Hledat

Ubytování

Ubytování město Saint-Pierre

Ve městě Saint-Pierre (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saint-Pierre

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saint-Pierre

casa saint-pierre

10

casa saint-pierre

Ubytování (Apartmán) casa saint-pierre. casa saint-pierre se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta a nabízí zahradu. Do Verbieru je to 43 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa saint-pierre se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Petit Coq

10

Le Petit Coq

Ubytování (Apartmán) Le Petit Coq. Le Petit Coq se nachází v Saint-Pierre. 43 km od Verbieru. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Le Petit Coq se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Affittacamere Verger Plein Soleil

9,7

Affittacamere Verger Plein Soleil

Ubytování (Bed and breakfast) Affittacamere Verger Plein Soleil. Affittacamere Verger Plein Soleil stojí pouhých 30 metrů od autobusové zastávky se spoji do Aosty a 7 km od sjezdovek Saint Nicolas. Ubytování Affittacamere Verger Plein Soleil se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Petit Château de Vetan

9,5

Le Petit Château de Vetan

Ubytování (Prázdninový dům) Le Petit Château de Vetan. Le Petit Château de Vetan se nachází na ostrově Saint-Pierre, 48 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Le Petit Château de Vetan se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

A Casa di Agnese

9,5

A Casa di Agnese

Ubytování (Apartmány) A Casa di Agnese. A Casa di Agnese se nachází v Saint-Pierre, 8 km od lanovky Aosta-Pila. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování A Casa di Agnese se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Grand Rive

9,5

Grand Rive

UbytováníGrand Rive. Grand Rive se nachází v Saint-Pierre a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Grand Rive se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda Chez Mario

9,5

Mansarda Chez Mario

UbytováníMansarda Chez Mario. Mansarda Chez Mario se nachází v Saint-Pierre, 33 km od Skyway Monte Bianco, 43 km od Step Into the Void a 43 km od Aiguille du Midi. Ubytování Mansarda Chez Mario se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Eco Dimora Baltea - Affittacamere al Verde villaggio di Rumiod

9,4

Eco Dimora Baltea - Affittacamere al Verde villaggio di Rumiod

UbytováníEco Dimora Baltea - Affittacamere al Verde villaggio di Rumiod. Eco Dimora Baltea - Affittacamere al Verde villaggio di Rumiod se nachází v Saint-Pierre, 45 km od Step Into the Void, a nabízí zahradu, terasu a výhled na... Ubytování Eco Dimora Baltea - Affittacamere al Verde villaggio di Rumiod se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa vacanze Monica ' s house

9,4

Casa vacanze Monica ' s house

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Monica ' s house. Casa vacanze Monica 's house se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled do zahrady. 43 km od Verbieru. Ubytování Casa vacanze Monica ' s house se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

La "Casetta"

9,4

La "Casetta"

Ubytování (Prázdninový dům) La "Casetta". La "Casetta" se nachází v Saint-Pierre, 35 km od Skyway Monte Bianco a 45 km od Step Into the Void. Nabízí gril a úschovnu zavazadel. Ubytování La "Casetta" se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

La Cascina d'Orleans

9,3

La Cascina d'Orleans

Ubytování (Apartmány) La Cascina d'Orleans. La Cascina d'Orleans se nachází 38 km od Skyway Monte Bianco a nabízí ubytování se zahradou, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování La Cascina d'Orleans se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Wine-Farm La Source

9,2

Wine-Farm La Source

Ubytování (Penzion) Wine-Farm La Source. Wine-Farm La Source se nachází v Saint-Pierre, 34 km od Skyway Monte Bianco. Nabízí restauraci, bezplatné parkování, bar a terasu. Ubytování Wine-Farm La Source se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Agriturismo Verger Plein Soleil

9,1

Agriturismo Verger Plein Soleil

Ubytování (Penzion) Agriturismo Verger Plein Soleil. Agriturismo Verger Plein Soleil nabízí 2 rustikální apartmány s balkonem a kuchyní. Ubytování Agriturismo Verger Plein Soleil se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento a Vetan

9,1

Appartamento a Vetan

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento a Vetan. Appartamento a Vetan se nachází v Saint-Pierre. 34 km od Champexu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento a Vetan se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison de Vetan

9

La Maison de Vetan

UbytováníLa Maison de Vetan. La Maison de Vetan nabízí ubytování s výhledem na hory v Saint-Pierre, 48 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. Ubytování La Maison de Vetan se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Saint Pierre

9

Hotel Saint Pierre

Ubytování (Hotel) Hotel Saint Pierre. Rodinný Hotel Saint Pierre se nachází 2,5 km od výjezdu Aosta Ovest-Saint Pierre z dálnice A5, podél hlavní silnice spojující Aostu s Courmayeur/Monte... Ubytování Hotel Saint Pierre se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison des Hirondelles

9

La Maison des Hirondelles

Ubytování (Apartmán) La Maison des Hirondelles. La Maison des Hirondelles se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled do zahrady. 43 km od Verbieru. Ubytování La Maison des Hirondelles se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento ai piedi del Gran Paradiso

9

Appartamento ai piedi del Gran Paradiso

Ubytování (Apartmán) Appartamento ai piedi del Gran Paradiso. Appartamento ai se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta. piedi del Gran Paradiso má balkon a výhled do zahrady. 37 km od Champexu. Ubytování Appartamento ai piedi del Gran Paradiso se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Le papillon du Chatelair

9

Le papillon du Chatelair

UbytováníLe papillon du Chatelair. Le papillon du Chatelair se nachází v Saint-Pierre, 34 km od Skyway Monte Bianco a 44 km od Step Into the Void. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Le papillon du Chatelair se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

La maison de pierre

9

La maison de pierre

UbytováníLa maison de pierre. Set 34 km from Skyway Monte Bianco, 44 km from Step Into the Void and 44 km from Aiguille du Midi, La maison de pierre offers accommodation situated in... Ubytování La maison de pierre se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

B&B Le Vieux Noyer

8,9

B&B Le Vieux Noyer

Ubytování (Aparthotel) B&B Le Vieux Noyer. B&B Le Vieux Noyer je obklopen horami a nachází se 15 minut jízdy od centra Saint Pierre. Nabízí rustikální pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování B&B Le Vieux Noyer se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Chalet La Meridiana

8,9

Hotel Chalet La Meridiana

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet La Meridiana. La Meridiana je okouzlující hotel v centru Saint-Pierre v údolí Aosta. Nabízí venkovní terasu a rustikální pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Chalet La Meridiana se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Pommier

8,8

Appartamento Pommier

Ubytování (Apartmán) Appartamento Pommier. Tento apartmán se nachází 800 metrů od centra Saint-Pierre a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 11 km od lanovky Pila. Ubytování Appartamento Pommier se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Villaggio Vermian

8,8

Villaggio Vermian

Ubytování (Prázdninové domy) Villaggio Vermian. Villaggio Vermian se nachází ve městě Saint Nicolas v regionu Valle d'Aosta a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villaggio Vermian se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Lo Fleyé

8,8

Hotel Lo Fleyé

Ubytování (Hotel) Hotel Lo Fleyé. Hotel Lo Fleyé se nachází v Saint-Pierre, 35 km od Skyway Monte Bianco a 45 km od Step Into the Void. Nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné... Ubytování Hotel Lo Fleyé se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Residence Chateau

8,6

Hotel Residence Chateau

Ubytování (Hotel) Hotel Residence Chateau. Jen málo hotelů v údolí Aosta se může pochlubit stejnou blízkost 2 z nejpůsobivějších budov v oblasti: zámků Saint-Pierre a Sarriod de la Tour. Ubytování Hotel Residence Chateau se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento relax a Vetan

8,6

Appartamento relax a Vetan

Ubytování (Apartmán) Appartamento relax a Vetan. Appartamento relax a Vetan se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta a má balkon. 41 km od Verbieru. Ubytování Appartamento relax a Vetan se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamenti Il Castello

8,6

Appartamenti Il Castello

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamenti Il Castello. Appartamenti Il Castello se nachází v Saint-Pierre, 43 km od Verbieru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Il Castello se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Grazioso Appartamento Mansardato

8,2

Grazioso Appartamento Mansardato

Ubytování (Apartmán) Grazioso Appartamento Mansardato. Grazioso Appartamento Mansardato se nachází v Saint-Pierre a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Aiguille du Midi leží 44 km daleko. Ubytování Grazioso Appartamento Mansardato se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Coin du Château

8

Le Coin du Château

UbytováníLe Coin du Château. Le Coin du Château se nachází v Saint-Pierre, 45 km od Step Into the Void, Aiguille du Midi a 11 km od lanovky Pila. Ubytování Le Coin du Château se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Cadran Solaire

8

Cadran Solaire

Ubytování (Apartmány) Cadran Solaire. Cadran Solaire se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta a nabízí terasu a výhled do zahrady. Do Verbieru je to 43 km. Ubytování Cadran Solaire se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda Caillet

7,5

Mansarda Caillet

Ubytování (Apartmán) Mansarda Caillet. Mansarda Caillet se nachází v Saint-Pierre, 37 km od Skyway Monte Bianco a 48 km od Step Into the Void. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Mansarda Caillet se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Nice apartment in Saint Pierre with 1 Bedrooms and WiFi

Nice apartment in Saint Pierre with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Saint Pierre with 1 Bedrooms and WiFi. Nice apartment in Saint Pierre with 1 Bedrooms and WiFi se nachází v Saint-Pierre. 43 km od Verbieru. Ubytování Nice apartment in Saint Pierre with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Luminoso appartamento ai piedi delle valli del Gran Paradiso

Luminoso appartamento ai piedi delle valli del Gran Paradiso

Ubytování (Apartmány) Luminoso appartamento ai piedi delle valli del Gran Paradiso. Luminoso appartamento se nachází v Saint-Pierre v regionu Valle d'Aosta. ai piedi delle valli del Gran Paradiso má balkon. 43 km od Verbieru. Ubytování Luminoso appartamento ai piedi delle valli del Gran Paradiso se nachází ve městě Saint-Pierre (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě Saint-Pierre

Město Saint-Pierre se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Saint-Pierre.