Hledat

Ubytování

Ubytování město Castiglione della Pescaia

Ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie) máme celkem 207 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castiglione della Pescaia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castiglione della Pescaia

Appartamento Sole

10

Appartamento Sole

UbytováníAppartamento Sole. Appartamento Sole se nachází v Castiglione della Pescaia v Toskánsku a nabízí balkon. 1,6 km od pláže Castiglione della Pescaia. Ubytování Appartamento Sole se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Appartamento sul mare con giardino e posto auto

10

Appartamento sul mare con giardino e posto auto

UbytováníAppartamento sul mare con giardino e posto auto. Appartamento sul mare con giardino e posto auto se nachází v Castiglione della Pescaia, pouhých 100 metrů od pláže Castiglione della Pescaia, a nabízí... Ubytování Appartamento sul mare con giardino e posto auto se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Incantevole SALICORNIA vicino spiaggia e centro

10

Incantevole SALICORNIA vicino spiaggia e centro

UbytováníIncantevole SALICORNIA vicino spiaggia e centro. Incantevole SALICORNIA vicino spiaggia e centro se nachází v Castiglione della Pescaia, necelý 1 km od pláže Castiglione della Pescaia a 18 minut chůze od... Ubytování Incantevole SALICORNIA vicino spiaggia e centro se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

APPARTAMENTI PANORAMICI VISTA MARE

10

APPARTAMENTI PANORAMICI VISTA MARE

UbytováníAPPARTAMENTI PANORAMICI VISTA MARE. APPARTAMENTI PANORAMICI VISTA MARE se nachází v Castiglione della Pescaia, necelý 1 km od pláže Castiglione della Pescaia a 19 km od golfového klubu Punta... Ubytování APPARTAMENTI PANORAMICI VISTA MARE se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Vista Mare - Tuscany Charming House

10

Vista Mare - Tuscany Charming House

UbytováníVista Mare - Tuscany Charming House. Vista Mare - Tuscany Charming House se nachází v Castiglione della Pescaia, 19 km od golfového klubu Punta Ala, 41 km od regionálního parku Maremma a 50 km... Ubytování Vista Mare - Tuscany Charming House se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casa Cesarina

10

Casa Cesarina

UbytováníCasa Cesarina. Casa Cesarina se nachází v Castiglione della Pescaia, 300 metrů od pláže Levante a 1,2 km od pláže Castiglione della Pescaia. Ubytování Casa Cesarina se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

APPARTAMENTI Il rosmarino

10

APPARTAMENTI Il rosmarino

UbytováníAPPARTAMENTI Il rosmarino. APPARTAMENTI Il rosmarino se nachází v Castiglione della Pescaia, 2 km od pláže Le Rocchette a 2,3 km od pláže Castiglione della Pescaia. Ubytování APPARTAMENTI Il rosmarino se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Alma

10

Locazione Turistica Alma

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Alma. Locazione Turistica Alma se nachází v Castiglione della Pescaia, 2 km od pláže Punta Ala, a nabízí ubytování s klimatizací. 2 km od pláže Cala Violina. Ubytování Locazione Turistica Alma se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casa Aldo : splendida, con vista esclusiva

10

Casa Aldo : splendida, con vista esclusiva

UbytováníCasa Aldo : splendida, con vista esclusiva. Casa Aldo: splendida, con vista esclusiva se může pochlubit výhledem na moře a nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 20 km od Klimatizovaný golfový... Ubytování Casa Aldo : splendida, con vista esclusiva se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

A pochi metri dal mare

10

A pochi metri dal mare

UbytováníA pochi metri dal mare. A pochi metri dal mare se nachází asi 100 metrů od pláže Levante a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování A pochi metri dal mare se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Laura G BILO

10

Laura G BILO

UbytováníLaura G BILO. Laura G BILO se nachází v Castiglione della Pescaia, 1 km od pláže Castiglione della Pescaia, 1,6 km od pláže Levante a 18 km od golfového klubu Punta Ala. Ubytování Laura G BILO se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casa Velio

9,9

Casa Velio

UbytováníCasa Velio. Casa Velio nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory, asi 23 km od Golf Club Punta Ala nabízí přístup na terasu, bezplatné parkování a... Ubytování Casa Velio se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Baroncio by Gio

9,8

Baroncio by Gio

Ubytování (Apartmány) Baroncio by Gio. Agriturismo Baroncio, Casale Baroncello se nachází v Castiglione della Pescaia, 16 km od Marina di Grosseto, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné... Ubytování Baroncio by Gio se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Podere il Leccio

9,7

Agriturismo Podere il Leccio

Ubytování (Farma) Agriturismo Podere il Leccio. Agriturismo Podere se nachází v Castiglione della Pescaia, 47 km od Porto Santo Stefano. il Leccio nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agriturismo Podere il Leccio se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Villetta CIRO fronte mare 3 camere giardino e parcheggio

9,7

Villetta CIRO fronte mare 3 camere giardino e parcheggio

UbytováníVilletta CIRO fronte mare 3 camere giardino e parcheggio. Villetta CIRO fronte mare 3 camere giardino e parcheggio se nachází v Castiglione della Pescaia, 1,5 km od pláže Levante, 19 km od golfového klubu Punta... Ubytování Villetta CIRO fronte mare 3 camere giardino e parcheggio se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Il Poggetto primo piano con terrazza a picco sul mare

9,7

Il Poggetto primo piano con terrazza a picco sul mare

UbytováníIl Poggetto primo piano con terrazza a picco sul mare. Il Poggetto primo piano con terrazza se nachází v Castiglione della Pescaia, jen 2,7 km od pláže Levante. Ubytování Il Poggetto primo piano con terrazza a picco sul mare se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

A casa di Ale

9,6

A casa di Ale

UbytováníA casa di Ale. A casa di Ale se nachází 1 km od pláže Castiglione della Pescaia a 18 km od golfového klubu Punta Ala. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování A casa di Ale se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casetta dell`Uliveto

9,6

Casetta dell`Uliveto

Ubytování (Farma) Casetta dell`Uliveto. Casetta dell`Uliveto se nachází v Macchiascandoně a nabízí výhled do zahrady, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Casetta dell`Uliveto se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Borgo Bernabei

9,6

Borgo Bernabei

Ubytování (Venkovský dům) Borgo Bernabei. Borgo Bernabei s venkovním bazénem se nachází na klidném toskánském venkově, 15 km od Castiglione della Pescaia. Ubytování Borgo Bernabei se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Villa Maria - in the hills above Florence

9,6

Villa Maria - in the hills above Florence

UbytováníVilla Maria - in the hills above Florence. Villa Maria - in the hills above Florence se nachází ve Florencii, přibližně 10 km od kostela sv. Ubytování Villa Maria - in the hills above Florence se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Punta Ala Luxury Villa

9,6

Punta Ala Luxury Villa

UbytováníPunta Ala Luxury Villa. Punta Ala Luxury Villa se nachází v Punta Ala, 2,1 km od golfového klubu Punta Ala, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Punta Ala Luxury Villa se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Il Terrazzino di Rosi

9,6

Il Terrazzino di Rosi

Ubytování (Apartmán) Il Terrazzino di Rosi. Il Terrazzino se nachází v Castiglione della Pescaia, 450 metrů od pláže Levante. di Rosi nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Il Terrazzino di Rosi se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Sogni d'orto

9,6

Sogni d'orto

Ubytování (Farma) Sogni d'orto. Sogni d'orto se nachází v Castiglione della Pescaia, 26 km od golfového klubu Punta Ala a 35 km od regionálního parku Maremma. Ubytování Sogni d'orto se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Monte Bianco

9,5

Villa Monte Bianco

Ubytování (Vila) Villa Monte Bianco. Villa Monte Bianco se nachází v Castiglione della Pescaia v Toskánsku a nabízí zahradu. Ubytování Villa Monte Bianco se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Loriana

9,5

Casa Loriana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Loriana. Casa Loriana se nachází asi 1,7 km od pláže Levante a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Casa Loriana se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

VILLETTA CON SPIAGGIA PRIVATA ALLE DUNE

9,5

VILLETTA CON SPIAGGIA PRIVATA ALLE DUNE

UbytováníVILLETTA CON SPIAGGIA PRIVATA ALLE DUNE. VILLETTA CON SPIAGGIA PRIVATA se nachází v Castiglione della Pescaia, pouhých 17 km od golfového klubu Punta Ala. Ubytování VILLETTA CON SPIAGGIA PRIVATA ALLE DUNE se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Bellavista Prile

9,5

Bellavista Prile

Ubytování (Bed and breakfast) Bellavista Prile. Bellavista Prile se nachází v Castiglione della Pescaia, 23 km od golfového klubu Punta Ala, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Bellavista Prile se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casa Attila

9,5

Casa Attila

UbytováníCasa Attila. Casa Attila se nachází v Castiglione della Pescaia, 15 km od golfového klubu Punta Ala a 46 km od přístavu Piombino. Ubytování Casa Attila se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Ancora Appartamenti

9,5

Ancora Appartamenti

UbytováníAncora Appartamenti. Ancora Appartamenti se nachází pouhých 5 minut chůze od centra Castiglione della Pescaia a nabízí moderní ubytování s balkonem nebo terasou. Ubytování Ancora Appartamenti se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Accogliente casa indipendente a 10 min dal mare ponteggio per lavori presente in giardino

9,5

Accogliente casa indipendente a 10 min dal mare ponteggio per lavori presente in giardino

Ubytování (Prázdninový dům) Accogliente casa indipendente a 10 min dal mare ponteggio per lavori presente in giardino. Accogliente casa indipendente a 10 min dal mare ponteggio per lavori presente in giardino se nachází v Castiglione della Pescaia v Toskánsku a nabízí... Ubytování Accogliente casa indipendente a 10 min dal mare ponteggio per lavori presente in giardino se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Il vecchio mandorlo

9,5

Agriturismo Il vecchio mandorlo

Ubytování (Farma) Agriturismo Il vecchio mandorlo. Agriturismo Il vecchio mandorlo se nachází v Castiglione della Pescaia v Toskánsku, 26 km od golfového klubu Punta Ala. Ubytování Agriturismo Il vecchio mandorlo se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

MARE

9,5

MARE

UbytováníMARE. MARE se nachází v Castiglione della Pescaia, 18 km od golfového klubu Punta Ala, 50 km od přístavu Piombino a 40 km od regionálního parku Maremma. Ubytování MARE se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Villa con Giardino Vista Mare

9,5

Villa con Giardino Vista Mare

UbytováníVilla con Giardino Vista Mare. Villa con Giardino Vista Mare se nachází v Castiglione della Pescaia a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou... Ubytování Villa con Giardino Vista Mare se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Tenuta Valdelmelo

9,5

Tenuta Valdelmelo

UbytováníTenuta Valdelmelo. Tenuta Valdelmelo se nachází v Castiglione della Pescaia v Toskánsku, 16 km od golfového klubu Punta Ala. Ubytování Tenuta Valdelmelo se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Nuova ristrutturazione a due passi dal Mare

9,4

Nuova ristrutturazione a due passi dal Mare

UbytováníNuova ristrutturazione a due passi dal Mare. Nuova ristrutturazione a due passi dal Mare se nachází asi 100 metrů od pláže Castiglione della Pescaia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem... Ubytování Nuova ristrutturazione a due passi dal Mare se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo La Luciana

9,4

Agriturismo La Luciana

UbytováníAgriturismo La Luciana. Agriturismo La Luciana se nachází na toskánském venkově, 7,5 km od centra Castiglione della Pescaia a moře. Má zařízenou zahradu. Ubytování Agriturismo La Luciana se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

La Cisterna

9,4

La Cisterna

Ubytování (Venkovský dům) La Cisterna. La Cisterna se nachází v Castiglione della Pescaia a nabízí zahradu, gril a terasu. 28 km od města Follonica. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Cisterna se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Il Forno Di Renzo

9,4

Il Forno Di Renzo

UbytováníIl Forno Di Renzo. Il Forno Di Renzo se nachází v Castiglione della Pescaia, 38 km od regionálního parku Maremma, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Il Forno Di Renzo se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Bandinelli

9,4

Agriturismo Bandinelli

UbytováníAgriturismo Bandinelli. Agriturismo Bandinelli se nachází v obci Braccagni v Toskánsku, 40 km od golfového klubu Punta Ala. Ubytování Agriturismo Bandinelli se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Il Giardino Degli Olivi Appartamenti

9,3

Agriturismo Il Giardino Degli Olivi Appartamenti

UbytováníAgriturismo Il Giardino Degli Olivi Appartamenti. Ubytování se nachází v Castiglione della Pescaia, 2,2 km od pláže Castiglione della Pescaia a 2,9 km od pláže Levante. Ubytování Agriturismo Il Giardino Degli Olivi Appartamenti se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Poggio Mariett

9,3

Poggio Mariett

UbytováníPoggio Mariett. Poggio Mariett se nachází na toskánském venkově, 13 km od Castiglione della Pescaia. Na zahradě je gril. Ubytování Poggio Mariett se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Serignano alle Rocchette

9,3

Agriturismo Serignano alle Rocchette

Ubytování (Aparthotel) Agriturismo Serignano alle Rocchette. Agriturismo Serignano alle Rocchette se nachází v Castiglione della Pescaia, nedaleko pláže Le Rocchette a Rocchette. Ubytování Agriturismo Serignano alle Rocchette se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Villa con Terrazza Vista Mare

9,3

Villa con Terrazza Vista Mare

UbytováníVilla con Terrazza Vista Mare. Villa con Terrazza Vista Mare se nachází v Castiglione della Pescaia, 1 km od pláže Castiglione della Pescaia a 1,4 km od pláže Levante. Ubytování Villa con Terrazza Vista Mare se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

"La Terrazza di Castiglione" APPARTAMENTI VACANZA

9,3

"La Terrazza di Castiglione" APPARTAMENTI VACANZA

Ubytování"La Terrazza di Castiglione" APPARTAMENTI VACANZA. "La Terrazza di Castiglione" APPARTAMENTI VACANZA se nachází 10 minut chůze od centra města Castiglione della Pescaia a 1 km od nejbližší pláže a nabízí... Ubytování "La Terrazza di Castiglione" APPARTAMENTI VACANZA se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casina di Rosy

9,3

Casina di Rosy

UbytováníCasina di Rosy. Casina di Rosy se nachází 400 metrů od pláže Castiglione della Pescaia a 19 km od golfového klubu Punta Ala v Castiglione della Pescaia. Ubytování Casina di Rosy se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Antica Casa Prile

9,3

Antica Casa Prile

Ubytování (Apartmány) Antica Casa Prile. Antica Casa Prile se nachází v Castiglione della Pescaia. 45 km od San Vincenza. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Antica Casa Prile se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Podere 269

9,3

Podere 269

UbytováníPodere 269. Podere 269 se nachází v Castiglione della Pescaia, 40 km od přístavu Piombino a 38 km od vlakového nádraží Piombino. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Podere 269 se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

B&B L'Acquacotta

9,3

B&B L'Acquacotta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B L'Acquacotta. L'Acquacotta B&B se nachází 5 minut jízdy od přímořského města Castiglione della Pescaia a nabízí venkovní bazén a velké zahrady. Ubytování B&B L'Acquacotta se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Ma chambre turquoise

9,3

Ma chambre turquoise

Ubytování (Penzion) Ma chambre turquoise. Ma chambre turquoise se nachází v Castiglione della Pescaia, 1,3 km od pláže Castiglione della Pescaia, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké... Ubytování Ma chambre turquoise se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Casa vacanze Le Querce

9,2

Casa vacanze Le Querce

Ubytování (Penzion) Casa vacanze Le Querce. Casa vacanze Le Querce se nachází v Castiglione della Pescaia a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Le Querce se nachází ve městě Castiglione della Pescaia (Itálie - Toskánsko).

Villa Giulia al mare

9,2

Villa Giulia al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Giulia al mare. Villa Giulia al mare se nachází asi 2,7 km od pláže Levante a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Giulia al mare se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě Castiglione della Pescaia

Město Castiglione della Pescaia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 207 hotelů a ubytování ve městě Castiglione della Pescaia.