareta Home. Margareta Home, a property with a terrace, is located in Gyenesdiás, 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytování Margareta Home se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartment Gyenesdias 18

10

Apartment Gyenesdias 18

Ubytování (Apartmán) Apartment Gyenesdias 18. Apartmán Gyenesdias 18 se nachází 1,8 km od pláže v obci Gyenesdiás a 1,7 km od tamního zábavního parku. Ubytování Apartment Gyenesdias 18 se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Villamandala

9,9

Villamandala

Ubytování (Vily) Villamandala. Set in Gyenesdiás, Villamandala offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, free bikes and a garden. Ubytování Villamandala se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

La Mia Casa Apartman Gyenesdiás

9,8

La Mia Casa Apartman Gyenesdiás

Ubytování (Apartmán) La Mia Casa Apartman Gyenesdiás. La Mia Casa Apartman Gyenesdiás se nachází v Gyenesdiásu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování La Mia Casa Apartman Gyenesdiás se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Erika apartmanház

9,8

Erika apartmanház

Ubytování (Venkovský dům) Erika apartmanház. Erika apartmanház se nachází v Gyenesdiásu, na severním břehu Balatonu, 3 km od pláže. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Erika apartmanház se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

BELYSIUM Bed & Breakfast

9,7

BELYSIUM Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) BELYSIUM Bed & Breakfast. BELYSIUM Bed & Breakfast se nachází ve městě Gyenesdiás, 1 km od pláže Gyenesdias, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování BELYSIUM Bed & Breakfast se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Kék Vendégház

9,7

Kék Vendégház

Ubytování (Penzion) Kék Vendégház. Kék Vendégház se nachází v obci Gyenesdiás. Nabízí pokoje s balkonem a kabelovou TV, Wi-Fi zdarma, velkou zahradu s bazénem, ​​dětské hřiště, gril a... Ubytování Kék Vendégház se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Szalóky Apartmanház

9,7

Szalóky Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Szalóky Apartmanház. Apartmány Szalóky Apartmanház se nacházejí v obci Gyenesdiás, 2 km od pláže na břehu jezera Balaton a nedaleko obchodního centra i různých restaurací. Ubytování Szalóky Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Szilvia Vendégház

9,6

Szilvia Vendégház

Ubytování (Apartmány) Szilvia Vendégház. Situated 1.7 km from Beach Gyenesdiás, Szilvia Vendégház offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Szilvia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Anita Home

9,6

Anita Home

Ubytování (Apartmány) Anita Home. Anita Home se nachází 300 metrů od pláže Gyenesdiás, jen pár minut chůze od trhu a cyklotrasy Balaton. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Anita Home se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Nádasház

9,6

Nádasház

Ubytování (Apartmán) Nádasház. Located in Gyenesdiás, 2.5 km from Beach Gyenesdiás, Nádasház provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Nádasház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Edina Vendégház-Gyenesdiás

9,6

Edina Vendégház-Gyenesdiás

Ubytování (Apartmány) Edina Vendégház-Gyenesdiás. Edina Vendégház-Gyenesdiás se nachází v obci Gyenesdiás v regionu Zala, 1,7 km od pláže Gyenes. Ubytování Edina Vendégház-Gyenesdiás se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Ildi Apartman

9,6

Ildi Apartman

Ubytování (Apartmány) Ildi Apartman. Ildi Apartman se nachází v Gyenesdiásu v regionu Zala, 800 metrů od pláže Gyenesdiás. Ubytování Ildi Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Gyenesdiás Apartman

9,6

Gyenesdiás Apartman

Ubytování (Apartmán) Gyenesdiás Apartman. Offering a garden and barbecue facilities, as well as a terrace, Gyenesdiás Apartman is situated in Gyenesdiás, 2.7 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytování Gyenesdiás Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Mandulafa nyaraló

9,5

Mandulafa nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Mandulafa nyaraló. Boasting garden views, Mandulafa nyaraló features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Gyenesdias Adventure Park. Set 2. Ubytování Mandulafa nyaraló se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Virág Apartman

9,5

Virág Apartman

Ubytování (Apartmány) Virág Apartman. Virág Apartman se nachází necelý 1 km od pláže Gyenesdiás a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Virág Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Levendula Apartman

9,5

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmány) Levendula Apartman. Levendula Apartment jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Gyenesdiásu v župě Zala, 1,2 km od místní pláže. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Krezo Ház

9,5

Krezo Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Krezo Ház. Krezo Ház se nachází v Gyenesdiásu, 1,1 km od pláže Libas, 1,2 km od pláže Gyenesdias a necelý 1 km od zábavního parku Gyenesdias, a nabízí zahradu, gril a... Ubytování Krezo Ház se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

A Mi Házunk

9,5

A Mi Házunk

Ubytování (Apartmány) A Mi Házunk. Apartmány A Mi Házunk se nacházejí v obci Gyenesdiás, 600 metrů od tamní pláže, a nabízejí sezonní venkovní bazén, zázemí pro grilování a sdílený prostor... Ubytování A Mi Házunk se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Castelinho Apartmanház

9,5

Castelinho Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Castelinho Apartmanház. Located in Gyenesdiás, in the street directly leading to the beach at Lake Balaton, Castelinho Apartmanhaz offers large apartments, each with a small... Ubytování Castelinho Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Fodor Ház

9,5

Fodor Ház

Ubytování (Apartmány) Fodor Ház. Offering free WiFi and a garden, Fodor Ház is set in Gyenesdiás. The nearest beach is 850 metres from the property. Ubytování Fodor Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867

9,4

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867. Situated 3.1 km from Beach Gyenesdiás and 3.4 km from Gyenesdias Adventure Park, Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867 features accommodation set in... Ubytování Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867 se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Lavia Panzio

9,4

Lavia Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Lavia Panzio. The Lavia Panzio is a cosy guest house located just 400 metres from the centre of Gyenesdiás, and 800 metres from the shores of Lake Balaton. Ubytování Lavia Panzio se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Kendosz Apartman

9,3

Kendosz Apartman

Ubytování (Apartmán) Kendosz Apartman. Set in Gyenesdiás, 1 km from Gyenes Beach and 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park, Kendosz Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytování Kendosz Apartman se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Holiday home in Gyenesdias - Balaton 40755

9,3

Holiday home in Gyenesdias - Balaton 40755

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Gyenesdias - Balaton 40755. Holiday home in Gyenesdias - Balaton 40755 se nachází v Gyenesdiásu, 2,1 km od pláže Gyenes, 2,6 km od pláže Gyenesdias a 2,4 km od zábavního parku... Ubytování Holiday home in Gyenesdias - Balaton 40755 se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Belysium Bed & Breakfast

9,3

Belysium Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Belysium Bed & Breakfast. Belysium Bed & Breakfast se nachází v Gyenesdiásu, 1,1 km od stejnojmenné pláže, a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Belysium Bed & Breakfast se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

ForRest Apartman

9,3

ForRest Apartman

Ubytování (Apartmán) ForRest Apartman. Apartmán ForRest se nachází v letovisku Gyenesdiás, 1,3 km od pláže, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a výhledem na hory. Ubytování ForRest Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Marianna Apartman

9,2

Marianna Apartman

Ubytování (Apartmány) Marianna Apartman. Featuring a swimming pool, free bikes and a garden and views of the garden, Marianna Apartman is located in Gyenesdiás and provides accommodation with free... Ubytování Marianna Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Wellness Hotel Katalin

9,2

Wellness Hotel Katalin

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Katalin. Wellness Hotel Katalin se nachází na klidném místě ve městě Gyenesdiás, 200 metrů od Balatonu a poblíž měst Keszthely a Hévíz. Ubytování Wellness Hotel Katalin se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Balaton Beach Gyenesdiás

9,1

Balaton Beach Gyenesdiás

Ubytování (Apartmány) Balaton Beach Gyenesdiás. Balaton Beach Gyenesdiás nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování a zahradou. Na místě je také sauna. Ubytování Balaton Beach Gyenesdiás se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Marta Guest House

9,1

Marta Guest House

Ubytování (Penzion) Marta Guest House. Marta Guest House se nachází v městečku Gyenesdiás, 1,9 km od místní pláže'a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Marta Guest House se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Zöld sziget Apartmanház

9,1

Zöld sziget Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Zöld sziget Apartmanház. Zöld sziget Apartmanház se nachází ve městě Gyenesdiás, 4 minuty jízdy od Balatonu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Zöld sziget Apartmanház se nachází ve městě Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Ciklámen apartman

9

Ciklámen apartman

Ubytování (Apartmány) Ciklámen apartman. Located in Gyenesdiás, 1.4 km from Beach Gyenesdiás, Ciklámen apartman offers accommodation with free WiFi, a patio or a balcony and access to a garden and... Ubytování Ciklámen apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Csikós Villa

8,9

Csikós Villa

Ubytování (Vila) Csikós Villa. Located just 1.6 km from Beach Gyenesdiás, Csikós Villa provides accommodation in Gyenesdiás with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Csikós Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Rozalia Panzio

8,9

Rozalia Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Rozalia Panzio. Rozalia Panzio se nachází v obci Gyenesdiás, 3,6 km od stejnojmenné pláže a 3,9 km od zábavního parku Gyenesdias. Ubytování Rozalia Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Ubytování ve městě Gyenesdiás

Město Gyenesdiás se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 137 hotelů a ubytování ve městě Gyenesdiás.