Hledat

Ubytování

Ubytování město La Thuile

Ve městě La Thuile (Itálie) máme celkem 80 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Thuile

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Thuile

Appartamento ampio giardino adiacente piste sci 4/6 posti letto

10

Appartamento ampio giardino adiacente piste sci 4/6 posti letto

UbytováníAppartamento ampio giardino adiacente piste sci 4/6 posti letto. Appartamento ampio giardino adiacente piste Scite 4/6 posti letto se nachází v La Thuile, 19 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Ubytování Appartamento ampio giardino adiacente piste sci 4/6 posti letto se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison du ski LTH

9,6

Maison du ski LTH

Ubytování (Apartmán) Maison du ski LTH. Maison du ski LTH se nachází v La Thuile, 19 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Maison du ski LTH se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Montana Lodge & Spa

9,6

Montana Lodge & Spa

Ubytování (Hotel) Montana Lodge & Spa. Montana Lodge & Spa features a restaurant, fitness centre, a bar and shared lounge in La Thuile. Ubytování Montana Lodge & Spa se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La petite maison

9,6

La petite maison

UbytováníLa petite maison. La petite maison se nachází v La Thuile, 28 km od Aiguille du Midi a 37 km od vlakového nádraží Montenvers - Mer de Glace. Nabízí výhled na hory. Ubytování La petite maison se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Elvis La Thuile

9,5

Casa Elvis La Thuile

Ubytování (Apartmán) Casa Elvis La Thuile. Casa Elvis La Thuile se nachází v La Thuile, pouhých 19 km od Skyway Monte Bianco, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Casa Elvis La Thuile se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Thovex

9,5

Le Thovex

Ubytování (Bed and breakfast) Le Thovex. Le Thovex se nachází v La Thuile a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Le Thovex se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Walter

9,5

Casa Walter

Ubytování (Apartmán) Casa Walter. Casa Walter se nachází v La Thuile, pouhých 19 km od Skyway Monte Bianco, a nabízí zahradu, gril a bankomat. Ubytování Casa Walter se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa vacanza il Granaio

9,5

Casa vacanza il Granaio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanza il Granaio. Casa vacanza il Granaio nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady, asi 28 km od Step Into the Void. Ubytování Casa vacanza il Granaio se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La casa di Matilde - trilocale vicinissimo alle piste da sci

9,5

La casa di Matilde - trilocale vicinissimo alle piste da sci

Ubytování (Apartmán) La casa di Matilde - trilocale vicinissimo alle piste da sci. La casa di Matilde - trilocale vicinissimo alle piste da sci se nachází v La Thuile, pouhých 300 metrů od Espace San Bernardo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování La casa di Matilde - trilocale vicinissimo alle piste da sci se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda luminosa

9,4

Mansarda luminosa

Ubytování (Apartmán) Mansarda luminosa. Mansarda luminosa se nachází v La Thuile, pouhých 19 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Mansarda luminosa se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Chalet

9,3

Le Chalet

Ubytování (Chata) Le Chalet. Le Chalet se nachází v La Thuile, 31 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Le Chalet se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Perron

9,2

Maison Perron

Ubytování (Penzion) Maison Perron. Maison Perron se nachází v La Thuile, 1,4 km od Espace San Bernardo a 1,8 km od lanovky Les Suches. Ubytování Maison Perron se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento montano

9,2

Appartamento montano

UbytováníAppartamento montano. Appartamento montano se nachází v La Thuile, 28 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartamento montano se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Rifugio Lilla

9,1

Rifugio Lilla

Ubytování (Bed and breakfast) Rifugio Lilla. Rifugio Lilla se nachází 10 minut chůze od sjezdovek La Thuile a 200 metrů od autobusové zastávky do centra města. Ubytování Rifugio Lilla se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Mansarda - La Thuile Frazione Buic

9,1

Mansarda - La Thuile Frazione Buic

Ubytování (Apartmán) Mansarda - La Thuile Frazione Buic. Mansarda - La Thuile Frazione Buic se nachází asi 2,1 km od lanovky Les Suches a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Mansarda - La Thuile Frazione Buic se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Letterario Locanda Collomb

9

Hotel Letterario Locanda Collomb

Ubytování (Hotel) Hotel Letterario Locanda Collomb. Hotel Letterario Locanda Collomb se nachází v italských Alpách ve městě La Thuile. K dispozici je knihovna a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Hotel Letterario Locanda Collomb se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Les Chemines

9

Les Chemines

UbytováníLes Chemines. Les Chemines se nachází v La Thuile, 18 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Nabízí zahradu a tichý výhled do ulice. Ubytování Les Chemines se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Bilocale spazioso La Thuile

9

Bilocale spazioso La Thuile

UbytováníBilocale spazioso La Thuile. Bilocale spazioso La Thuile se nachází v La Thuile, 28 km od Aiguille du Midi, 37 km od vlakového nádraží Montenvers - Mer de Glace a 100 metrů od lanovky... Ubytování Bilocale spazioso La Thuile se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Design loft close to ski slopes with car box

9

Design loft close to ski slopes with car box

Ubytování (Chata) Design loft close to ski slopes with car box. Design loft se nachází v La Thuile, v blízkosti lanovky Les Suches, nedaleko sjezdovek s autokarem, a nabízí ubytování s restaurací, půjčovnu lyžařského... Ubytování Design loft close to ski slopes with car box se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Du Glacier

9

Hotel Du Glacier

Ubytování (Hotel) Hotel Du Glacier. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází kousek od La Thuile a nabízí bohatou snídani formou bufetu a krásný výhled na údolí Valle d'Aosta. Ubytování Hotel Du Glacier se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Condominio Belvedere

9

Condominio Belvedere

Ubytování (Apartmán) Condominio Belvedere. Condominio Belvedere nabízí ubytování s výhledem na hory v La Thuile, 19 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Ubytování Condominio Belvedere se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento del Lele

9

Appartamento del Lele

UbytováníAppartamento del Lele. Appartamento del Lele se nachází v La Thuile, 18 km od Skyway Monte Bianco, 28 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. Ubytování Appartamento del Lele se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Alpina Hotel & Apartments

9

Chalet Alpina Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Chalet Alpina Hotel & Apartments. Chalet Alpina Hotel & Apartments se nachází v centru města La Thuile, pouhých 5 minut chůze od lyžařského vleku La Thuile, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Chalet Alpina Hotel & Apartments se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison du Grand Assaly

9

Maison du Grand Assaly

Ubytování (Apartmán) Maison du Grand Assaly. Maison du Grand Assaly se nachází v La Thuile, 28 km od Step Into the Void, Aiguille du Midi a 37 km od vlakového nádraží Montenvers - Mer de Glace. Ubytování Maison du Grand Assaly se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Boton D'Or & Wellness

8,9

Hotel Boton D'Or & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Boton D'Or & Wellness. Hotel Boton d'Or stojí pouhých 170 metrů od sjezdovek v horském středisku La Thuile a asi 700 metrů od jeho centra. Ubytování Hotel Boton D'Or & Wellness se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

LTHorses & Dreams

8,9

LTHorses & Dreams

Ubytování (Bed and breakfast) LTHorses & Dreams. LTHorses & Dreams se nachází v La Thuile, necelý 1 km od Espace San Bernardo a 15 minut chůze od lanovky Les Suches, a nabízí výhled na řeku a bezplatné... Ubytování LTHorses & Dreams se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Magnifica tavernetta di la Thuile

8,8

Magnifica tavernetta di la Thuile

Ubytování (Apartmán) Magnifica tavernetta di la Thuile. Magnifica tavernetta di la Thuile se nachází v La Thuile, necelý 1 km od Espace San Bernardo a 10 minut chůze od lanovky Les Suches, a nabízí bezplatné... Ubytování Magnifica tavernetta di la Thuile se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Coeur Du Village

8,8

Hotel Coeur Du Village

Ubytování (Hotel) Hotel Coeur Du Village. Hotel Coeur Du Village se nachází v La Thuile, 18 km od Skyway Monte Bianco a 27 km od Step Into the Void. Ubytování Hotel Coeur Du Village se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Eden

8,8

Chalet Eden

Ubytování (Hotel) Chalet Eden. Rodinný Chalet Eden se nachází uprostřed zeleného lesa, 200 metrů od lanovky Espace Piccolo San Bernardo. Ubytování Chalet Eden se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

house of hearts

8,8

house of hearts

Ubytování (Apartmán) house of hearts. House of hearts se nachází na ideálním místě v La Thuile, 19 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Ubytování house of hearts se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

ShredHouse La Thuile

8,8

ShredHouse La Thuile

Ubytování (Bed and breakfast) ShredHouse La Thuile. ShredHouse La Thuile se nachází v La Thuile, 1,2 km od lanovky Les Suches a 1,7 km od Espace San Bernardo. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ShredHouse La Thuile se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Bilocale montano

8,7

Bilocale montano

Ubytování (Apartmán) Bilocale montano. Bilocale montano se nachází v La Thuile, 19 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Bilocale montano se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison di La Thuile

8,7

La Maison di La Thuile

Ubytování (Apartmán) La Maison di La Thuile. La Maison di La Thuile se nachází v La Thuile, v blízkosti Espace San Bernardo a 13 minut chůze od lanovky Les Suches. Ubytování La Maison di La Thuile se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Chanoux

8,7

Casa Chanoux

Ubytování (Apartmány) Casa Chanoux. Casa Chanoux se nachází v La Thuile, 1,3 km od lanovky Les Suches a 1,6 km od Espace San Bernardo. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Chanoux se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Incantevole appartamento a La Thuile

8,6

Incantevole appartamento a La Thuile

Ubytování (Apartmán) Incantevole appartamento a La Thuile. Incantevole appartamento a La Thuile se nachází v La Thuile, necelý 1 km od lanovky Les Suches, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Incantevole appartamento a La Thuile se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Le chalet du skieur

8,6

Le chalet du skieur

UbytováníLe chalet du skieur. Le chalet du skieur se nachází v La Thuile, 19 km od Skyway Monte Bianco, 28 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. Ubytování Le chalet du skieur se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La Belette

8,6

La Belette

Ubytování (Apartmán) La Belette. La Belette se nachází v centru města La Thuile, 800 metrů od lyžařských vleků Bosco Express a Les Suches. Ubytování La Belette se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Relais du Chateau Blanc

8,5

Relais du Chateau Blanc

Ubytování (Hotel) Relais du Chateau Blanc. Relais du Chateau Blanc se nachází v La Thuile, 18 km od Skyway Monte Bianco a 28 km od Step Into the Void. Ubytování Relais du Chateau Blanc se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

ALTIDO Charming Flat with Balcony and Mountain View

8,5

ALTIDO Charming Flat with Balcony and Mountain View

Ubytování (Chata) ALTIDO Charming Flat with Balcony and Mountain View. ALTIDO Charming Flat with Balcony and Mountain View nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město, asi 18 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování ALTIDO Charming Flat with Balcony and Mountain View se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La Casa di Olivia - direttamente sulle piste (ski-in / ski-out)

8,5

La Casa di Olivia - direttamente sulle piste (ski-in / ski-out)

Ubytování (Apartmán) La Casa di Olivia - direttamente sulle piste (ski-in / ski-out). La Casa di Olivia - direttamente sulle piste (ski-in / ski-out) se nachází v La Thuile, v blízkosti lanovky Les Suches a 600 metrů od Espace San Bernardo. Ubytování La Casa di Olivia - direttamente sulle piste (ski-in / ski-out) se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Chateau Blanc

8,5

Hotel Chateau Blanc

Ubytování (Hotel) Hotel Chateau Blanc. Centrally located in La Thuile, Hotel Chateau Blanc offers Alpine-style rooms. It is 200 metres from the ski lift to the Espace San Bernardo slopes. Ubytování Hotel Chateau Blanc se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Miramonti Hotel Restaurant & Wellness

8,5

Le Miramonti Hotel Restaurant & Wellness

Ubytování (Hotel) Le Miramonti Hotel Restaurant & Wellness. Le Miramonti Hotel and Wellness is in the centre of La Thuile and a 5-minute walk from the ski slopes. It has spa facilities and an indoor pool. Ubytování Le Miramonti Hotel Restaurant & Wellness se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Re Delle Alpi Resort & Spa

8,4

Re Delle Alpi Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Re Delle Alpi Resort & Spa. Hotel Re Delle Alpi Resort & Spa se nachází v nadmořské výšce 2000 metrů, přímo na sjezdovkách, 8 km od centra města La Thuile. Ubytování Re Delle Alpi Resort & Spa se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Hotel Les Granges

8,3

Hotel Les Granges

Ubytování (Hotel) Hotel Les Granges. Les Granges Hotel stojí na cestě do Colle San Carlo, 3 km od lyžařských vleků La Thuille. Ubytování Hotel Les Granges se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La Thuile

8,3

La Thuile

Ubytování (Apartmán) La Thuile. Tento apartmán se nachází v La Thuile, 6 km od lanovky Les Suches. Nabízí ubytování s balkonem. Ubytování La Thuile se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Adèle

8,3

Appartamento Adèle

Ubytování (Apartmán) Appartamento Adèle. Appartamento Adèle se nachází v La Thuile, necelý 1 km od Espace San Bernardo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Adèle se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento in La Thuile località Thovex

8,2

Appartamento in La Thuile località Thovex

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento in La Thuile località Thovex. Appartamento in La Thuile località Thovex se nachází v La Thuile, 1,6 km od Espace San Bernardo a 2 km od lanovky Les Suches, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento in La Thuile località Thovex se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

La Golette Apartment

8,1

La Golette Apartment

Ubytování (Apartmán) La Golette Apartment. La Golette Apartment se nachází 19 km od Skyway Monte Bianco a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La Golette Apartment se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Chalet Mew

8,1

Chalet Mew

Ubytování (Apartmán) Chalet Mew. Chalet Mew se nachází v La Thuile, necelý 1 km od Espace San Bernardo a 17 minut chůze od lanovky Les Suches, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s... Ubytování Chalet Mew se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

AUGUSTA casa vacanza

8,1

AUGUSTA casa vacanza

Ubytování (Apartmán) AUGUSTA casa vacanza. AUGUSTA casa vacanza se nachází asi 700 metrů od lanovky Les Suches a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování AUGUSTA casa vacanza se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Livia

8

Maison Livia

Ubytování (Apartmány) Maison Livia. Maison Livia se nachází v La Thuile, pouhých 19 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Maison Livia se nachází ve městě La Thuile (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě La Thuile

Město La Thuile se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 80 hotelů a ubytování ve městě La Thuile.