Hledat

Ubytování

Ubytování město Saint Vincent

Ve městě Saint Vincent (Itálie) máme celkem 76 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saint Vincent

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saint Vincent

casa Fedora

9,9

casa Fedora

Ubytování (Apartmány) casa Fedora. casa Fedora nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v Saint Vincent, jen 2 km od kasina de la Vallèe. Ubytování casa Fedora se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Il tiglio

9,8

Il tiglio

Ubytování (Apartmány) Il tiglio. Il tiglio se nachází v Saint Vincent, 600 metrů od kasina de la Vallèe, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Il tiglio se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Alliod

9,7

Maison Alliod

Ubytování (Bed and breakfast) Maison Alliod. Maison Alliod se nachází v Saint Vincent a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Maison Alliod se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Monet

9,7

Casa Monet

Ubytování (Apartmány) Casa Monet. Casa Monet se nachází v Saint Vincent v regionu Valle d'Aosta, nedaleko kasina de la Vallèe. Ubytování Casa Monet se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Lo Berio

9,7

Lo Berio

Ubytování (Prázdninové domy) Lo Berio. Ubytování se nachází v Saint Vincent, pouhých 16 km od Miniera d'oro. Ubytování Lo Berio se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Central

9,7

Appartamento Central

Ubytování (Apartmán) Appartamento Central. Appartamento Central se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a 26 km od hradu Graines. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Appartamento Central se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Lydie

9,6

Maison Lydie

UbytováníMaison Lydie. Nachází se v Saint Vincent, pouhých 25 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson, Maison Lydie nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Maison Lydie se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Moncervin

9,6

Moncervin

Ubytování (Bed and breakfast) Moncervin. Moncervin se nachází v obci Saint Vincent, 25 km od obce Miniera d'oro Chamousira Brusson a 26 km od hradu Graines. Ubytování Moncervin se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison de Virginie

9,6

Maison de Virginie

Ubytování (Apartmán) Maison de Virginie. Maison de Virginie se nachází přibližně 27 km od hradu Graines a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Maison de Virginie se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Il Ponte

9,5

Il Ponte

Ubytování (Prázdninový dům) Il Ponte. Prázdninový dům Il Ponte s možností vlastního stravování se nachází v Saint Vincent, nedaleko kasina de la Vallèe. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Il Ponte se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Panoramic Apartments Lerinon

9,5

Panoramic Apartments Lerinon

Ubytování (Apartmány) Panoramic Apartments Lerinon. Apartmány Lerinon se nachází v obci Saint Vincent, 7,5 km od kasina de la Vallèe. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Panoramic Apartments Lerinon se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Monti e Relax

9,5

Appartamento Monti e Relax

Ubytování (Apartmány) Appartamento Monti e Relax. Appartamento Monti e Relax se nachází v Saint Vincent a nabízí zařízenou terasu s výhledem na hory. Ubytování Appartamento Monti e Relax se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Alice

9,5

Maison Alice

UbytováníMaison Alice. Maison Alice se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson, 26 km od hradu Graines a 38 km od kostela San Martino di Antagnod, a... Ubytování Maison Alice se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Rayon de Soleil

9,4

Rayon de Soleil

Ubytování (Apartmán) Rayon de Soleil. Rayon de Soleil se nachází asi 200 metrů od kasina de la Vallèe a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Rayon de Soleil se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Perriere - Chambres d'hôtes & Jacuzzi

9,4

Maison Perriere - Chambres d'hôtes & Jacuzzi

UbytováníMaison Perriere - Chambres d'hôtes & Jacuzzi. Maison Perriere - Chambres d'hôtes & Jacuzzi se nachází 10 minut jízdy od města Saint Vincent se slavným kasinem a novými termálními lázněmi. Ubytování Maison Perriere - Chambres d'hôtes & Jacuzzi se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda Panorama

9,3

Mansarda Panorama

Ubytování (Apartmán) Mansarda Panorama. Mansarda Panorama se nachází ve městě Saint Vincent, 26 km od obce Miniera d'oro Chamousira Brusson a 27 km od hradu Graines. Ubytování Mansarda Panorama se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

B&B Il Torchio

9,3

B&B Il Torchio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Torchio. B&B Il Torchio se nachází 3 minuty jízdy od termálních lázní v Saint Vincent a jeho jméno patří dřevěnému mlýnu umístěnému v hlavní budově. Ubytování B&B Il Torchio se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Villetta Piemartin

9,2

Villetta Piemartin

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Piemartin. Villetta Piemartin se nachází v Saint Vincent a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Piemartin se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

B&B Le Rosier

9,2

B&B Le Rosier

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Rosier. B&B Le Rosier nabízí bezplatné veřejné parkoviště a jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Le Rosier se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

B&B Au Petit Bonheur

9,1

B&B Au Petit Bonheur

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Au Petit Bonheur. B&B Au Petit Bonheur se nachází v centru města Saint Vincent a nabízí pohodlné pokoje s balkonem s výhledem do zahrady a na hory. Ubytování B&B Au Petit Bonheur se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Bijou

9,1

Bijou

Ubytování (Hotel) Bijou. Tento elegantní 3hvězdičkový hotel nabízí výhled na okolní hory. Bijou se nachází na klidném místě na náměstí pěší zóny v historickém centru Saint-Vincent. Ubytování Bijou se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Panier

9,1

Le Panier

Ubytování (Prázdninový dům) Le Panier. Le Panier se nachází asi 700 metrů od kasina de la Vallèe a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Le Panier se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Jonathan

9

Casa Jonathan

UbytováníCasa Jonathan. Casa Jonathan se nachází v Saint Vincent v regionu Valle d'Aosta a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Jonathan se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Olympic

9

Hotel Olympic

UbytováníHotel Olympic. Rodinný Hotel Olympic se nachází v centru lázeňského města Saint Vincent, jen pár kroků od hlavní ulice a nedaleko kasina. Ubytování Hotel Olympic se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda Via Chanoux

9

Mansarda Via Chanoux

UbytováníMansarda Via Chanoux. Mansarda Via Chanoux se nachází v Saint Vincent v regionu Valle d'Aosta, nedaleko kasina de la Vallèe. Ubytování Mansarda Via Chanoux se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento con vista panoramica

9

Appartamento con vista panoramica

UbytováníAppartamento con vista panoramica. Appartamento con vista panoramica se nachází přibližně 27 km od hradu Graines a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Appartamento con vista panoramica se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

In centro a Saint Vincent

8,9

In centro a Saint Vincent

Ubytování (Apartmán) In centro a Saint Vincent. In centro a Saint Vincent se nachází v Saint Vincent a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování In centro a Saint Vincent se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Il Girasole

8,9

Il Girasole

Ubytování (Penzion) Il Girasole. Il Girasole se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a 26 km od hradu Graines. Ubytování Il Girasole se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

A' la Table du Sommelier

8,9

A' la Table du Sommelier

Ubytování (Penzion) A' la Table du Sommelier. A' la Table du Sommelier se nachází v centru Saint Vincent, 700 metrů od proslulého kasina. Ubytování A' la Table du Sommelier se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

il Battito

8,9

il Battito

Ubytování (Prázdninový dům) il Battito. Il Battito se nachází v Saint Vincent, 2 km od kasina de la Vallèe. Ubytování il Battito se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Parc Hotel Billia

8,9

Parc Hotel Billia

Ubytování (Hotel) Parc Hotel Billia. Parc Hotel Billia s fasádou ve stylu Belle Epoque se nachází v Saint Vincentu. Ubytování Parc Hotel Billia se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

LaCasetta

8,8

LaCasetta

Ubytování (Prázdninový dům) LaCasetta. LaCasetta se nachází na atraktivním místě ve městě Saint Vincent, 27 km od hradu Graines a 38 km od kostela San Martino di Antagnod. Ubytování LaCasetta se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Rouge et Noir

8,8

Rouge et Noir

Ubytování (Apartmány) Rouge et Noir. Rouge et Noir se nachází v Saint Vincent, nedaleko kasina de la Vallèe, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rouge et Noir se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Charmant

8,8

Le Charmant

UbytováníLe Charmant. Le Charmant se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson, 26 km od hradu Graines a 37 km od kostela San Martino di Antagnod. Ubytování Le Charmant se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Alla Posta

8,7

Hotel Alla Posta

Ubytování (Hotel) Hotel Alla Posta. At the heart of Saint Vincent, Hotel Alla Posta is opposite the cable car to the thermal spa. Ubytování Hotel Alla Posta se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Grand Hotel Billia

8,6

Grand Hotel Billia

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Billia. Billia Hotel je obklopený krásnou krajinou, starobylými hrady a termálními lázněmi. Stojí v centru oblíbeného lázeňského města Saint Vincent od roku 1908. Ubytování Grand Hotel Billia se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento ROSA ALPINA tra il Casino e le Terme di Saint Vincent

8,6

Appartamento ROSA ALPINA tra il Casino e le Terme di Saint Vincent

Ubytování (Apartmán) Appartamento ROSA ALPINA tra il Casino e le Terme di Saint Vincent. Appartamento ROSA ALPINA tra il Casino e Le Terme di Saint Vincent se nachází v Saint Vincent, 27 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson, 27 km od hradu... Ubytování Appartamento ROSA ALPINA tra il Casino e le Terme di Saint Vincent se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa vista Saint Vincent accanto alle Terme

8,6

Casa vista Saint Vincent accanto alle Terme

Ubytování (Apartmán) Casa vista Saint Vincent accanto alle Terme. La Petite Maison sur Saint Vincent se nachází ve městě Saint Vincent, asi 1,3 km od kasina de la Vallèe. Ubytování Casa vista Saint Vincent accanto alle Terme se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Nel cuore di Saint Vincent

8,5

Nel cuore di Saint Vincent

UbytováníNel cuore di Saint Vincent. Nel cuore di Saint Vincent se nachází ve městě Saint Vincent v regionu Valle d'Aosta a nabízí balkon. Ubytování Nel cuore di Saint Vincent se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

In perfetto stile valdostano

8,5

In perfetto stile valdostano

Ubytování (Apartmán) In perfetto stile valdostano. Ubytování se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro. Ubytování In perfetto stile valdostano se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento al 2° Piano

8,4

Appartamento al 2° Piano

Ubytování (Apartmán) Appartamento al 2° Piano. Appartamento al 2° Piano se nachází v Saint Vincent a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento al 2° Piano se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Cippilippi

8,4

Casa Cippilippi

Ubytování (Apartmán) Casa Cippilippi. Casa Cippilippi se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson, 26 km od hradu Graines a 38 km od kostela San Martino di Antagnod, a... Ubytování Casa Cippilippi se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Stile e Tradizione

8,4

Stile e Tradizione

Ubytování (Apartmán) Stile e Tradizione. Stile e Tradizione se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson, 26 km od hradu Graines a 38 km od kostela San Martino di... Ubytování Stile e Tradizione se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Paradise Hotel & Wellness

8,3

Paradise Hotel & Wellness

Ubytování (Hotel) Paradise Hotel & Wellness. Rodinný hotel Paradise & Wellness se nachází v centru lázeňského města Saint-Vincent, 27 km od Aosty a 40 minut jízdy od lyžařského areálu Breuil-Cervinia,... Ubytování Paradise Hotel & Wellness se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Au Soleil

8,3

Hotel Au Soleil

Ubytování (Hotel) Hotel Au Soleil. Rodinný hotel Au Soleil se nachází v lázeňském městě Saint-Vincent. Ubytování Hotel Au Soleil se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Elena

8,3

Hotel Elena

Ubytování (Hotel) Hotel Elena. Hotel Elena se nachází v centru Saint Vincent, v blízkosti kasina de la Vallée a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na vlakové nádraží. Ubytování Hotel Elena se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

mansarda roulette

8,3

mansarda roulette

Ubytování (Apartmán) mansarda roulette. mansarda rulette se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a 27 km od hradu Graines. Ubytování mansarda roulette se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Holiday

8,3

Appartamento Holiday

Ubytování (Apartmán) Appartamento Holiday. Appartamento Holiday nabízí ubytování s výhledem na hory, kasinem a balkonem, asi 26 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson. Ubytování Appartamento Holiday se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Les Saisons

8,2

Hotel Les Saisons

Ubytování (Hotel) Hotel Les Saisons. Hotel Les Saisons se nachází v samém srdci městečka Saint-Vincent, jen několik kroků od horkých pramenů a místního kasina, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel Les Saisons se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel La Chance

8,2

Hotel La Chance

UbytováníHotel La Chance. Ubytování se nachází v Saint Vincent, 26 km od Miniera d'oro. Ubytování Hotel La Chance se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Monolocale in via pedonale

8,1

Monolocale in via pedonale

Ubytování (Apartmán) Monolocale in via pedonale. Monolocale in via pedonale nabízí ubytování v Saint Vincent, 600 metrů od kasina de la Vallèe. Ubytování Monolocale in via pedonale se nachází ve městě Saint Vincent (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě Saint Vincent

Město Saint Vincent se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 76 hotelů a ubytování ve městě Saint Vincent.