Hledat

Ubytování

Ubytování město Breuil-Cervinia

Ve městě Breuil-Cervinia (Itálie) máme celkem 238 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Breuil-Cervinia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Breuil-Cervinia

Chalet Blanc Cervinia

10

Chalet Blanc Cervinia

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Blanc Cervinia. Chalet Blanc Cervinia se nachází 500 metrů od lanovky Plateau Rosà a nabízí sdílený lounge, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Blanc Cervinia se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

HelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns

10

HelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns

UbytováníHelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns. HelloChalet - The View Ski-in Ski-out with Matterhorn se nachází v Breuil-Cervinia, 8,2 km od Klein Matterhornu. Ubytování HelloChalet - The View Ski-in ski-out with Matterhorn view on the skiruns se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Breithorn

10

Hotel Breithorn

Ubytování (Hotel) Hotel Breithorn. Hotel Breithorn se nachází v centru Cervinie a nabízí pokoje zařízené v horském stylu s vlastní koupelnou, bohatou snídani formou bufetu a pravidelnou... Ubytování Hotel Breithorn se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Blanc

10

Chalet Blanc

Ubytování (Chata) Chalet Blanc. Chalet Blanc se nachází v obci Breuil-Cervinia, 500 metrů od lanovky Plateau Rosà, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným Wi-Fi, pokojovou... Ubytování Chalet Blanc se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Ski View - CieloAlto Cervinia

10

Ski View - CieloAlto Cervinia

Ubytování (Apartmány) Ski View - CieloAlto Cervinia. Ski View - CieloAlto Cervinia se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ski View - CieloAlto Cervinia se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Apartment in Residence Cervinia 2

10

Apartment in Residence Cervinia 2

Ubytování (Apartmán) Apartment in Residence Cervinia 2. Situated in Breuil-Cervinia, 8.1 km from Klein Matterhorn, Apartment in Residence Cervinia 2 features accommodation with a fitness centre, free WiFi, a... Ubytování Apartment in Residence Cervinia 2 se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Eagle's Nest

10

Eagle's Nest

UbytováníEagle's Nest. Eagle's Nest se nachází v obci Breuil-Cervinia, 8 km od Klein Matterhorn a 300 metrů od lanovky Plateau Rosà. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Eagle's Nest se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Homey Apartment in the heart of Cervinia

10

Homey Apartment in the heart of Cervinia

Ubytování (Apartmány) Homey Apartment in the heart of Cervinia. Homey Apartment in the heart of Cervinia nabízí ubytování s balkonem a výhledem na řeku, asi 8,3 km od Klein Matterhorn. Ubytování Homey Apartment in the heart of Cervinia se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

CERVINIA - Appartamento direttamente sulle piste, vista unica sul Cervino

10

CERVINIA - Appartamento direttamente sulle piste, vista unica sul Cervino

Ubytování (Apartmán) CERVINIA - Appartamento direttamente sulle piste, vista unica sul Cervino. CERVINIA - Appartamento direttamente sulle piste, vista unica sul Cervino se nachází v obci Breuil-Cervinia v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a... Ubytování CERVINIA - Appartamento direttamente sulle piste, vista unica sul Cervino se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Matterhorn Francois - Luxury Catered Ski Chalet with private SPA, walking distance center and lift system

9,7

Chalet Matterhorn Francois - Luxury Catered Ski Chalet with private SPA, walking distance center and lift system

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Matterhorn Francois - Luxury Catered Ski Chalet with private SPA, walking distance center and lift system. Chalet Matterhorn Francois - Luxury Catered Ski Chalet with private SPA, walking distance center and lift system se nachází v Breuil-Cervinii, pouhých 7,7... Ubytování Chalet Matterhorn Francois - Luxury Catered Ski Chalet with private SPA, walking distance center and lift system se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

giomein, appartamento di charme artistico

9,7

giomein, appartamento di charme artistico

Ubytovánígiomein, appartamento di charme artistico. Giomein, appartamento di charme artistico se nachází v Breuil-Cervinia, 8,2 km od Klein Matterhorn, 800 metrů od lanovky Plateau Rosà a 16 km od sněžného... Ubytování giomein, appartamento di charme artistico se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Red Fox Lodge

9,7

Red Fox Lodge

Ubytování (Aparthotel) Red Fox Lodge. Red Fox Lodge se nachází 8,4 km od Klein Matterhorn a nabízí bar, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Red Fox Lodge se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Window on the mountains

9,6

Window on the mountains

Ubytování (Apartmány) Window on the mountains. Window on the mountain nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady asi 7,9 km od hory Klein Matterhorn. Ubytování Window on the mountains se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Marcolski home

9,6

Marcolski home

Ubytování (Apartmán) Marcolski home. Marcolski home se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marcolski home se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Ski and Spa Rooms - Chalet Francois in the pedestrian area, 150 m from lift with car park

9,6

Ski and Spa Rooms - Chalet Francois in the pedestrian area, 150 m from lift with car park

Ubytování (Hotel) Ski and Spa Rooms - Chalet Francois in the pedestrian area, 150 m from lift with car park. Ski and Spa Rooms - Chalet Francois se nachází v pěší zóně v obci Breuil-Cervinia, 80 metrů od lanovky Plateau Rosà a 150 metrů od vleku s parkovištěm. Ubytování Ski and Spa Rooms - Chalet Francois in the pedestrian area, 150 m from lift with car park se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Eden Apartment

9,6

Eden Apartment

Ubytování (Apartmány) Eden Apartment. Eden Apartment se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí výhled do zahrady a bar. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Eden Apartment se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Central Apart Chalet

9,6

Central Apart Chalet

Ubytování (Apartmán) Central Apart Chalet. Central Apart Chalet se nachází v obci Breuil-Cervinia, 8,6 km od Klein Matterhornu, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Central Apart Chalet se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Luna's Cozy Apartment, skiin/skiout in centre

9,6

Luna's Cozy Apartment, skiin/skiout in centre

Ubytování (Apartmán) Luna's Cozy Apartment, skiin/skiout in centre. Luna's Cozy Apartment, skiin/skiout se nachází v centru města Breuil-Cervinia, 7,9 km od Klein Matterhorn, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luna's Cozy Apartment, skiin/skiout in centre se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Bergman Mountain Hotel

9,6

Bergman Mountain Hotel

Ubytování (Hotel) Bergman Mountain Hotel. Bergman Mountain Hotel se nachází v Breuil-Cervinii, 8,2 km od Klein Matterhornu. Ubytování Bergman Mountain Hotel se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Marcolski Home 2

9,6

Marcolski Home 2

Ubytování (Apartmán) Marcolski Home 2. Marcolski Home 2 se nachází v obci Breuil-Cervinia, pouhých 9 km od Klein Matterhorn, a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Marcolski Home 2 se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Golf & SKI studio

9,5

Golf & SKI studio

Ubytování (Apartmán) Golf & SKI studio. Golf & SKI studio se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Golf & SKI studio se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Alpine Rooms Guesthouse

9,5

Alpine Rooms Guesthouse

Ubytování (Penzion) Alpine Rooms Guesthouse. Alpine Rooms Guesthouse se nachází v obci Breuil-Cervinia, 8,6 km od hory Klein Matterhorn, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled na město. Ubytování Alpine Rooms Guesthouse se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

HelloChalet - Pandora Mountain View with jacuzzi, garage and ski storage

9,5

HelloChalet - Pandora Mountain View with jacuzzi, garage and ski storage

UbytováníHelloChalet - Pandora Mountain View with jacuzzi, garage and ski storage. HelloChalet - Pandora Mountain View se nachází v Breuil-Cervinii a nabízí vířivku, garáž a lyžárnu. Ubytování HelloChalet - Pandora Mountain View with jacuzzi, garage and ski storage se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Les Neiges D'Antan

9,5

Les Neiges D'Antan

Ubytování (Hotel) Les Neiges D'Antan. Les Neiges d'Antan se nachází vysoko v Alpách v klidné vesnici u centra města Cervinia. Ubytování Les Neiges D'Antan se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

3 Chalets Aparthotel

9,5

3 Chalets Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) 3 Chalets Aparthotel. 3 Chalets Aparthotel se nachází 9,2 km od Klein Matterhorn a nabízí bar, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé... Ubytování 3 Chalets Aparthotel se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Meublé Gorret

9,5

Hotel Meublé Gorret

Ubytování (Hotel) Hotel Meublé Gorret. Hotel Meublé Gorret se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Meublé Gorret se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

White Attic

9,5

White Attic

Ubytování (Apartmán) White Attic. White Attic se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Klein Matterhorn je vzdálený 7,9 km. Ubytování White Attic se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Rhododendron honey Cervinia Flat with balcony- apartment without WiFi

9,5

Rhododendron honey Cervinia Flat with balcony- apartment without WiFi

UbytováníRhododendron honey Cervinia Flat with balcony- apartment without WiFi. Rhododendron honey Cervinia Flat with balcony- apartment without WiFi nabízí ubytování v horském středisku Breuil-Cervinia, jen pár minut chůze od lanovky... Ubytování Rhododendron honey Cervinia Flat with balcony- apartment without WiFi se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Giomein appartamento sulle piste

9,5

Giomein appartamento sulle piste

UbytováníGiomein appartamento sulle piste. Giomein appartamento sulle piste se nachází v Breuil-Cervinia, 7,7 km od Klein Matterhorn, 500 metrů od lanovky Plateau Rosà a 16 km od sněhového parku... Ubytování Giomein appartamento sulle piste se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

La Cresta Chalet

9,5

La Cresta Chalet

Ubytování (Aparthotel) La Cresta Chalet. Located right on the ski slopes in Breuil, La Cresta Chalet offers suites. It features a free sauna, fitness centre, spa and wellness centre. Ubytování La Cresta Chalet se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Cervinia Apartment

9,5

Cervinia Apartment

UbytováníCervinia Apartment. Cervinia Apartment se nachází v obci Breuil-Cervinia, 7,7 km od Klein Matterhorn a 60 metrů od lanovky Plateau Rosà. Ubytování Cervinia Apartment se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

The Heart of Cervino AS15

9,4

The Heart of Cervino AS15

Ubytování (Apartmán) The Heart of Cervino AS15. The Heart of Cervino AS15 se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. K dispozici je soukromé parkoviště. Ubytování The Heart of Cervino AS15 se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Aux Pieds du Roi - Suite & Spa

9,4

Aux Pieds du Roi - Suite & Spa

Ubytování (Aparthotel) Aux Pieds du Roi - Suite & Spa. Aux Pieds du Roi - Suite & Spa se nachází v letovisku Breuil-Cervinia v oblasti Valle d'Aosta. Lanovka Cretaz je odsud 200 metrů. Ubytování Aux Pieds du Roi - Suite & Spa se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

In Cervinia Center - 50mt from ski slopes

9,4

In Cervinia Center - 50mt from ski slopes

Ubytování (Apartmán) In Cervinia Center - 50mt from ski slopes. In Cervinia Center - 50mt from ski svahs se nachází necelý 1 km od lanovky Plateau Rosà a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování In Cervinia Center - 50mt from ski slopes se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Samovar Guest House

9,4

Le Samovar Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Le Samovar Guest House. Le Samovar Guest House nabízí prostorná apartmá v horních patrech slavného Samovar Tea Room, 100 metrů od sedačkové lanovky ke sjezdovkám v areálech... Ubytování Le Samovar Guest House se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Mignon

9,4

Hotel Mignon

Ubytování (Hotel) Hotel Mignon. Tato chata v alpském stylu je od roku 1968 spravována rodinou Pession a nachází se 50 metrů od lyžařských vleků v obci Breuil-Cervinia. Ubytování Hotel Mignon se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

HelloChalet - Maison Rêve Blanc - ski in ski out access in front of Cretaz Lift in the heart of center

9,4

HelloChalet - Maison Rêve Blanc - ski in ski out access in front of Cretaz Lift in the heart of center

Ubytování (Apartmán) HelloChalet - Maison Rêve Blanc - ski in ski out access in front of Cretaz Lift in the heart of center. HelloChalet - Maison Rêve Blanc - ski in ski access in ski out in Cretaz Lift in the heart of center nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi... Ubytování HelloChalet - Maison Rêve Blanc - ski in ski out access in front of Cretaz Lift in the heart of center se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Stella’s Appartament, ski in/ski out in Cervinia

9,4

Stella’s Appartament, ski in/ski out in Cervinia

Ubytování (Apartmán) Stella’s Appartament, ski in/ski out in Cervinia. Stella’s Appartament, ski in/ski out in Cervinia se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Stella’s Appartament, ski in/ski out in Cervinia se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Saint Hubertus Resort

9,4

Saint Hubertus Resort

Ubytování (Aparthotel) Saint Hubertus Resort. Hotel Saint Hubertus v Cervinii nabízí krásný výhled na Alpy a horu Matterhorn. Ubytování Saint Hubertus Resort se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Grand Bijoux

9,3

Grand Bijoux

Ubytování (Apartmán) Grand Bijoux. Grand Bijoux nabízí ubytování v Breuil-Cervinii, 9,1 km od Klein Matterhorn. Ubytování Grand Bijoux se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Stella Alpina sotto al Cervino

9,3

Stella Alpina sotto al Cervino

UbytováníStella Alpina sotto al Cervino. Stella Alpina sotto al Cervino se nachází v Breuil-Cervinia, 8,7 km od Klein Matterhorn a 600 metrů od lanovky Plateau Rosà. Ubytování Stella Alpina sotto al Cervino se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Baita Layet

9,3

Baita Layet

Ubytování (Bed and breakfast) Baita Layet. Baita Layet nabízí ubytování 1,5 km od lanovky Breuil-Cervinia. Tento bed and breakfast nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Baita Layet se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Cozy little studio in cervinia

9,3

Cozy little studio in cervinia

UbytováníCozy little studio in cervinia. Cozy little studio in cervinia se nachází v obci Breuil-Cervinia, 9 km od Klein Matterhorn, 1,4 km od lanovky Plateau Rosà a 16 km od sněžného parku... Ubytování Cozy little studio in cervinia se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Il Cuore Del Cervino

9,3

Il Cuore Del Cervino

Ubytování (Penzion) Il Cuore Del Cervino. Il Cuore Del Cervino nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Breuil-Cervinia, jen pár metrů od lanovky Breuil-Plan Maison. Ubytování Il Cuore Del Cervino se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Apartment Maison Elegant 8

9,3

Apartment Maison Elegant 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Maison Elegant 8. Apartment Maison Elegant 8 se nachází v obci Breuil-Cervinia. Ubytování Apartment Maison Elegant 8 se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Funivie

9,3

Appartamento Funivie

Ubytování (Apartmán) Appartamento Funivie. Appartamento Funivie se nachází v Breuil-Cervinia, 100 metrů od lanovky Plateau Rosà, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Funivie se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Stay in Cervinia Deluxe Apartment

9,3

Stay in Cervinia Deluxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Stay in Cervinia Deluxe Apartment. Stay in Cervinia Deluxe Apartment se nachází asi 400 metrů od lanovky Plateau Rosà a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Stay in Cervinia Deluxe Apartment se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Camas

9,2

Casa Camas

Ubytování (Apartmán) Casa Camas. Casa Camas se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Camas se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Mollino Rooms

9,2

Mollino Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Mollino Rooms. Mollino Rooms se nachází v obci Breuil-Cervinia a nabízí prostorné pokoje v horském stylu s přímým přístupem ke sjezdovkám Plateau Rosa. Ubytování Mollino Rooms se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Vista sul Cervino

9,2

Vista sul Cervino

Ubytování (Apartmány) Vista sul Cervino. Vista sul Cervino se nachází v obci Breuil-Cervinia, 8,9 km od lanovky Klein Matterhorn, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Vista sul Cervino se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

RODODENDRO

9,2

RODODENDRO

UbytováníRODODENDRO. RODODENDRO se nachází v obci Breuil-Cervinia, 8,6 km od lanovky Klein Matterhorn a necelý 1 km od lanovky Plateau Rosà, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování RODODENDRO se nachází ve městě Breuil-Cervinia (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě Breuil-Cervinia

Město Breuil-Cervinia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 238 hotelů a ubytování ve městě Breuil-Cervinia.