Hledat

Ubytování

Valle d'Aosta

V regionu Valle d'Aosta (Itálie) máme celkem 2413 hotelů a ubytování.

Pro region Valle d'Aosta doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Aosta (506), Breuil-Cervinia (238), Courmayeur (154), La Thuile (80), Saint Vincent (76), Cogne (65), Brusson (39), Saint-Pierre (38), Torgnon (34), Gignod (30). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Valle d'Aosta

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Valle d'Aosta

Appartamenti Maison Guyon

10

Appartamenti Maison Guyon

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Maison Guyon. Appartamenti Maison Guyon se nachází v Chambave, 38 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson. Ubytování Appartamenti Maison Guyon se nachází ve městě Chambave (Itálie - Valle d'Aosta).

casa saint-pierre

10

casa saint-pierre

Ubytování (Apartmán) casa saint-pierre. casa saint-pierre se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta a nabízí zahradu. Do Verbieru je to 43 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa saint-pierre se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Blanc Cervinia

10

Chalet Blanc Cervinia

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Blanc Cervinia. Chalet Blanc Cervinia se nachází 500 metrů od lanovky Plateau Rosà a nabízí sdílený lounge, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Blanc Cervinia se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

HelloChalet - Maison Mont Fleury- newly refurbished 50 mt center and ski bus stop

10

HelloChalet - Maison Mont Fleury- newly refurbished 50 mt center and ski bus stop

Ubytování (Apartmán) HelloChalet - Maison Mont Fleury- newly refurbished 50 mt center and ski bus stop. HelloChalet - Maison Mont Fleury - nově zrekonstruované 50 mt center and ski bus stop se nachází ve Valtournenche, 2,5 km od sněžného parku Valtournenche a... Ubytování HelloChalet - Maison Mont Fleury- newly refurbished 50 mt center and ski bus stop se nachází ve městě Valtournenche (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Porte luxury apartment

10

Le Porte luxury apartment

Ubytování (Apartmány) Le Porte luxury apartment. Le Porte luxury apartment se nachází v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco a 47 km od Step Into the Void. Ubytování Le Porte luxury apartment se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Petit Coq

10

Le Petit Coq

Ubytování (Apartmán) Le Petit Coq. Le Petit Coq se nachází v Saint-Pierre. 43 km od Verbieru. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Le Petit Coq se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Bosc, Champorcher

10

Maison Bosc, Champorcher

Ubytování (Apartmány) Maison Bosc, Champorcher. Maison Bosc, Champorcher se nachází ve městě Champorcher v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled na hory. 46 km od Arolly. Ubytování Maison Bosc, Champorcher se nachází ve městě Champorcher (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Luboz - Courmayeur

10

Maison Luboz - Courmayeur

UbytováníMaison Luboz - Courmayeur. Maison Luboz - Courmayeur se nachází 100 metrů od centra města Courmayeur a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní s myčkou nádobí, sporákem a... Ubytování Maison Luboz - Courmayeur se nachází ve městě Courmayeur (Itálie - Valle d'Aosta).

MAISON MIGNON _Fènis_Valle d'Aosta

10

MAISON MIGNON _Fènis_Valle d'Aosta

UbytováníMAISON MIGNON _Fènis_Valle d'Aosta. MAISON MIGNON _Fènis_Valle d'Aosta se nachází v obci Fenis, 41 km od hradu Graines a 44 km od Klein Matterhornu. Ubytování MAISON MIGNON _Fènis_Valle d'Aosta se nachází ve městě Fenis (Itálie - Valle d'Aosta).

La maison rose

10

La maison rose

UbytováníLa maison rose. Ubytování se nachází v Brissogne, 49 km od Miniera d'oro. Ubytování La maison rose se nachází ve městě Brissogne (Itálie - Valle d'Aosta).

La casa di Tes

10

La casa di Tes

UbytováníLa casa di Tes. La casa di Tes se nachází v Donnasu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Miniera d'oro leží 28 km daleko. Ubytování La casa di Tes se nachází ve městě Donnas (Itálie - Valle d'Aosta).

HelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns

10

HelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns

UbytováníHelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns. HelloChalet - The View Ski-in Ski-out with Matterhorn se nachází v Breuil-Cervinia, 8,2 km od Klein Matterhornu. Ubytování HelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

DIMORA VERGER 2

10

DIMORA VERGER 2

UbytováníDIMORA VERGER 2. Offering city views, DIMORA VERGER 2 is an accommodation located in Aosta, 37 km from Skyway Monte Bianco and 47 km from Step Into the Void. Ubytování DIMORA VERGER 2 se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Aiguille Noire La Maison de Courma

10

Aiguille Noire La Maison de Courma

Ubytování (Apartmány) Aiguille Noire La Maison de Courma. Aiguille Noire La Maison de Courma se nachází v Courmayeuru, 12 km od Step Into the Void, Aiguille du Midi a 21 km od vlakového nádraží Montenvers - Mer de... Ubytování Aiguille Noire La Maison de Courma se nachází ve městě Courmayeur (Itálie - Valle d'Aosta).

casa vista Montebianco

10

casa vista Montebianco

Ubytování (Apartmány) casa vista Montebianco. casa vista se nachází v obci Ozein v regionu Valle d'Aosta. Montebianco má balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa vista Montebianco se nachází ve městě Ozein (Itálie - Valle d'Aosta).

L'Atelier du Temps - Le Foyer du Cousin

10

L'Atelier du Temps - Le Foyer du Cousin

Ubytování (Apartmán) L'Atelier du Temps - Le Foyer du Cousin. Le Foyer du Cousin se nachází v obci Nus v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování L'Atelier du Temps - Le Foyer du Cousin se nachází ve městě Nus (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda le chateau

10

Mansarda le chateau

Ubytování (Apartmán) Mansarda le chateau. Mansarda le Chateau se nachází v Aymavilles. Do Champexu je to 38 km. Ubytování Mansarda le chateau se nachází ve městě Aymavilles (Itálie - Valle d'Aosta).

La Casa del cuore

10

La Casa del cuore

Ubytování (Apartmán) La Casa del cuore. La Casa del cuore se nachází v obci Fenis. 14 km od Aosty. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování La Casa del cuore se nachází ve městě Fenis (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Breithorn

10

Hotel Breithorn

Ubytování (Hotel) Hotel Breithorn. Hotel Breithorn se nachází v centru Cervinie a nabízí pokoje zařízené v horském stylu s vlastní koupelnou, bohatou snídani formou bufetu a pravidelnou... Ubytování Hotel Breithorn se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Il Piccolo Sogno

10

Il Piccolo Sogno

Ubytování (Apartmány) Il Piccolo Sogno. Il Piccolo Sogno nabízí ubytování v Cogne, 40 km od Pily. Tento apartmán nabízí výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Piccolo Sogno se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hilltop apartment in Pré-Saint-Didier with balcony

10

Hilltop apartment in Pré-Saint-Didier with balcony

Ubytování (Apartmány) Hilltop apartment in Pré-Saint-Didier with balcony. Hilltop apartment in Pré-Saint-Didier with balcony se nachází v Pré-Saint-Didier, pouhých 500 metrů od termálních lázní Pré Saint Didier, a nabízí... Ubytování Hilltop apartment in Pré-Saint-Didier with balcony se nachází ve městě PréSaintDidier (Itálie - Valle d'Aosta).

VILLA ADRY MON REVE

10

VILLA ADRY MON REVE

UbytováníVILLA ADRY MON REVE. VILLA ADRY MON REVE nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 44 km od Step Into the Void. 34 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování VILLA ADRY MON REVE se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Pila appartamenti La taverna Peroulaz

10

Pila appartamenti La taverna Peroulaz

UbytováníPila appartamenti La taverna Peroulaz. Nachází se v Charvensodu v regionu Valle d'Aosta, 47 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Pila appartamenti La taverna Peroulaz se nachází ve městě Charvensod (Itálie - Valle d'Aosta).

Graziosa mansarda rustica

10

Graziosa mansarda rustica

UbytováníGraziosa mansarda rustica. Graziosa mansarda rustica se nachází v Aostě, pouhých 40 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Graziosa mansarda rustica se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison du Renard, villa con giardino e vista sulle montagne

10

La Maison du Renard, villa con giardino e vista sulle montagne

UbytováníLa Maison du Renard, villa con giardino e vista sulle montagne. La Maison du Renard, villa con giardino e vista sulle montagne nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 34 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování La Maison du Renard, villa con giardino e vista sulle montagne se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Alloggio in montagna

10

Alloggio in montagna

UbytováníAlloggio in montagna. Alloggio in montagna is located in Doues. The property features free private parking. Ubytování Alloggio in montagna se nachází ve městě Doues (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento ampio e luminoso

10

Appartamento ampio e luminoso

UbytováníAppartamento ampio e luminoso. Featuring city views, Appartamento ampio e luminoso offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 44 km from Skyway Monte Bianco. Ubytování Appartamento ampio e luminoso se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Hérisson

10

Hérisson

Ubytování (Apartmán) Hérisson. Hérisson se nachází v Aostě, asi 1,5 km od lanovky Pila. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hérisson se nachází ve městě Gressan (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Gaspard

10

Chalet Gaspard

Ubytování (Penzion) Chalet Gaspard. Chalet Gaspard se nachází ve Valtournenche, 49 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a 49 km od hradu Graines. Ubytování Chalet Gaspard se nachází ve městě Valtournenche (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Liussel

10

Chalet Liussel

Ubytování (Chata) Chalet Liussel. Chalet Liussel se nachází v Chamois a nabízí bar a terasu. 48 km od Sionu. Ubytování Chalet Liussel se nachází ve městě Chamois (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Le Lis

10

Chalet Le Lis

Ubytování (Chata) Chalet Le Lis. Chalet Le Lis se nachází asi 22 km od Klein Matterhorn a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Hosté si zde mohou zdarma vypůjčit jízdní kola. Ubytování Chalet Le Lis se nachází ve městě Valtournenche (Itálie - Valle d'Aosta).

Home in Pila

10

Home in Pila

Ubytování (Apartmány) Home in Pila. Home in Pila se nachází v Pile, 300 metrů od Pily, a nabízí výhled do zahrady. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Home in Pila se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa vacanza Roberto R2

10

Casa vacanza Roberto R2

Ubytování (Apartmán) Casa vacanza Roberto R2. Casa vacanza Roberto R2 se nachází v obci Antey-Saint-André v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon. 42 km od Verbieru. Ubytování Casa vacanza Roberto R2 se nachází ve městě AnteySaintAndré (Itálie - Valle d'Aosta).

Le finestre su Aosta

10

Le finestre su Aosta

Ubytování (Apartmán) Le finestre su Aosta. Le finestre su Aosta se nachází v Aostě, 500 metrů od lanovky Pila, a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Le finestre su Aosta se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Croche Al Pasarot

10

La Croche Al Pasarot

Ubytování (Apartmány) La Croche Al Pasarot. La Croche Al Pasarot se nachází v Chamois, 49 km od Klein Matterhorn. Nabízí zahradu a terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování La Croche Al Pasarot se nachází ve městě Chamois (Itálie - Valle d'Aosta).

Lovely Flat in Morgex

10

Lovely Flat in Morgex

Ubytování (Apartmány) Lovely Flat in Morgex. Lovely Flat se nachází v Morgexu, asi 14 km od Skyway Monte Bianco, a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Lovely Flat in Morgex se nachází ve městě Morgex (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa di Sant'Anselmo - La Loggia

10

Casa di Sant'Anselmo - La Loggia

Ubytování (Apartmán) Casa di Sant'Anselmo - La Loggia. Casa di Sant'Anselmo Loft se nachází v Aostě a nabízí zahradu. Ubytování Casa di Sant'Anselmo - La Loggia se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Aubert 64

10

Aubert 64

Ubytování (Apartmán) Aubert 64. Aubert 64 se nachází v Aostě, 37 km od Skyway Monte Bianco, 47 km od Step Into the Void a 47 km od Aiguille du Midi. Ubytování Aubert 64 se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento del Sole

10

Appartamento del Sole

Ubytování (Apartmán) Appartamento del Sole. Appartamento del Sole se nachází v Gaby a nabízí balkon a výhled na hory. Gressoney S. Jean je 9 km daleko. Ubytování Appartamento del Sole se nachází ve městě Gaby (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Il Cervo

10

Appartamento Il Cervo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Il Cervo. Appartamento Il Cervo se nachází v Aostě a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Il Cervo se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Blanc

10

Chalet Blanc

Ubytování (Chata) Chalet Blanc. Chalet Blanc se nachází v obci Breuil-Cervinia, 500 metrů od lanovky Plateau Rosà, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným Wi-Fi, pokojovou... Ubytování Chalet Blanc se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Ski View - CieloAlto Cervinia

10

Ski View - CieloAlto Cervinia

Ubytování (Apartmány) Ski View - CieloAlto Cervinia. Ski View - CieloAlto Cervinia se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ski View - CieloAlto Cervinia se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

DIMORA VERGER

10

DIMORA VERGER

UbytováníDIMORA VERGER. Set in Aosta, 47 km from Step Into the Void and 47 km from Aiguille du Midi, DIMORA VERGER offers air conditioning. Ubytování DIMORA VERGER se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento panoramico La Chapelle

10

Appartamento panoramico La Chapelle

UbytováníAppartamento panoramico La Chapelle. Appartamento panoramico La Chapelle se nachází v Torgnonu. Ubytování Appartamento panoramico La Chapelle se nachází ve městě Torgnon (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet 1175 - Grand-haury

10

Chalet 1175 - Grand-haury

UbytováníChalet 1175 - Grand-haury. Chalet 1175 - Grand-haury se nachází ve městě Arvier, 39 km od Step Into the Void, 39 km od Aiguille du Midi a 48 km od vlakového nádraží Montenvers - Mer... Ubytování Chalet 1175 - Grand-haury se nachází ve městě Arvier (Itálie - Valle d'Aosta).

10 Floor

10

10 Floor

Ubytování10 Floor. 10 Floor nabízí ubytování v Pile, 600 metrů od Pily a 17 km od lanovky Pila. Apartmán má balkon, 1 ložnici, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Ubytování 10 Floor se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Bilocale pietra e legno immerso nella natura

10

Bilocale pietra e legno immerso nella natura

Ubytování (Apartmán) Bilocale pietra e legno immerso nella natura. Bilocale pietra e legno immerso nella natura nabízí ubytování s výhledem na hory v Morgexu, 16 km od Skyway Monte Bianco a 25 km od Step Into the Void. Ubytování Bilocale pietra e legno immerso nella natura se nachází ve městě Morgex (Itálie - Valle d'Aosta).

Cameretta Azzurrina

10

Cameretta Azzurrina

Ubytování (Privát) Cameretta Azzurrina. Cameretta Azzurrina se nachází v Aostě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cameretta Azzurrina se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison de Ginny

10

La Maison de Ginny

Ubytování (Apartmány) La Maison de Ginny. Ubytování se nachází ve městě Villefranche, pouhých 43 km od města Miniera d'oro. Ubytování La Maison de Ginny se nachází ve městě Villefranche (Itálie - Valle d'Aosta).

Apartment in Residence Cervinia 2

10

Apartment in Residence Cervinia 2

Ubytování (Apartmán) Apartment in Residence Cervinia 2. Situated in Breuil-Cervinia, 8.1 km from Klein Matterhorn, Apartment in Residence Cervinia 2 features accommodation with a fitness centre, free WiFi, a... Ubytování Apartment in Residence Cervinia 2 se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento panoramico a Lignod 6 posti letto

10

Appartamento panoramico a Lignod 6 posti letto

Ubytování (Apartmány) Appartamento panoramico a Lignod 6 posti letto. Appartamento panoramico a Lignod 6 posti letto se nachází v Champolucu, 10 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a 13 km od hradu Graines. Ubytování Appartamento panoramico a Lignod 6 posti letto se nachází ve městě Champoluc (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování v městech regionu Valle d'Aosta

Ubytování v městech regionu Valle d'Aosta

Ubytování v regionu Valle d'Aosta - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2413 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Valle d'Aosta.

Pro region Valle d'Aosta doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Aosta (506), Breuil-Cervinia (238), Courmayeur (154), La Thuile (80), Saint Vincent (76), Cogne (65), Brusson (39), Saint-Pierre (38), Torgnon (34), Gignod (30). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Valle d'Aosta může být skvělým místem pro strávení dovolené.