Hledat

Ubytování

Ubytování město Cortona

Ve městě Cortona (Itálie) máme celkem 702 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cortona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cortona

Casa Benedetta - Together in Tuscany

10

Casa Benedetta - Together in Tuscany

Ubytování (Apartmán) Casa Benedetta - Together in Tuscany. Casa Benedetta - Together in Tuscany se nachází v Cortoně, 30 km od náměstí Piazza Grande a 37 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Casa Benedetta - Together in Tuscany se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casetta i Ciliegi

10

Casetta i Ciliegi

Ubytování (Vila) Casetta i Ciliegi. Casetta i Ciliegi se nachází v Cortoně a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casetta i Ciliegi se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Cortona Suite The house with well and The frescos palace

10

Cortona Suite The house with well and The frescos palace

Ubytování (Apartmány) Cortona Suite The house with well and The frescos palace. Cortona Suite se nachází 31 km od náměstí Piazza Grande a 37 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Cortona Suite The house with well and The frescos palace se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Under The Tuscan Sun

10

Under The Tuscan Sun

Ubytování (Prázdninový dům) Under The Tuscan Sun. Under The Tuscany Sun se nachází v Cortoně. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od Chianciano Terme. Ubytování Under The Tuscan Sun se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Sotto il Sole di Cortona

10

Sotto il Sole di Cortona

Ubytování (Apartmány) Sotto il Sole di Cortona. Sotto il Sole di Cortona nabízí ubytování s terasou v Cortoně. Ubytování Sotto il Sole di Cortona se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa in Castiglion Fiorentino with Private Swimming Pool

10

Villa in Castiglion Fiorentino with Private Swimming Pool

Ubytování (Vila) Villa in Castiglion Fiorentino with Private Swimming Pool. Villa in Castiglion Fiorentino with Private Swimming Pool se nachází v Cortoně a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. 18 km od Arezza. Ubytování Villa in Castiglion Fiorentino with Private Swimming Pool se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Biondi

10

Casa Biondi

UbytováníCasa Biondi. Casa Biondi se nachází v Cortoně, 30 km od náměstí Piazza Grande a 37 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Biondi se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Cozy apartment in Cortona with pool

10

Cozy apartment in Cortona with pool

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy apartment in Cortona with pool. Cozy apartment in Cortona with pool se nachází v Cortoně a nabízí tenisový kurt. 41 km od Chianciano Terme. Ubytování Cozy apartment in Cortona with pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Villa con Jacuzzi Adults Only

10

Villa con Jacuzzi Adults Only

Ubytování (Prázdninové domy) Villa con Jacuzzi Adults Only. Villa con Jacuzzi Adults Only se nachází v Cortoně, 37 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Villa con Jacuzzi Adults Only se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

VINCILUNA 4, Emma Villas

10

VINCILUNA 4, Emma Villas

Ubytování (Vila) VINCILUNA 4, Emma Villas. Vinciluna 4 se nachází v Cortoně a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování VINCILUNA 4, Emma Villas se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Torre La Ripa 8

10

Torre La Ripa 8

Ubytování (Vila) Torre La Ripa 8. Torre La Ripa 8 se nachází v Cortoně a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Torre La Ripa 8 se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Ruffignano

10

Villa Ruffignano

Ubytování (Vila) Villa Ruffignano. Villa Ruffignano se nachází v Cortoně a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na bazén. Ubytování Villa Ruffignano se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Balcone Fiorito

10

Balcone Fiorito

UbytováníBalcone Fiorito. Balcone Fiorito se nachází asi 30 km od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Balcone Fiorito se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Beautiful home in Cortona with 3 Bedrooms and WiFi

10

Beautiful home in Cortona with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Cortona with 3 Bedrooms and WiFi. Beautiful home in Cortona with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v Cortoně. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od Chianciano Terme. Ubytování Beautiful home in Cortona with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Zefferini

10

Appartamento Zefferini

Ubytování (Apartmán) Appartamento Zefferini. Appartamento Zefferini se nachází v Cortoně v Toskánsku a nabízí balkon a výhled na město. 33 km od Montepulciana. Ubytování Appartamento Zefferini se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Valentino

10

Appartamento Valentino

Ubytování (Apartmán) Appartamento Valentino. Appartamento Valentino se nachází v Cortoně a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Valentino se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Henni

10

Agriturismo Henni

Ubytování (Vila) Agriturismo Henni. Agriturismo Henni je vila se sezónním venkovním bazénem, která se nachází v Cortoně v Toskánsku. K dispozici je klimatizace, sauna a vířivá vana. Ubytování Agriturismo Henni se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Villa I Cocciai

10

Villa I Cocciai

Ubytování (Prázdninový dům) Villa I Cocciai. Villa I Cocciai se nachází v Cortoně a nabízí terasu. Ubytování Villa I Cocciai se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Villa Agriturismo Cuiano - Pierle

10

Villa Agriturismo Cuiano - Pierle

UbytováníVilla Agriturismo Cuiano - Pierle. Villa Agriturismo Cuiano - Pierle se nachází v Cortoně, 48 km od náměstí Piazza Grande a 49 km od vlakového nádraží Perugia, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa Agriturismo Cuiano - Pierle se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Corte della Luna

10

Corte della Luna

UbytováníCorte della Luna. Corte della Luna se nachází v Cortoně, 28 km od náměstí Piazza Grande a 39 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Corte della Luna se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

La Finestrella

10

La Finestrella

UbytováníLa Finestrella. La Finestrella se nachází v Cortoně, 37 km od lázní Terme di Montepulciano a 48 km od vlakového nádraží Perugia, a nabízí klimatizaci. Ubytování La Finestrella se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Beautiful Home In Cortona With Wifi, 3 Bedrooms And Indoor Swimming Pool

10

Beautiful Home In Cortona With Wifi, 3 Bedrooms And Indoor Swimming Pool

UbytováníBeautiful Home In Cortona With Wifi, 3 Bedrooms And Indoor Swimming Pool. Beautiful Home se nachází v Cortoně, 34 km od náměstí Piazza Grande a 46 km od katedrály Perugia. V Cortoně Nabízí Wi-Fi zdarma, 3 ložnice a krytý bazén. Ubytování Beautiful Home In Cortona With Wifi, 3 Bedrooms And Indoor Swimming Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

SIGNORELLI HOUSE

10

SIGNORELLI HOUSE

Ubytování (Apartmán) SIGNORELLI HOUSE. SIGNORELLI HOUSE se nachází v Cortoně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 34 km od Montepulciana. Ubytování SIGNORELLI HOUSE se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Nobile Cortona

10

Villa Nobile Cortona

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nobile Cortona. Villa Nobile Cortona je obklopena toskánskými kopci a nabízí venkovní bazén a zahradu s grilem. Nabízí apartmány v rustikálním stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Nobile Cortona se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Modern Villa in Cortona Italy with Pool

10

Modern Villa in Cortona Italy with Pool

UbytováníModern Villa in Cortona Italy with Pool. Modern Villa in Cortona Italy with Pool se nachází pouhých 30 km od náměstí Piazza Grande v Cortoně a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním... Ubytování Modern Villa in Cortona Italy with Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Attractive Holiday Home in Cortona with Swimming Pool

10

Attractive Holiday Home in Cortona with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Attractive Holiday Home in Cortona with Swimming Pool. Attractive Holiday Home in Cortona with Swimming Pool se nachází v Cortoně a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Attractive Holiday Home in Cortona with Swimming Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Bellavista 001

10

Bellavista 001

Ubytování (Prázdninový dům) Bellavista 001. Bellavista 001 nabízí ubytování v Cortoně, 41 km od Terme di Montepulciano a 39 km od Magione Motorspeedway. Ubytování Bellavista 001 se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casa Maria Nuova

10

Casa Maria Nuova

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maria Nuova. Casa Maria Nuova se nachází v Cortoně, 31 km od náměstí Piazza Grande a 38 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Casa Maria Nuova se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Cozy Farmhouse in Cortona with Swimming Pool

10

Cozy Farmhouse in Cortona with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Farmhouse in Cortona with Swimming Pool. Ubytování se nachází v Cortoně, 32 km od náměstí Piazza Grande a 35 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Cozy Farmhouse in Cortona with Swimming Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Idyllic Cottage in Cortona with Swimming Pool

10

Idyllic Cottage in Cortona with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Idyllic Cottage in Cortona with Swimming Pool. Idyllic Cottage in Cortona with Swimming Pool se nachází v Cortoně a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Idyllic Cottage in Cortona with Swimming Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Il Rattoppo

10

Il Rattoppo

UbytováníIl Rattoppo. Il Rattoppo se nachází v Cortoně a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Il Rattoppo se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Quaint Holiday Home in Cortona with Swimming Pool

10

Quaint Holiday Home in Cortona with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Cortona with Swimming Pool. Quaint Holiday Home in Cortona with Swimming Pool se nachází v Cortoně. 41 km od Chianciano Terme. Ubytování Quaint Holiday Home in Cortona with Swimming Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Modern Holiday Home in Cortona with Swimming Pool

10

Modern Holiday Home in Cortona with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Cortona with Swimming Pool. Modern Holiday Home in Cortona with Swimming Pool se nachází asi 33 km od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Modern Holiday Home in Cortona with Swimming Pool se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

fringuello - Mandorlo & Ginepro

10

fringuello - Mandorlo & Ginepro

Ubytování (Prázdninové domy) fringuello - Mandorlo & Ginepro. Fringuello - Mandorlo & Ginepro se nachází v Cortoně, 30 km od Chianciano Terme, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování fringuello - Mandorlo & Ginepro se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo la Coccinella

10

Agriturismo la Coccinella

Ubytování (Farma) Agriturismo la Coccinella. Agriturismo la Coccinella se nachází 40 km od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Agriturismo la Coccinella se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casa Primo

10

Casa Primo

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Primo. Casa Primo se nachází v Cortoně, 31 km od náměstí Piazza Grande a 38 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Casa Primo se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casa Regina- Together Tuscany

10

Casa Regina- Together Tuscany

Ubytování (Apartmán) Casa Regina- Together Tuscany. Casa Regina... Together Tuscany se nachází v Cortoně. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od Chianciano Terme. K dispozici je také kuchyň. Ubytování Casa Regina- Together Tuscany se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Il Villino di Cortona - Casa vacanze a Cortona con piscina privata WiFi, AC - Toscana - Nelle vicinanze Perugia, Assisi, Montepulciano, Pienza, Siena

10

Il Villino di Cortona - Casa vacanze a Cortona con piscina privata WiFi, AC - Toscana - Nelle vicinanze Perugia, Assisi, Montepulciano, Pienza, Siena

Ubytování (Prázdninový dům) Il Villino di Cortona - Casa vacanze a Cortona con piscina privata WiFi, AC - Toscana - Nelle vicinanze Perugia, Assisi, Montepulciano, Pienza, Siena. Villino Cortona - Holiday home based in Cortona, with private pool wifi ac - Tuscany - nearby Assisi Montepulciano Pienza Siena se nachází v Cortoně a... Ubytování Il Villino di Cortona - Casa vacanze a Cortona con piscina privata WiFi, AC - Toscana - Nelle vicinanze Perugia, Assisi, Montepulciano, Pienza, Siena se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Villa Chiara

10

Villa Chiara

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Chiara. Villa Chiara se nachází v Cortoně a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Chiara se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casale Il Terranova

10

Casale Il Terranova

UbytováníCasale Il Terranova. Casale Il Terranova se nachází v Cortoně, 36 km od lázní Terme di Montepulciano a 48 km od vlakového nádraží Perugia. Ubytování Casale Il Terranova se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casa Elena

9,9

Casa Elena

Ubytování (Apartmány) Casa Elena. Casa Elena se nachází v Cortoně a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a... Ubytování Casa Elena se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Fattoria Borgonuovo

9,8

Fattoria Borgonuovo

Ubytování (Venkovský dům) Fattoria Borgonuovo. Fattoria Borgonuovo se nachází v Cortoně, 37 km od náměstí Piazza Grande a 29 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Fattoria Borgonuovo se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Casa Zeni

9,8

Casa Zeni

Ubytování (Apartmány) Casa Zeni. Casa Zeni se nachází v centru Cortony a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Do Perugie je to 37 km. Ubytování Casa Zeni se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Villa Iriscortona

9,8

Villa Iriscortona

Ubytování (Vila) Villa Iriscortona. Villa Iriscortona se nachází uprostřed toskánské krajiny, 6 km od historického centra Cortony, a nabízí zahradu a bezplatný venkovní bazén. Ubytování Villa Iriscortona se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Montanare

9,8

Villa Montanare

Ubytování (Privát) Villa Montanare. Villa Montanare se nachází v Cortoně a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Montanare se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casale i Due Cipressi Cortona

9,8

Casale i Due Cipressi Cortona

Ubytování (Prázdninové domy) Casale i Due Cipressi Cortona. Casale i nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Due Cipressi Cortona se nachází v Cortoně. 31 km od Chianciano Terme. Ubytování Casale i Due Cipressi Cortona se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Antica Sosta - Together in Tuscany

9,8

Antica Sosta - Together in Tuscany

Ubytování (Apartmán) Antica Sosta - Together in Tuscany. Antica Sosta - Together in Tuscany se nachází v Cortoně. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od Chianciano Terme. Ubytování Antica Sosta - Together in Tuscany se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

BORGO VERDE

9,8

BORGO VERDE

Ubytování (Vila) BORGO VERDE. BORGO VERDE se nachází v Cortoně a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BORGO VERDE se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Villa Le Ginestre

9,8

Villa Le Ginestre

Ubytování (Vila) Villa Le Ginestre. Villa Le Ginestre se nachází v Cortoně, 30 km od náměstí Piazza Grande a 39 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa Le Ginestre se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

La Bandita

9,8

La Bandita

UbytováníLa Bandita. La Bandita se nachází v Cortoně v Toskánsku a nabízí zahradu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od Chianciano Terme. Ubytování La Bandita se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Borgo Solamore

9,8

Borgo Solamore

UbytováníBorgo Solamore. Borgo Solamore se nachází v Cortoně, 36 km od náměstí Piazza Grande. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Borgo Solamore se nachází ve městě Cortona (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě Cortona

Město Cortona se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 702 hotelů a ubytování ve městě Cortona.