Hledat

Ubytování

Ubytování město Aosta

Ve městě Aosta (Itálie) máme celkem 506 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Aosta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Aosta

Le Porte luxury apartment

10

Le Porte luxury apartment

Ubytování (Apartmány) Le Porte luxury apartment. Le Porte luxury apartment se nachází v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco a 47 km od Step Into the Void. Ubytování Le Porte luxury apartment se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Le finestre su Aosta

10

Le finestre su Aosta

Ubytování (Apartmán) Le finestre su Aosta. Le finestre su Aosta se nachází v Aostě, 500 metrů od lanovky Pila, a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Le finestre su Aosta se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa di Sant'Anselmo - La Loggia

10

Casa di Sant'Anselmo - La Loggia

Ubytování (Apartmán) Casa di Sant'Anselmo - La Loggia. Casa di Sant'Anselmo Loft se nachází v Aostě a nabízí zahradu. Ubytování Casa di Sant'Anselmo - La Loggia se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Aubert 64

10

Aubert 64

Ubytování (Apartmán) Aubert 64. Aubert 64 se nachází v Aostě, 37 km od Skyway Monte Bianco, 47 km od Step Into the Void a 47 km od Aiguille du Midi. Ubytování Aubert 64 se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento Il Cervo

10

Appartamento Il Cervo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Il Cervo. Appartamento Il Cervo se nachází v Aostě a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Il Cervo se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Cameretta Azzurrina

10

Cameretta Azzurrina

Ubytování (Privát) Cameretta Azzurrina. Cameretta Azzurrina se nachází v Aostě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cameretta Azzurrina se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

CASA VACANZE CLO 3 CAMERE 2 BAGNI

10

CASA VACANZE CLO 3 CAMERE 2 BAGNI

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VACANZE CLO 3 CAMERE 2 BAGNI. CASA VACANZE CLO 3 CAMERE 2 BAGNI se nachází asi 5 km od lanovky Pila a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování CASA VACANZE CLO 3 CAMERE 2 BAGNI se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison De Laurent

10

La Maison De Laurent

Ubytování (Apartmán) La Maison De Laurent. La Maison De Laurent se nachází v Aostě. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Maison De Laurent se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Maison de Patty

9,9

La Maison de Patty

Ubytování (Chata) La Maison de Patty. La Maison de Patty se nachází asi 48 km od Step Into the Void a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování La Maison de Patty se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Les fleuves - Doire

9,9

Les fleuves - Doire

Ubytování (Apartmány) Les fleuves - Doire. Les fleuves - Doire se nachází v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco a 48 km od Step Into the Void. Ubytování Les fleuves - Doire se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Atmosfera & Vista Mozzafiato Chalet

9,9

Atmosfera & Vista Mozzafiato Chalet

Ubytování (Apartmán) Atmosfera & Vista Mozzafiato Chalet. Atmosfera & Vista Mozzafiato Chalet se nachází v Aostě a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Atmosfera & Vista Mozzafiato Chalet se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Settimo Cielo Apartment Aosta

9,9

Settimo Cielo Apartment Aosta

Ubytování (Apartmány) Settimo Cielo Apartment Aosta. Settimo Cielo Apartment Aosta se nachází v Aostě, 37 km od Skyway Monte Bianco a 47 km od Step Into the Void. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Settimo Cielo Apartment Aosta se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

La Vache Qui Roule

9,9

La Vache Qui Roule

Ubytování (Apartmány) La Vache Qui Roule. La Vache Qui Roule se nachází v Aostě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Vache Qui Roule se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Les fleuves - Buthier

9,8

Les fleuves - Buthier

Ubytování (Apartmány) Les fleuves - Buthier. Les fleuves - Buthier se nachází v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco a 48 km od Step Into the Void. Ubytování Les fleuves - Buthier se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

profumo di legno

9,8

profumo di legno

Ubytování (Apartmány) profumo di legno. Profumo di legno se nachází v Aostě, 44 km od Skyway Monte Bianco a 48 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson. Ubytování profumo di legno se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

CASA GIO'

9,8

CASA GIO'

Ubytování (Prázdninový dům) CASA GIO'. CASA GIO' se nachází v Aostě, 7 km od lanovky Pila, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování CASA GIO' se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Anita

9,8

Casa Anita

Ubytování (Apartmán) Casa Anita. Casa Anita se nachází v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco a 49 km od Step Into the Void. Ubytování Casa Anita se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Eco Mountain House

9,7

Eco Mountain House

Ubytování (Apartmán) Eco Mountain House. Eco Mountain House se nachází v Aostě a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Eco Mountain House se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Torrent du Chateau casa vacanze

9,7

Torrent du Chateau casa vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Torrent du Chateau casa vacanze. Torrent du Chateau casa vacanze se nachází v Aostě. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Torrent du Chateau casa vacanze se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison d'Ange

9,7

Maison d'Ange

Ubytování (Apartmán) Maison d'Ange. Maison d'Ange se nachází asi 5 km od lanovky Pila a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Maison d'Ange se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Cadran Solaire - Nel cuore di Aosta

9,7

Le Cadran Solaire - Nel cuore di Aosta

Ubytování (Apartmán) Le Cadran Solaire - Nel cuore di Aosta. Le Cadran Solaire - Nel cuore di Aosta se nachází v Aostě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Sídlí v budově ze 17. Ubytování Le Cadran Solaire - Nel cuore di Aosta se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamento a 100 metri da Piazza della Repubblica con Aria condizionata

9,7

Appartamento a 100 metri da Piazza della Repubblica con Aria condizionata

Ubytování (Apartmán) Appartamento a 100 metri da Piazza della Repubblica con Aria condizionata. Appartamento a 100 metri da Piazza della Repubblica con Aria condizionata se nachází v Aostě, 1,6 km od lanovky Pila. Ubytování Appartamento a 100 metri da Piazza della Repubblica con Aria condizionata se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Sui Generis - Aosta Urban Apartments STRUTTURA DI NUOVA APERTURA

9,7

Sui Generis - Aosta Urban Apartments STRUTTURA DI NUOVA APERTURA

Ubytování (Apartmány) Sui Generis - Aosta Urban Apartments STRUTTURA DI NUOVA APERTURA. Sui Generis - Aosta Urban Apartments STRUTTURA DI NUOVA APERTURA se nachází v Aostě, 37 km od Skyway Monte Bianco a 47 km od Step Into the Void. Ubytování Sui Generis - Aosta Urban Apartments STRUTTURA DI NUOVA APERTURA se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Studio 55

9,7

Studio 55

Ubytování (Apartmány) Studio 55. Studio 55 nabízí ubytování v Aostě, 48 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. Skyway Monte Bianco je vzdálený 37 km. Ubytování Studio 55 se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

BELABRI'- centralissime mansarde charme&comfort

9,7

BELABRI'- centralissime mansarde charme&comfort

Ubytování (Apartmány) BELABRI'- centralissime mansarde charme&comfort. BELABRI'- centralissime mansarde charme&comfort se nachází v Aostě, 37 km od Skyway Monte Bianco a 47 km od Step Into the Void. Ubytování BELABRI'- centralissime mansarde charme&comfort se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Chaligne Suite

9,7

Chaligne Suite

Ubytování (Apartmán) Chaligne Suite. Chaligne Suite s výhledem do zahrady nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 48 km od Step Into the Void. Ubytování Chaligne Suite se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

casa mauro

9,7

casa mauro

Ubytování (Prázdninový dům) casa mauro. casa mauro se nachází v Aostě, jen 3,5 km od lanovky Pila. Nabízí gril, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování má balkon a výhled na řeku. Ubytování casa mauro se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Mon grenier

9,7

Mon grenier

Ubytování (Apartmán) Mon grenier. Mon grenier se nachází v Aostě, 35 km od Skyway Monte Bianco a 46 km od Step Into the Void. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Mon grenier se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Petite Maison

9,7

La Petite Maison

Ubytování (Prázdninový dům) La Petite Maison. La Petite Maison se nachází v Aostě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Petite Maison se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Thuillettaz B&B Maisons de Montagne

9,7

La Thuillettaz B&B Maisons de Montagne

Ubytování (Bed and breakfast) La Thuillettaz B&B Maisons de Montagne. La Thuillettaz B&B se nachází v Saint-Rhémy-en-bosses a nabízí ubytování s posezením. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování La Thuillettaz B&B Maisons de Montagne se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison Martina

9,7

Maison Martina

Ubytování (Apartmány) Maison Martina. Maison Martina se nachází v Aostě, pouhých 38 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Maison Martina se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

B&B Mont Mars

9,7

B&B Mont Mars

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Mont Mars. B&B Mont Mars se nachází ve městě Fontainemore, 44 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a hradu Graines, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s... Ubytování B&B Mont Mars se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Appartamenti Bioula

9,7

Appartamenti Bioula

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Bioula. Tento apartmán se nachází v Aostě, 3,5 km od lanovky Pila. Nabízí terasu a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Appartamenti Bioula se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa di Sant'Anselmo - Le Volte

9,7

Casa di Sant'Anselmo - Le Volte

Ubytování (Apartmán) Casa di Sant'Anselmo - Le Volte. Casa di Sant'Anselmo se nachází v Aostě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa di Sant'Anselmo - Le Volte se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Profumo Di Legno

9,7

Profumo Di Legno

Ubytování (Apartmán) Profumo Di Legno. Profumo Di Legno se nachází v Aostě a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Profumo Di Legno se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

DeTillierStudiò

9,6

DeTillierStudiò

Ubytování (Apartmán) DeTillierStudiò. DeTillierStudiò se nachází v Aostě, pouhých 48 km od Step Into the Void a Aiguille du Midi. Ubytování DeTillierStudiò se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa di Tia

9,6

Casa di Tia

Ubytování (Apartmán) Casa di Tia. Casa di Tia se nachází v Aostě, 2,2 km od lanovky Pila. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa di Tia se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Aymon de Challant

9,6

Aymon de Challant

Ubytování (Penzion) Aymon de Challant. Aymon de Challant se nachází v Aostě, 2,3 km od lanovky Pila, a nabízí výhled na město. Ubytování Aymon de Challant se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

appartamento due

9,6

appartamento due

Ubytování (Apartmán) appartamento due. Appartamento due se nachází v Aostě. Nachází se 400 metrů od lanovky Pila a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování appartamento due se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La Finestra Sul Cortile

9,6

La Finestra Sul Cortile

Ubytování (Apartmán) La Finestra Sul Cortile. La Finestra Sul Cortile se nachází v Aostě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. K dispozici je soukromé parkoviště. Lanovka Pila je vzdálená 1,7 km. Ubytování La Finestra Sul Cortile se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

l'Oura B&B

9,6

l'Oura B&B

Ubytování (Bed and breakfast) l'Oura B&B. l'Oura B&B se nachází asi 6,3 km od hradu Graines a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Miniera d'oro leží 5,9 km daleko. Ubytování l'Oura B&B se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Le Lion Apartments - Bike & Ski

9,6

Le Lion Apartments - Bike & Ski

Ubytování (Apartmány) Le Lion Apartments - Bike & Ski. Le Lion Apartments - Bike & Ski se nachází v Aostě, 37 km od Skyway Monte Bianco. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Le Lion Apartments - Bike & Ski se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

La maison du boulevard

9,6

La maison du boulevard

Ubytování (Apartmán) La maison du boulevard. La maison se nachází v Aostě, pouhých 37 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování La maison du boulevard se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Surville

9,6

Surville

Ubytování (Apartmány) Surville. Surville se nachází v Aostě a nabízí ubytování s balkonem. Lanovka Pila je vzdálená 1,1 km. Ubytování Surville se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Tra montagna e città

9,6

Tra montagna e città

Ubytování (Apartmán) Tra montagna e città. Tra montagna e città se nachází v Aostě, 2,6 km od lanovky Pila, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Tra montagna e città se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Villa Sole

9,6

Villa Sole

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sole. Villa Sole se nachází v Aostě, 49 km od Miniera d'oro Chamousira Brusson a hradu Graines, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Sole se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Locazione Turistica Cima

9,6

Locazione Turistica Cima

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cima. Locazione Turistica Cima se nachází v Aostě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Cima se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Malherbes

9,6

Malherbes

Ubytování (Apartmán) Malherbes. Malherbes se nachází v Aostě, 2 km od lanovky Pila, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Malherbes se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Maison du Pont Romain

9,6

Maison du Pont Romain

Ubytování (Apartmán) Maison du Pont Romain. La Maison du Pont Romain nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco, 49 km od Step Into the Void a 49 km od Aiguille du... Ubytování Maison du Pont Romain se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Casa Ponte Romano

9,6

Casa Ponte Romano

Ubytování (Apartmány) Casa Ponte Romano. Casa Ponte Romano se nachází v Aostě, 38 km od Skyway Monte Bianco a 48 km od Step Into the Void. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Ponte Romano se nachází ve městě Aosta (Itálie - Valle d'Aosta).

Un nido nel centro storico di Aosta

9,6

Un nido nel centro storico di Aosta

Ubytování (Apartmán) Un nido nel centro storico di Aosta. Un nido nel centro storico di Aosta se nachází v Aostě, pouhých 37 km od Skyway Monte Bianco. Ubytování Un nido nel centro storico di Aosta se nachází ve městě (Itálie - Valle d'Aosta).

Ubytování ve městě Aosta

Město Aosta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 506 hotelů a ubytování ve městě Aosta.