Hledat

Ubytování

Ubytování město Cogne

Ve městě Cogne (Itálie) máme celkem 65 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cogne

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cogne

Il Piccolo Sogno

10

Il Piccolo Sogno

Ubytování (Apartmány) Il Piccolo Sogno. Il Piccolo Sogno nabízí ubytování v Cogne, 40 km od Pily. Tento apartmán nabízí výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Piccolo Sogno se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Vittorio

9,9

Maison Vittorio

Ubytování (Apartmán) Maison Vittorio. Maison Vittorio se nachází v Cogne a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 37 km od Pily. Ubytování Maison Vittorio se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

MAISON DAVID - da Nonno Carlo

9,9

MAISON DAVID - da Nonno Carlo

Ubytování (Apartmán) MAISON DAVID - da Nonno Carlo. MAISON DAVID - da Nonno Carlo se nachází v Cogne a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MAISON DAVID - da Nonno Carlo se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Nuovo Appartamento moderno a Cogne

9,7

Nuovo Appartamento moderno a Cogne

UbytováníNuovo Appartamento moderno a Cogne. Nuovo Appartamento moderno a Cogne se nachází asi 26 km od lanovky Pila a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Nuovo Appartamento moderno a Cogne se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Matilla

9,7

Casa Matilla

Ubytování (Apartmán) Casa Matilla. Casa Matilla se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled do zahrady. 47 km od Arolly. Ubytování Casa Matilla se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Les Trompeurs chez Odette

9,5

Les Trompeurs chez Odette

Ubytování (Bed and breakfast) Les Trompeurs chez Odette. Les Trompeurs se zahradou a dětským hřištěm nabízí ubytování na úpatí národní rezervace Gran Paradiso. Ubytování Les Trompeurs chez Odette se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Dina

9,5

Casa Dina

Ubytování (Apartmán) Casa Dina. Casa Dina se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled do zahrady. 47 km od Arolly. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Dina se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

L'Atelier du Temps - Cipo Appartamento

9,5

L'Atelier du Temps - Cipo Appartamento

UbytováníL'Atelier du Temps - Cipo Appartamento. Cipo Appartamento se nachází asi 29 km od lanovky Pila a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování L'Atelier du Temps - Cipo Appartamento se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Gran Paradiso

9,5

Casa Gran Paradiso

UbytováníCasa Gran Paradiso. Casa Gran Paradiso nabízí ubytování v Cogne, 38 km od Pily. Ubytování je vzdálené 26 km od lanovky Pila a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Gran Paradiso se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Livio & Gianna

9,5

Livio & Gianna

Ubytování (Apartmán) Livio & Gianna. Livio & Gianna se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon a výhled na hory. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Livio & Gianna se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

LA MAISON DES COEURS, Cogne

9,5

LA MAISON DES COEURS, Cogne

UbytováníLA MAISON DES COEURS, Cogne. LA MAISON DES COEURS, Cogne se nachází v Cogne, 26 km od lanovky Pila a 38 km od Pily. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LA MAISON DES COEURS, Cogne se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Eco Wellness Hotel Notre Maison

9,4

Eco Wellness Hotel Notre Maison

Ubytování (Hotel) Eco Wellness Hotel Notre Maison. Okouzlující hotel Notre Maison ve stylu horské chaty se nachází u města Cogne v národním parku Gran Paradiso. Ubytování Eco Wellness Hotel Notre Maison se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

maison berard

9,3

maison berard

Ubytování (Apartmán) maison berard. maison berard se nachází v Cogne a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Město Courmayeur je vzdálené 45 km. Ubytování maison berard se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison de Santino

9,3

Maison de Santino

Ubytování (Apartmán) Maison de Santino. Maison de Santino se nachází v Cogne a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Maison de Santino se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Rongier nel centro di Cogne

9,3

Maison Rongier nel centro di Cogne

Ubytování (Apartmán) Maison Rongier nel centro di Cogne. Maison Rongier nel centro di Cogne se nachází v Cogne a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maison Rongier nel centro di Cogne se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

La Madonnina Del Gran Paradiso Wellness Hotel

9,3

La Madonnina Del Gran Paradiso Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) La Madonnina Del Gran Paradiso Wellness Hotel. La Madonnina Del Gran Paradiso Wellness Hotel se nachází 200 metrů od lyžařských vleků Montzeuc a nabízí panoramatický výhled na údolí Sant'Orso. Ubytování La Madonnina Del Gran Paradiso Wellness Hotel se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Alfredo

9,3

Casa Alfredo

Ubytování (Apartmány) Casa Alfredo. Casa Alfredo se nachází v Cogne, 49 km od Skyway Monte Bianco, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Alfredo se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Residence Les Nigritelles

9,2

Residence Les Nigritelles

UbytováníResidence Les Nigritelles. Residence Les Nigritelles se nachází na okraji národního parku Gran Paradiso a nabízí kvalitní schválení z národního parku Gran Paradiso a protokolu Viva... Ubytování Residence Les Nigritelles se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

LA TERRAZZA

9,2

LA TERRAZZA

Ubytování (Apartmán) LA TERRAZZA. LA TERRAZZA se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta a nabízí terasu a výhled na hory. 47 km od Arolly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování LA TERRAZZA se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Miramonti

9,2

Hotel Miramonti

Ubytování (Hotel) Hotel Miramonti. Renovated in May 2012, the Miramonti offers elegant rooms set in Cogne and a free shuttle to the ski lifts, 5 minutes away. Ubytování Hotel Miramonti se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Bellevue Hotel & SPA

9,2

Bellevue Hotel & SPA

Ubytování (Hotel) Bellevue Hotel & SPA. Set in the St. Orso Plateau in the Gran Paradiso National Park, Bellevue Hotel & SPA is a traditional mountain house in front of the glacier. Ubytování Bellevue Hotel & SPA se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Art Maison - Loft in Centro a Cogne

9,2

Art Maison - Loft in Centro a Cogne

Ubytování (Apartmán) Art Maison - Loft in Centro a Cogne. Art Maison - Loft in Centro nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. a Cogne se nachází v Cogne. Nabízí výhled na město a do Arolly je to 48 km. Ubytování Art Maison - Loft in Centro a Cogne se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Petit Giles

9,1

Hotel Petit Giles

Ubytování (Hotel) Hotel Petit Giles. Hotel Petit Giles se nachází v malé vesničce Gimillian a nabízí výhled na masiv Gran Paradiso, bezplatné venkovní parkoviště, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Hotel Petit Giles se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Nido delle aquile

9,1

Nido delle aquile

Ubytování (Apartmán) Nido delle aquile. Nido delle aquile nabízí ubytování se zahradou, asi 41 km od Pily. Výhled směřuje na hory. Ubytování Nido delle aquile se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison de la Musique

9,1

Maison de la Musique

Ubytování (Apartmán) Maison de la Musique. Maison de la Musique se nachází v Cogne a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. 34 km od Val d'Isère. Ubytování Maison de la Musique se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Camere Hostellerie HIBOU - Cogne

9,1

Camere Hostellerie HIBOU - Cogne

Ubytování (Bed and breakfast) Camere Hostellerie HIBOU - Cogne. Camere Hostellerie HIBOU - Cogne je bed and breakfast v alpském stylu, který se nachází kousek pěšky od centra města Cogne a 5 minut jízdy od lanovky Gran... Ubytování Camere Hostellerie HIBOU - Cogne se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Paradisia

9

Hotel Paradisia

UbytováníHotel Paradisia. Hotel Paradisia se nachází v Cogne, 29 km od lanovky Pila, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, společným lounge a terasou. Ubytování Hotel Paradisia se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Petites Fleurs Cogne

9

Petites Fleurs Cogne

Ubytování (Apartmány) Petites Fleurs Cogne. Petites Fleurs Cogne se nachází v Cogne, 47 km od Arolly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Petites Fleurs Cogne se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

L'Atelier du Temps - HERBETET Appartement

9

L'Atelier du Temps - HERBETET Appartement

Ubytování (Apartmány) L'Atelier du Temps - HERBETET Appartement. HERBETET Appartement se nachází v Cogne a nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 35 km od Courmayeur. Ubytování L'Atelier du Temps - HERBETET Appartement se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Sant'Orso - Mountain Lodge & Spa

9

Hotel Sant'Orso - Mountain Lodge & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Sant'Orso - Mountain Lodge & Spa. Hotel Sant'Orso se těší panoramatické poloze v centru města Cogne s výhledem na pohoří Gran Paradiso a okolní zelená pole. Ubytování Hotel Sant'Orso - Mountain Lodge & Spa se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Affittacamere Lou Ressignon

9

Affittacamere Lou Ressignon

UbytováníAffittacamere Lou Ressignon. Affittacamere nabízí bezplatné Wi-Fi. Lou Ressignon se nachází v centru města Cogne v údolí Valle D'Aosta. Ubytování Affittacamere Lou Ressignon se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

easy dream

9

easy dream

Ubytování (Apartmán) easy dream. Easy dream se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon. 48 km od Arolly. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování easy dream se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Ostello La Mine

8,9

Ostello La Mine

Ubytování (Hostel) Ostello La Mine. Ostello La Mine se nachází v Cogne, 39 km od Pily, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Ubytování Ostello La Mine se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Petit Dahu - Chambres et Restaurant

8,9

Hotel Petit Dahu - Chambres et Restaurant

Ubytování (Hotel) Hotel Petit Dahu - Chambres et Restaurant. Hotel Petit Dahu - Chambres et Restaurant se nachází v Cogne, 40 km od Pily, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatné parkování, bar a zahradu. Ubytování Hotel Petit Dahu - Chambres et Restaurant se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Du Grand Paradis - 1899 Auberge Boutique

8,9

Hotel Du Grand Paradis - 1899 Auberge Boutique

Ubytování (Hotel) Hotel Du Grand Paradis - 1899 Auberge Boutique. Du Grand Paradis & Spa has a central location in Cogne, on the edge of the Gran Paradiso National Park. Ubytování Hotel Du Grand Paradis - 1899 Auberge Boutique se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

MAISON CESAR

8,9

MAISON CESAR

Ubytování (Apartmány) MAISON CESAR. MAISON CESAR se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování MAISON CESAR se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Bellavista Cogne Apartment

8,8

Bellavista Cogne Apartment

Ubytování (Apartmán) Bellavista Cogne Apartment. Bellavista Cogne Apartment se nachází v Cogne, 48 km od Skyway Monte Bianco, a nabízí terasu. Ubytování Bellavista Cogne Apartment se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento con prato privato e BBQ

8,8

Appartamento con prato privato e BBQ

UbytováníAppartamento con prato privato e BBQ. Appartamento con prato privato e BBQ se nachází asi 26 km od lanovky Pila a nabízí výhled na hory, zahradu a balkon. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování Appartamento con prato privato e BBQ se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Résidence Château Royal

8,8

Résidence Château Royal

Ubytování (Aparthotel) Résidence Château Royal. Résidence Château Royal sídlí v budově ze 13. století. Ubytování Résidence Château Royal se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

B&B della Miniera

8,7

B&B della Miniera

Ubytování (Bed and breakfast) B&B della Miniera. B&B della Miniera se nachází v Cogne v regionu Valle d'Aosta, 38 km od Pily. Ubytování B&B della Miniera se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Residence Pavou

8,7

Residence Pavou

Ubytování (Aparthotel) Residence Pavou. Residence Pavou nabízí studia a apartmány v klidné vesničce, 4 km od Cogne. Ubytování Residence Pavou se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Il Pino Cembro

8,7

Il Pino Cembro

Ubytování (Apartmán) Il Pino Cembro. Il Pino Cembro se nachází v Cogne a nabízí zahradu a terasu. 47 km od Arolly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Il Pino Cembro se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

La Ferme du Grand Paradis

8,7

La Ferme du Grand Paradis

Ubytování (Farma) La Ferme du Grand Paradis. La Ferme du Grand Paradis se nachází v Cogne, 40 km od Pily, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, restauraci a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování La Ferme du Grand Paradis se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison De Chouflette

8,7

La Maison De Chouflette

Ubytování (Apartmány) La Maison De Chouflette. La Maison De Chouflette se nachází v Cogne, 47 km od Arolly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Maison De Chouflette se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

L'Atelier du Temps - Sole e Luna

8,7

L'Atelier du Temps - Sole e Luna

UbytováníL'Atelier du Temps - Sole e Luna. L'Atelier du Temps - Raggio di Sole nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Cogne, 27 km od lanovky Pila a 38 km od Pily. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování L'Atelier du Temps - Sole e Luna se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Lauson

8,6

Lauson

Ubytování (Penzion) Lauson. Lauson se nachází jen pár kroků od běžkařských tratí ve Valnontey a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi a soukromým balkonem. Ubytování Lauson se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel La Barme

8,6

Hotel La Barme

Ubytování (Hotel) Hotel La Barme. La Barme nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v národním parku Gran Paradiso. Hotel nabízí panoramatický výhled na hory a sezónní půjčovnu lyží a horských kol. Ubytování Hotel La Barme se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

L'Atelier du Temps - Chalet Les Marmottes

8,6

L'Atelier du Temps - Chalet Les Marmottes

UbytováníL'Atelier du Temps - Chalet Les Marmottes. L'Atelier du Temps - Chalet Les Marmottes se nachází v Cogne a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování L'Atelier du Temps - Chalet Les Marmottes se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa vacanze Portigliatti: Elegante mansarda...

8,5

Casa vacanze Portigliatti: Elegante mansarda...

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze Portigliatti: Elegante mansarda.... Casa vacanze Portigliatti: Elegante mansarda... Nachází se v Cogne a nabízí terasu a přímý přístup na sjezdovku. 38 km od Pily. Ubytování Casa vacanze Portigliatti: Elegante mansarda... se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Bouton D'Or

8,5

Hotel Bouton D'Or

UbytováníHotel Bouton D'Or. Hotel Bouton D'Or se nachází v Cogne v srdci údolí Aosta a je ideální pro pěší turistiku a lyžování v Alpách. Každý pokoj má balkon s výhledem na hory. Ubytování Hotel Bouton D'Or se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Locanda Grauson

8,5

Hotel Locanda Grauson

Ubytování (Hotel) Hotel Locanda Grauson. Hotel Locanda Grauson nabízí ubytování v Cogne, 35 km od Val d'Isère. Hotel má sluneční terasu, lyžárnu a bar. Nechybí ani TV. Ubytování Hotel Locanda Grauson se nachází ve městě Cogne (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě Cogne

Město Cogne se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 65 hotelů a ubytování ve městě Cogne.