Hledat

Ubytování

Toskánsko

V regionu Toskánsko (Itálie) máme celkem 33865 hotelů a ubytování.

Pro region Toskánsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Florencie (5510), Lucca (1108), Cortona (702), Viareggio (389), San Gimignano (372), Arezzo (323), Forte dei Marmi (251), Pietrasanta (222), Castiglione della Pescaia (207), Volterra (201). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Toskánsko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Toskánsko

Appartamento Bacco

10

Appartamento Bacco

Ubytování (Apartmány) Appartamento Bacco. Appartamento Bacco se nachází v Lido di Camaiore a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Appartamento Bacco se nachází ve městě Lido di Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms

10

Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms. Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází v Camaiore v Toskánsku a nabízí balkon. Do Pisy je to 27 km. Ubytování Amazing home in Camaiore with 3 Bedrooms se nachází ve městě Camaiore (Itálie - Toskánsko).

Amazing home in Bargecchia with WiFi

10

Amazing home in Bargecchia with WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Bargecchia with WiFi. Amazing home in Bargecchia with WiFi se nachází ve městě Corsanico-Bargecchia. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Amazing home in Bargecchia with WiFi se nachází ve městě CorsanicoBargecchia (Itálie - Toskánsko).

Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms

10

Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Rosignano Solvay, 1,2 km od pláže Garagolo a 2,2 km od pláže Caletta. Ubytování Amazing apartment in Rosignano Solvay with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Rosignano Solvay (Itálie - Toskánsko).

Ancient House in the Historic Center of Sarteano

10

Ancient House in the Historic Center of Sarteano

Ubytování (Apartmán) Ancient House in the Historic Center of Sarteano. Ancient House in the Historic Center of Sarteano se nachází v Sarteanu, 46 km od hory Amiata a 15 km od Terme di Montepulciano. Ubytování Ancient House in the Historic Center of Sarteano se nachází ve městě Sarteano (Itálie - Toskánsko).

Appartamento incantevole sul lungomare

10

Appartamento incantevole sul lungomare

Ubytování (Apartmány) Appartamento incantevole sul lungomare. Appartamento incantevole sul lungomare se nachází ve Viareggiu, jen pár kroků od pláže Viareggio, 1,2 km od pláže Lido di Camaiore a 25 km od katedrály v... Ubytování Appartamento incantevole sul lungomare se nachází ve městě Viareggio (Itálie - Toskánsko).

Appartamento La Foresta Abetone

10

Appartamento La Foresta Abetone

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamento La Foresta Abetone. Appartamento La Foresta Abetone se nachází asi 7,9 km od obce Abetone/Val di Luce a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento La Foresta Abetone se nachází ve městě Abetone (Itálie - Toskánsko).

Art Apartment Luxury Family suite

10

Art Apartment Luxury Family suite

Ubytování (Apartmán) Art Apartment Luxury Family suite. Art Apartment Luxury Family suite se nachází ve florentské čtvrti Santa Croce, nedaleko galerie Uffizi, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Art Apartment Luxury Family suite se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

Atelier Altafronte

10

Atelier Altafronte

Ubytování (Penzion) Atelier Altafronte. Atelier Altafronte se nachází ve Florencii, 200 metrů od galerie Uffizi a paláce Vecchio. Nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Ubytování Atelier Altafronte se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

Alloro 1

10

Alloro 1

Ubytování (Apartmán) Alloro 1. Alloro 1 se nachází v Marciana Marina, pouhých 400 metrů od pláže Marciana Marina, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alloro 1 se nachází ve městě Marciana Marina (Itálie - Elba).

Apartment in B&B Del Giglio

10

Apartment in B&B Del Giglio

Ubytování (Apartmán) Apartment in B&B Del Giglio. Apartment in B&B Del Giglio se nachází v obci San Donato in Poggio a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment in B&B Del Giglio se nachází ve městě San Donato in Poggio (Itálie - Toskánsko).

Apartment Stazzema (LU) with Sea View I

10

Apartment Stazzema (LU) with Sea View I

Ubytování (Apartmán) Apartment Stazzema (LU) with Sea View I. Apartment Stazzema (LU) with Sea View I se nachází v Culle. 47 km od Pisy. Ubytování Apartment Stazzema (LU) with Sea View I se nachází ve městě Culla (Itálie - Toskánsko).

2 Rooms next to a market and Piazza Santa Croce

10

2 Rooms next to a market and Piazza Santa Croce

Ubytování (Apartmány) 2 Rooms next to a market and Piazza Santa Croce. 2 Rooms next to a market and Piazza Santa Croce se nachází v centru Florencie, necelý 1 km od náměstí Piazza della Signoria a 10 minut chůze od katedrály... Ubytování 2 Rooms next to a market and Piazza Santa Croce se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo

10

2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo. 2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo se nachází v Arezzu, pouhých 500 metrů od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování 2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

APPARTAMENTO IL CORSO

10

APPARTAMENTO IL CORSO

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO IL CORSO. APPARTAMENTO IL CORSO se nachází v obci Roccatederighi v Toskánsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Výhled směřuje na moře a město. Ubytování APPARTAMENTO IL CORSO se nachází ve městě Roccatederighi (Itálie - Toskánsko).

Casa Rossa

10

Casa Rossa

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rossa. Casa Rosa se nachází na panoramatickém místě s výhledem na kraj Chianti, 5 minut jízdy od obce Luia, a nabízí apartmány s venkovním bazénem a zahradou. Ubytování Casa Rossa se nachází ve městě Certaldo (Itálie - Toskánsko).

Casa Cipressino

10

Casa Cipressino

Ubytování (Apartmány) Casa Cipressino. Casa Cipressino se nachází ve městě Pescia a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Cipressino se nachází ve městě Pescia (Itálie - Toskánsko).

Casa di Campagna Pianelli

10

Casa di Campagna Pianelli

Ubytování (Venkovský dům) Casa di Campagna Pianelli. Casa di Campagna Pianelli se nachází v Pergine Valdarno a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa di Campagna Pianelli se nachází ve městě Pergine Valdarno (Itálie - Toskánsko).

Casa della Luce Luxury

10

Casa della Luce Luxury

Ubytování (Apartmány) Casa della Luce Luxury. Casa della Luce Luxury se nachází přímo v centru Luccy, 20 km od Šikmé věže a katedrály v Pise. Ubytování Casa della Luce Luxury se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa al Mare vista Alpi Apuane

10

Casa al Mare vista Alpi Apuane

Ubytování (Apartmány) Casa al Mare vista Alpi Apuane. Casa al Mare vista se nachází v Cinquale v Toskánsku. Alpi Apuane má terasu a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa al Mare vista Alpi Apuane se nachází ve městě Cinquale (Itálie - Toskánsko).

Campanella

10

Campanella

Ubytování (Prázdninový dům) Campanella. Campanella se nachází v obci Palagnana a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campanella se nachází ve městě Palagnana (Itálie - Toskánsko).

Campo del Rosario

10

Campo del Rosario

Ubytování (Prázdninový dům) Campo del Rosario. Campo del Rosario se nachází v Montescudaiu a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Campo del Rosario se nachází ve městě Montescudaio (Itálie - Toskánsko).

Beautiful home in Gaiole in Chianti SI with 5 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

10

Beautiful home in Gaiole in Chianti SI with 5 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Gaiole in Chianti SI with 5 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool. Beautiful home in Gaiole in Chianti SI s 5 ložnicemi, soukromým bazénem a venkovním bazénem se nachází 27 km od náměstí Piazza del Campo, 42 km od náměstí... Ubytování Beautiful home in Gaiole in Chianti SI with 5 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Rosennano (Itálie - Toskánsko).

Beautiful Mansion in Poppi with Pool

10

Beautiful Mansion in Poppi with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful Mansion in Poppi with Pool. Beautiful Mansion in Poppi with Pool se nachází v Poppi a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 38 km od Arezza. Ubytování Beautiful Mansion in Poppi with Pool se nachází ve městě Poppi (Itálie - Toskánsko).

Boccaccio elegant apartment in Oltrarno

10

Boccaccio elegant apartment in Oltrarno

Ubytování (Apartmány) Boccaccio elegant apartment in Oltrarno. Boccaccio Elegant apartment in Oltrarno se nachází v centru Florencie, kousek od paláce Pitti a paláce Strozzi. Ubytování Boccaccio elegant apartment in Oltrarno se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

Attractive mansion in Chianacce with swimming pool

10

Attractive mansion in Chianacce with swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Attractive mansion in Chianacce with swimming pool. Attractive Mansion in Chianacce with swimming pool se nachází v obci Valiano a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Montepulciana je to 19 km. Ubytování Attractive mansion in Chianacce with swimming pool se nachází ve městě Valiano (Itálie - Toskánsko).

b & b in the heart of Florence

10

b & b in the heart of Florence

Ubytování (Penzion) b & b in the heart of Florence. B & b in the heart of Florence nabízí klimatizované pokoje ve florentské čtvrti Uffizi, 300 metrů od náměstí Piazza della Signoria. Ubytování b & b in the heart of Florence se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

Awesome home in Pietrasanta with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

10

Awesome home in Pietrasanta with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Pietrasanta with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool. Úžasný dům in Pietrasanta se 4 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v obci Pietrasanta. Ubytování Awesome home in Pietrasanta with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Pietrasanta (Itálie - Toskánsko).

Bicchi Belvedere Scarlino

10

Bicchi Belvedere Scarlino

Ubytování (Apartmán) Bicchi Belvedere Scarlino. Bicchi Belvedere Scarlino se nachází ve Scarlinu v Toskánsku a nabízí balkon a výhled na město. 17 km od Punta Ala. Ubytování Bicchi Belvedere Scarlino se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture

10

Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture

Ubytování (Prázdninový dům) Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture. Blissful Villa with Terrace Garden Furniture se nachází v Orentanu v Toskánsku a nabízí zahradu. Lido di Camaiore je 40 km daleko. Ubytování Blissful Villa with Terrace Garden Garden Furniture se nachází ve městě Staffoli (Itálie - Toskánsko).

BIO Tuscan Farmhouse by the river, peaceful place

10

BIO Tuscan Farmhouse by the river, peaceful place

Ubytování (Prázdninový dům) BIO Tuscan Farmhouse by the river, peaceful place. BIO toskánský Farmhouse by the river, quiet place se nachází v Caprese Michelangelo. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BIO Tuscan Farmhouse by the river, peaceful place se nachází ve městě Caprese Michelangelo (Itálie - Toskánsko).

B&B Naturista e Spa mondosospeso

10

B&B Naturista e Spa mondosospeso

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Naturista e Spa mondosospeso. B&B Naturista e Spa mondosospeso se nachází ve městě Lucca a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování B&B Naturista e Spa mondosospeso se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa Arturo a Firenze

10

Casa Arturo a Firenze

Ubytování (Apartmány) Casa Arturo a Firenze. Casa Arturo a Firenze se nachází ve Florencii, 1,8 km od kostela Santa Maria Novella a 2 km od kongresového centra Fortezza da Basso. Ubytování Casa Arturo a Firenze se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

Casa Brigante Luxury with Pool

10

Casa Brigante Luxury with Pool

Ubytování (Penzion) Casa Brigante Luxury with Pool. Casa Brigante Luxury with Pool se nachází v Capannori, 25 km od Šikmé věže a 26 km od katedrály. Ubytování Casa Brigante Luxury with Pool se nachází ve městě Capannori (Itálie - Toskánsko).

Casa Benedetta - Together in Tuscany

10

Casa Benedetta - Together in Tuscany

Ubytování (Apartmán) Casa Benedetta - Together in Tuscany. Casa Benedetta - Together in Tuscany se nachází v Cortoně, 30 km od náměstí Piazza Grande a 37 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Casa Benedetta - Together in Tuscany se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casetta i Ciliegi

10

Casetta i Ciliegi

Ubytování (Vila) Casetta i Ciliegi. Casetta i Ciliegi se nachází v Cortoně a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casetta i Ciliegi se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casale Chiesina

10

Casale Chiesina

Ubytování (Vila) Casale Chiesina. Casale Chiesina se nachází v obci Bibbiena v Toskánsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casale Chiesina se nachází ve městě Bibbiena (Itálie - Toskánsko).

Casa White

10

Casa White

Ubytování (Vily) Casa White. Casa White se nachází v Castiglion Fiorentino a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování Casa White se nachází ve městě Castiglion Fiorentino (Itálie - Toskánsko).

Casale il Gualdo

10

Casale il Gualdo

Ubytování (Vila) Casale il Gualdo. Agriturismo il Gualdo se nachází v srdci regionu Chianti a nabízí bezplatný venkovní bazén a zahradu. Ubytování Casale il Gualdo se nachází ve městě Radda in Chianti (Itálie - Toskánsko).

Cesar's House

10

Cesar's House

Ubytování (Apartmány) Cesar's House. Cesar's House se nachází ve Florencii, 2,9 km od kostela Santa Maria Novella, 2,9 km od kongresového centra Fortezza da Basso a 3,3 km od paláce Strozzi, a... Ubytování Cesar's House se nachází ve městě San Firenze - Fonte Di Sala (Itálie - Toskánsko).

Characteristic cottage in the Tuscan hills

10

Characteristic cottage in the Tuscan hills

Ubytování (Prázdninový dům) Characteristic cottage in the Tuscan hills. Charakteristická chata v toskánských kopcích Castiglion Fiorentino nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 22 km od náměstí Piazza Grande a 46 km od lázní... Ubytování Characteristic cottage in the Tuscan hills se nachází ve městě Castiglion Fiorentino (Itálie - Toskánsko).

Chaming Farmhouse in Tuscany with Swimming Pool

10

Chaming Farmhouse in Tuscany with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Chaming Farmhouse in Tuscany with Swimming Pool. Located in San Quirico dʼOrcia, 43 km from Mount Amiata, 7. Ubytování Chaming Farmhouse in Tuscany with Swimming Pool se nachází ve městě San Quirico dʼOrcia (Itálie - Toskánsko).

Charming central modern apartment Marco

10

Charming central modern apartment Marco

Ubytování (Apartmány) Charming central modern apartment Marco. Charming central modern apartment Marco se nachází v Pise, 1,8 km od náměstí Piazza dei Miracoli a katedrály. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Charming central modern apartment Marco se nachází ve městě Pisa (Itálie - Toskánsko).

Countryside apartment with private parking

10

Countryside apartment with private parking

Ubytování (Prázdninový dům) Countryside apartment with private parking. Countryside apartment with private parking se nachází v San Giuliano Terme a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou... Ubytování Countryside apartment with private parking se nachází ve městě San Giuliano Terme (Itálie - Toskánsko).

Cortona Suite The house with well and The frescos palace

10

Cortona Suite The house with well and The frescos palace

Ubytování (Apartmány) Cortona Suite The house with well and The frescos palace. Cortona Suite se nachází 31 km od náměstí Piazza Grande a 37 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Cortona Suite The house with well and The frescos palace se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Confortevole locale

10

Confortevole locale

Ubytování (Apartmán) Confortevole locale. Confortevole locale se nachází v Rosignano Marittimo v Toskánsku a nabízí balkon. 31 km od přístavu Livorno. Ubytování Confortevole locale se nachází ve městě Livorno (Itálie - Toskánsko).

Castel Di Gufi

10

Castel Di Gufi

Ubytování (Prázdninový dům) Castel Di Gufi. Castel Di Gufi se nachází uprostřed venkovské krajiny v obci Comano a nabízí zahradu s lehátky. Ubytování Castel Di Gufi se nachází ve městě Comano (Itálie - Toskánsko).

casa il colle con piscina privata

10

casa il colle con piscina privata

Ubytování (Prázdninový dům) casa il colle con piscina privata. casa il colle con piscina privata se nachází ve městě Strada a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. 48 km od Montecatini Terme. Ubytování casa il colle con piscina privata se nachází ve městě Strada (Itálie - Toskánsko).

Casa Padronale Il Casotto

10

Casa Padronale Il Casotto

Ubytování (Farma) Casa Padronale Il Casotto. Casa Padronale se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a výhledem do zahrady. Il Casotto se nachází v Chiusi della Verna. 20 km od Arezza. Ubytování Casa Padronale Il Casotto se nachází ve městě Chiusi della Verna (Itálie - Toskánsko).

CASA MIA

10

CASA MIA

Ubytování (Apartmány) CASA MIA. CASA MIA se nachází v letovisku Cana a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 16 km od Saturnie. Ubytování CASA MIA se nachází ve městě Cana (Itálie - Toskánsko).

Casa Vacanze Chianti Summer

10

Casa Vacanze Chianti Summer

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Chianti Summer. Casa Vacanze Chianti Summer se nachází v obci Gaiole in Chianti, 27 km od náměstí Piazza Matteotti a 28 km od náměstí Piazza del Campo, a nabízí... Ubytování Casa Vacanze Chianti Summer se nachází ve městě Gaiole in Chianti (Itálie - Toskánsko).

Ubytování v městech regionu Toskánsko

Ubytování v městech regionu Toskánsko