Hledat

Ubytování

Ubytování město Gignod

Ve městě Gignod (Itálie) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gignod

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gignod

Appartamento ampio e luminoso

10

Appartamento ampio e luminoso

UbytováníAppartamento ampio e luminoso. Featuring city views, Appartamento ampio e luminoso offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 44 km from Skyway Monte Bianco. Ubytování Appartamento ampio e luminoso se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

L'Atelier du Temps - Tzi Voycas

10

L'Atelier du Temps - Tzi Voycas

Ubytování (Apartmán) L'Atelier du Temps - Tzi Voycas. Tzi Voycas se nachází v Gignodu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 41 km od Martigny-Ville. Ubytování L'Atelier du Temps - Tzi Voycas se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Coeur de montagne

9,6

Coeur de montagne

Ubytování (Apartmány) Coeur de montagne. Coeur de montagne se nachází v Gignodu, 45 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Coeur de montagne se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

V&V RentRoom Design

9,6

V&V RentRoom Design

Ubytování (Penzion) V&V RentRoom Design. V&V RentRoom Design se nachází v Gignodu, 44 km od Skyway Monte Bianco. Nabízí řadu zařízení včetně restaurace, baru, zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování V&V RentRoom Design se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Villa di Charme

9,5

Villa di Charme

Ubytování (Apartmán) Villa di Charme. Villa di Charme se nachází asi 45 km od Skyway Monte Bianco a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Villa di Charme se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

CleMaison Antica Dimora Apartments

9,5

CleMaison Antica Dimora Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) CleMaison Antica Dimora Apartments. CleMaison Antica Dimora se nachází v Gignodu, 17 km od Aosty, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CleMaison Antica Dimora Apartments se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Lo Ni di Candolle

9,5

Lo Ni di Candolle

UbytováníLo Ni di Candolle. Lo Ni di Candolle se nachází v alpské vesnici Gignod, uprostřed lesů a pastvin. Studio má výhled na hory a je vzdálené 15 minut jízdy od Aosty. Ubytování Lo Ni di Candolle se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Meizon - La Montagna

9,5

Meizon - La Montagna

UbytováníMeizon - La Montagna. Meizon - La Montagna se nachází v obci Gignod a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do klidné ulice. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Meizon - La Montagna se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Lucien

9,4

Maison Lucien

Ubytování (Apartmány) Maison Lucien. Maison Lucien se nachází v Gignodu, 47 km od Nendazu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maison Lucien se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

La Fattoria di Roven

9,4

La Fattoria di Roven

Ubytování (Prázdninové domy) La Fattoria di Roven. La Fattoria di Roven se nachází v Gignodu, 44 km od Skyway Monte Bianco. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Fattoria di Roven se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Attico panoramico con soppalco

9,3

Attico panoramico con soppalco

Ubytování (Apartmány) Attico panoramico con soppalco. Attico panoramico con soppalco se nachází v Gignodu, 46 km od Nendazu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Attico panoramico con soppalco se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison de Karen

9,3

La Maison de Karen

Ubytování (Apartmán) La Maison de Karen. La Maison de Karen se nachází v Gignodu v regionu Valle d'Aosta a nabízí zahradu. 46 km od Nendazu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování La Maison de Karen se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

La Crotta Gignod - smart working e vacanza in montagna

9,2

La Crotta Gignod - smart working e vacanza in montagna

Ubytování (Apartmán) La Crotta Gignod - smart working e vacanza in montagna. La Crotta Gignod - smart working e vacanza in montagna se nachází v Aostě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování La Crotta Gignod - smart working e vacanza in montagna se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

La casa del viandante

9,1

La casa del viandante

Ubytování (Prázdninový dům) La casa del viandante. La casa del viandante se nachází v Gignodu v regionu Valle d'Aosta a nabízí zahradu. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 39 km od Martigny-Ville. Ubytování La casa del viandante se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Affittacamere Chez Magan

9,1

Affittacamere Chez Magan

Ubytování (Venkovský dům) Affittacamere Chez Magan. Affittacamere Chez Magan nabízí rustikální pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Affittacamere Chez Magan se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

La Casetta in Montagna Roisod - Affitti Brevi Italia

9

La Casetta in Montagna Roisod - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmán) La Casetta in Montagna Roisod - Affitti Brevi Italia. La Casetta in Montagna Roisod - Affitti Brevi Italia se nachází v Gignodu v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon. 41 km od Martigny-Ville. Ubytování La Casetta in Montagna Roisod - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

La Tour

9

La Tour

Ubytování (Apartmány) La Tour. La Tour se nachází v Gignodu a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování La Tour se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa rustica di montagna

9

Casa rustica di montagna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rustica di montagna. Casa rustica di montagna se nachází v Gignodu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa rustica di montagna se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Mey - Gignod

9

Maison Mey - Gignod

Ubytování (Apartmán) Maison Mey - Gignod. Maison Mey - Gignod se nachází asi 8 km od lanovky Pila a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Maison Mey - Gignod se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison fleurie

9

Maison fleurie

UbytováníMaison fleurie. Maison fleurie se nachází v Gignodu, 46 km od Skyway Monte Bianco, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maison fleurie se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamentino Valle d'Aosta

8,5

Appartamentino Valle d'Aosta

Ubytování (Apartmán) Appartamentino Valle d'Aosta. Appartamentino Valle d'Aosta se nachází v Gignodu. 41 km od Martigny-Ville. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyňský kout. Ubytování Appartamentino Valle d'Aosta se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Locanda La Clusaz

8,5

Locanda La Clusaz

Ubytování (Hotel) Locanda La Clusaz. Locanda La Clusaz se nachází v údolí Valle D'Aosta a je provozován stejnou rodinou již 3 generace. Pokoje mají výhled na hory, údolí nebo borový les. Ubytování Locanda La Clusaz se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Myosotis

8,1

Le Myosotis

UbytováníLe Myosotis. Le Myosotis se nachází v Gignodu v regionu Valle d'Aosta a nabízí terasu a výhled na hory. Do Aosty dojedete za 10 minut. Ubytování Le Myosotis se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Bellevue

7,9

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Hotel Bellevue se nachází 600 metrů od centra města Gignod a 15 minut jízdy od Aosty v údolí Aosta. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa ex bar Fiolet

Casa ex bar Fiolet

Ubytování (Apartmány) Casa ex bar Fiolet. Casa ex bar Fiolet s výhledem na hory se nachází v Gignodu, asi 45 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Casa ex bar Fiolet se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Studio für 2 Personen ca 33 m in Gignod, Aostatal Grand Paradis

Studio für 2 Personen ca 33 m in Gignod, Aostatal Grand Paradis

UbytováníStudio für 2 Personen ca 33 m in Gignod, Aostatal Grand Paradis. Studio für 2 Personen ca 33 m in Gignod, Aostatal Grand Paradis se nachází v Gignodu a nabízí vířivku. Tento apartmán má balkon. Ubytování Studio für 2 Personen ca 33 m in Gignod, Aostatal Grand Paradis se nachází ve městě Gignod (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě Gignod

Město Gignod se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Gignod.